Преход към съдържанието


Снимка
* - - - - 3 votes

Един по особен случай


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Venedi

Venedi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 11:26 AM

Здравейте-имам един малко по особен случай и затова ще ви помоля за адекватен съвет.

ФАЗА1
Преди три години една цяла тайфа бяхме на едно мероприятие за две седмици-всичко беше на макс-готино изкарване,купони,шеги,нови и интересни хора.Там имаше една мацка,която ми сe струваше по интересна.В началото с нея бяхме малко по резервирани,но вече към края се сближихме.Когато ме гледаше или ставаше въпрос за мен реакцията и беше по особена и на моменти даже странна."Пример базикаме с е всички или говорим нещо,обажда се пич 1,пич 2 всичко е ок смее се,но аз ако кажа нещо или по някакъв начин се опре до мен изведнъж става супер серизона и ме гледа по странен поглед(тип женски поглед той е различен).Иначе се шегувахме с нея,базиках я,но за повече не ставаше.Пробваха се преди мен няколко пича и тя ги отряха бая яко,чак на мен ми стана гадно от това.Мацката беше със сестра и на мероприятието(сестра и е супер пекана мацка и с нея стана спойката).В последния ден преди да тръгваме си събрахме всички фотоапарати и си гледахме н а един ЛСД монитор снимките.Аз бях забравил да изтрия предишните снимки още преди събирането и ме видя с една мацки(някои стари гаджета,други не) и тя реагира като сърдито и раздразнено хлапе и раздразнено ме попита “кои са тези”.Пробвах вечерта да потанцувам с нея-дърпаше се-седнахме поговорихм малко(по разговора и смисъла и слуша ме с внимание,интерес,гледа ме с по особен поглед-не влюбен,а ти п този е по различен в положителния смисъл.Полафихме з а много неща включително и за нейни лични-сподели ми лични неща-опитах се пак да потанацувам с нея -пак се дърпаше което ми беше супер странно след разговора(за мен този тип разговори не ги праи със всеки-имаше доста лични неща)
Разделихме се групата,като се разменихме телефоните с мацката и се прегърнахме за чао с уговарката да продължим кореспонденцията по и-меил(двамата живеем на коренно противоположни дестинации в България.)

Почнахме кореспонденцията с мацката-и де да знам-в началото бяха шеговити писма,но лека полека се отпускаше.


В края на годината се видяхме цялата група на едно мероприятие в София-аз имах малко работа и закъснях-но разбрах,че мацката и сестра и са питали за мен-когато се видях с мацката направо залепнахме един за друг(всичко това стана супер естествено )-снимахме се,гушкахме се,цунахме се(по бузките)-абе все едно се познаваме от десетки години.Сестрата ме гледаше с много сладък поглед и изненада(може би понеже бях с костюм.Инача сестрата е водещата в отношенията им и тя е по трезва и по опитна)Отидахме в залата и там танци,забавления с мацката и със сестрата (най-вече с мацката )-абе супер изкарванеи се замилсих после защото малко или много почнахме да си пасваме с нея(то се усеща-няма как да го опиша)Понеже съм на противополжната точка в България,трябваше да тръгваме с част от аверите.Казах довиждане на мацката и се разделихме.

Продължихме кореспонденцията и как да кажа-от шеговити писма и закачливи("аз,вече май трябва да се ориентирам към твоето канапе и много ми харесва диванът ти по цвят и форма-помисли за отговора") писмата прераснаха в лични,отковени и как да кажа емоционални.Почна да ме разпитва за мен,за връзките ми,но как да кажа с малко по особен тон-т.е не пич похвали се с коя си сега,или с коя ходиш,а "няма ли някоя която да запълва живота ти,да ти дава смисъл и устрем,да бъде началото и краят за теб". Писа ми последно за коледа много мило писмо-абе все едно ме познава цял живот.Понякога и дзънках-понякога дигаше,понякога не-бая се базикахме по телефона-но няма какво да лъжа иниациативата беше 100 на 0 от моя страна-т.е аз правя нещо и чак тогава отговаря.
Според мен мнението за мен беше готин,симпатичен пич с огромно чувство за хумор,но по скоро е момченце,отколкото мъжленце.

Плюсовете и минусите според мен които съм допуснал във фаза едно

плюсове
-забавен
-контактен
-веселяк

-
Минуси

-въпреки,че бяхме цяла тайфа и всички се забавлявахме доста и ми имаха доверие доста и симпатия,можех да имам по голямо налагане на лидерство
- не винаги способен да си налага мнението и да го отстоявам
-забавен,но сякаш не много сериозен и далновиден



Усилия аз към мацката 100 на 0(не е чак такава трагедия каквато изглежда ,но е факт,че аз правих всички усилия за връзка и единственото нещо което прави тя е да отговаря.Факт,е че ми се радваше като ми чуе гласа.)


ФАЗА 2
Минаха близо 2 години от последнта ни среща(живеем на две противоположни точки на България).Мацката си беше изгубила телефона-лафих със сестрата на скайпа няколко пъти и се базикахме хубаво и от нея успях да и взема телефона на мацката(каза ми пич за те*е няма проблем да ти дам телефона,много ще ти с е зарадва,само не ги давай на други)-значи по отношение на доверието е ок.
Дзенках и веднъж вечерта ,но беше адски омърлушена и и бяха нещо бая паднали гемиите.Минахме на скайпа и почнахме да лафим.(първо говорихме на испанси)Абе шеговит разговор се опитах да водя,обаче хич не беше на кеф и бая и бяха паднали гемиите.Малко се посвалка,но по скоро малко изкуствено и насила за да бъде как да кажа в играта отколкото истинско.Споменах и,че з а мен е готина мацка,която не се среща всеки ден и тя ми каза,че знае това.Попита ме как съм аз ,как са мацките,нормално споделих(абе май малко се поувляках в описанията) и тя ме изкара едва ли не сексоман и повърхностен.Видях,че темата не върви и се измъкнах елегантно и смених темата.
Поговорихме си за бъдещето и я попитах каква иска да става и тя ми каза даскалка(не знам какво ми стана,може би понеже знам кои стават даскали в днешно време-80% са пълни тапаци,които завършат с тройките и и казах да се стяга и да влиза в час,че толкова заспала и неориентирана това не е тя.Казах и че е интелигентна и пекана мацка и да използва това , не да става тъпа даскалка-и че ако сега ми е насреща направо ще я заритам(Тука рискувах бая ,но ми дойде от вътре и направо побеснях-или щеше да ме намрази или да ме обожава).Тя се шашна изключително много и и каза,че никой не и говорил така,и че всъщност се е отдала на течението и е забравила и изморила да се бори за мечтите си.(а,че мацката е готина и интелигенстна-спор няма-тука съм честен).Тя се учуди много и ми каза"откаде имаш такава енергия,хъс,сила,решителност-"имах добро мнение за теб,но не знаех,че си способен да бъдеш такъв мъж-смятах те повече за момче,отколкото за мъж-пита ме какво е станало,че така сън се променил.Приличаш ми на един от героите от Бигада(някакъв саша-признавам си,че не съм гледал Бригада)(Е ясно е,че за тези 2 години ми се случиха доста неща-както хубави,така и лоши и това малко или много ме калиха-не че съм се променил толкова-просто станах много по решителен,целеустремен и пич,който си остсоява позицията-каде с усмивка ,каде с по твърдо.Бях и пратил преди това мой снимки и тя ми каза,че имам коренна промяна във външния си вид и че съм станал по готин.Каза ми че изключително се радва да ме чуе и желае да ме чува колкото е възможно повече отук нататък и ако мога поне малко да я заредя с този хъс ,който имам.(абе с две думи имаше представа за мен като готин пич с чувство за хумор,в чийто компания се чувства добре-но по скоро съм бил момченце отколкото мажленце-все пак наистина тогава бях хлапак и най-вече не отстоявах така добре се*е си както сега).

Повече на скайпа не се чувахме-кога аз на линия,кога тя-абе повече връзка не стана.Викам си хубаво какво да правим-живота продължава.И след няколко седмици ми дзънка телефона сутринта и аз сънен гледам кой дзънка и не мога да повярвам-изписва ми нейното име(а тя преди това не ми беше дзънкала)"Здр пич как си,много ми липсваш,много искам да те видя,какво правиш-аз ще намина към морето и много желая да те видя(гласът беше с адски висока енаргия,адски позитивен,абе все едно гадже се обажда-такъв беше тона и стила на разговор)Аз още сънен ,не мога да чатна какво става и викам “ахъ” и се уговорихме да се чуем след няколко дена и тя да ми се обади(Аз имах тогава работа в Бургас и ако може да се засечем-личи си че преди да се обади е бая помислила и това е едно от смелите и решения които е правила-в началото беше много на тръни как ще реагирам като я чуя и каква ще бъде реакцията ми.)

