Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Абсурди.


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 kekeke

kekeke

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 02:28 PM

Малко е странен въпросът ми, но здраве да е.

Краткото въведение - на 20 съм, заех се сериозно да се изграждам като личност и в част отношенията си с жените от няколко години насам. Прогресът е много сериозен, честно казано съм доволен от възможностите си и постиженията си, макар че съм наясно че реален пик ще постигна към края на 20така.

От известно време излизам наново с една бивша, с която имам сериозни проблеми. Първо тя е малка, в момента е на 17, беше на 15 преди като излизахме. Преди не съм давал голямо значение на фактора малки/зрели, но честно казано занимаваш ли се с по-възрастни девойчета се усеща драстичната разлика в израстването им. Просто всяка година има значение при една жена в периода 14-24. Второ преди 2 години се бяхме ъм влюбили при това от сериозните влюбвания. Просто стигнеш ли такъв момент си напълно наясно какво се случва, чувстваш се страхотно релаксиран и щастлив през цялото време. Само, че тъй като беше малка и изперкала се разделихме тогава, отне ми доста време да се възстановя напълно. Две години по-късно тя предизвиква основно апатия и раздразнение. Трето е БИВША. А да се срещаш с бивши е АДСКАТА ГЛУПОСТ и абсолютно безумие. Четвърто реално единственото нещо, което реално ме привлича в нея е тялото й. Клиощаво минионче със страхотен голям бюст, адски сладката муцунка, пластична и тн. Но характера й и държанието й към мен са отвратителни.

Опитах се да проработят нещата, но отново почна с всичките си истерии, депресии и изперкали истории характерни за тийнеджърките. Съжалявам искренно, че заради целият ПОТЕНЦИАЛ, който виждам в нея и заради страхотните ни отношения преди години все още не съм направил това, което трябваше - да я разкарам и да си продължа към следващата. Така че и това е въпросът ми към колегите - да се опитвам ли да се боря при положение, че единственото, което тя ми носи е негативни емоции, само заради адското привличане, което изпитвам към нея физически и заради малкото хубави неща в миналото ни. Знам, че е риторичен въпрос, но все пак искам да видя и други мнения на хора, които все пак се предполага, че имат добър impulse control, пък и имат интерес от 'тунинговане' на девойките с нлп.

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 03:35 PM

Златната среда в тази ситуация е да й предложиш модерно приятелство, т.е. да се виждате САМО за секс. Ако е доволна от подвизите ти в леглото, ще се съгласи. Така от една страна печелиш взаимно удовлетворение от разходки по тялото й, а от друга - имунитет срещу тийн драми, депресии и истерии. 2 в 1 :naughty: Сдръж сълзите си на радост.

#3 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 06:06 PM

Aко спреш да слушаш оная си работа преди да си стигнал до леглото.... ехе ще литнеш няколко светлинни години напред. Понеже много ти се доебало трябва да станеш яко за смях зебавайки всичко що е принцип и човешко отношение. Давай опитай... 99% съм сигурен, че нищо няма да получиш с въпросната по този начин, приеми го като стимул да успееш. Смени концепцията, накрай я да се влюби в теб може да ти хареса и всичко да си дойде на мястото.

Edited by Mystery, 31 July 2009 - 06:12 PM.


#4 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 06:20 PM

A на НъРъГъ мога да кажа, че някога когато е правел страхотен секс с някоя я е загубил, защото е било само страхотен секс.

#5 Bat_Jorkata

Bat_Jorkata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 06:46 PM

Здравейте не сам от най-опитните и редовни, но ми стана интересна тази тема. Та значи КеКеКе какво да ти кажа лично такива неща не си заслужават. Ще се върнеш назад и заради едната мисъл "оф пропуснах да я ч**ам" ще станеш за смях.Това брат ми изглежда като пубертетски комплекс за избиване...избии си тея глупости от главата и давай ведро напред.Представи си колко ще изглеждаш смешен в очите на приятелите си и на нея след като тя те зарязва и ти след години отново и връзваш...ами честито ще изглеждаш като нейното послушно кученце.Хората гледат напред ти се вращаш назад... Чиста загуба на време има милиони - красиви жени.

#6 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 10:59 PM

Чиста загуба на време има милиони - красиви жени.



#7 Георги

Георги

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 03:53 PM

Здравейте,

Момчета, какво значи "ще станеш за смях"? Мъжът или иска, или не иска. Не го интересува дали и пред кого ще стане за смях, след като иска. Моето мнение обаче е, че в този случай не си заслужава (негативните емоции).

След като пича знае че иска тялото и, да и предложи това което иска.

#8 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 09:32 PM

Щом я искаш само за секс, действай по ТОЗИ въпрос. Идеята на NRG на този етап не ми се вижда никак лоша (и казвам "на този етап", тъй като не си ни дал никаква информация за това как тя се държи с теб, как ти с нея и т.н. ... наблегнал си на това, че е бивша и ти създава главоболия). Ако това е случая, няма какво повече да добавя, хората са решавали подобни проблеми далеч преди да се родя.

да се срещаш с бивши е АДСКАТА ГЛУПОСТ и абсолютно безумие

Е, да, прави си, няма спор ... Щом при теб не се получава, значи не може да се получи изобщо ... А си мислех, че аз съм егоцентричен ... :naughty:

#9 kekeke

kekeke

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 02 August 2009 - 11:00 AM

Е бива ли така колеги, отплеснали сте се в някакви опити за храна без дори да благоволите да разберете ситуацията. Хайде да го опростим :

Играта си е окей. Просто в случая искам нещо повече от нея освен тялото й, а тя с държанието си ме отблъсква точно в този аспект. И трябва ли да продължавам една обречена връзка, само защото изпитвам неконтролируемо сексуално влечение към нея.

Това е дилемата, не нещо друго. Колкото до последната реплика за бившите, то истината е простичка и е обсъждана вече в библията, но хайде ще преразкажем. Никога не излизаш с бивши, защото предпоставките за нещата, които са ви разделили преди най-вероятно все още са на дневен ред. Освен това губейки време с бивши, изпускаш шанса си с други стойностни девойки, които все още не са те разочаровали. Освен това поради цялостното чувство за носталгия, имаш навика да преувеличаваш отношениява ви в преди и се набутваш все повече в кофти емоционален капан. В редките случаи, когато проработва с бивши, то по-скоро е потвърждение на правилото отколкото нещо друго. Защото щом не си открил Нея в девойката преди, то едва ли ще я преоткриеш сега. А ако си я бил открил, то нямаше да оставиш нещата да се скофтят.

Както и да е, разкарах я вече девойката и си продължавам със срещичките. И мерси за неконструктивните предложения ^^

#10 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 02 August 2009 - 04:23 PM

Е бива ли така колеги, отплеснали сте се в някакви опити за храна без дори да благоволите да разберете ситуацията. Хайде да го опростим :

Играта си е окей. Просто в случая искам нещо повече от нея освен тялото й, а тя с държанието си ме отблъсква точно в този аспект. И трябва ли да продължавам една обречена връзка, само защото изпитвам неконтролируемо сексуално влечение към нея.

Това е дилемата, не нещо друго. Колкото до последната реплика за бившите, то истината е простичка и е обсъждана вече в библията, но хайде ще преразкажем. Никога не излизаш с бивши, защото предпоставките за нещата, които са ви разделили преди най-вероятно все още са на дневен ред. Освен това губейки време с бивши, изпускаш шанса си с други стойностни девойки, които все още не са те разочаровали. Освен това поради цялостното чувство за носталгия, имаш навика да преувеличаваш отношениява ви в преди и се набутваш все повече в кофти емоционален капан. В редките случаи, когато проработва с бивши, то по-скоро е потвърждение на правилото отколкото нещо друго. Защото щом не си открил Нея в девойката преди, то едва ли ще я преоткриеш сега. А ако си я бил открил, то нямаше да оставиш нещата да се скофтят.

Както и да е, разкарах я вече девойката и си продължавам със срещичките. И мерси за неконструктивните предложения ^^

Толкова много мъдрост само в няколко реда ... Чудя се, защо не основеш собствен форум..? ;) Явно има много какво да се научи от теб. :naughty: Няма да ти обяснявам защо това с бившите, което си написал се отнася за 25+. Но тъй като аз не съм в тази възрастова група, това "правило" не ме интересува. Друго нещо - "правилата" в "Библията" имат насочваща цел. Те просто посочват на AFCтата каква е правилната посока, но да ги следваш сляпо като овца овчар е, меко казано, ламерско.

Четвърто реално единственото нещо, което реално ме привлича в нея е тялото й. Клиощаво минионче със страхотен голям бюст, адски сладката муцунка, пластична и тн. Но характера й и държанието й към мен са отвратителни.

А относно "неконструктивните ни съвети"...

а се опитвам ли да се боря при положение, че единственото, което тя ми носи е негативни емоции, само заради адското привличане, което изпитвам към нея физически и заради малкото хубави неща в миналото ни

Виж се какво си писал...Сам си си виновен. Другия път, като искаш точен и адекватен съвет, помисли, да кажем половин-един час, напиши си чернова на един лист, подреди си мислите и чак тогава пускай тема ... Ето ти конструктивен съвет. :)

#11 kekeke

kekeke

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 02 August 2009 - 06:55 PM

Последния път като проверих идеята на pick up community-то беше да си дава съвети и да обсъжда действителни истории, не да се храни по форуми, кой какво бил казал. Дадох пет аргумента, защо от моя личен опит и явно от опита на други хора срещите с бивши са лоша идея, на което целият ти аргумент беше 'това е ламерско'. Не знам по гейминг форумите дали се забавлявате така, но с подобно отношение и евтина ирония за първокласничета предизвикваш искренна апатия лично в мен. Колкото до библията и по принцип pua литературата, в тях техниките са насочващи се, своебразна патерица. Но основните идеи обвързани с нея като личностно израстване, отношения с девойките, в които ти имаш контрол и винаги да искаш най-доброто за се*е си, при това да го заслужаваш, са неща, които със сигурност не са 'правила за афц-тата'.

Леймърско било. Леле, леле.

#12 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 August 2009 - 11:32 PM

приеми го като градивна критика от модератор... последния ти пост е нещо средно между... момиче в цикъл и дървен филосов (между тиква и пъпеш) :lol:

по предните постове - ти сам знаеш, че така ще насочиш цялата си енергия към нея, вместо към други неща и други сладурани, а самата енергия мигновенно ще е негативна. шибано... виж дефиниции на пропуснати ползи и алтернативни печалби :) освен всичко което си написал за бившите и връзките (което е вярно B) ), когато създадеш едни рамки те остават такива... и е кофти когато рамките са скапани. казано с други думи, връзката ви е протичала в една светлина... каква е вероятността тя да се промени??? нулева ;)

все пак за такива неща е хубаво сам да се опариш, за да разбереш ;)

и понеже ме върна в моето начало - http://donjuancentre...owtopic=949&hl=

СПАМ ВЪВ НИКАКВИ ФОРМИ НЯМА ДА СЕ ТОЛЕРИРА!

#13 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 03 August 2009 - 05:28 PM

Последния път като проверих идеята на pick up community-то беше да си дава съвети и да обсъжда действителни истории, не да се храни по форуми, кой какво бил казал. Дадох пет аргумента, защо от моя личен опит и явно от опита на други хора срещите с бивши са лоша идея, на което целият ти аргумент беше 'това е ламерско'. Не знам по гейминг форумите дали се забавлявате така, но с подобно отношение и евтина ирония за първокласничета предизвикваш искренна апатия лично в мен. Колкото до библията и по принцип pua литературата, в тях техниките са насочващи се, своебразна патерица. Но основните идеи обвързани с нея като личностно израстване, отношения с девойките, в които ти имаш контрол и винаги да искаш най-доброто за се*е си, при това да го заслужаваш, са неща, които със сигурност не са 'правила за афц-тата'.

Леймърско било. Леле, леле.

ОК, така, обяснявам. Възрастовата разлика между мен и приятелката ми в момента е колкото между теб и бившата ти. Миналата година ходихме 4 месеца. Тя беше доста ... мм ... ненаясно с нещата от живота. Просто тя винаги си е живеела добре, а аз винаги съм имал много проблеми (които винаги съм криел от нея). И така, за нея живота беше приказка, а за мен - ад. Тя просто не можеше да ме разбере, затова скъсах с нея (все пак се постарах да не става веднага, не исках да я нараня, защото определено не го заслужаваше).
Тази зима се събрахме отново, тя ме потърси, реших да я прослушам (тъй като бях удивен от това колко тъпи могат представителките на нежния пол). И така се почна с признанията, че не е могла да намери момче, което да може дори да се мери с мен като качества и т.н. (вече предварително бях решил да и кажа, че не искам да се събираме, тъй като знаех, че ще се стигне до този въпрос заради няколко нейни включвания в скайп). Единственото нещо, което ме привличаше у нея първия път (като при теб) беше външния вид. Но когато седнахме в кафето и започнахме да говорим ... сякаш, не знаех с кого разговарям - тя беше друга. Зрелите хора не се променят, но младите - да! Затова ти казвам, че цялата тая работа с бившите е за 25+ като правило. А и защо да не си "губя времето с нея" след като тя за мен е по-специална от останалите тъпи пу*ки които стават само за едно ... Така че, това е моя аргумент, отнасящ се за правилото с бившите. Вече 7 месеца (най-дългата ми връзка досега) нямаме никакви проблеми, тя ме разбира, не ме занимава с простотии и изобщо, всичко е ОК.
Дадох един конструктивен съвет ... и ти не се възползва.
Ето ти още няколко:
1) Не споделяй гейминг опита си, това е ДЖ форум и единствената игра, за която си говорим е Pick Up.
2) Не използвай думички, чието значение не знаеш.
3) Не приемай нещата, които ти се пишат в анонимен форум лично ... поста ми беше насочен срещу твоя, не срещу теб ... Ако целта ми беше да те храня, щеше да разбереш B) Оу, и щях да използвам ЛС, не само да спамя в темите.
4) Не бих нарекъл сарказма си "евтина ирония за първолаци" по две причини: в първи клас ирония не се използва, защото всичко се приема буквално, и няма как да е "евтина ирония", след като е саркастична подигравка (това спада и към съвет номер 2)
И така, надявам се да приемеш съветите ми този път и следващия път, когато пишеш, постовете ти да са структурирани като ... ами, постове. :lol:

#14 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 03 August 2009 - 10:14 PM

Всяка една генерализация е глупава(и най-често грешна) сама по се*е си.

#15 kekeke

kekeke

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 03 August 2009 - 10:21 PM

Я виж ти с малко провокация как се пораздвижихте и раздадохте малко различни гледни точки. Не било толкова трудно значи B)