Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Боли глава


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 12:36 PM

Направих една ревизия тука и нещо па си викам аз ли съм виновен, че не съм доволен от резултата..

Мацките предпочитат секс, бицепси, коли, пари или секс, бицепси, пари, коли?!? нали разбира се като прибавим доза непукизъм по-голяма от тази на слон пред мравка и всичко си идва на мястото...??
Обаче, заобичаш ли ги, дори да можеш да имаш всяка друга, май им ставаш безинтересен?!? Вече почнах да си мисля какви ли не глупости, направо ще изперкам маниаци... Не съм я глезил, не съм мухльо, а така да ма нерви... а и пишката ми става :mhihi: Вярна ли е легендата, че като заобичаш момата и тя си обръща главата?!

- Няма изневяра, ама някви безцелеви лъжи, била на кафенце с някъв преди камара месеци (разбрах като свалих хисторито на скайп) и лъже и лъже, докато доказах противното - цел нулева. На кафе що са ходили не знам, но ебань не е имало, личи си по чата по-нататък интереса е само от негова страна, а и му звъннах на пича, че ме гонеше параноята да потвърди - наистина беше така... Ама, защо да ме лъже така бе... и си представете идеалната мацка, която не е капризна и прави разлика между 20 и 200лв... Там, където е текло пак ще потече... пак ще ме излъже, а кво е ебано чувството да знаеш, че докато тя е спала до теб и си бил искрен с нея, тя е таила тайни в нея, които никога си нямал да разбереш и в това време да си мислиш, че познаваш "стоката си"

Просто не съм на се*е си, от 1 година съм с тая мацка и знаех, че имаме нещо супер истински.. бам бам някви дбрени лъжи ми е*аха майката.
Много я разплаках, наговорих доста обидни думи... ама лъжа как може да се прости, въпреки че много ми се извинява и ако е знаела как съм щял да реагирам, никога блаблабла сещата се... Обидно ми е пичове, чувствам се като пълен идиот.

#2 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 01:05 PM

Някой нейни смс-си -> "Slan4ice, ti si nai-hubavoto ne6to v jivota mi. obi4am te i ako te zagubq ste umra, molq te prosti mi. 6te naprawq i nevazmojnoto da si varna doverieto ti. Obi4am te. prosti mi."

-> Stra6no mnogo ti blagodarq za 6ansa obestavam 4e ste go opravdaq i vsi4ko ste e kakto predi. a za tova dali te obi4am izobsto ne se i samnqvai. Stra6no mnogo mi lipsvash i ste umra ot muka 4e ti pri4inih vsi4ko tova. Obi4am te"

-> Znam 4e si zaslujavam vsi4kite ne6ta koito 4uh i pro4etoh, no ti obestavam 4e ste si vurno doverieto ti. Znam 4e otnoshenieto ti kum men nikoga ve4e nqma da e kakto predi, no ste izturpq kakvoto sam zaslujila.

След втория смс, почнах да си мисля, че тя си мисля, че аз ще умра за нея и едва ли не ме е наранила (разочаровала е думата) страшно много. Да, бях емоционален, кой на мое място не би бил след 1 година "прекрасна" връзка... имам по-важни неща в живота, а и не съм меланхолик така ще се възстоновя бързо. Истината е, че ако не й дам 2-ри шанс, много ще ми липсва, страшшшно я обичам...но не съм й дал да ми се качи на главата (не че и може) тя е мойта принцеска, как можа... Никога не съм бил толкова разстроен...

Edited by razace, 17 August 2009 - 01:07 PM.


#3 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 01:13 PM

Дай и втори шанс бате!
Всеки греши и всеки може да се заблуди да излъже за нещо дребно или да го скрие като си мисли че е незначително или маловажно; поговорете защо те е излъгала и и прости, човешко е да се прощава.
Трябва да се прощава на тоя свят според мен, все пак я и тествай колко те цени, за да не стане рецидив. :D

Дейл Карнеги казва така или почти така ще ти перифразирам по памет: "Обидните думи не те нараняват защото са обидни и са изречени от някой, а защото ти ги приемаш и си повярвал в тях. Факта че някой те е обидил не те засяга, ако не знаеш за това или ако те обиди на чужд език и не го разбереш. Ето защо, ние се обиждаме и избираме да страдаме от обидните думи, от самите мисли че някой е казал това за нас. Всичко е поради егото."