Заминах за Бургас-вършех си работата,наближи деня,но никой не дзънка(понеже знам колко е ориентирана-все пак е жена-дзънкак и аз-но никой не дигна(по късно я видях на снимки във фаза 3 и беше как да кажа адски объркана-като тип човек който търси се*е си).Вбесих се и и изпратих един СМС в стил културно,любезно,но твърдо"Имахме уговорка да се видим и не знам каво става-надявам се да си добре и всичко да е наред с теб-пожелавам ти да останеш същата готина и пекана мацка каквато те познавам-лека вечер"
Прибрах се от Бургас и си проверявам пощата и тя ми беше написала един тип писмо,който май няма нужда от коментар"Здасти готин,малко се поразминахме-нямах път към Бургас и бях за малко,така,че нямаше как да се видим,но скоро пак ще имам път към те*е,така,че няма как да не се засечем.Чао моя любима.........(тука ми вика по един много сладък начин-всъщност тя винаги така се обръща към мен-много рядко по официално име),много ми липсваш и с нетерпение чакам да те видя.Твоята прелюбима секретарка(тука преди съм я базикал ,че ще я взема за секретарка) те целува и много,много ми липсваш.Кис,кис,кис"(едва ли има нужда от коментар на писмото-за мен тука единственият проблем е разстоянието и само да се видим всичко ще е наред-а мен писмото е кръсноречиво-говори за една заинтригувана,да не кажа влюбена жена)

След това няколко пъти си разменяхме съобщения,като иниациативаа винаги беше от нейна страна,а аз само и отговарях.
Получих едно съобщение от скайпа от нея(все не можем да се засечемс нея)"Здрасти как си.......................(тука пак по сладкия начин по който ми вика)УФ закъсах го.Тука ходих с едно момче(никога преди това не ми е говорила за гаджета си) голям боклук излезе.много гадно се набутах-ти как си -има ли някой щасливка сега до теб защото познавам една която е заинтересована,ако ти се занимава де(все стила на предишните писания,на обажданията-това на мен ми изглежда абсолютно ясно-желаем да бъдем гаджета-говори и за бившето гадже,но само за да може да го вмъкне и да се добере до мен за да ме пита това.Аз никой от нейните притеки не познавам(само сестрата)За мен тука 100% говори за се*е си.Аз отговорих дипломатично-ч е специална програма от разтоварвания съм измислил за нея за да и дигна тонуса.Коментар за бившето гадже и какъв мие стауса относно сегашно гадже-абсолютно нищо не написах(според мен правилно).

Наложи ми се да замина за чужбина и пожелах като отивам в София да я видя-дзънах и и тя ми говореше с такова сладко,щасливо гласче-абе като 100% жена,която кокетничи и жена която е влюбена-такъв беше гласа и."казах и че заминавам за чужбина за няколко месеца и няма да можем да се видим за дълго вреем и че държа сега да я видя-тя много се зарадваи каза,че и тя жеае да ме види.Избазиках я,че ако слушка,ще я взема в куфара и тя супер много се зарадва и с такъв сладък глас каза,”ще слушкам”-абе маниери,поведение,глас като на влюбена жена.

Дойде деня за заминаването и вечерта се качих на автобуса за да пристигна сутринта в София за да хвана самолета-вечерта получавам СМС от нея"Мойта приятела дойде да ми реве сега.Скъсала е с гаджето си и ще спи в нас.Може утре да закъснея,а ако не мога да дойда ще се чуем задулжително.Целувки"(По късно проверих по мои канали името на нейната приятелка и се оказа,че тя съществува-така,че тука не ме е метнала.

Пристигнах в софия-хапнах и я чакам да дойде защото на обяд ми е полета.Абе наближава времето ,минават 15 минути от уговорката-нищо.Опитвам се да дзънкзам не дига и получавам смс от нея"Ще се опитам да дойда".Аз се ядосах и изпртих един СМС "остави маце-насила хубост не става"-казах си майната му и въобще ми идеше да забравя за нея въобще-получих един СМС от нея който меко казано ме трогна как да кажа-личеше,че е искрен и написан от сърцето"Започва със сладкия начин по който ми вика,съжелявам,че стана така.и аз исках много да дойда,но за съжаление ми изникна този проблем,който май няма да се разреши.Приятелката ми е доста зле и не мога да я оставя,защото знам какво е правила преди,и съответно да не го направи и сега.Знам,че стана кофти,на мен много ми се искаше да те видя.Дори и да се сърдиш,въпреки че нямаш право,ти си оставаш много близак за мен.Пожелавам ти приятен път,мисленно и аз ще летя с теб.Имаш ми кординатите-ако решиш само ми кажи че си ок и че си пристигнал благополучно.Много целувки и дано не ме забравиш"Аз който бях готов тотално да я забравя и да прекъсна контакт с нея като видях този смс- всичко това е написано от вътре и е истинско-това не може да се заблуди.Дзънах и аз -тя ми затвори и тя ме набра за не се набутвам-Само като и чух гласа и де да знам-адски много се успокоих-тя имаше много уплашено гласче-само като се чухме всичко тръгнана от само се*е си-поисках да я видя и да си каже адреса-тя отказа,защото ще изпусна полета и да не се държа като пет годишен хлапак(всичко това на базик)-Почнах да мяукам и тя почна да се превива от смях-разговора вървеше от самосе*е си(основната причина според мен,поради която не си каза адреса(наистина щях да си изпусна самолета тогава),че знаете,че една жена понякога като си внуши че е грозна и дебела-нищо не помага-я тя е супер мацка.Полафихме полочин час и казах,че като се върна ще се видим-тя ме репреликира като ми каза"защо не дойдеш у нас на гости да се видим спокойно след като се върнеш"казахме си чао и си хванах полета и успешно пристигнах.След няколко дена и дзънках че всичко е ок и съм пристигнал успешно-тя се зарадва като ми чу гласа и ми каза да се пазя.По късно ми изпрати СМС-много мил беше.

Плюсове и минуси,които съм допуснал

Плюсове
-спечелване на доверие -откритост и откровеност
-рискувах на момнети повече,отколкото здравия разум говори,
но в случая помогна
-на практика по писането,по говора,по гласа,единствената пречка е разтоянието и това да се видим
(гласа и начина на говорене,тембъра-той никога не може да се обърка)
-активен,но в границите на нормалното,без да прекрачвам границата


Минуси
- Трябваше да съм по активен да я видя ,но освен болната приятелка,май мацката се мислеше за дебела и грозна,а една жена като си го втълпи-няма измъкване



Съотношението на комуникиране на мен към мацката този път беше коренно противоположно 20 на 80(Тя беше тази,която осъществява връзката.понякога аз отговарях веднага,което го считам за грешка,но понякога не отговарях-абе горе долу правилно съм постъпил)


