Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Боли глава


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#16 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 06:36 PM

Преди време се засмях на един френд как е хлътнал по една, а тя го въртеше на малкото си пръстче - вчера го разбрах за момент...
Много небивалици има изписани, но вие просто не сте запознати с обстановката. Тия лични драми и темата ми е напълна излишна, но при доста уравновесеният ми характер за първи път през живота си вчера бях буквално изивън контрол заради факта, че бях излъган - по-скоро бих заложил извънземни да ме отвлекат, отколкото да бъда излъган от нея..! Това е разочарованието
В тая връзка няма нито влюбени нито загубени, както някой тръгна да ми обеснява (не съм прочел всички мнения ), тя знае няколко езика, може да има всеки мъж, който си пожелае, учи специалност, в която приемат 5 човека годишно, аз съм на 21, отварям 2-ро еоод, уча мио и имам желание за 3-ти чужд език, имам манекенска визия и ОГРОМНО доверие на се*е си(сори за надутото звучение, но това са фактите)
Никога не съм ревнувал през живота си за жена, никога не сам й правил никви проблеми или да съм й търсил сметки, за каквото и да е било. Не съм такъв и филмовия спомен в главата ми как баща казва на малкия си син страдащ за момиче "Не тъжи, има още милион рибки в морето :whistling: " винаги ме е карал да гледам напред, второ, защото знам, че ревността отблъсква жените на 100% и никога не съм допускал такова чувсто в мен. При тая либералност от моя страна, имам правото да знам що за човек имам до мен.. На пича, който му звъннах му обясних с доста спокоен тон, че мен тяхните взаимоштношения (преди 8 месеца) не ме вълнуват и просто искам да разбера дали моята приятелка ме лъже, той се оказа пич - сподели като от мъж на мъж, че нищо не е имало, говорили си за икономика и че приятелката ми е уникална и да съм си я пазил (само как си го знам тва... :D ) Цялата криворазбрана цивилизация се получи от това, че тя ме излъга неволно с цел да не съм си помислил, че има нещо м/ж тях, защото аз лично съм й казвал - ПРОСТО приятелство между мъже и жени няма! И така беше станала какафонията, но всеки би простил, който види съжаляващо истиннски маце с подпухнали очи от доста часове рев - бе, вижда се кога един човек е искрен...
Не исках да пиша тоя пост, изобщо цялата тема е излишна, ама да не я оставям отворена... Добре се развиха нещата, сега няма и да си помисли да ме лъже или поне, ако не ме иска ще разбера без маймунски номера, НО общо взето съм ОГРОМЕН идиот, та тя на мен не ми пускаше 2 месеца :) А, аз се права на луд... :alien:

Edited by razace, 18 August 2009 - 06:58 PM.


#17 Wingwoman

Wingwoman

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 09:14 PM

Ooo колега (и аз съм МИО) не се ядосвай само. Ние знаем, че си готин и то си личи от взаимоотношенията, които си успял да изградиш. Не се шашкай. Аз например съм прощавала истинска изневяра и връзката продължи още дъъълго.
И да ти кажа... и аз често така мрънкам по форумите, уж да търся съвет ама по-скоро да си кажа какво ми е. Е, няма как някой да е в главата ти, да знае всички подробности във връзката ти и да я изживява заедно с теб, за да си представи нещата с твоите възприятия.
За мен пък това, което ти се е случило е нещо като рефреш на отношенията ви. При други обстоятелства можеше и да бъде бъг. Радвай се на живота!

#18 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 09:25 PM

Тая издънка е била преди 8 месеца, а ние ходихме от 3...Давам й втори шанс защото има качества, които доста жени нямат... И най-вече защото виждам, че съжалява истински - ходи като болно умиращо зомби, а то не е станало нищо, просто 1 кафенце - нали погледнах логовете в следващите месеци, сваляча я сваля няколко пъти - тя го реже постоянно, включват и се в скайп някви и тях без никви увъртания ги разкарва. Просто си е заслужила 2-ят шанс, изобщо няма да й правя някви проверки... пък, ако съм се излъгал пак, вече веднъж претръпнах и съм имунизиран :whistling:

Не обичам да товаря приятелите ми с такива глупости, наистина ми олекна тук :)
По-темата се изписа достатъчно, нямам нищо какво повече да добавя и ще ви помоля да не ме правокирате.. благодаря на всички

Бтв, някой знае ли песничката на юсиан болт? - http://www.youtube.c...U...&feature=iv
от одеве рефрешвам, ама не е цялата

#19 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 10:31 PM

не ти е олекнало... напротив даже... гледам те как се самонавиваш тука... само дето е абсолютно безсмислено. въобще не я отваряй повече тая тема. бий една пауза и се освежи някъде за няколко дни. после погледни какви глупости дрънкаш... като някакво пуси си с последните постове. приеми го като градивна критика и изобщо не ми отговаряй... това да сваляш и четеш хистори е тъпо... а да завъниш на еди си кой да питаш... още повече! не прави грешката да се вманиячаваш, защото от личено опит ти казвам - ще я загубиш!