Надявам се да съм ти бил полезен.

Edited by lsd, 17 August 2009 - 01:18 PM.


#4 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 01:42 PM

Не ти е казала, за да не те вкарва в Грешни мисли /поздравявам я за което/. Виж, ако искаш да я загубиш, можеш да продължиш да бичуваш и се*е си и нея с негативи.

#5 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 06:54 PM

Остави я да кисне малко. Нека се помъчи. Изолирай е за известно време, нека се поколебае, дали е била "твоята принцеса".

#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 08:29 PM

пич, много си влюбен и това ти замъглява преценката! бил съм на твое място и е дразнещо и тъпо да те лъжат... за безсмислени дребни неща, НО ти не оценяваш факта, че тя трябва да има лично пространство и до някъде свобода... замисли се реално какво толкова се е случило??кажи и, че една връзка се гради на база на доверие и честност. кажи и да не се повтаря, но с тон, който да разбере! накарай я да се реваншира :D ще ти е забавно.

правиш от мухата слон и ще съжаляваш за това.

#7 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 09:43 PM

razace ,батка, ако не друго, поне sms-четата са достатъчно сърцераздирателни за да й дадеш шанс.
Всъщност , то след като продължите да сте заедно, при равни други условия , тя пак ше си послъгва, разликата е, че ше го прави по изкусно и трудноразбираемо. Както казаха момчетата по-горе - някакъв вид лично пространство, в което тя не желае да влизаш.
Виждам стигнали сте до фазата с четенето на чуждата хронология от чатовете. Доста кирливи ризи излизат наяве като почнете да ровите за малки лъжи и няколко несподелени разговора с други. Тъй че реакцията ти е съвсем оправдана.

Тая вашата се оправя по 2 начина - или занапред си казвате абсолютно всичко и си четете sms-четата от телефоните, или си поставяте граница на търпимост и вечер като се видите след работа на въпроса "какво мина днес" , отговаряте "добре". И двете схеми вървят, избери си коя ви приляга повече.

И пак да потъртя - тва ви е етап от връзката, може да се преодолее.

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 09:49 PM

занапред си казвате абсолютно всичко и си четете sms-четата от телефоните, или си поставяте граница на търпимост и вечер като се видите след работа на въпроса "какво мина днес" , отговаряте "добре". И двете схеми вървят, избери си коя ви приляга повече.


по-скоро трябва да търсиш средата, защото и двете тактики според мен, рано или късно, ще доведат до едно и също. това да си ровите по телефони и чатове... това е признак на ограничаване, което ще избие на някъде... другото с "добре мина, слънце", пък е друга крайност, в която всичко оставяш за се*е си...

златната среда търси :whistling:

#9 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 09:52 PM

Наистина никога не бях изпадал в такова състояние, ние се разбрахме, всичко е 6, тя наистина УЖАСНО много съжалява чак до депресия... и просттранство винаги съм й давал, това че дори я пускам да ходи с пр на дискотеки трябва да е достатъчна ясно. Наистина не бях на се*е си, обичам я, не съм влюбен... Мерци за съветите