ФАЗА 3

По време на престоя ми в чужбина и се обаждах(около 2-3 пъти в месеца)-всичко беше ок,но гласът вече беше различен.Пак ми се радваше,но не и с онзи глас,който няма търпение да ме види(не знам какво се дължеше това).Обадих и се за рождения ден(беше бая тъжничка-радваше се,че не съм забравил рождения и ден и съм се сетил за нея(да живеят органайзеритеB)))))),но бая и бяха паднали гемиите.Общувахме и един,два пъти в скайпа-там по се получи разговора-почна да споделя лични неща с мен,почна как да кажа лека по лека да топи стените и преградите-но го нямаше онзи глас ,който с нетърпение желаеше да ме види.Вече си свърших работа в чужбина и трябваше да се прибирам в България.Дзънах и и я попитах важи ли още поканата за гостуването(хем да я видя нея,хем да си свърша рабоотата,която имах в софия-полезното с приятното.)Тя ми каза "ще питам сестра ми"(квартирата в която жевеят е взела сестра и)-почувствах,че все едно и досаждам и се натрапвам(знам,че не исакше така да го каже,но така сякаш прозвуча).Аз и наисах писмо,че не желая да се натрапвам и за мен не е проблем да си наема квартира(помолих я за съдействие понеже не познавам добре софия,така както нея-все пак тя си е софиянка),обясних и кога пристигам и да ме посрещне на летището.
Тя ми написа писмо,в което каза,че в никакъв случай не се натрапвам,че ме познава добре и знае ,че нямам лоши намерения към нея.Сестрата казала,че няма проблем да им дойда на гости(само ме предупреди,че са в кофти настроение нещо и да не им обрещам внимание).Каза,че не е сигурна дали ще може да ме посрещне на летището.Осещах,че нещо я притеснява да ме види-и аз не знам какво.Написах и едно ултимативно писмо "или ще се видим сега или никога-знам,че е възможно да ти излезе някой ангажимент-но ти си решаваш-имам десетки варианти да те видя и засека,но ще прекрача границата на добрия тон"обясних и точно кога пристихам,на кой терминал и да дойде с час по ранно за да не стане някой гаф.Казах и неща,които ако беда честен наистина мисля-че за мен е важна като човек и че не ме интересува дали е с големи,малки цици,стегнат или увиснал задник,дебела или слаба-з а мен е важна самата тя като човек.Написах и да не се притеснава за нищо(усещах ,че нещо я притеснява)."Ясна ми е каква е ситуацията в България,най-вече от финансова гледна точка.Финансовите разходи които ще възикнат по време на престоя ми ще са за моя сметка-транспортни,храна(все пак не съм някой паразит пък и май падането на гемиите беше малко и от финансов елемент май).
Аз и дзънках и дирекно и казах че не ми пука дали е грозна,дебела или темподобни,че държа на нея и желая да я видя.Тя ми благодари и се зарадва на тези мои думи
но на въпроса дали ще ме псорещне на летището отговора беше"Май да"(което ме вбеси защото или има да или не-думи като вероятно,сигурно,май да,май не,предполагам не присъстват в речника ми(този номер още не мога да го свикна на жените).-казах и да напише един отговор за да знам-проверих си пощата няколко дена по късно-отговор нямаше(за ме това беше несеризона работа-още повече че не съм дзънкал на никой мой приятел да ме посрещне и малко увисвам във въздуха-но не ми пукаше-казах си каквото стане.
Дойде деня на полета(въобще не ми пукаше и бях в супер спокойно настроение,въпреки неяснотата,и предполагам,че ако не беше дошла просто щях да си взема автобуса за родния ми град и щях да я заеба).Полетът малко закъсня и когато си взех багажа тя беше там-даже беше пристигнала час по рано както я бях упътил(защо не ми беше написала това да ме уведоми ли поне да ми прати един СМС не знам).Гушнахме се,каза ми че имам промяна и взехме автобуса за квартирата(тя настоя за автобус-аз бях за такси-но тя ми вика ти луд ли си-знаеш ли колко ще те обръснат).Абе толкова време изках да я видя и като я видях в началото как да кажа бях леко разочарован.Тя е супер готина мацка,но беше дошла да ме посрещне все едно отива на пазара(така беше облечена),настъпи една пауза в която нямаше какво да си кажем(което супер много ме изненада на фона на досегашното общуване-досега всичко ставаше естествено и непринудено)всякакъв опит да я разсмея,да се пошегувам удряше на камък в студената стена,която си беше изградила.По едно време докато се возихме ми каза"Нали знаеш,че съм ти само приятел"(от което останах като гръмнат ако бъда честен,нито в едно от досегашните общувания нямаще даже помен думата приятел-имаше лека доверяване и премахване на бариерите и стените и всичко личеше като една консервативна жена,която лека полека стопява ледовете и бариерите.Никога не мие казвала,знаеш ли много ме кефи този пич и и нещо подобно-абе да бъда частен затапи ме ,казах нещо ,но не се измъкнах както трябва.Вече бяхме стигнали и вървяхме пеша,когато и дзънка телефона и говорих със сестра и(тя супер много ми се зарадва и каза че много се радва ,че съм им дошъл на гости и няма търпение да ме види-тези май играха на доброто и лошото ченге-мацката супер студена ,а сестрата супер весела и вежлива.Дзънкаха още някои наши общи познати и всички много ми се зарадваха-а нашата мацка като ледена кралица.По едно време ми сподели за бащата,че е имала супер лош спомен от него.
Стигнахме кварирата-настаних се аз-обаче се долавяше една тишина,мълчание мжду нас,кото ако бъда честен не очаквах-тя беше супер напрегната и това си личеше-ако бъда честен очаквах,че като се видим всичко ще стане по естествен път-както досега сме общували толкова непринудено.Малко влязох във форма и почнах да я базикам на испанки,я тя ме пита откаде знаеш,че знам изпански-аз викам знам,тя още малко поспори и накрая се засмя(не знаеше че това го знам за нея).Отидох в другата стая да преценя стаята за да мога да си направя малко психологичеси профил по обзавеждането и нещата и без да се предавам развях малко бялото знаме и си казах като не става не става-какво да направим-ще остана няколко дена ,ще си свърша работата-пък жени колкото щеш.Текмо исках да и кажа нещо и тя без да знае,че я гледам тайно четеше писмото което и бях написал поседния път с един такъв поглед все едно това е смисълът на живота и,все едно ревностен христянин гледа светия грал(бях и написал там,че за мен не е важно дали е слаба-дебела,хубава-грозна,с малки-големи,а е важно самата нея като човек,да не се притеснява от нищо,имам достатъчно мангизи и ми е ясна как е финансовата ситуация в България и всичко ще бъде наред,че ще се погрижа за нея)супер студено поведение и изведнъж гледа това със един специален поглед-напълно изключващо се поведение.
Пусна скайпа в мое присъствие,което за мен това ми беше странно,защото съм дошъл да я видя ,а не да виси на скайпа-за пет секунди се вбесих,но тя беше в другата стая и не усети-реших да пробвам тактиката "с твойте камъни по твоята глава".Станах като секретарка-"някой ти пише на скайпа,отговори им все пак,някакъв пич,отговори на момчето с те*е после ще си говорим"-онази полудя и вика ама то не е важно,друг път ще говоря и постоянно ми се обесняваше без да я питам-ама този не ми е гадже,ама не ми е гадже(при положение,че ми изнесе лекцията само,че сме приятели)
Дойде сестрата и попита дали съм дошъл и тъкмо да ми каже Здр......... и само като ме видя един поглед две минути с отворена уста(тука се избазиках със се*е си,че ако не стане с едната мацка ще стане с другата:lol:)))))) и и каза"уауууууууууууууууу имаш страхотна промяна едвам те познах почна един непринуден разговор-всичко стана естествено-а нашата се държеше като инат и викаше няма промяна-същия си е(като пълен инат).Само да поговорим нещо( е не съм говорил за нано технологиите, 4 ядрените процесори или класовете Акула 1 и 2,но говорех интересно,увлекателно и твърдо и сестрата "имаш огромна промяна,много си се променил".)

Издействах разговора посъщество и казах знам каква е ситуацията в България най-вече във финансов план,знам че сте на квартира и не ви е лесно-удобно ли е да остана за около седмица и какво ще ми струва това.Мацката се обади като втрещена и каза "как може да говориш така ти си наш гост и за никакви пари няма да ни даваш и ако още веднъж отвориш темата ,ще ти се расърдя много(обаче самата загриженост и направи впечатление)
Аз ги избазиках дали са слушали и извадих от джоба си два манички подаръка за тях(взех им едни малки часовничета като бижу,които бяха контрабанда и ми излязоха супер евтино-направих го основно за да им дигна тонуса,защото 1)знам,че и на двете им бяха папднали гемиите и исках да ги зарадвам защото са супер сладки и позитивни мацки2)все пак не са длъжни да ме приютяват в квартирата си,още повече че плащат не малък наем за това и на тях не им е лесно2)защото исках да им видя муцките весели)Те супер много се зарадваха и направо ме събориха от целувки и гушкания.Усетих ,че както си говорим добре,радват ми се и се базикаме имаше една 10% бариера между нас-след подаръчетата всичко падна като бариери-все едно се познаваме цял живот..
Абе погледа на сестрата и беше-"На мен всичко ми е ясно",а мацката се държеше като инат и беше адски напергната.Рзгледахме нейни снимки и аз де да да знам познах веднага моментното и състояние на снимката-тази се учуди изключително много откаде знам това и сестрата подметна"Душите ви си пасват"Мацката като се ухили до уши и почна поведение като на влюбена ученичка-приготви ми нейното походно легло за да спа на него и почна да ме базика,виждаш ли колко държа на теб даже ти давам походното си легло на теб"(абе в началото ако беше ледена кралица,то сега беше поведение на влюбена ученичка).Сестрата подхвърли абе ти що не дойдеш да спиш при нас(Аз си викам на ума “с тези готини мацки голямо спане ще пада ха ха”)-мацката се обади-как ще спи при нас-"Той е мъж).Тъй легнах си аз и ги чувам как двете се хилят в стаята им като влюбени ученички(гласа на мацката беше като на влюбена седмокласничка,която за първи път е цункла момче или някой гадже и се усмихнало)-Аз си викам ясна работа-в началото ми се правеше на студена кучка,но сега свали щита и още утре ще можем да си прекараме добре,така както и двамата сме го правили вече.

ДЕН2

Аз винаги ставам рано и улових сестрата,която ставаше за работа-тя се изненада ,че съм станал.Стана и мацката ,но начумерена и пак държание на студена кучка(никога не ми се беше случвало предния ден да сваля щита,да накарам мацка да се разсмее и държаща се като влюбена ученичка ,сега да се държи коренно противоположно без абсолютно нищо да съм направил)Поговорих малко със сестрата и я попитах "абе нещо нашта нещо много изнервена и тя каза-спокойно тя си е такава,а и вика ако почне да вика просто малчиш-тя си е такава(от цигарите май-беше много нервна)(аз останах в тъч от това .още повече не съм свикнал да отстъпвам)Сестрата имаше работа някаде и два дена нямаше да се прибира-терена е освободен-това би трябвало да ме направи супер доволен и би трябвало да говори за съгласувана акция между двете,но при положение на супер студено и поведение си казах съмнявам се.

