Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Еее не , пак някъде сбърках


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 16 August 2009 - 01:49 PM

Бях на лагер за 8 дена в родопите и там се запознах с 1 момиче , което беше на 17 (за 12 клас) и отидох да се запозная с нея , всичко тръгна перфектно , на втория ден ходихме по маршрути и вървяхме 2мата приказвахме около 4-5 часа (не знам как поддържах толкова дълъг разговор и 2-ри път не ми се вярва да успея , но както и да е ... ). Вечерта я извиках да пием по нещо в едно близко заведение до лагера ни , тя се съгласи дойде приказвахме си още за такива общи неща ( нищо ангажиращо) и така може би около 5 дена всичко супер , почна да идва сама при мене , заговаряше ме и т.н. , но винаги има едно но .... И изведнъж работите се обърнаха и почна да ходи при някакъв 23 годишен и аз останах мнооооого назад (а бе дали не бях забравен :whistling: ). Леко се изнервих ама пък какво толкова не ми е за първи път и натиснах бутона игнор и въобще не ми пука. Добре де , ама сега какво стана като последните 1-2 дена при него ходи , след това при мене идва , после пак така , а бе почна да цъка между двамата и не мога да разбера какво става. Последния ден товарим багажа , разхождам се напред назад с 5 чанти на мене и т.н. и минавам покрай нея , ама нищо не казвам и си продължъвам напред , стигам до шатрата почваме да я разглабяме , обръщам се я гледам си стои зад мене и ме гледа. Аз имах шатра да расглабям и не останах особено впечатлен :D , разглобихме я и седнах малко да си почина , тя мина пред мене застана до една маса и си седи на 2 метра от мене и нищо не казва и аз така , това продължи някъде около 15 мин. като през цялото време я гледах как само е с граб към мене и от време на време се обръща и ме поглежда пък аз съм се подпрял с ръка и се правя на заспал. Стоя още малко и изчезна , пак отиде при онова 23 годишно дърво , което си мълчи и нищо не казва , приказва му нещо онзи само се смее и поглежда към мене. Такаа леко въведение направих :rocknroll: , сега да преминем към основния въпрос .

Въпрос 1: - Играем за сигурна сума. :alien:
ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ВСИЧКО БЕШЕ СУПЕР И ЗАПОЧНА ДА ХОДИ ПРИ ОНЗИ ПЪН , А АЗ ОСТАНАХ НА 542 КИЛОМЕТРА НАЗАД И ВЪПРЕКИ ТОВА СЕ ВРЪЩАШЕ И ПРИ МЕНЕ (сетих се за 1 израз "него гледа , мене вижда" - с това вече ще ме разберете за какво говоря) ? Какво обърках пак , в смисъл това ми е първия успешен опит лично за мене в смисъл повече от 5 приказки на момиче не мога да кажа , ама с тази направо поставих рекорд не сме спирали да си приказваме и въпреки това работа се нае*а .... :wacko: :april:

Въпрос 2:
И нещо странно , което пък не можах да разбера , аз съм по малък от нея , а работите се развиха толкова добре... ?
:wacko:

Забележка: Не ми пука , че стана така , просто не искам повече да става така , хайде почвайте с коментарите и благодаря предварително на всички отговорили. :drooling:

#2 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 16 August 2009 - 04:09 PM

Не ми пука , че стана така , просто не искам повече да става така , хайде почвайте с коментарите и благодаря предварително на всички отговорили. :D


Играл си ралята на добрата приятелка :whistling: Още ли се чудиш защо е ходила при другия? :rocknroll: Провокирала те е да направиш крачка

#3 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 16 August 2009 - 04:30 PM

1. Уважавай противника :D
2. Много говориш, нищо не правиш.
3. Прочети това -> http://bglog.net/psychology/11164
4. Технологично е невъзможно, всяко момиче което си пожелаеш да е твое :whistling:
...свиквай с някой неща

Edited by Vasil_G, 16 August 2009 - 04:30 PM.


