Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

изневяра на приятелка с жена


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 August 2009 - 06:46 PM

Здравейте колеги. Както знаете на всеки в живота му се случват чудесии и филми, но това което разбрах наскоро направо ме блокира. Дочух, че моята приятелка спала с друго момиче. Първо не повярвах и отидох да я видя, като се направих, че незнам нищо. Така и не можах да разбера причината за драматичното й настроение, което ме кара все повече да си мисля, че наистина е била с друго момиче. Едва ли на някой му се е случвало подобно нещо, чак аз самия бих се изсмял на ситуацията. Усещам, че май и на нея й е тежко и си е направо в "депресия", но просто незнам как да реагирам. Силно се надявам някой от по - големите в годините и опита да сподели своите съвети и възгледи. Благодаря предварително.

#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 13 August 2009 - 06:51 PM

На колко години е/си, братле?

#3 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 August 2009 - 07:10 PM

Тя е на 17 аз скоро ги правя 21.

#4 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 13 August 2009 - 10:24 PM

А какъв е проблема, какво те притеснява? Че си пада по жени ли?

#5 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 14 August 2009 - 09:51 AM

Намирисва ми на предстояща... тройка.

#6 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 14 August 2009 - 03:07 PM

А ти как я оценяваш - като мъжкарана или супер нежна? Всмисъл ако си пада по жени евентуално, тя "мъжа" или "жената" ще бъде в отношенията?

При всички случаи те съветвам да я "скъсваш" от секс и силни емоции през следващите седмици, съобразявайки се с отговора на горния въпрос (т.е. или бъди доста по-твърд от обикновено, или по-внимателен и оценяващ детайла).

С други думи, нахрани я ментално до най-пълна степен. Тя е на 17, нищо не е решила или дори нищо не се е опитала да реши по отношение на своята сексуална ориентация.

Edited by Xtigyro, 14 August 2009 - 03:23 PM.


#7 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 14 August 2009 - 06:40 PM

А ти как я оценяваш - като мъжкарана или супер нежна? Всмисъл ако си пада по жени евентуално, тя "мъжа" или "жената" ще бъде в отношенията?

При всички случаи те съветвам да я "скъсваш" от секс и силни емоции през следващите седмици, съобразявайки се с отговора на горния въпрос (т.е. или бъди доста по-твърд от обикновено, или по-внимателен и оценяващ детайла).

С други думи, нахрани я ментално до най-пълна степен. Тя е на 17, нищо не е решила или дори нищо не се е опитала да реши по отношение на своята сексуална ориентация.


По принцип си пада точно мъжкарана, има всички черти на едно момче (с голямо изключение - външния вид). С една дума - момиче с характер (много труден). Това е и причината постоянно да се караме предполагам. В момента сме в такава задънена улица: наскоро се поскарахме пак и сега ми е дала лек игнор и не ми се отдава възможност да я "скъсам" от секс. Един вид "наказан" :D . И така пак сме в "блокаж".

#8 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 15 August 2009 - 08:43 PM

Това е типичен зблъсък на "твърди" характери.(не знам ти какъв си-дали си с мек или с твърд характер.Ако си с мек зле!Ако си с твърд пак зле!Може би някакъв компромисен вариянт.)Някой момичета обичт да експереминтират с момичета(казвам го,защото съм говорил с такива),но товав не означава нищо.По-добре обърни внимание на отнушенията си и недей да обръщаш толкова голямо вниимание на секса между приоятелката ти и другото момиче.
не съм запознат в детайли със ситуацията и мога само толкова да кажа.
ПС
Ей,пич,знаеш ли какъв е проблемът на този форум?
-проблемът е,че ти представят някакви ситуаций,с които трябва да си добре запознат,за да можеш да дадеш адекватен съвет иначе вместо съвет получаваш ситуационни отговори.

#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 06:33 PM

По-добре обърни внимание на отнушенията си и недей да обръщаш толкова голямо вниимание на секса между приоятелката ти и другото момиче.
не съм запознат в детайли със ситуацията и мога само толкова да кажа.

Помисли в какво се превръща един мъж за една жена, ако не може да я задоволи сексуално... и който набляга на отнУшенията между тях?

В никакъв случай не казвам, че взаимоотношенията не са важни. Казвам, че има приоритети.

По отношение на игнора, даваш и ти лек такъв. Гледай да не си проличава "на думи" обаче. Просто си "правиш паса", излизаш повече с приятели без нея, а когато разговаряте - слушаш заинтересовано и все едно проблем няма (та дори не си забелязал такъв).

#10 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 17 August 2009 - 09:26 PM

Здравейте колеги. Както знаете на всеки в живота му се случват чудесии и филми, но това което разбрах наскоро направо ме блокира. Дочух, че моята приятелка спала с друго момиче. Първо не повярвах и отидох да я видя, като се направих, че незнам нищо. Така и не можах да разбера причината за драматичното й настроение, което ме кара все повече да си мисля, че наистина е била с друго момиче. Едва ли на някой му се е случвало подобно нещо, чак аз самия бих се изсмял на ситуацията. Усещам, че май и на нея й е тежко и си е направо в "депресия", но просто незнам как да реагирам. Силно се надявам някой от по - големите в годините и опита да сподели своите съвети и възгледи. Благодаря предварително.

Дочу, филм, или си сто процента сигурен не разбрах.

#11 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 20 August 2009 - 10:50 AM

Браточка пусни си оная лигава песничка Katty Perry - I Kissed A Girl, заслушай се в текста, сипи си един малък Jameson и се отпусни.
Пък и ако тя е бисексуална, още по-добре!
Отварят ти се космически възможности за невъобразими комбинации, стига да знаеш как да наредиш нещата в твоя полза. :)

#12 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 26 August 2009 - 11:06 AM

:)
И аз имах такава ситуация :(
Съвет : Накарай я да те запознае с нея и ще се оредиш с 2 :april: Ако не иска да те запознае най - вероятно ще трябва да подходиш правилно към ситуацията и да я разбереш тя не е лесбийка тя просто е бисексуална но не обича 3-ките :( Бившата ми иска да спи с момиче... сега дори питах една сладурана която ми е навида от доста време и се нави ;) та ако ги събера ще стане 100% единственото което ме притеснява е че тази сладуранка която питах и се нави не е била сексуално с мен и ще трябва май да пообработя нещата и тогава да ги събера ;)

Но ситуацията ти е сходна просто имаш полза не си загубил нищо няма да те изостави заради момиче бъди сигурен :)

Edited by Gladiator6, 26 August 2009 - 11:07 AM.