Закусихме,ама мацката кисела и гемиите и паднали като за световно.Имах малко работа до няколко университета и викам да съчетая полезното с приятното-Мацката обаче -Оффффффффффффф не ми се ходи,студено е-навих я да отидем ама с триста зора-Облякох си костюма и излязохме и тя колкото и да се опита да се прикрие направи един поглед.Гемиите и потънали отвсякаде и се държа абсолютно студено.Отидох до софиският и взех каквото ми трябваше и тя се учуди супер много как бързо си свърших работта,защото преди това също тя имаше нещо подобо и няколко дена се мота.Обади се някаква приятелка да се видят и я изчакахме пред пейките на софиският-дойде приятелката(мацката ме представи пред нея като братовчед-това какво означава-защо не ме представи просто като приятел,а не като братовчед-това какво означава) и тя представляваше абсолютна противоположност на мацката-тъпа,неориентирана,елементарна,с леки признаци на курвалиност.Аз се държах супер студено и нахакано и въобще не ми пукаше пред нея-нарошно и говорих на вие и даже я избазиках няколко пъти брутално с няколко вица за блондинки.Мацката супер се изкефи на това,а приятелката супер много запече.Трябваше ми да разбера каде се намира нов Български университет и попитах приятелката каде се намира-тя каза "не знам" и аз още повече я избазиках брутално"Абе вие софиянските май не сте много оринтираи а"-Оная спече още повече.Докато базиках приятелката брутално(доктор хаус и мауриньо пасти да ядат по отношение на арогантност) дойде някаква журналистка нещо да пита но беше някаде на разстоянеи 40 м. от мен ,а на пейките бяхме към 40 човека.Тази журналитска като ме видя направо почна да бяга към мен в буквалния смисъл(знам ,че бях в костюм,но все пак-явно съм излъчвал супер непукизам).Почна да ме интервюра нещо,но аз по дипломатичен и културен начин я направих на салата и онази накрая даже си нагоди мнението към моето-по едно време даже тя се изкара,ч е била един от младите хора,които са успели да се реализират в България и аз направо я избазиках тогава пред включената камера"Преди всичко ти си жена-гладни и боси да сте жените, трябва да имате по някой готина парцалка,бижу и готини обувки-щом викаш ,че си успяла кога за последно си купи някоя парцалка от Макс Мара,Дебен Хам,Некст”-тя вика “аз отдавна не съм си купувала оттам”-И аз като някой гаден йезуит с меко и сладко гласче и широка усмивка попитах"По какво съдиш тогава,че си успяла"Онази направо спече като за световно,и както спече ,така и супер много ми се кефеше(по поглед,глас-мацката не беше нищо особено може би-6,можех да взема телефона и(все пак да имам връзки в телевизията),но не исках да го правя пред мацката,защото тя ме кефеше и знаех,че това ще я нарани.А мацката през това време ме гледаше все едно съм Бил Гейтс(бях супер нахъсен,леко агогантен и едновременоо излачващ позитивизам).Каквото бях казал само ми каза,че не съм прав,след 15 минути дзънка на сестрата и сподели нагласно,че съм бил прав и как съм се държал.Сестрата беше супер в еуфория и ми каза само така пич-разбиий ги и продължавай в същия дух.Придружиха ме до банката за да мога да си обменя мангзите(банкакта аз пак я намерих,нищо че не съм от софия)и вляхох вътре и говорех любезно ,но твърдо,но охраната ме гледаше с такъв респект все едно президента на държавата влиза в банката(знам,че бях в костюм,но все пак за банкова институция това е нормално и не би трябвало да прави впечатление.)

Почнахме да търсим транспорт за Нов Български и ако бъда честен пи писна и въобще не ми се ходеше(то е на майната си).Но изведнъж заспалата мацка се събуди и както беше супер много пасивна изведнъж стана активна и борбена.Тъкмо щях да хвана едно такси и тя вика луд ли си-знаеш ли колко ще ни обръснат.Почна да търси автобус и маршрутки до там,който в крайна сметка аз намерих и се качихме-по времето на цялото пътуване беше супер тъжна-побазиках я няколко пъти-но нямаше ефект-нещо супер много я измъчваше-Направих едно нещо ,което знам,че не се прави никога,но рискувах-попитах за миналото гадже(викам си може заради това да е в кофти настроение-по думите и смисалът и разбрах,че и е малко кофти,че така са се развили нещата,но има нещо друго което я притеснява и ,ч е не бивштото гадже е причината).Часовничето което и бях подарил и беше по голямо и казах,май ти големичко"спокойно,ще го оправя"и ми с усмихна с една толкова истинска и лачезарна усмивка(даже коравосърдечно копеле като мен му направи впечатление)

Стигнахме до Нов Български,но нещо бяха в почивка ,седнахме на пейките-отидохме да хапнем малко и аз отидох да запазя места и тя поръча-дойде и я попитах какво ти дължа-и тя каза-нищо ти си мой гост.Не бях съглаен с това тя да ми плаща сметките,все пак е жена пък и имах чувството,че бяха закъсали малко с мангизите-но тя беше категорична и това щеше да прерасне в скандал,а бяхме на публично място и затова остъпих.-Тя толкова тъжничка,че аз направо се чудя какво да направя-опитвам се да я гушкам-дърпа се-абе много тъжна,чак почна леко да ме зарзява.По едно вреем ме обхвана страхотен непукизам-Тя се държеше като голям инат"Всичко е съдба,какво ще ни се случи всичко е определено и такъв род мънкания.Аз почнах тотално да я базикам за това "Съдба викаш-виждаш ли онази мацка-ей сега ще отида да я хвана за задника-тя вика не можеш-и аз ама супер непукист(наистина щях да я хвана за задника-въобще не ми пукаше) ставам и онази веднага ме хваща и вика"Стой, ще ни изгонят от тук-викам нали всичко е съдба(тук отново ролята на сладкия йезуит) и тя вика –“добре де ,не всичко е съдба”-и като почна да се хили и и стана супер смешно,защото по едно време бяхме все едно като малки деца.Имаше една друга мацка,с която се запознах защото седеше срещу нас и я питах неща които ме интересуваха за университета(нашта обаче ме гледаше малко на тръни,а иначе мацката беше готина и имаше интелектулаен вид,макар и малко скучна за мен тип момиче-абе наистина държах на мацката.)

Прибрахме се,обаче мацката пак супер тъжна ,въпреки,ч е я бях развеселил и разсмял бая много.Докато бяхме в автобуса,въпреки,че седнах далече от нея(нямаше свободни места) ми стана по едно време адски тъжно-дали има смисъл да правя всички тези неща-очаквах всичко да става по естествен начин, не чрез игрички ,стени.............Не знам как ме видя имаше бая хора в автобус и изцепи нещо"Ама аз не мога да ти обрещам внимание по цял ден и не искам това да те прави тъжен(само с тази реплика почувтвах как ще вляза във вечерните новини бързо.Значи да обобщим-Тя е сладка и интелигентна мамца,но супер заспала и пасивна в този момент.Виси само на скайпа,а аз я водя по някой институции,които даже не знае къде се намират,което за софиянец е срамота и и давам акъл да запише някой готина магистратура-има готини стипендии-абе варианти много-показвам и програми,конференции,симпзиуми-и след всичко това да и каже ,че не може да ми обръща внимание направо побеснях.-още повече ,че си прекарваме добре и бая се смеем.

Тръгнахме към квартирата и си личеше,че сме на ръба да се скараме-прибрахме се и тя си отиде в стаята-тонуса ми беше спаднал,опитах с е да поговоря с нея и тя беше като разярена тигрица(нищо не бях направил).Седна тя по едно време на скайпа и по едно време ми се скара за абсолютна глупост(личеше си,че просто иска да си го изкара на някого,а не че ми е сардита)-аз бях в тъч и въобще не очаквах такова развитие на нещата-въпреки,че знаеше мого неща за мен и ако желае много лесно може да ме жегне-тя не го направи-покара се доста мощно и след 2 минути някакъв англичанин и се влючи и тя с весело гласче вика"ей (тука с по сладкия начин ,който ми вика) ела да превеждаш и да го направим на луд"аз неможах да чатна какво става-преди малко гадната кучка се беше нахвърлила ,а сега с тончето все едно нищо не е станало.Отидох да я гушна и казах дай да не се караме,а тя все едно нищо не е станало-не ми се караше пак и отидох да побазикам пича.

Дзенка по някой време теефона и и след минута тя буквално ми го залепи за ухото-вика обади се-оказа се,че това е майка и-поговорихме с майка и-не съм се мазнил ,а бях с максимата културен,дипломатичен,но твърд-даже майката по едно време си нагласи позицията спрямо мен и се съгласяваше със всичко което казвам-Мацката през това време много се кефеше.

Направи ми впечатление контактите и на скайпа-повечето бяха мъжки(70%)-за основните тя знаеше много неща,познаваше ги от година,две,но с никой от тях не се е срещала(.т.е търси контакт мъжки,но изпитва страх,боязливост).Почнахме да се базикаме с наколко пича по моя иниациатива-единия пич (някакъв англичанин-не го познаваше-просто той се включи)-направо го направих на салата(Че държавата му няма история,че само едни импераелисти,че английски разбойници са основали САЩ и затова тя днес е такава-абе направо спече бая по едно време-той я попита защо имаш 105 контакта-за него това бяха много-тя не чатна какво искше да и каже(тя не знае английски) и аз направо докато се попикавах от смях и казах ,че и намеква ,че е курва.(това да кажеш на една консервативна жена ,че е курва е направо смъртна обида).Тя почна да се обеснява,а аз почнах да я скъсвам от базици-по едно време написах на англичанина ,че мацката има хубава вагина(понеже тя не знае наглиски не разбра),и аз почнах да я базикам за това-даже за малко да уредя по камерата да застане англичанина за да прави секс по нета(попиках се да се хиля-а онази се засрами супер много.(по време на тези базици разбрах,че въпреки,че адски готина мацка,сексуалния и опит е много бегъл,и че винаги е смятала,че ще се омъжи девствена и това,че не е девствена я притесняваи дали това няма да се окаже проблем в бъдещите и връзки-това което разбрах е,че е израстнала в адски консервативно семйство,че е имала проблеми с бащата и е била жертва на агресия от негова страна и много е страдала,когато той е напуснал семейството и ги изоставил и направил ново семейство-Каза ми ,че винаги чувства вина за това(абе неща ,на които не казва на всеки,да не кажа даже на никой)Ако бъда честен не очаквах,че е как да кажа толкова чист като човек-имах добра изградена представа за нея-но това ми направи силно впечатление.