#4 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 16 August 2009 - 05:07 PM

имах шатра да расглабям и не останах особено впечатлен

Ако наистина си "расглабяше/сглабяше" шатричката с кеф и замах, нямаше да ти пука особено кой кво прави. На мацето щеше да и хареса, че не дрънкаш много приказки, че се забавляваш и я караш да се чувства на седмото не*е и т.н. :D

Edited by Mystery, 16 August 2009 - 05:09 PM.


#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 17 August 2009 - 01:20 AM

...
3. Прочети това -> http://bglog.net/psychology/11164
...

Приказката за стълбата е баси зле-то. Или аз съм полужена, или наистина имам две стълби. А може би съм истинска жена. Момент да погледна...
Пичове и пички... внимание, имам си две стълби. Имам стълба с мацки, които искам да ч**ам и стълба с мацки които НЕ бих ч**ал при никакви обстоятелства... (еееее... добре де... може да намаля малко критериите- примерно да отслабнат поне с 10кг и да носят поне чашка B- а първото вече минава в сферата на невъзможното, така че)
Хммм... като се замисля доста жени съм разревал ( и двата смисъла- от кеф и от напънки да ме свалят ).
Айде спирам с хваленето. Лека Ви.

#6 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 10:19 AM

Играл си ралята на добрата приятелка



Тука имаме верен отговор , сега се сетих , че много приказвахме , но само за общи глупоси , по никакъв начин не съм и показал какво всъщност искам. Не не не , натикал съм се в графа "най-добри приятели" с двата крака ... :D Имах много удобни случаи в които можеше да мина зад нея , както си беше седнала и да и направя масаж на раменете (мисля , че би било много добър клоуз) , но не спирах да си мисля за нещо , което бях чел в този форум за докосването -

С всяко докосване ти нарушаваш нивото й на комфорт. Ако го нарушиш прекалено много, ще те „хванат”. Ако нарушиш прекалено малко (като нищо не нарушиш), ще си останеш абсолютно безопасен. Ще ставаш за добър приятел. След известно време така, всяко нарушение е страшно, защото тя не е свикнала с него.

(това е цитат от master-dj ) . Въпроса ми е какво е трябвало да направя да си седя на стола до нея и да си приаказваме за аболютни глупости или трябваше да действам както си мислех ??? :whistling:

Edited by Marto_93, 17 August 2009 - 10:20 AM.


#7 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 10:49 AM

(еееее... добре де... може да намаля малко критериите- примерно да отслабнат поне с 10кг и да носят поне чашка B- а първото вече минава в сферата на невъзможното, така че)
Хммм... като се замисля доста жени съм разревал ( от напънки да ме свалят ).
Айде спирам с хваленето. Лека Ви.

Ако ти се лепят само такива, то изводите са кофти за теб :D А файда от хваленето има ли? Всъщност, точно с това ли намери да се похвалиш? Нищо лично, но ми звучи отчайващо зле. Проблем с егото?

Имах много удобни случаи в които можеше да мина зад нея , както си беше седнала и да и направя масаж на раменете (мисля , че би било много добър клоуз)


Прочети Капан http://donjuancentre...&...ost&p=13782

Когато искаш нещо, просто го направи. Не мисли кой какво е казал и дали е правилно. Ти решаваш кое е правилно за теб, за момента, според ситуацията и жената...Научи се да провокираш, да усещаш, да четеш езика на тялото, да виждаш скритите желания в погледа...

#8 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 02:36 PM

Прочетох това , което си пратил и написал.Само от едно нещо имам претеснения винаги и постоянно един и същ въпрос - КАК ЩЕ РЕАГИРА АКО КАЖА ТОВА ИЛИ НАПРАВЯ ОНОВА ?
Ако разкарам тази глупост от мене няма да имам проблеми , но нещо ми е трудно...

#9 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 06:19 PM

- КАК ЩЕ РЕАГИРА АКО КАЖА ТОВА ИЛИ НАПРАВЯ ОНОВА ?

Или положително или отрицателно, ако и хареса е положително. Ако ли не трябва да се постараеш да си по уверен не, че аз съм, но имам такива моменти!


