Преход към съдържанието


Снимка
* - - - - 3 votes

Един по особен случай


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#16 Venedi

Venedi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 05:50 PM

Здравейте-приемам сравнението с Балзак или Стендал като комплимент ха ха.Ако закъсам з а работа вече имам готова втора професия-макар,че в България това не е добре платено,но на запад водещите писатели са милионери и се четат изключително много и с е радват на голяма попюлярност.
1)Разбирам,че постта е километричен,но този който желае чете и ако желае дава мнение,този който не желае не чете-но да не четеш и да коментираш,тип,че бил дълъг или нещо подобно-това за мен е несериозно.Всички в някакъв етап от живота си сме били принудени или по собствено желание да четем книжки от най различна гледна точка-литературни,художествени,исторически,документални,научно-попюлярни............... и  последното което съм с е ръководил е колко дълга е една книга(за мен най важното е дали е интересна и увлекателна и дали мога да науча нещо от нея).
2)Всичко малко или много с е върти около секса-още повече ,че това е едно от почти безплатните и адски здравословни медоти,които гарантират добро прекарване,стимулиране на хормона на щастието,сближаване и ако ще решаваен на даже проблеми във връзката.Нормален мъж съм и ми става по няколко пъти на ден,така,че за това нямам проблем,още повече ,че се стремя да водя здравословен ачин на живот в рамките на нормалното( е позволявам си на моменти пица,дюнери и сладолед и тем подобни глезотийки,носе страрая да го компенсирам после).Сега разбирам,че на някои е смешно(предполагам,че ако,чета подобен пост без да ми се беше случило да с е запозная с въпрсоната мацка и на мен щеше да ми бъде смешно) да ти пука за една мацка без в крайна сметка да правиш секс.Секса е нешто важно ,но им а и други нешта,кото допълват една връзка и затова ние мъжете си подбираме мацки ,които правим  само  секс и мацки,с които правим секс,но сме готови и за връзка с тях.Но всичко малко или много с еопределя от сексуалната тръпка-каквито и качества да покажеш,които могат да ти помогнат з атова,няма ли сексуланта тръпка не става.
3)Тука видях мания з авеличие,друго мение едва ли не за ненормалност или нещо подобно.Имам достатъчно самочувствие ,което смятам,че з а един човек е нормално,ако иска да постигне нещо в живота и ако желае другите също да го уважават(ако се*е си сам не уважаваш,никой няма да те уважава).Амбициозен човек съм и не съм се отказал да прследвам мечтите си.Старая се да се обграждам с хора,които да ми бъдат конструктивни критици,коиот знят кога да ме похвалят и кога да ми направят забележка-защото знам истиността на поговорката"Ласкателството е по опасно и от омразата".Имам съвсем нормален начин на живот със всички плюсове и всички минуси.Позитивен човек съм и гледам на всичко да гледам позитивно,но и аз съм нормален човек и на мен понякога ми падат гемите,но се старая това почти да не става-живота е прекалено хубав и кратък з ада позволявам тов ада с еслучва често.Макар,чче за много от вас тов аможе да изглежда страно на фона на негативността и примирението в България,аз мисля така.Така,че з този който си мисли,че съм някакъв психопат,социопад,масов убиец или нещо подобно ще го разочаровам.
4)Аналитичноста е полезно качество в живота,а в съчетание с действието е страхотна комбинация.Но няма как нито бе едното нито без другото.Целта на този киломентичен пост не е да се оплаквам,похваля или нещо подоно.Може да кажете много нещта з атози пост,но не че не е трезво аналитичен,добре издържан и реално и обективно съм написал плюсовете и минусите,които съм допуснал(за хленчен или нещо подобно няма адже и загатване).Целта на поста ми беше констроктивна-да не се поватрят грешките ,коиот съм направил от другите и обратното,някои неща които съм направил положиелни могат да бъдат евентуално от полза.Принавам си ч е държах на мацката-но тя е минало свършено-от тов апризнание не станах нито по голям пич,нито по голям мюхльо.Просто тоа е част от моя жиовт и съм си извадил грешките където съм допуснал и добрите черти ,които съм проявил.Макар,че мие станно защото в момента проявявам качества като непукизам,желязно его,неебаване,нецеремонене,доза егоизам,базикане в което даже преминавам границата на добрия тон и въпреки всичко ми с е кефят-за мен тов аняма логика.

#17 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 07:24 PM

Генадий, кога излиза втория том? Него може ли да ми го пратите на печат, че така ма заболяват ставите... :lol: Ще си купя костюм и аз някой ден и елате ме вижте :)

На мене ми хареса историята. Прочетох е цялата - никакво действие. Хареса ми, че си описал всичко подробно и от стила на писане си личи, че си интелигентен човек. Имаш се и за голям мъжкар, личи си прогреса на мъжкаря. Стъпките на "мъжленце" до мъжкар, но ще ди задам един въпрос:

Истинския мъжкар щеше ли да се сдържи да не нападне женската, ако е останал в апартамент с нея насаме за два дни?

Там е цялата уловка. Имал си хиляди възможности поне за целувка, но си ги пропилял.

#18 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 07 August 2009 - 08:24 PM

Секса е на второ място? Първо място? Трето място? Ако няма секс, каква връзка? Най-добри приятелчета ли сте? Водите се за ръчичка... браво. Братле... когато осъзнаеш, че всички тези неща вкупом са важни и няма второ и трето място тогава пак пиши :rocknroll:

Какви места,това да не е шампионат?Казвам го образно.Много ясно,че не можеш да водиш връзка само с х.я,нито пък да я водиш за ръчичка,все едно ти е дете.Само където си ме перефразирал,казал си го по-добре от мен ;)

#19 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 08 August 2009 - 12:12 AM

хах,

и аз се прецаках деа да прочета цялата сговняна история, малко ме е яд че вложих половин час ама както и да е (за това гласувайте братя!), мисля че това не е реално и за това няма да коментирам задълбочено... що за "мъжкар" трябва да си да не следиш за индикатори на интерес и когато ги видиш да не предприемеш действия, а да дрънкаш като мухльо и да се обясняваш, ти и правиш рапорти през цялото време + някакво тъпо парадиране че си нещо повече от нея... това въобще яко я обърква хахаха, освен това самия ти не знаеш какво искаш от нея и не и показваш директно... тъпа история деа... скапана чак.

просто не знам, много дълъг шит си дропнал и си правил грешки и то бая, което е нормално имайки предвид че си мъжкар и те избива на поезия...

ти на колко си години и те на колко са? не ми казвай че си над 20г...

4 дена си бил у тях и кво? нищо ли не стана? само гушкане без докосвания и целувки? бахти развитието... аз ко ша праа толкова време в момичета е така? приятелка ли ще съм им или?

п.п. гласувах с 1 за темата

Edited by lsd, 08 August 2009 - 12:42 AM.