#20 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 10:39 PM

И аз мислех доста неща да ти изпиша, но Don Kiko ги казва накратко в горния пост. Абсолютно съгласен съм с него!!! В допълнение към него е предишният ми пост, който явно не си прочел...хвърли му 1 око ако искаш - ще ти е от полза! :whistling:

#21 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 11:45 PM

Осъзнавам опасността от вманиачаване да я следя, но това е в разсрес с личните ми убеждения за успшени връзки с жени, (а и мъже)!!!

- Не отделяй повече време да мислиш за един човек, отколкото би отделил за правенето на 1 час любимо хоби.
- Ефекта, когато отделиш на някой повече време и мисли е винаги отрицателен за самият теб

Тия горчиви истини съм ги научил със сълзи..! Да, със сълзи! На 16 годишният ми рожден ден, имах какичка(20г) на леглото, която беше ми написала в дискотека на хартийки от дъвки орбит Тe, amo Amore Mio на леглото обаче... тя се натискаше с най-добрият ми ПРИЯТЕЛ и му посочваше мъжеството и му се радваше.... аз бях лудо влюбен в нея..................... плаках като малко дете.. тихо...На 17 години изкарах момиче по пижама от тях в най-големият дъжд и кал с букет рози, ефекта разбира се горчив, + много други гадории с горчив краен резултат за мен, тоя период го наричам беейнг стюпит.
Предполагам си чувал за fedor emelianenko, поинтересувай се защо е толкова добър и може би ще разбереш, защо някой хора са по-амбициозни от други.
Света ми не се върти около въпросната мадама й няма да започне, аз вече изтръпнах, вече знам че мога да й бия дузпата и дори няма да ми е мъчно. Как да ти е мъчно за някой, който не те обича, който не му пука за твойте чувства??!? Сериозно?!?! Мн съм се чудил на такива типове... Можеш единствено да съжаляваш, че си допуснал някоя грешка, не че ще има смисъл де. Сигурен съм на 100%, че не съм сгрешил никъде и ако трябваше да се върна във времето пак бих постъпил по същият начин, а тва за самонавиването е твоя заблуда! Вчера за миг се почувствах, все едно не ставам, все едно нещо ми има и куцам, все едно ми липсва мъжественост - чувството е ужасно.... Обадих да спретнем запой за четвъртък, че ми се излиза, а в петък ще огранизирам да ходим на хипХоп или боулинг, а в събота съм на рожден ден да си избия тия тъпи мисли..
Приятелю не се притеснявай, изобщо няма да я следя, в момента ми е по-трудно да разбера дали ще мога да я обичам пак, да й се доверя пак. Има по-голяма вероятност аз да я оставя, отколкото тя мен. Е, погледнето от хубавата страна, поне ще си e научила урока...
:whistling:

Edited by razace, 19 August 2009 - 12:10 AM.


#22 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 19 August 2009 - 07:23 AM

Разазко имаш дар слово ама го използвай за нещо друго. Нас ли убеждаваш, се*е си ли, спри се бре пич...продължаваш да потъваш, казаха ти го сто пъти.

#23 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 19 August 2009 - 09:38 AM

Четох абсолютно същата тема във форума на BMW, но тук е с леки изменения?
Ти същият пич ли си или реши да ни разведриш малко?

#24 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 19 August 2009 - 09:47 AM

Света ми не се върти около въпросната мадама й няма да започне, аз вече изтръпнах, вече знам че мога да й бия дузпата и дори няма да ми е мъчно. Приятелю не се притеснявай, изобщо няма да я следя, в момента ми е по-трудно да разбера дали ще мога да я обичам пак, да й се доверя пак. Има по-голяма вероятност аз да я оставя, отколкото тя мен.


Вярваш ли си ? Ти май два пъти едно не казваш ?

#25 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 19 August 2009 - 11:47 AM

Същият съм пиша, и в двата форума - бъстед :)
Аз ви споделих, това, което исках и повече нямам, какво да пиша по темата :whistling: безтуй се чувствам странно, че използвам форуми за отдушник...

Edited by razace, 19 August 2009 - 11:52 AM.


#26 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 19 August 2009 - 11:59 PM

С риск да буда наречен Мазнислав...
След горния пост на Дон_Кико мога само да помълча. Кърти мивки, лепи фаянс и цикли паркет.

@razace, гледай да излизаш бъро от дупката... по някакъв начин.