Почнах да базикам един пич(той мисли,че си говори с мацката),който уж според нея бил голям мозък(горкият пич го направих на нищо-а даже не съм бил гаден-просто исках нормално да си поговоря с него за дипломната работа ,която е писал,а той почна да се надува-когато го попитах за Набуко,Баку-Джейланд,Северен Поток,Син поток,Южен поток,Дружба,нанотехнологиите ,космическите технологии и всички неща,които би трябвало да влючват неговата дипломна работа,онзи направо спече-почна да се обеснява,да сменя темата,да се хваща за сламки-абе направих го на луд,а мацката супер много се кефеше.Побазиках я след това,че пича е готин и даже имат страхотно бъдеще заедно и тя се преви от смях.Даже се опитах да им уредя среща-тя се опита да ми махне ръката,и аз по едно време и дръпнах ръката и без да искам я хванах по силно-тя леко изпищя и аз се уплаших да не съм я наранил-тя каза,че всичко е наред и ми каза"Станал си много по силен и ми се усмихна"-Естествено прз цялото време ръката ми беше на бедрото и,а по едно време даже отиди на гърдите и(и аз не знам как)-онази се засмя,дрепна ръцете ми,но усетих,че още не е готова.

По едно време се влючи приятелката и на скайпа(същата,с която се бях запознал в софиският и дето я бях избазикал доста брутално)Тя по едно време ми каза хайде да и кажем,че много я харесваш и искаш да и бъдеш гадже(Тя отлично знаеше,че не я харесвам сексуално и не знам защо направи това-каза ми,че и има зъб от една стара история кадето я е прецакала нещо-може би понеже бях пич със излачване и размах и не ми пукаше и заради това.)

Приятелката почна да се обеснява"Ама ти сигурна ли си ,че братовчед ти ме харесва-той се държа толкова студено с мен,не ми обръщаше никаво внимание"
И аз виждах,че мацката няма да постигне нищо и реших да вляза в играта и-пратих и един СМС и приятелката направо полудя-дзенка и говори за мен близо час"ОФ никога не ми с е е случвало нещо подобно,твърде хубаво е за да е истина"(знам,че съм готин пич,ама чак пък толкова:))))))), мацката направо си умираше от кеф и как се хилеше след това(абе жените са супер отмъстителни кучки-няма какво да се лъжем).Аз защото съм гаден и пратих втори СМС и приятелката напълно полудя.(приятелката и ми върна СМС -те-абе имах една сигурна за секс(без да броя старите приятелки в ),ама въобще не бях дошъл да се занимавам с нея.)Мацката супер мнго се изкефи и дзънка на сестра си и онази направо не можеше да повярва(те бизо половин година се чудеха как да и го върнат,да я засегнат при положение,че ги беше прецакала за нещо- аз за един ден я направих луда и щаслива-Сестрата ми изнесе една лекция с освен мотив "Благодаря" и каза само да се върна ще те скъсам от черпене и подаръци-Аз ха ха и се избазъках много евтино ме вземаш.

Дзънка ми през това време няколко пъти телефона и онази все на базик викаше някоя мацка ли(по същия начин когато,аз чрез базик се опитвам да разбера някава информация,но няма как да питам директно)-аз нищо не казах.

Дзънка и телефона и тя си отиде в стаята-абе не намерих начин да вляза,защото говореше по телефона,а на мен ми се доспа.



ДЕН3


Аз станах(аз винаги ставам рано) и на нея това и направи пвечатление,че ставам толкова рано.Закусихме и имаше някаква аработа да върши.Дойде да ме гушне с поглед и излачване,все едно и съм най любимото и близко същество на планетата и все едно как да кажа се луташе между две нейни аз-1)Той е мъж и щом е мъж е боклук(вследствие на агресията от страна на бащата) и 2)Той все пак е различен.

Виждах отлично,че съм в патов аситуация и шанса ми за мацката е все едно Буркина Фасо да стане световен шампион по футбол.Бях и взел една блузка(пак контрабанда и пак на супер изгодно) и си казах,когато купувам подарък за някой ,то е за определен човек и въпреки всичко ще го подаря.Осавих и го на леглото под завивката..

Тя се върна и пак беше в кисело настроение-отиди си в стаята и тъкмо гледаше някакви неща и седна на леглото и точната и реакция беше"Какво е това-отвори го и веднага дойде при мен и ми се залепи на врата-каза "Благодаря много,нямаше нужда-и аз трябва да ти се реванширам(абе стил не искаше да бъде длъжна на никого.)
Минаха някоко часа и отново и се скапа настроението.
Попита ме до кога ще стоя,понеже след няколко дена имала работа и няма да има човек тука,все пак сестрата и го е наела и все пак"Да не изчезне нещо"(това го каза в стил консервативна мухла)Стана ми супер обидно и казах,че мога да си тръгна по всяко едно време и за мен това не е проблем.Дойде след 20 минути и каза,че е разговаряла със сестра си и тя казала буквално"Да стои колкото иска,ако ще с месеци,че даже и да изчезне нещо няма да има никакъв проблем"(абе в тъч отвсякаде-двете мацки са едно цяло-имат еднакъв манталитет-те си изграждат еднакво менние за хората с които общуват- и защо мацката се държи като гадна кучка,а сестрата нормално-ни ай-малка идея).

Пак седна на скайпа и отново се скарахме за пълни глупости-този път не и останах длъжен и включих басовият лъвски глас в действие-позатапих я-Но се ядосах основно ,защото влизам в нейната тактика-а нейната тактика или по скоро липса на такава беше ,че нещо я притеснява,изкарва си го неволно(защото аз съм в момнета до нея,иначе ще бъде сестрата),вземам си куфара и си тръгвам бесен и тя ще каже какво направих и не исках така да стане".

.Обърнах и гръб и отидох в другата стая и като ме обзе едно супер непукистко настроение-почнах да се хиля и да бъда се*е си(даваха едно предаване за едни мацки как подлудяват едни пичове-абе на салата ги правят и онези като кученца на каишка)Мацката направо се уплаши какво става(усети,че бая е сгафила),тъй като преди 3 минути се скарахме гадно ,а сега на мен не ми пука и се кефя супер много.Усетих,че по едно време гадната кучка започна да се разтапя-изключи компютъра(горките интелектуалци от скайпа) и дойде и легна при мен и на шега каза "ти май полудяваш"(аз бях на такъв кеф,че даже почнах да имитирам преслава,ивана,мария-даже силикон си сложих в пазвата ха ха-а изпълнението ми на сто патрона нямаше конкуренция;))))))))))-на мен ми писна от игрички и автоматично изстрелях отговора"С твойто неориентирано поведение,човек може да полудее".Онази веднага стана серизона и ми каза"Сигурно ме мразиш и сега като се върнеш ще ме забравиш и повече няма да си комуникираме"(това го каза по скоро като констатация,а не като желание)Аз казах,че не я мразя.Абе както беше легнала до мен беше с двойствено поведение тип
1)Пич ела ме гушни и2)Само да си се доближил до мен ще видиш ти доктрината Шлифен в действие.Пуснах ръката помежду ни и онази отново изпадна в тази двойтвена позиция-на мен ако беда честен ми писна от всичките преструвки,игрички,тактики,надлъгвания-ако исках да изч**ам някоя мацка щях да отида при някоя курвети ,където нямаше да има никакъв проблем по отношение на секса-отидах най-вече при нея защото държах на нея и защото е един от малкото хора, с които всичко става плавно и как да кажа по естествен начин,въпреки,че не се познаваме толкова много и двамата знаем много неща един за друг,някой от които няма откъде да сме ги научили-просто ги знаем.

Мен ми писна от всичко това и аз не волно съм заспал(никога не ми се е случвало да заспя на чуждо място-винаги имам проблем да спя на чуждо място и обикновено се въртя и докато заспя е голям зор,пък камо ли пред мацка).Мацката почна да ме буди,но не с леки побутвания ,а стил"ако заспиш на леглото ще ми отнемеш девственоста едва ли не и инквизицията ще ме изгори(абсолютно поведение на консервативна монахиня).Усетих също в буденето,което си беше изцяло от мъжки тип известна доза агресия(тя беше интоитивна-т,.е не обмислена.Самият факт,че съм мъж и имам пишка ме правят опасност-имам чувтсвото,че тази защитна програма и се задесйтва.)

Когато ме водеше към походното легло,аз бях сънен и имам един странен навик,който неволно правя,за който много мацки са ме базиали-мъркам по много сладък начин-нещо като мррр или ммммммм (нещо средно между тези два звука).Онази ме гледаше със супер странен и невярващ поглед-може би защото бях оправния пич,който може всичко,който знае всичко,който знае каде да с е обади за да станат работите и изведнъж пред нея бях като в ролята на малко безащитно дете.Как ме е сложила да спя,всичко беше нагласила,беше затворила вратата(даже я беше вързала защото не се затваря хубаво.)-не съм осетил.


