Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Абсурди.


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#16 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 11:37 AM

Я виж ти с малко провокация как се пораздвижихте и раздадохте малко различни гледни точки. Не било толкова трудно значи B)


Чакай да видим дали съм разбрал правилно, или ти нещо имаш проблем с изразяването...
- създаваш провокация, ама искаш реална различна гледна точка?
- знаеш какво искаш, но не знаеш дали го искаш и искаш ние да ти кажем искаш ли го в крайна сметка?
- пишеш за да получиш удобрение какъв сваляч си? (нещо от сорта на "Кажете ми, че краката ми са много хубави... Абе вие луди ли сте краката ми са криви!")
- искаш я чисто сексуално, ама искаш да я промениш и да имаш сериозна връзка с нея?
- скачаш като опарен на всяко мнение, което не се припокрива с представата ти за твоята личност.
- станал си добър в свалянето на жени, ама после се чудиш какво да ги правиш.
- имаш принцип да не се занимаваш с бивши, ама си мислиш за сериозна връзка с какво... аааа с бивша? нямаше да се сетя...
- по-възрастните жени са по-пораснали, направо порасват толкова бързо, че можеш да си седнеш и да гледаш как им растът циците. И все пак теб те интересуват интелектуалните им проблеми и евентуалното им разрешаване, въпреки че сам знаеш, че докато порасват тези проблеми се решават с времето.

Всъщност маи ТЯ беше със сериозни емоционални и интелектуални проблеми? Кофти...

Аз пък се чудя какво му е неконструктивното на съвета на NRG? Това е една перфектна опция, но нали твоето неконтролируемо сексуално влечение иска да тунингова девойки с НЛП... А пък НЛП няма нищо общо с модерното приятелство и сексуалните удоволствия.

Абе човек на мен ми се зави свят, сега разбирам защо си толкова зашеметен. То сигурно в твойта глава е един огромен кръговрат, чудя се мисли ли се въртят или някакви насекоми.

Всъщност темата се казва "Абсурди", трябваше да се сетя, че ще е нещо абсурдно.

Edited by Cmacu, 04 August 2009 - 11:42 AM.


#17 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 12:11 PM

Аз пък мисля, че това кльощаво момиче с големи бомби и готино носле не е единствено!
Нали си ОК със мацките? - я потърси някоя друга с малко носле и кльощаво дупе, ако продължаваш да мислиш все по същия начин за бившата пиши пак тук.

#18 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 04 August 2009 - 03:29 PM

Я виж ти с малко провокация как се пораздвижихте и раздадохте малко различни гледни точки. Не било толкова трудно значи :)

Единствената провокация, която си направил беше да се разцивриш като малко момиченце. :lol: Приеми го - объркан си. Седни си у вас, пусни си тиха музика (и тоя път - не чалга, а нещо по-смислено) и си помисли много добре какво всъщност искаш и какви са начините да го получиш. Изясни се със се*е, защото, Cmacu е прав - темата наистина е абсурдна ... Единствената причина, поради която продължавам да пиша е желанието ми да видя докъде ще ескалира абсурда и доколко точно си се филмирал, че ставаш за сваляч ... Сигурно накрая ще кажеш, че си Мастъра, ама използваш нов ник, защото искаш да си инкогнито B)

#19 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 04 August 2009 - 11:28 PM

и понеже ме върна в моето начало - http://donjuancentre...owtopic=949&hl=


@Don_Kiko: Спомени от прашните ленти, а? B) Доста си помъдрял!

Забрави за модерно приятелство. Ще те погледне обидено. "Имаш нужда само от тялото й". Как така? Мда ама тя няма нужда от секс, просто защото е 15, тя има нужда от нещо повече. Ако искаш да я имаш си я имай без да се отчиташ.

Дали да продължиш си е твое решение. Ще ти дам личен пример. Общувах с мацка доста дълго време, мобе би около година и нещата не се получаваха "прекрасни" (поради някакви причини). Един приятел ми каза: скъсай с общуването си с нея, не излизай, не я търси, тя само те дърпа назад, тя постоянно източва енергия от теб. Така постъпих и не след дълго се почувствах доста по-добре. Доста по-добре ли?, всъщност направих качествен и количествен скок в живота който водя, определено!

Защо се случи всичко това? Защото бях слаб и не можех да приема балансирано нещата, проблема беше в мен. Явно и ти имаш проблем в се*е си- ако не можеш да се справиш просто си дай почивка. Тя те тормози, защото ти решаваш да приемаш отношението й затормозващо.

Успех!

============
Пак съм аз.
Ще си позволя да цитирам един контакт от скайпа ми:

There are two rules for successfull living:
1. Do not bore other people
2. Do not associate with people who are boring

Горното можеш да го прочетеш в контекста на "не се затормозвай" и "отбягвай хора които те затормозват".

Мерси на приятелчето.

#20 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 02:47 PM

Четвърто реално единственото нещо, което реално ме привлича в нея е тялото й. Клиощаво минионче със страхотен голям бюст, адски сладката муцунка, пластична и тн. Но характера й и държанието й към мен са отвратителни.


Боже, на какво са готови мъжете за едно кльощаво дупе и големи цици!! Ако само това е наистина причината да я търпиш, ще ти кажа че си напълно луд! И к'во, утре ако ти поиска 10 000 евро, ще й ги дадеш ли...Щото разбираш ли, на т'ва дупе и тия цици не може да се откаже просто...А к'во пра'им като й увиснат циците...любовта намалява правопропорционално с близостта им до земята? Сега, ако кажеш и че я обичаш, падам...
Нямам думи да изразя колко повърхностни причини си изтъкнал за желанието си да имаш сериозна?! връзка...Помисли отново за ценностите си, това няма да ти помогне в конкретната ситуация, но ще те предпази от бъдещи неподходящи избори!

#21 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 04:00 PM

Боже, на какво са готови мъжете за едно кльощаво дупе и големи цици!! Ако само това е наистина причината да я търпиш, ще ти кажа че си напълно луд! И к'во, утре ако ти поиска 10 000 евро, ще й ги дадеш ли...Щото разбираш ли, на т'ва дупе и тия цици не може да се откаже просто...А к'во пра'им като й увиснат циците...любовта намалява правопропорционално с близостта им до земята? Сега, ако кажеш и че я обичаш, падам...
Нямам думи да изразя колко повърхностни причини си изтъкнал за желанието си да имаш сериозна?! връзка...Помисли отново за ценностите си, това няма да ти помогне в конкретната ситуация, но ще те предпази от бъдещи неподходящи избори!

Не бе, луд си..? Не си прочел поста ... Той си пада по душевните и характеристики и иска връзка с нея заради големия и "потенциал" ... :lol: :) :wacko: :lol:

#22 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 07:15 PM

Боже, на какво са готови мъжете за едно кльощаво дупе и големи цици!! Ако само това е наистина причината да я търпиш, ще ти кажа че си напълно луд! И к'во, утре ако ти поиска 10 000 евро, ще й ги дадеш ли...Щото разбираш ли, на т'ва дупе и тия цици не може да се откаже просто...А к'во пра'им като й увиснат циците...любовта намалява правопропорционално с близостта им до земята? Сега, ако кажеш и че я обичаш, падам...
Нямам думи да изразя колко повърхностни причини си изтъкнал за желанието си да имаш сериозна?! връзка...Помисли отново за ценностите си, това няма да ти помогне в конкретната ситуация, но ще те предпази от бъдещи неподходящи избори!


Не бе, луд си..? Не си прочел поста ... Той си пада по душевните и характеристики и иска връзка с нея заради големия и "потенциал" :lol: :) :wacko: :lol: ...




kekeke, аз уж следях темата и се стремах да давам що годе адекватни мнения за да виждаш нещо различно като гледна точка, но верно, че нещо ти противоречт постовете. Толкоз те обърква това кльощаво дупе, огледай се !!! Сигурен съм, че има поне още две момичета с такова дупе които са на една или две ръце разстояние!

:huh: :) ;) <_< емотикона няма нищо общо с поста ми, много ме кефи т'ва е

#23 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 07 August 2009 - 10:08 PM

Боже, на какво са готови мъжете за едно кльощаво дупе и големи цици!!

Завиждаш ли? Замисли се на какво са готови жените за шепа долари?

Мда, голяма рядкост са. За да бъда по-точен супер голяма рядкост са. Дали успях да бъда достатътно ясен колко голяма рядкост са?! Така че... пляскай циците и мачкай дупето щото мацката като прибави още 8 години (или в момента в който почне работа) гръдната обиколка и ханша съвсем ще се разминат и дори и за женитба ще трябва да мислиш с "една такава стабилна девойка" ;), а след още 10 години ще си върл фен на платоничната любов (ахх.... колко миличко звучи само, мечтата на всяка малка пикла, да ама не и на порасналите)

Тъй че- дават ли ти-земай.

Enjoy the life

P.S. Аман от псевдоморалисти. Пича беше на под 20 години, оставете го да трупа опит и да се радва на живота. А къде е голямата, ГОЛЯМАТА любов- тя идва когато и двете страни са готови и я желаят ( и няма значка с цици ли ще е или без цици ).

Edited by exort, 07 August 2009 - 10:15 PM.