Мога да допълня нещо. Живях с една мацка 2 години, нито един път не съм и погледнал джи-ес-ем, не съм я следял. Тя по цял ден в университета с 1000 пичони, аз на работа, никъде не мога да мръдна без да се усети. За това няма проблеми. Една вечер излизаме отделно- аз с приятели, тя с колеги. Прибираме се в нас и всеки разказва- аз бях еди къде си. А така ли, питам аз- и аз бях на това място по това време и не те видях. Повече не отворихме приказка на тази тема, нямаше обиди, нямаше скандали.
След 2 седмици рано една сутрин, преди да тръгна на работа тя дойде и ми каза "Извинявай, беше еди как си, бях на кафе и нищо не се случи". Обясних и как се чуствам, това беше вавно за мен. Move би постъпих грешно като не се развиках и не я тормозих- нямше реваш от нейна страна и нещата се разпадаха от само-се*е си. :whistling: :)

#27 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 20 August 2009 - 12:53 AM

Е, ти така го каза...живяли сте заедно, а звучиш все едно сте били насила заедно- съдейки по твои постове, които съм чел по скоро бих заложил, че си я разбрал, каква е и ти е била безразлична?

#28 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 August 2009 - 10:16 PM

Е, ти така го каза...живяли сте заедно, а звучиш все едно сте били насила заедно- съдейки по твои постове, които съм чел по скоро бих заложил, че си я разбрал, каква е и ти е била безразлична?

Трябва да да ровя в миналото за да го мисля какво е било. Беше хубаво, беше необикновено, беше и лошо, ама е минало.
Каква да е мацката- нормално момиче, като всички други.

#29 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 24 August 2009 - 12:59 AM

Абе пич за какъв мъж на място се имаш след като и четеш хронологиите?! Това е адски долно и трябва да нямаш грам достойнство, себеуважение и никво доверие към нея...да не си уверен в се*е си...направо си е женска постъпка...на мен някоя пичка ако така хване да ми чете хисторита и смс-и без да ме е питала и да съм и разрешил директно и бия шута...това си е точно "влизане с взлом" в личното пространство...А и в крайна сметка нищо не е станало. Кво като е ходила на кафе с някъв тип?! Една жена ако иска може да ти изневери във всеки момент, дори и докато сте на кафе и тя отиде до тоалетната...винаги ще я следиш ли? Ревността е болест, която за съжаление върви ръка за ръка с любовта, но пробвай да я сведеш до минимум, за да ви е по-добре и на двамата! Не ти е казала защото ти така си си направил нещата...било я е страх без да има реална причина, за да не си вкараш филма в който си сега - явно така си я предразположил...потърси вината в се*е си не я линчувай за това което е станало...възползвай се, че тя вижда вината изцяло в се*е си, защото е влюбена и заслепена в момента, но час по скоро забравете случилото се и не му отдавай голямо значение...не го натяквай за напред! Успех и бъдете щастливи! :april:


Проверката е висша форма на доверие :)

Баси, за едно кафе преди месеци си готов да я зарежеш и правиш такива драми?! Тъкмо се чудех дали да пиша и аз за правото на лично пространство, но горния пост напълно се покрива с моето мнение.
А тая ревност..... аз поне от нея нищо добро не съм видял. В се*е си винаги съм я контролирал (поне външно) до колкото мога.


Преди или сега лъжата си е лъжа

#30 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 26 August 2009 - 11:15 AM

За лъжата съм сигурен 100%.
Ако те излъже веднъж пак ще го стори.
Имаш най - малко 3 варианта в такава ситуация:
Имало ли е секс ? хмм как ще разбереш ако пича ти каже ми нямаше ли ? Неможеш да бъдеш сигурен в нещо в което не си участвал може да е било за един път и ти никога да не разбереш ...

1. Да я зарежеш. - Трябва да нямаш достатъчно силни чуства за да направиш такава драстична крачка но аз не бих се тормозил ако немога да забравя нещо просто немога и това би ме накарало да приключа нещата.

2.Да и покажеш , че ако тя ще прави така ти можеш да си още по груб и да я накараш да те ревнува от всичко. Това върши работа при голяма част от момичетата почват опити да се докажат :) и всичко си е ок .. в смисъл , че ако искат да са с теб и виждат че те губят заради глупавите си постъпки спират и сами решават че трябва да заслужат лоялност , искреност , внимание....

3.Да и забраниш да използва скайп и .. такива подобни е най - грешното.. В такъв момент изглеждаш влюбен , смотан , несигурен , наранен... Това са неща които едно момиче мрази и ще избяга ако види в половинката си ние не трябва да сме такива...

Аз в подобна ситуация бих наблъскал 100 момичета от яка по яка в скайпа си бих писал на всичките и бих излизал с 2 - 3 от тях най демонстративно само на кафенце :april: сигурен съм че половинката ми ще започне да ревнува и сама да изисква от се*е си и от мен да не правя така ...