Ден 4


Виждах,че нещата отиват на никаде-даже не я бях целунал,пък камо ли за гадже или секс(докрината беше остани няколко месеца и евентулно в пристъп на нужда,емоционален срив или нещо подобно могат да станат нещата).Реших да поставя ясно нещата и ако ще си отида,да си отида като мъж,а не като някоя пу*каОтидох да направя закуска и за първи път от както съм тука на нея не и бяха паднали гемиите,а беше с един поглед-все едно цяла нощ е мислила и не е спала.Естествено първото нещо което нарави е да пусне скайпа,аз направо го изключих от контакта-онази не вярваше какво става-викам трябва да поговорим,тя вика еи сега,само да видя нещо на скайпа,аз напараво се развиках"Сядай на стола и не се обяснявай"Онази като попарена го изпълни.Почнах да се обяснявам,ама бях като 5 годишно дете(никога през живота си не съм се обяснявал на жена-винаги съм говорел с действие ,а не с думи).Казах и че държа на нея,че за мен е по различна и в този стил(не съм говорел за обич и чувства)и как да кажа реакцията и беше странна-когато почнах да говоря погледа и беше как да кажа един странен,нещо като изненанда,но не точно(няма как да е изненада-самият факт,че ме е поканила,държанието и към нея,факта,че сестра и я базикна за мен,реакцията и когато някой мацка ми звъна по телефона,постояното обясение,че този не и е гадже...................) и всичко това след две минути се пренесе в поглед ,който излачваше категоричност."ама аз не съм искала така да си помилиш за нас и по едно време каза"пасване като мъж и жена ли”(почувствах известна доза арогантност-все едно тя е принцесата на бруней)Не съм искала да помислиш така,абе опита е да смени темата.По време на монолога ми имах идеалната възможност да обърна всичко това на шега и тя нямаше да се усети въобще-но реших,че тогава ще бъда като някоя страхлива и заспала пу*каа не като мъж(пък и ако бъде честен изведнъж си казах какво правя-тя е готина мацка и има акъл в главата-но в този момент беше толкова заспала и пасивна,че такава мацка в момнета въобще не ми трябва-облеклото и беше всичко друго,но не и на жена,това непрекъснато висене на скайпа-абе имаше поведение не на една зряла мацка ,а на едно разглезено хлапе,в квартирата все едно бомба беше паднала-въпреки,че е хубава жена,секс с такава жена даже на ум не съм си помислял).Казах и благодаря за отговора и за гостоприемствто,но трябва да тръгвам.Онази побесня и каза"Никаде няма да ходиш"
-аз)Имам работа и трябва да я върша-аз ще изляза от тази врата със или без твоето съгласие.Аз съм мъж а не заспала пу*ка и правя това което желая,а не защото търся нечие одобрение или не
-пек и ще си изтърва автобуса
тя)Ти откаде знаеш,че има сега автобуси и кога си събра багажа(абе тип,все едно ти предварително си се обаждал и си уредил нещата за тръгване"-абе хем кога ще си ходиш,а като си отивам,защото си отиваш"
аз)-има всеки ден
тя)не прави глупости-сестра ми ще се върне всеки момент-остани и си свърши работта,а ако ли не дай поне да те закараме
аз)Благодаря,но няма нужда
В този момент дзънка сестрата-А тя нямаше нищо напредства,че напарво ще се избием с мацката-тя и каза,че ще си ходя,а сесрата"Никаде няма да ходиш,остани тука".(със супер весел глас-абе ако зависеше от сестрата щеше да ме върже с вериги и да ме остави с години,за да не си ходя.Най вероятно ми беше взела някакъв подарък-така осетих по тона-Аз се измъкнах дипломатично и казах,балгодаря,но имам работа и въобще не съм загатвал,че с мацката ще се избием тука.Балгодарих и казах лек ден и си взех куфара и ключа и отворих вратата(мацката се опита да го обърне на базик,да скриее ключа .но не успя).Мацката побесня и каза ходи кадето желаеш ,не ми пука и ми трясна със всичка сила вратата(доста силна емоция-каквото и да означава).Взех си куфара,отидох при приятели и останах няколко дена в София.Имаше няколко готини мацки, имаше сигнали,но въобще не ми се занимаваше.



ФАЗА4

Първото нещо което направих като се прибрах е да изтрия телефония и номер,скайпа,прочетох писмата ,които си писахме преди да ги изтрия и останах учуден,на фона на това което сме си писали да бъде такава реакция-абе изтрих всичко което ме сързва с нея-доста рязка реакция от моя стана,но както се вика Hard times require hard measures(суровите времена изискват сурови мерки).Tъй като не съм свикнал да бъда в пасивна позиция ,пък и почувствах,че трябва да действам и да направя нещо за да не изглеждам като някой страхливец или пасивко.Написах и едно писмо в стил

"Не съжелявам за нищо което съм направил-това което съм казал,важи за миналото,но не и за настоящето;надявам се да си останем приятели(ако ме мислиш за някой скрит приятел,който се надява на нещо моля ти се-аз много добре знам кой съм и какво искам и за мен думата значи адски много;Не те мразя и нямам причина да те мразя-надявам се да влезеш във форма,защото това което те заварих не беше ти и да махнеш тази депресия която имаш(тул малко коментар за външния вид-да влезе във форма и за непрекъснатото висене в скайпа)
(Тука цитирах едно стихотвворенеи на Неруда-тя го обожава и завърших с )

"Едва ли ще се видим някога повече-при положение,че за три години те видях веднъж,едва ли фортуна ще пресече пътищата ни отново"

(финален завършек с една фраза-100% е била в десятката)

мацката ми отговори-беше нетипично дълго за нейният стил на писане и досегашните писма

"Не искам нашите контакти да приключват до тук-скайпа нещо май не ти работи-как е положението там,защо не го оправиш(още не може да чатне ,че съм я изтрил)'Била ми сардида,че не съм останал още да си свърша работата(да бе ,да и търпя неедекватното поведение)
"Не бях добра домакиня и го признавам това,искам да знам,че винаги си добре дошъл,никога не съм имала за цел да се държа некоректно с теб-просто ме хвана в един лош доста тежък момент за мен;Останах поласкана ,че мъж като теб може да хареса жена като мен(това а за мен е написано,как да кажа насила и несикренно).....................не за друго защото малко или много ти си класа над мен"(тука незнам дали е искренна или не-вярно е ,че я хванах в супер засплала позиция от всяко едно естество и аз се проявих като оправния пич-но не знам дали е искрена тук)"Хвана ме в момент в който бях дебела,грозна и нещастна(една жена никога не парадира с това,освен ако не си търси комплимент-това още от 5 годишен го знам);"Уж вика ,че е вляза във форма-външна и вътрешна,но доколко това е истина не знам."Благодарение на теб осъзнах,колко са плоски хората в скайпа и от теб се научих да ги пързалям леко,защото осъзнах колко плоски хора са в действителност."Надявам се да забравиш всичко негативно което съм направила и да бъдеш мой приятел,подчертавам приятел(за втори път досега думата приятел в нашите общувания я нямаше).Истината е,че аз имам чувства към теб,наистина приятелски,но знае ли човек,един ден,на някое място................както обичам да казвам съдба(не мога да чатна какво иска да ми каже тук1)реже ме по любезен начин2)Виж пич ти си готиняга,ама ще си ми 2-3-5-10-1000 резерва и ако ми окапат другите варианти ще разчитам на теб 3)базикаме по тънкият начин,защото мого добре знае,че не вярвам на съдбата,а вярвам ,че ние определяме действията и постъпките си и ми вика пич аз съм тотално неорентирана ти први каквото си знаеш и аз накрая ще се съглася.
"Държа да осъзнаеш,че те уважавам адски много,и ти си оставаш за мен истински мъж,от рода на тези,които остават отпечатък в историята"
"Сега когато виждам слънцето,мога да потвърдя,че не ме заслепява както преди(тука леко ме копира- аз бях писал нещо подобно,макар и вдруг смисъл),защото преживях доста изгарания в сърцето.Много те целувам и те умолявам да продължиш да ми пишеш,защото аз няма как да те забравя,дори и да искам.Защото дори да искам няма как да променя съдбата,а аз знам какво вещае тя за нас-каквото и да става винаги ще бъдем верни един на друг и ще се уважаваме,защото и двамата знаем много добре ,кои сме всъщност".(това са основните неща коиот е писала)-абе стила беше оправдателен-ам аз не пуша,тренирам вече,уча си уроците-абе все едно отношение и взаимоотношения на баща и дъщеря.

Изчаках и аз и отговорх-

1)дирекно я отрязах се захванахз а това"някой ден на някое място"-направо почнах да се базикам"ха ха,какво означава това на нормален език-не ,но при определени обстоятелства и развитие-да ха ха.Виж маце думата си е дума и отново ще се повторя това което съм казал важи за миналото,но не и за настоящето-защото само тези които живеят в настоящето имат бъдеще".
2)Намекнах и по любезен начин,че не е била във форма както във вътрешен,така и във външен план.
3)Направих това,не заради чувства или сантименталности-знаеш,че те ги няма при мен-просто смятах ,че с теб можем да бъдем добър екип
4(Направих и един психологически профил и за няколкото аз-а които живеят в нея-както за организираната и сладката,така и за пълната неориентирана мацка,която живее в облаците.
5)намекнах и ,че като видях първият път не съм бил на седмото не*е(така си беше-беше дошла облечена като продавачка от плод и зеленчук и като размаха цигарите беше като някоя оборотна фолкпевица,а самата квартира все едно бомба беше паднала-хубаво,че дойде сестата и се отпусна)
6)Знаеш,че съм по силен от теб и физически и психически,беше ми неприятно да се надцаквам с теб и на моменти остъпвах умишлено
7)Написах и абсолютно директно,че не съм имал намерение да се възползвам от нея по никакъв начин и че ако съм искал секс,щях да отида при някоя курветина.
Завършех с Габриел Гарсия Маркес и един цитат-абе за мен това писмо е имало голям ефект


отговор нямаше,но е имало голям ефект-по късно ми беше писала здр как си,(със сладкия начин по който ми вика),ама в стил все едно нищо не се е случило и съм и най близкият на планетата-аз тотално я заибах и въобще не съм и отговарял.Минаха няколко месеца и въоще не съм комуникирал.

Комуникация от мен към мацката 70 н а30(което за отношение от към мъж към жена,които са по пасивни смятам,че е добре).