#10 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 11:51 PM

Абе пич за какъв мъж на място се имаш след като и четеш хронологиите?! Това е адски долно и трябва да нямаш грам достойнство, себеуважение и никво доверие към нея...да не си уверен в се*е си...направо си е женска постъпка...на мен някоя пичка ако така хване да ми чете хисторита и смс-и без да ме е питала и да съм и разрешил директно и бия шута...това си е точно "влизане с взлом" в личното пространство...А и в крайна сметка нищо не е станало. Кво като е ходила на кафе с някъв тип?! Една жена ако иска може да ти изневери във всеки момент, дори и докато сте на кафе и тя отиде до тоалетната...винаги ще я следиш ли? Ревността е болест, която за съжаление върви ръка за ръка с любовта, но пробвай да я сведеш до минимум, за да ви е по-добре и на двамата! Не ти е казала защото ти така си си направил нещата...било я е страх без да има реална причина, за да не си вкараш филма в който си сега - явно така си я предразположил...потърси вината в се*е си не я линчувай за това което е станало...възползвай се, че тя вижда вината изцяло в се*е си, защото е влюбена и заслепена в момента, но час по скоро забравете случилото се и не му отдавай голямо значение...не го натяквай за напред! Успех и бъдете щастливи! :whistling:

#11 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 12:25 AM

Баси, за едно кафе преди месеци си готов да я зарежеш и правиш такива драми?! Тъкмо се чудех дали да пиша и аз за правото на лично пространство, но горния пост напълно се покрива с моето мнение.
А тая ревност..... аз поне от нея нищо добро не съм видял. В се*е си винаги съм я контролирал (поне външно) до колкото мога.

#12 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 09:03 AM

Аз си мисля, че независимо от всичко тази връзка няма да продължи още дълго... Всъщност, ако някой започне нещо с мислите "Искам да бъде както преди", то в същата секунда го обрича на провал. Плюс това всички знаем, че в една връзка е много важно да има общуване, честност, доверие. А ако за секунда свалите приказните очила ще забележите, че в тази връзка това липсва... особено доверието, което по закон се печели трудно и се губи лесно. Веднъж загубено, никога не може да бъде възтановено напълно. Какъв е смисъла? Аз обикновенно, когато взимам такова решение, единственият въпрос който си задавам е "Имам ли достатъчно причини да не се чуствам щастлив". В този случай без да познавам фактите подробно виждам, че причините са повече от достатъчно. Възможно е да греша, но е малко вероятно. Ясно е, че и той и тя са доста заслепени и е трудно да погледнат реалността, но сънищата рано или късно свършват. Дззззззъъъъъъърррррррррр. Wake up.

#13 Wingwoman

Wingwoman

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 09:19 AM

Това с хронологията е гадно наистина. Аз искам да попитам автора следното - Ти за тази една година (ама супер честно си отговори, дори пред се*е си ако искаш) въобще ли не си флиртувал? С никого за цяла една година? Това с излизането на кафе без продължение си е просто малко по-задълбан флирт. Вярно, че следващия път може да попадне на по-добър играч и да се стигне и до друго, но се замисли какво я е накарало да потърси такава форма на общуване по точно този начин. Прекалената сигурност в теб, която води до липса на тръпка ( е, сега поне си И създал такава, накарал си я да се бори за теб), необходимост от себедоказване ("Мога да забия и някой друг"), комплекс ( за тази една година промених в се*е си еди кво си. Я да видим как се котирам на пазара)..
Дългите емоционални връзки минават през различни етапи. След като мине първоначалната влюбеност има периоди на лека безразличност и други на същата близост като в началото.

#14 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 12:13 PM

Ревността е болест, която за съжаление върви ръка за ръка с любовта, но пробвай да я сведеш до минимум, за да ви е по-добре и на двамата!



Ревността наподобява повече завист, отколкото да е плод на някаква любов. А завистта е дребнав, пълзящ порок, в повечето случаи неоправдан и безпочвен. Ако има основателен повод за ревност, то тогава е излишно да се говори за любов. Само хората са толкова придирчиви. Пеперудата не пита цветето: "Друг целувал ли те е вече?". И цветето не пита: "Задиряла ли си друго цвете?"

PS ревнува този който иска да бъде обичан, а не този който обича !

Edited by Buffed, 18 August 2009 - 12:14 PM.


#15 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 04:32 PM

ревнува този който иска да бъде обичан, а не този който обича

Tака дано се чете по-добре. :whistling: