Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Тест дали търся одобрението й


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 6leva

6leva

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 07:58 PM

Здравейте,
Имам въпрос относно женските тестовете. Аз не търся одобрение от нея и има случай когато тя го дава и то под формата на тест (нарочно или не). Често казват "много си галантен", "харесва ми самоувереността ти" или пък ако е по скайп гушки, цунки, "ох миличкото" и подобно. Често това са си истински комплименти и реакции, но понякога са тест в който тя (нарочно или не) проверява дали се нуждая от нейното одобрение и мнение. Използвам интуицията си за да разграничавам кога е истински комплимент и кога не. С какво е най-добре да отвърна когато не е?

Често просто го игнорирам, най-много да се усмихна и започвам да говоря за нещо друго.
Бих се радвал на всякакви съвети и насоки :naughty:

btw мои години 18, техни варират 17-20+ ;)

#2 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 06:02 PM

Значи, на първия въпрос от женския тест - А;
Втори - В;
Трети - Г;
Четвърти - Б;
...

Зависи от ситуацията, понякога трябва да ги игнор, но едва ли някой ще отговори на въпроса ти, защото няма конкретна ситуация и не мисля, че примерите, които си дал.. имат нещо общо с женските тестове :naughty:

#3 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 07:09 PM

Използвам интуицията си за да разграничавам кога е истински комплимент и кога не.

Като не можеш да ги разграничаваш, третирай ги все едно всичките НЕ са - с иронично-саркастичен отговор и сериозно изражение на лицето.

Например:
Тя: Много си галантен.
Ти: Такъв го играя цял живот.

Тя: Харесва ми самоувереността ти.
Ти: Значи ония техники от сайта за свалки наистина работят.

Често просто го игнорирам, най-много да се усмихна и започвам да говоря за нещо друго.

По-скоро не.

Fr33st1ler те моли за по-конкретна ситуация, на мен лично би ми стигнало и малко по-конкретно формулиране на въпроса ти :naughty:

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 August 2009 - 10:38 PM

- миличко...
- не прекалявай!

- много си галантен B)
- иска ти се мацко...

- целувка
- ооо прекаляваш вече... така е опасно и може да те набият/ аз съм добро момче и такива неща... след сватбата

ти трябва да си водещия!

#5 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 03 August 2009 - 10:49 PM

ти трябва да си водещия!

;) ;) :beat_up: B) :lol: :)
Иначе, 6leva, смятам че или:
1) Говориш за точно определено момиче, така че това 17-20, заедно с "техните" е доста интересно структурирано. И проблема е, че си взел всичко супер на сериозно и се филмираш за глупости ... Дори и да иска да види дали се нуждаеш от одобрението и, покажи и, че това не е така ... (не е така,нали?!?!?!?)
2) Говориш за различни момичета, от което следва, че това е системен проблем, което означава, че вината е твоя и най-верояно се вкарваш в "нек'ви филми, братле".
Извода е, че си се вкарал във филма. Излез от него. Какво ти пука за мненията на другите (положителни или отрицателни)..? Нима те определят самочувствието ти..? Не трябва да ти трябва одобрение, и ако някой/я иска да разбере, да ли ти трябва неговото/нейното одобрение, покажи им, че не е така ... ТИ трябва да си водещия! ;)

#6 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 04:03 PM

Хей :lol: момчето просто посочва ситуация. Всичко е наред, няма истерии, никой не е в опасност, не е въпрос на живот и смърт B)

Един пример, с който не бива да се прекалява разбира се (всяка крайност е вредна):

Тя: Харесва ми самоувереността ти.
Ти: И на мен.

И все пак... всичко си зависи от ситуацията. И аз приканвам за по-точни примери. Поне дай примерни реплики от женската страна.

Лек ден.