плюсове
-активност
-проява на лидерсвто
-непукизам
-решителност
-чувство за хумор
-отсояване на позиция

Минуси
- малко повече комплименти(но тоноса и беше паднал бая и затова го направих)

- позволяване на нейното гадно натсроение да ме зарази на моменти
- спадане на тонуса ми вследствие на нейното мрачно натроение

-трябваше повече да я пренебрегвам и като някое гадно копеле трябваше на дзъна на някое старо гадже(но в този слу- чай говорим за надцакване ,а не за любим човек)




Факти за нея


1)красива и интелигнтна и от това малко разглезена
2)както има сходство за изпадане в меланхолия и депресия,така и на моменти има супер его
3)Проблемно семейство-ние мъжете малко или много си изграждаме предствавата за жените по отношението към нашите майки(тука не говоря за едиповия комплекс),а за жените ролята на бащата и изграждането му като бъдещ катализатор за срещите с мъжете е много по голяма-когато примерът е лош и е имало даже агресия,почва една странна ситуация на едва ли не враждебност към мъжете и в същото време на нужда от мъж най вече като средство за опора,закрила,защита.
4)Консервативно семейство-изграждане на представата,че секса е нещо лошо,че секът тябва да е само със съпруга и на сватбата
5)Лоши вторични качества и много добри първични качества-борбеност,хъс,пеканост,интелигентност,жажда за знания,искреност(когато няма защитните стени),съчетани с разглезеност на моменти,мренкане,неориентираност(все пак е жена),пушене
6)В скайпа повечето от контактите и са 70% са мъжки-т.е търси внимание,познава ги добре от скайпа,но не се е срещала с тях-впрочем висенето там е може би защото там се чувтсва жена и там има чувтсвото,че успвява да контролира нещата,докато в реалния живот това не се получава
7)Ограничени сексуални контакти-сестрата е същата-вседтвие на всички глупости,с които им са заляли главите,даже сестрата,като я побазиках подобаващо,ходеше с един много пекан пич-мажкарче отвсякаде,но го беше мотала година и половина докато се стигне до секс и на моменти му правеше бая номера,а тя е супер готина мацка и веселушка-душичка е отвсякаде.
8)Изпадане как да кажа в синдрома на виртуалното пространство-не си доволен от настоящето и залепваш само за компютъра-ако ти се случи нещо реално ти си забравил как да реагираш,тъй като си загубил трезва представа за реалността.
9)Накаръл съм я да изпита силни емоции по време на познантвото ми с нея-Силен смях,чак корема я боли от смеене,страх,гняв,тотална радост,бяс,лека паника.........н е знам дали това е добре или не


Наличие на интерес

1)Когато говоря ме гледа с внимание
2)когато ми дзънка телефона ме базика за мацка и се дразни не си позволява да излиза(тука депресията малко
3)в писмата ми и скайпа има директни елементи(много ми липсваш
и с нетърпение желая да те видя,чао моя.............твоя прелюбима секретарка-кис,кис
"Загъсах го-има ли някоя щасливка при теб-аз познавам една ако ти се занимава де,
дано не ме забравиш"
4)обажданията по телефона-когато тя ми се обаждаше беше със супер позитивен,весел глас,по кесно лека промяна.но никога не ебил монотонен
5)Ухилване до уши при думите"душите ви си пасват"-държане като влюбена ученичка
6)идването на летището(важна крачка за една жена)
7)побесняване от това че си тръгвам
8)запознанство с майката-много рядко го прави
9)покана да и гостувам в жилещето и

Неналичие на интерес
1)появява се във вид ,който никой една жена не си
Позволява да буде(освен в случай на депресия)
2)държание ,маниер на момнети не ме ебаваше много
3)Казаването,че сме само приятели при срещата
4) въпрекия страния поглед зз 2 минути след финал
ния разговро-погледа и беше категоричен





Признаци,че не гледа на мен като на приятел


1)В мое присъствие се държи по странно-напрегнато ,нервно,с особен поглед
2)гласа и писмата за флиртаджиийски,а не приятелски
3)гласа по телефона в начало беше супер влюбен,а после от депресията поспадна,но никога безразличен или монотонен
4)никога досега в общуването не е намекнала даже малко за приятелство-тя е оправна жена и знае,че ако иска да намекне чрез шега винаги ще го направи-но тя не го правила
5)пита ме за предишните връзки ,за предишните жени,но как да кажа с по особен стил и интонация
6)побесня от това,че си тръгвам-ок нямаш чувтва-тръгвам си -защо тотогава побеснява
7)Обяснява ми се този не ми е гадже,този не ми е гадже
8)Покана да гостувам в жилещето и

Неща които не успях да разбера


1)предстявя ме като братовчед-това защо(или съм гадже или приятелче-това игричка ли е и какво цели с това)
2)Защо се дразни като си тръгвам и ми тръшка врата със всичка сила като предния ден ми е казала кога ще си ходя
а сега се държи като сърдито дете
3)Някой ден на някое място-1)реже ме по любезния начин,2)държи ме като 2,3 ,5 306 резерва ако и окапят другите или 3)ме базика по любезния начин защото знае,че не вярвам в съдбата и по любезния начин ми вика пич-аз съм неориентирана-ти прави каквото искаш,пък аз ще кандисам
4)Сега когато виждам слънцето,мога да потвърдя,че не ме заслепява както преди(тука леко ме копира-така и аз бях писал,макар и в друг смисъл),защото бях преживях доста изгарания в сърцето.Много те целувам и те умолявам да продължиш да ми пишеш,защото аз няма как да те забравя,дори и да искам.Защото дори да искам няма как да променя съдбата,а аз знам какво вещае тя за нас-каквото и да става винаги ще бъдем верни един на друг и ще се уважаваме,защото и двамата знаем много добре ,кои сме всъщност".(това са основните неща които е писала)-абе стила беше оправдателен-ама не пуша,тренирам вече,уча си уроците-абе все едно отношение баща и дъщеря-това какво значи
5)Ролята на приятелката-защо ме урежда с нея,след като знае,че не я харесвам-иска да ме тества дали мога да и бъда верен илинещо подобно.

Съвет на една пекана мацка
1)Има страх от секс-още повече ,че във вагиналното отношение е тясна(по структурата на тялото,на бедрата-на 80 % съм сигурен
2)Прекалено е сигурна в теб-мисли,че каквото и да направи ти си и сигурен,затова си позволява някой номера,които на други пичове няма и да посмее да си помисли да ги направи-трябва да и върнеш несигорността





Генерални обобщения


1)Писмото ми стана километрично-това е факт,но го написах за да видите и дребните детейлите за да имате трезва преценка
2)Някой от вас ще кажат,че това е "Целувката на смъртта"-н е ,просто описах подробно за да имате ясна картина
3)Синдрома на специалната-не -ако искате да кажа,че е перфектна и непогрешима не-тя пуши,в момента е супер заспала,неориентиране е,съчетано с моменти на голямо его-въпросът е ,че въпреки,че общувам с други мацки,тя коренно се различава от тях(последното за което говоря е външен вид-тя е готина мацка,но познавам и по готини от нея-просто при нея е толкова истинско и първично-просто ми харесват нейните основни качества,а найните вторични и третични качества могат да се оправят-цигарите,заспалостта,депресията................
4)Не съм опитал да я купя-подаръчетата които и подарих бяха за да и дигна тонуса и защото я чувствах част от се*е си
5)Намира се на доста далечна дистанция от мен,абе тука си имам мацки,ама как да кажа-тя много се различава от другите
6)Не съм човек който живее в облаците-има мацки с които става,мацки с които не става,но на мен не ми пука ако бъда честен-но при тази мацка хем има сигнали,хем не и аз не мога ад чатна какво става
5)Занимавал със се с най различни мацки-курви,кучки,инфантилни,използвачки,материалистки,загубенячки,свестни момиченца,веселячки.................но като минаха няколко месеца мога да кажа,че тя е готина и свястна мацка(без да съм заразен от стокхолмския синдром) и тя се различава много от жените с които най-често общувам-тя е готина,но познавам много по готини от нея,които не ме кефят)



Всичко малко или много се крепи на пасването и сексуалната тръпка-всички мъжки качества като външност,хумор,решителност,смелост,дързост,интелигентност...................пома
гат,но няма ли сексулна съвместимост и пасване не става.Това не мога да чатна има ли реален интерес и желание от страна на мацката.

Edited by exort, 04 August 2009 - 10:50 PM.


#2 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 11:53 AM

Аз се отказах да го чета около ФАЗА 2.. Ако има нещо по интересно от гемии, двата края на българия,пекано момиче и сестра, която не се знае коя, коя е по-нататък някой да пуска цитати, моля ви.

Може да го заформим като фън тема.

ПП: Сори пич, че се отнасям може би несериозно към проблема ти, но не мисля, че ти самият си се отнесъл много сериозно, за да мога и аз да се съсредоточа. Късмет в крайната фаза, имам чуството, че ще е "три дена яли, пили и се веселили".

#3 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 12:44 PM

Ти ако на тоя 35-минутен пост му викаш несериозно :lol: какво е сериозно отнесено за теб, хахахах, Стаси?
Изобщо не го четох, разбира се, но мисля си, че много мислиш и разсъждаваш по темата. Дай по - леко B)

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 04:56 PM

само не разбрах каква е целта на този пост... понеже нищо не си задал като въпрос... или може би си искал просто да ни разкажеш... понеже тук сме без работа??

и тъй като аз сигурно съм единствения, които го прочете... цялото... и си изгуби времето, ще ти кажа следното - ако има някой човек, който да преанализира нещата и това да е болестно състояние, то ти си такъв, ама на 16та степен...

спри да дълбаеш и да тъпчеш на едно място... живей си живота по-лекомислено и всичко ще е ок :lol: иии като тръгнеш с голямата кошница обикновенно така се получава.