И когато се чувствам добре в кожата си, дори не се сещам да мисля, за това какво тя ще си помисли ако аз евентуално я ...


пък и ти няма да правиш нещо супер екстремно! ще се подпреш на нея венъж, ще и помогнеш по стръмните маршрути на Родопите, и ще я наблюдаваш дали итя те докосва. Просто е!

А защо ходи при онзи 23годишния? dreams ti e otgovoril

Играл си ралята на добрата приятелка :D Още ли се чудиш защо е ходила при другия? :wink: Провокирала те е да направиш крачка


Edited by Buffed, 17 August 2009 - 06:20 PM.


#10 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 17 August 2009 - 09:47 PM

Ако ти се лепят само такива, то изводите са кофти за теб :whistling: А файда от хваленето има ли? Всъщност, точно с това ли намери да се похвалиш? Нищо лично, но ми звучи отчайващо зле. Проблем с егото?

И сега какво? Искаш да ти се доказвам ли? Ти кой си?

#11 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 18 August 2009 - 02:20 AM

КАК ЩЕ РЕАГИРА АКО КАЖА ТОВА ИЛИ НАПРАВЯ ОНОВА ?

Aко не и хареса ще разбереш, ако и хареса ще разбереш, но ако не го направиш нищо няма да разбереш. Капиш!

Edited by Mystery, 18 August 2009 - 02:21 AM.


#12 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 20 August 2009 - 07:17 AM

Такааа вчера както си седя и скайпа ми се включва , поглеждам имам пълномощно ( аа познайте от кого :whistling: ),
не знам от каде ми е взела скайпа по-важното е , че тя ме намери. Сега имам 1 лек проблем , искам да я накарам да излезем двамата и съм сигурен , че няма да откаже :alien: , нооо как отново не ми идват идеи "КАКВО ЩЕ ПРИКАЗВАМ С НЕЯ ?" :)

#13 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 20 August 2009 - 07:40 AM

Такааа вчера както си седя и скайпа ми се включва , поглеждам имам пълномощно ( аа познайте от кого :whistling: ),
не знам от каде ми е взела скайпа по-важното е , че тя ме намери. Сега имам 1 лек проблем , искам да я накарам да излезем двамата и съм сигурен , че няма да откаже :alien: , нооо как отново не ми идват идеи "КАКВО ЩЕ ПРИКАЗВАМ С НЕЯ ?" :)

Moмичето точно това чака да кажеш: "Какво ще кажеш да излезнем и да си изкараме добре ?" Вземаш я под мишница и отивате на място където ходиш обикновено, където се чувстваш в свои води, спокоен или правиш така наречената екшън среща. Тоест правиш това, в което се чувстваш сигурен/макар, че марто93 и сигурен не ми се връзва. Не е нужно да говориш много, важното е да не ръсиш глупости, бъди любезен и възпитан, избягвай теми като секс, коли, пари и бивши гаджета. Вместо да мислиш какво ще приказваш, мисли колко хубаво ще си изкарате.

#14 dosdasdis

dosdasdis

    Опитен

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 20 August 2009 - 12:31 PM

Разкажи й някоя забавна история, бъзикайте се, ако те е харесала поразпитай я това-онова за нея. Малко различно от мнението на мистъри, ще те съветвам да си възпитан, колкото си по принцип и да говориш на теми които ви интересуват и двамата. Все пак искаш да хареса теб нали? Покани я да излезете, измисли си мястото. Наум си нахвърляй и малко резервни планове, какво ще правите. Гарантирам ти, че разговорите няма да са проблем. По-важно ще ти е да я подготвиш за края. Ако плануваш да я целунеш, да спиш с нея или каквото там го мислиш, не може да й дойде като гръм от ясно не*е, нали? Успех!

#15 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 20 August 2009 - 06:48 PM

Мерси много на всички , мацката ме извика да излезем заедно туко що , айде аз изчезвам , нямам си понятие какво да и кажа все нещо ще измиля... :)