Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Мисля. че ме тества по Skype


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 ssssssssss

ssssssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 10:51 AM

Здравейте, как бихте реагирали ако след солиден флирт със момиче по скайп не сте си писали 5-6 дена (защото тя беше заета с някви изпити) тя се държи сякаш не е имало абсолютно нищо и гледа да приключи бързо "izmorena sum 6te lqgam 4ao" Аз съм на 21 тя е на 20 тества ли ме или какво? Аз чаках да влезе в skype и и писах с надеждата флирта да продължи, но останах разочарован... B) Да се правя, че не забелязвам ли днес към 3-4 се очертава да и пиша пак... :lol: :) ;) ;)

#2 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 10:55 AM

Имали сте флирт по скайп = нямали сте нищо. Флирта дори на живо не означава нищо, ти питаш за скайп. B)
Може да е влязла за малко, да види кой е вътре и да си я налазил веднага да "флиртувате", може да е била уморена наистина, всичко може да е, не си го слагай. Изведи я, като за начало :lol:

#3 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 12:30 PM

Я прочето това тук, и ме научи как да флиртувам през монитора.

Верно понякога ми се е случвало да си пиша с някои /не знам дали изобщо е момче или момиче, но обикновенно се представят за мацки/ и така няколко часа, усеща се някакво настроение, ама до там. Какво точно искаш да чуеш ?


Ааа сега се върнах и прочетох, та питал си

Здравейте, как бихте реагирали ако след солиден флирт със момиче по скайп не сте си писали 5-6 дена



хмм как ли, мацката е нямала работа, или пича с който си писал е твой приятел, знам ли много са вариантите...

#4 ssssssssss

ssssssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 02:54 PM

Какъв пич? :lol:

#5 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 05:28 PM

Здравейте, как бихте реагирали ако след солиден флирт със момиче по скайп не сте си писали 5-6 дена (защото тя беше заета с някви изпити) тя се държи сякаш не е имало абсолютно нищо и гледа да приключи бързо "izmorena sum 6te lqgam 4ao" Аз съм на 21 тя е на 20 тества ли ме или какво? Аз чаках да влезе в skype и и писах с надеждата флирта да продължи, но останах разочарован... :wacko: Да се правя, че не забелязвам ли днес към 3-4 се очертава да и пиша пак... :lol: :huh: :) ;)

Такааааааа ... Как бих реагирал наистина..? :huh: Ами отговора е много прост - НИКАК, защото не бих си позволил нещо такова ... Флирт по скайп..? Че то има ли такова животно..? Без докосване, без контакт с очите, без мъжко поведение, само празни приказки ... Това ли е флирт..? Мамка му, колко съм демоде ... Докъде стигнали хората, аз още на живо действам ... <_< Виж сега, думите "флирт" и "скайп" са взаимно изключващи се в изречение (освен ако изречението не е: "Аз съм пълен идиот, защото си мислех, че флиртувам по скайп..."). И си на 21..? Интересно ... -_-
И защо, по дяволите, всяко нещо трябва да е тест ... Напоследък само такива теми се навъдиха ... "Тя ми каза "Здрасти" и се усмихна, тества ли ме...?", "Тя ме погледна, това тест ли е..?", "Опитах се да се запозная с нея и тя каза, ужасена, че по-скоро би излязла с маймуна от зоопарка, отколкото с мен...какво ли иска да ми каже, да не е тест..?". Вярно е, че жените често ни тестват, но това е прекалено ... не всяка реплика е с експериментална цел ... Понякога и те са уморени, понякога и те са фрустрирани, афектирани, имали са лош ден и т.н. Ти винаги в едно настроение ли си..? Престани да я третираш като богиня. Истината е, че просто "солидния ти флирт" не е довел до интерес от нейна страна ... Не е тест, просто няма интерес. Дори и да е имало нещо, тя се е надявала да я изведеш, докато ти си цъкал по клавиатурата и си си мислел, че я сваляш. Може с последни сили да я поканиш на среща и, евентуално, да пробваш на живо, но шанса е малък. Но пробвай все пак, нищо не губиш ... Каниш я, тя реже ... ОК, поне си наясно, че няма да стане, провалил си се, никакъв "скайп флирт" повече ... Каниш я, тя приема ... Game ON!

Какъв пич? :huh:

Buffed смята, че флиртуваш с момче, което се представя за момиче, не е ли очевидно от поста му..? :lol: :)

#6 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 06:34 PM

Какъв пич?


Buffed смята, че флиртуваш с момче, което се представя за момиче, не е ли очевидно от поста му..?


Мерси, ~*HolmZ*~! Идеята за момче ми дойде от филма CLOSER, има го в графата "Филми с Pick-Up"

#7 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 05 August 2009 - 08:37 PM

Що?, има си флирт по скайпа. Освен че вярвам в флирта по скайп, вярвам още в извънземните, вярвам и в кораба-майка и още в децата-индиго. Шегата настрана- за мен има флирт по instant messenger, че дори и за секс по нета съм чувал. (Един приятел така си пляскаше тогава приятелката, сега съпругата, когато тя учеше в Щатите. Ейй... голямо *бане падаше)

Играта е еднаква почти навсякъде, играеш добре, получаваш интерес.

Какво може да означава това че си се дръпнала- не играеш добре. Що не играеш добре? - това е задачка за домашно.

#8 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 09:21 PM

ssssssssss ако нещата ставаха по скайп нямаше форума да се казва Дон Жуан еми Скайп/Интернет сваляне. Виж сега ти си на 21 добре, ама не си 1-ви или 2-ри клас за да си пишете любовни писма (това съм го правел на времето - 2 или 3 клас, тогава нямаше скайп)... Всеки влиза в скайп просто за да се уговори с приятели да излязат, за да не харчат пари за телефони.

Виж сега аз лично влизам в скайп за да се бъзикам с някой от приятелите/ките ми. Така, че заеби тая работа със скайп, пробвай да я изведеш, па ако не стане здраве да му е, колко още абонати има в скайп... Вземи се в ръце както съм писал по горе не си 1-2 клас... Работата е eye contact, а не skype chat !!! :lol:

#9 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 05 August 2009 - 09:56 PM

Ще пробвам да се изразя по-точно: Скайп важи само в случаите преди да вземеш телефон.
Скайп още важи, ако физически сте далеч един от друг (например София- Разград).

Къв е смисъла да киснеш в скайп ако знаеш че дигайки телефона можеш да имаш среща??

#10 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 09:40 AM

СССССС,какво и пишеш?"Здравей коте,ето ти тази красива (rose) Хубаво мирише,нали? :lol:
Ако не си 13-14 годишно хлапе,правещо първи плахи опити за флирт,слагай си хубавите дрешки,и марш навън!!!