ако решиш какъв ти е въпроса и проблема, ще ти отговоря с удоволствие B) за останалите - няма смисъл да четете този роман.

#5 Venedi

Venedi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 08:01 PM

само не разбрах каква е целта на този пост... понеже нищо не си задал като въпрос... или може би си искал просто да ни разкажеш... понеже тук сме без работа??

и тъй като аз сигурно съм единствения, които го прочете... цялото... и си изгуби времето, ще ти кажа следното - ако има някой човек, който да преанализира нещата и това да е болестно състояние, то ти си такъв, ама на 16та степен...

спри да дълбаеш и да тъпчеш на едно място... живей си живота по-лекомислено и всичко ще е ок иии като тръгнеш с голямата кошница обикновенно така се получава.

ако решиш какъв ти е въпроса и проблема, ще ти отговоря с удоволствие за останалите - няма смисъл да четете този роман.



Здравейте отново-че това стана цял роман и километрично е безспорно-разбира се който му е интересно чете,който не не.Колкото за серизоността-смятам,че не е сирозно да пиша такъв роман и да смятате,че се базикам или нещо подобно.
Колкото за конкретен въпрос,точно с това съм завършил и затова пиша това нещо,а не просто з а да се похваля или оплача.Формулата за следващата се отнася за почти всяка сфера на живота и обиконовенна е печеливша,но винаги малко или много има по различна (не специална),която малко или много ти влиза под кожата.
Колкото за голямата кошница май закона на Мърфи важи тук в пълно дейтсвие.
Колкото з аналичността и болесното сътояния-гледал ли си пич военни доклади от битки,сражения,стратегии............да видиш там каква аналитичност е B)

#6 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 08:54 PM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 05 August 2009 - 12:06 AM.


#7 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 04 August 2009 - 10:39 PM

Здрасти,
Предпочитам цяла вечер да не спя, но да прочета написаното от теб.

Ман..., твърде на сериозно се вземаш. Толкова много напрежение, толкова много фази (а без нито една маса), тоци и токове от всякъде, моля те слез на земята и започни да дишаш въздух. Съмнявам се да си Балзак, така че написаното да заслужава времето си в повествувателно отношение.

1)Има страх от секс-още повече ,че във вагиналното отношение е тясна(по структурата на тялото,на бедрата-на 80 % съм сигурен

По-голяма безмислица от това не бях чувал. Отказвам се да давам контра-примери! Ако решиш да те взимаме на сериозно моля те да се постараеш!

Признаци, подредени по азбучен ред, заключения, съвети... вярно че всички се опитваме да четем от "Книгата на Живота", но ти си прекалил. Никоя няма да пожелае да стане близка с една книга- защото си се стремиш към точно това- да станеш систематизирана и обобщена книга. Това е противоестествено, това е нечовешко. Мисля, че този форум не е за теб, можеш да потърсиш други по-специализирани местенца в нета. Добрата новина е че мисля че БИБЛИЯТА може да ти помогне.
Сега ще прочета какво са написали и колегите.

Успех!

Колкото з аналичността и болесното сътояния-гледал ли си пич военни доклади от битки,сражения,стратегии............да видиш там каква аналитичност е B)

Опа, май съм пропуснал нещо... какви битки, какво болесно състояние???

#8 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 10:41 PM

Значи, според мен Мария ти изневерява с Хосе, докато той самият е бисексуален и се ч**а с Антонио ... Но Антонио го използва само заради парите му и прави секс с Белинда-Мария-Антоанета-Хуанита, докато е тайно влюбен в Джо ... Да, а убийстовото на Андрей не е само заради парите от застраховката, а е отмъщение (историята още не е стигнала дотам, но го прочетох в Интернет B) ) Така виждам нещата аз, ако някой иска да ме обори, да използва ЦИТАТИ ... ;)


Venedi (или предпочиташ Стендал..? :lol: ), отказах се да чета само като видях за какво става дума ... Накратко, дори и без да чета, смятам, че става въпрос за някоя върховна глупост, която ти хиперболизираш до не знам къде ... Ако времето и ресурсите, отделени за писането на този пост беше насочил в, как се наричаше ...? А, да, мисловна дейност, точно така, та ако го беше направил, вече щеше да си се сетил, че много лесно можеш да разбереш дали има интерес или не, чрез проверка.


Абе, ти колко клавиатури изхаби докато го напишеш тоя пост..? ;) И мислеше, че някой ще го прочете..? :beat_up: (Don Kiko, респект за търпението, ти си човека :) )


Излез от филма!!! (напоследък доста често го пиша, интересно защо ли..? ;) )

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 12:17 AM

Venedi, извини ме... задал си въпрос, но просто му изгубих края B)

не би трябвало да ти пука дали има желание или не съвсем, защото тя не е човека за теб... помисли реално. ти я познаваш от пет минути, а вече предизвиква избухвания в теб... what's the point??? посреща те като продавачка на картофи... тегли черта и не се занимавай повече, но нали знаеш... галантно с вратичка ;)

мацко, много си сладка, ноооо... в Бургас съм ии... имаш ми номера. ще се радвам да се видим пак :lol:

това е най-добрия вариянт за теб. хем ще видиш и реално дали има интерес :) а обяснения и сапунки стил ~*HolmZ*~, може да проварвят, ама при баба ти ;)

#10 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 01:24 PM

Вярнооо, че умирам в момента от скука, но се чувстам като тъпак, че прочетох този целият "пост" Има една болест детето-цар - мания за величие.. Твойта мания я показваш през 2 реда и това ме кара да си мисля, че не си се доказал достатъчно пред самият се*е си и се опитваш да изпъкнеш пред НАС, които не познаваш, анонимните форумци.

Единствената ти грешка е -> 2)Прекалено е сигурна в теб-мисли,че каквото и да направи ти си и сигурен,затова си позволява някой номера,които на други пичове няма и да посмее да си помисли да ги направи-трябва да и върнеш несигорността.

Бягай от смахнати п*тки, има много крейзи :lol: щом видиш, че една жена си позволи да преиграва с теб, да си прави номерца, всичко е загубено - завинаги! Има една формула за успех в живота и тя е, да не се взимаш прекалено насериозно :)

Edited by razace, 05 August 2009 - 01:27 PM.


#11 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 05:05 PM

хем ще видиш и реално дали има интерес :) а обяснения и сапунки стил ~*HolmZ*~, може да проварвят, ама при баба ти ;)

Ми нали и аз това казах - проверка му е майката ... Винаги така стоят нещата - не трябва да се чудиш, а да си сигурен, защото иначе ... :wacko: :)
Жалко, че това не е белетристичен форум, иначе нашия човек Venedi щеше да е топ потребител ... (не че намеквам нещо :lol: )


P.S. Е, какво ми е на сапунката..? :huh: В днешно време всички са критици ... :lol:

#12 Георги

Георги

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 12:01 AM

Така, и аз прочетох целият пост, ако не се брои това че на моменти се хващах да прескачам по няколко реда, или да чета по диагонал..

Останах с убеждението, че ти се имаш наистина за сериозен и ориентиран. И за да ти отговоря на въпроса директно - не е важно тя теб дали те иска. Ти какъв човек искаш до се*е си? Останах с мисълта че искаш сериозен до теб. Живеете на 400 км един от друг. Имал ли си връзка от разстояние преди? Изясни се със се*е си отново.

Колкото до нея и "ти си ми приятел" - все още тя те води. Как и позволи да се стигне до тук? Скайп? Посредствените хора? Ти?

Ако ще и пишеш пак, кажи и че светът е навън, ти си навън, и..както казаха по-нагоре колегите - знае как да те намери.

Лека нощ.

#13 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 05:19 AM

Доста забавен пост, много приятен стил на писане :lol: Аз не съжалявам за изгубеното време :)
По проблема ти...мисля, че си бил много близо до целта на няколко пъти и е трябвало да я целунеш по някое време, пък каквото сабя покаже...С две думи, още малко действие и непукизъм е било нужно...От тук нататък следва наистина въпроса, какви планове си имал за развитие на връзката ви от разстояние...Ако имаш връзка с нея, как ще се виждате?

#14 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 09:20 AM

Възможно е,така,като си поддържат контакт,след време,като ги пооч**а още малко живота,когато осъзнаят,че най-важното в една връзка е комуникацията,секса е на второ място. Но това е една от хилядите възможности,които могат да се случат.
Пич,бори се с това да не анализираш абсолютно всяка ситуация в твоя живот,това ти създава много проблеми,най-големия от които е страх от взимане на правилното решение

P.s.:Не съм прочел това,всичкото.Още в началото видях,че най-големия пост,който някога съм виждал,съдържа глупости,и нищо няма да науча от него

#15 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 11:11 AM

Възможно е,така,като си поддържат контакт,след време,като ги пооч**а още малко живота,когато осъзнаят,че най-важното в една връзка е комуникацията,секса е на второ място. Но това е една от хилядите възможности,които могат да се случат.
Пич,бори се с това да не анализираш абсолютно всяка ситуация в твоя живот,това ти създава много проблеми,най-големия от които е страх от взимане на правилното решение

P.s.:Не съм прочел това,всичкото.Още в началото видях,че най-големия пост,който някога съм виждал,съдържа глупости,и нищо няма да науча от него


Секса е на второ място? Първо място? Трето място? Ако няма секс, каква връзка? Най-добри приятелчета ли сте? Водите се за ръчичка... браво. Братле... когато осъзнаеш, че всички тези неща вкупом са важни и няма второ и трето място тогава пак пиши :lol: