Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Oварям до тук добре...


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 FireMan

FireMan

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 10:18 PM

Така приятели, преди няколко месеца за първи път започнах да се занимавам с пик ъп, тоест запознаване с напълно непознати девойки на обществени места. Трябва да призная, че в началото (а и все още до някъде) никак не ми беше лесно да инициирам разговора или казано на професионален език да "оворя сета". Както и да е, без да претендирам да съм спец, да кажем че това го схванах. Вече имам опит с това да заговарям готини мацки и да започвам разговор използвайки предварително потготвени опънъри както си му е реда. Също така след като подробно се запознах с "Мистъри Метода" ми е ясно на теория какво трябва да последва. Необходимо е след като първоначалния опънър се изчерпи да премина на някаква друга тема (транзишън). За целта е добре да имам и интересни историй от живота си които да разкажа. Такива имам много и на всичкото отгоре обичам да ги разказвам. Проблема някак си идва от това, че след като инициирам разговора с някакъв въпрос (обикновено за женско мнение) ми е леко неловко и нелепо да започна да разказвам ни в клин ни в ръкав, някаква лична история. Колкото и интересна да е тя, ще изглежда нелепо. Ето например вчера, без проблем взех телефона на една мацка, която обаче беше с една моя приятелка. Заговорихме се, но тъй като се познавах с опстикъла ми беше съвсем лесно да започна да си пускам материала. Та изобщо взето надявам се разбрахте какъв ми е проблема, запецвам след първата рутина (понякога вкарвам нег или нещо такова) и до тук. Мисля, че ми липсва достатъчно стандартен материал за първите минута две в които да се почувствам достатчно разтопил ледовете, че да започна да плямпам за се*е си.

#2 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 10:53 PM

Харесва ми как пишеш /смисъл казваш Пик Ъп и после "запознаване с мацки на общ. места/ а за това как да продължиш по нататък ами лесно. Мене ми се върти нещо от рода на...

В заведение сте и мацката е на маса или на бар, /няма значение/ приближаваш се, препознаваш се или там какъвото ти душа сака и ето си и привлекъл интереса... /до тук нямаш проблеми нали?/ Ако до тук мацката не те е одобрила /body language/ ще е малко неловко наистина да продължиш, но пробвай.

За първи път ли си тук, защо не съм те виждал ... знаеш ли че на онази маса ей там от зад е много по удобна от тази /на която стоим/ от там ще следва въпроса "защо"? може да излъжеш, и да кажеш, че така си вързал някоя друга /знам ли/ "имаше тема за оригиналност в библията".


Едвали търсиш точно моето мнение но когато правя такива Пик Ъп'и съм в страхотно настроение и почти няма значение къде се намирам, някак си усещам момента и тук във форума не мога да го напиша.


АБОНИРАМ СЕ ЗА ТЕМАТА

#3 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 10:58 PM

Dude, WTF?!?! :)
И пак се започва с опънъри, рутийни и "Mystery Method". ;) Явно просто трябва да се примиря с цялата артифициалност. :)

Та изобщо взето надявам се разбрахте какъв ми е проблема

Освен стила на писане ли..? ;)
Проблема ти е, че много четеш. Толкова си се вглъбил в цялата тази "игра", че си забравил(ако изобщо някога си знаел) какво е да си автентичен. Всички тези "правила", "тактики", "рутийни" и др. са напълно излишни. Нещата трябва да ти се получават естествено, не да заговориш някоя сладурана с някой "опънър" и после да си мислиш "Ъъъъ, ся к'во тряаше да кажа..? К'во пишеше в оная книга/оня сайт..?". Това няма смисъл. Ако наистина имаш интересни истории за разказване, запази си ги за срещата. По време на "оТварянето" (open - отварям) на сета, използвай това, което имаш около се*е си, направи така, че ситуацията да работи в твоя полза, малко хумор, самочувствие, готино излъчване и глупостите на Мистъри няма да ти трябват. Лично на мен никога досега не ми се е налагало да се правя на шут или да разказвам разни истории за да взема телефона на момиче. Замисли се, дали това е нещото, което на ТЕБ ти трябва. Ако е така, ще ти кажа само, че времето не е от значение, защото ако в началото си я заитригувал достатъчно, дори на втората минута да започнеш да и разказваш как си изнасилил шведска манекенка след модно ревю (била уморена тя :naughty: ) тя ще те слуша с интерес. Ако в началото не си и грабнал вниманието, тогава и с часове да се опитваш да си "пробуташ стоката" накрая тя ще те отсвири (а може и да не дочака края). Съвета ми е по-скоро не да търсиш грешки в "играта" си, а да се постараеш да станеш естествено привлекатен за жените. Както казва...не помня, някой си, "Be, not doing". Това е доста добро...Така че - Бъди, недей да правиш!

#4 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 06:14 PM

Холмз! Поклон!


***

Ще коля пора с мистрията в този пост. Да кажем ти имаш забавна история за това "Как си се сбил с читирма* здрави братя" и опънара няма да ти е: "Какво мислиш за червандалестите щъркели?". Провай с опънър: Какво мислите за ревнивите гаджета? Ревнивите хора? Попадали ли сте.. познавали ли сте се с такива хора...ходелили сте с такива хора..и като задедеш този цикъл от въпроси..
веднъж си спомнях, когато заговорих едно момиче и то беше с читирма* здрави братя


говоря примерно, вържи опънара с историята и вкарай и другите подправки и като ти омръзне да плагиатсваш, вкарай малко от се*е си - артистичност.. катко ти каза колегата!

ае едно рамо от мен!

#5 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 07:36 PM

Проблема ти е, че много четеш. Толкова си се вглъбил в цялата тази "игра", че си забравил(ако изобщо някога си знаел) какво е да си автентичен. Всички тези "правила", "тактики", "рутийни" и др. са напълно излишни. Нещата трябва да ти се получават естествено, не да заговориш някоя сладурана с някой "опънър" и после да си мислиш "Ъъъъ, ся к'во тряаше да кажа..? К'во пишеше в оная книга/оня сайт..?". Това няма смисъл. Ако наистина имаш интересни истории за разказване, запази си ги за срещата.


Евала! Царско! Само дето ако колегата ги можеше тия неща естетсвено нямаше да пише темата и нямаше да е в тоя форум въобще. Makes sense ,huh?

Тъкмо спрял да е AFC, ако продължаваш да се развиваш с темповете, с които си започнал, след половин година ше мислиш и ти като ~*HolmZ*~ ;)

говоря примерно, вържи опънара с историята и вкарай и другите подправки

:naughty: Общо взето...

#6 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 07:51 PM

Евала! Царско! Само дето ако колегата ги можеше тия неща естетсвено нямаше да пише темата и нямаше да е в тоя форум въобще. Makes sense ,huh?

Ми, всъщност - НЕ. Would make sense ако бях казал: "Ся отиваш и директно я сваляш...без да използваш помощни колела!". Освен това си го извадил от контекста на останалата част от поста. Казвам му какво СПОРЕД МЕН би трябвало да учи, вместо да задава такива "умни" въпроси. А, и не е задължително ако ги можеше да не е във форума. Просто само щеше да поуства, вместо да пита какво да прави след като оТвори сет... ;)

Тъкмо спрял да е AFC, ако продължаваш да се развиваш с темповете, с които си започнал, след половин година ше мислиш и ти като ~*HolmZ*~

Сега, ако с нещо съм те обидил... :naughty:

Edited by ~*HolmZ*~, 01 August 2009 - 07:53 PM.