Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Nеxt! Следващата!


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Wingwoman

Wingwoman

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 06:39 PM

Здравейте,

Прилежно чета писанията ви от известно време и забелязвам, че при повечето важи правилото "Ако нещата не стават както казвам аз - Следващата моля!"
Чудя се, това в един момент не води ли до определението - "Сериен сваляч". Не че има лошо, но може ли Next да води до + безкрайност и въобще какво би ви накарало да се заседите и помъчите малко в някоя свалка?

Изглежда леко пораженско това със Следващата при най-малкото неудобство ;)

Вашето мнение?

#2 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 07:06 PM

Нещата трябва да се разграничат "малко неудобство" и "серия от неудобства"!
В първия случай е пораженско, във втория си е живо дезертьорство ;)
Понякога е глупаво да се опитваш да разбиеш бетонна стена с чукче за орехи.
NEXT, NEXT, NEXT води точно до сериен сваляч с калена психика. С всеки следващ NEXT, човек започва да обръща все по малко значение на детайлите и да се предава все по лесно....защо? Защото знае, че има NEXT ;)

#3 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 07:12 PM

Аз ще съм по-упорит и постоянен, ако момичето си заслужава. Ако отговаря на това, което аз искам от едно момиче. Тогава ще се постарая много. Лошото е че на повечето, чертата между краката им е най-ценното нещо, което притежават и просто не си заслужават усилията ;) Смятам че този, на който е идеята за NEXT го знае това, и точно затова я насажда толкова дълбоко.

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 07:41 PM

проблема не е в некст... проблема е в отнушението и крайностите. вие сте свикнали като сте симпатяги да ви свалят звезди и да се влачат по вас, докато не ви писне. това е крайност и никой себеуважаващ се мъж не трябва да го прави... НИКОЙ! и когато човека се промени и премине към некст, то това не се харесва на жените, защото виждате ли... той е плейбой... той е играч... той разбива сърца. НО същото може да се проектира спрямо гледната точка на мъжете ;) а замисляте ли се, че вината не е само едностранна. че вината е до голояма степен на влачещия се, но и на другия... защо той е позволил да се стигне до там, че всичко да писне?? и точно тук идва това некст

аз не съм човек, който да го е страх от самотата. не съм човек, който да се залъгва с трохи. може да не съм видял още две и двеста, но знам, че в една връзка трябва да се забавляваш... живота да е песен, а не да се мъчиш и ядосваш.

и още нещо, на което обръщам внимание от скоро... зодиите. ако щете ми вярвайте, но има нещо там. има сходни и несходни зодии. има темерудски и хахави зодии... момичета от дадена зодия със сходни характери... можеби точно там е разковничето на щастието... ще видим ;)

#5 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 08:01 PM

проблема не е в некст... проблема е в отнушението и крайностите. вие сте свикнали като сте симпатяги да ви свалят звезди и да се влачат по вас, докато не ви писне. това е крайност и никой себеуважаващ се мъж не трябва да го прави... НИКОЙ! и когато човека се промени и премине към некст, то това не се харесва на жените, защото виждате ли... той е плейбой... той е играч... той разбива сърца. НО същото може да се проектира спрямо гледната точка на мъжете :( а замисляте ли се, че вината не е само едностранна. че вината е до голояма степен на влачещия се, но и на другия... защо той е позволил да се стигне до там, че всичко да писне?? и точно тук идва това некст

аз не съм човек, който да го е страх от самотата. не съм човек, който да се залъгва с трохи. може да не съм видял още две и двеста, но знам, че в една връзка трябва да се забавляваш... живота да е песен, а не да се мъчиш и ядосваш.

и още нещо, на което обръщам внимание от скоро... зодиите. ако щете ми вярвайте, но има нещо там. има сходни и несходни зодии. има темерудски и хахави зодии... момичета от дадена зодия със сходни характери... можеби точно там е разковничето на щастието... ще видим :cj:

Aм бате, след като човек знае примерно, че тя е свикнала така и така..... щото била така и така.... правиш така и така и зодиите ако заебеш си супер. ;) Сладкото е да се потрудиш и после да си береш плодовете, а не да се копае постоянно и безсмислено в нова градинка хабейки ресурси за оня дето духа. ;)

Също концепцията за некст малко я изкривявате. Идеята според мен е човек да не се обръща назад опитвайки се да поправи грешки, фатката е да не ги повтаря. Дали ще продължиш с друга или същата зависи от това което се получава и дали съвпада с това което искаш. Някой път ще попиша по-подробно. Явно е по-лесно да се фърчи от цвят на цвят докато се опрашиш - което пфф.

Edited by Mystery, 29 July 2009 - 08:06 PM.


#6 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 08:11 PM

Don Kiko, приятно ме изненадваш. В зодиите със сигурност има нещо (или много неща), но все пак не могат да са напълно определящи за характерите и сходствата на двама души. Също значение има и асцедента (втория зодиакален знак).
Относно НЕКСТ и аз споделям мнението, че понякога има серия от обстоятелства, които пречат нещата да се случат или да се развият и се иска малко повече време, отколкото някои мъже са склонни да отделят на една жена. Не говорим за тичане по дупето й, а просто да се даде време и възможност да се види какво би могло да излезе от въпросната мадама, дали просто дрънкане на празни приказки, само секс или нещо повече, риъл кънекшън...
;)

#7 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 08:28 PM

да се даде време и възможност да се види какво би могло да излезе от въпросната мадама, дали просто дрънкане на празни приказки, само секс или нещо повече, риъл кънекшън...
;)

Няма какво време да се дава, тва не е пазар чай да огледам. Възможности има бол. Ма ся кво би могло... дали само приказки ама дали само секс.... ама дали нещо повече....ай сектир, няма време за губене. Действие му е майката или се получва или не. Overanalyzing just fuck this shits.

Edited by Mystery, 29 July 2009 - 08:29 PM.


#8 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 08:44 PM

Ма ся кво би могло... дали само приказки ама дали само секс.... ама дали нещо повече....ай сектир, няма време за губене. Действие му е майката или се получва или не. Overanalyzing just fuck this shits.


;) ;) :cj:

#9 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 10:05 PM

Здравейте,

Прилежно чета писанията ви от известно време и забелязвам, че при повечето важи правилото "Ако нещата не стават както казвам аз - Следващата моля!"
Чудя се, това в един момент не води ли до определението - "Сериен сваляч". Не че има лошо, но може ли Next да води до + безкрайност и въобще какво би ви накарало да се заседите и помъчите малко в някоя свалка?

Изглежда леко пораженско това със Следващата при най-малкото неудобство ;)

Вашето мнение?



неудобство е за теб от няколко младежа които са се кръжали около теб да остане един двама и те да те отсвирят...
пораженческо е наистина... когато лисицата не могла да достигне гроздето казала че е кисело....
така е като отидем при следващата сме с обратна резба.... тъпанари, несериозници, не сме мъже, мухлыовци, "вече ги няма мъжете"..... нищо не става от тях и каквото се сетиш още....

попаднала си в мъжки форум.... този тактика е изпитана с годините от много народ... никой не говори тук да отсвири някоя за глупости.... намираш това което те устройва, а не с което можете да се търпите... полувинчати работи няма.... или става или не... полубременна жена няма....

и не знам дали на някоя жена и харесва тактиката на мъжете да минават към следващата когато не ги устройва...
да ти припомня ли дилемата... да избираш или да бъдеш избран

това е мъжки форум- според теб кое ще избере човек който се е регистрирал тук- да направи компромис със се*е си или компромис с някой който не го устройва .....

пиле тук се учим да бъдем силни.... не да се борим за безсмислни каузи.... като не ме устройва някоя да се оправя...

тук се учим да получаваме каквото искаме- не каквото ни падне... има разлика....

не си длъжна да ти хареса.... истината е жестока, но или сме мъже или не сме.... това е

#10 Wingwoman

Wingwoman

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 09:05 AM

Piron, просто си задавам въпроси, пате. ;)
Ако нежната компания не е приятна в малкото ви училище за силни мъже, мога и само да си чета ;)

По темата. Моята женска гледна точка е следната:
За да кръжи някой около мен и аз да се кефя, че ми четкат самочувствието, но да не се преминава на по-високо ниво, това означава че подходът му е неправилен. Самият факт, че го допускам до се*е си, би трябвало да говори достатъчно. Той вече има някакъв шанс да ме има, дори и аз да не мисля така в дадения момент. Връзките ми винаги са били с мъже, за които не съм и предполагала, че могат да ме привлекат. Те просто са нацелили правилния подход + съвместимост разбира се.

Не мога да не се съглася обаче, че ако дадения човек пропусне шанса си в първите ни да кажем до 5 срещи (бройката е условна) за малко по-голяма физическа близост (целувки, секс или там според разбиранията), тогава процентната вероятност да успее с мен намалява под 20 % (пак е условно).
От друга страна ние жените инстиктивно правим проверка на евентуалния си сексуален партньор. Мисля, че ни е заложено. Точно заради това се дърпаме в определени моменти и се правим на недостъпни, дори и да ви харесваме (Имаме и животински периоди :cj: , както и жени, които нон стоп са в такъв етап, вие ги наричате лесни).

Та единственото, което искам да кажа е, че аз съм за Некст, но в умерения смисъл. Без крайности - нито да се бориш някъде, където не им пука за теб, докато буквално се превърнеш в досадник, нито да се занимаваш с почти всяка над 5-ца и да мрънкаш, че жените не правят каквото ти харесва на теб.

Иначе аз обичам да ми е интересно, но обичам също така пиадестала, на който ме поставя един мъж, който наистина ме харесва и доста други неща, като аз му отговарям по същия начин.

Иначе веднъж се возих в едно такси и шофЕра (явно изпечен сваляч :( ) казваше, че тайната е да накараш всяка жена да се чувства единствена, дори и да сваляш още 10 в момента.
Не ми хареса много последното, но нали съм жена, не съм длъжна да ми харесва ;)

#11 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 10:34 AM

Харесва ми темата, освен да запиша едно участие и аз ;)

Сегаааа... Това е моето мнение. Сигурен съм, че дори самата причина, че вярвам в него ми носи повече успехи, отколкото на някой, знаещ милиони теории и тактики. На доста хора няма да им хареса това, което ще напиша, но това си е техен проблем.

next (собствен превод) - минало - настояще - бъдеще. Следващата е начина, по който в настоящето слагаш край на миналото и поглеждаш към бъдещето!

Звучи добре ;). Това хубаво, ама живота, както знаем всички ние, не е просто сентенции, правила, принципи. Лошо или не винаги има изключения (но, ако, АМА...). Ето, че стигнахме до това, което няма да ви хареса. Повечето "мъже" са дотолкова деградирали и обезмъжени, че тази проста идея за СЛЕДВАЩАТА се е превърнала в изключение и се разбира и прилага тотално грешно. Особено тук, особено в този форум.

Това, което написах звучи силно, звучи точно, звучи на място. В думите ми няма колебания, няма причини, няма пъклени планове. Това е елементарно решение в следствие на първичен инстинкт. Именно инстинкта на мъжа (за разлика от жената) да взима решение на секундата и да стои ТВЪРДО зад него. Самочуствието на мъжа, че е победител и че той води! СЛЕДВАЩАТА не идва, защото предишната ме е отрязала или защото гроздето е кисело, още по-малко, защото на предната съм отделил "достатъчно" време. Тя идва в следствие на желанието ми да се развивам, амбициите ми да вървя напред,чуството, че съм получил максимума от настоящата ситуация. СЛЕДВАЩАТА е жаждата ми за приключения, за живот, за тръпка. НЕЩО МНОГО ВАЖНО: Ако при настоящата/щите ги има по-голямата част от тези неща, независимо дали съм успял да я спечеля или не, тогава разбира се, че няма нужда да правя подобен скок. Когато загубя интерес, причината да потърся тези усещания на друго място е самата жена, която очевидно не може да ги предизвика в мен и не заслужава вниманието ми!

Естествено, че има изключения... естествено, че понякога и аз съм слаб, че и аз допускам грешки. Както написах вече, C'est la vie.

Ще си позволя да напиша някой от грешните талкувания на СЛЕДВАЩАТА, като се опитам да изключа написаните преди мен за да не обиждам никого:

- Време е за NEXT, защото предната не ми е пуснала. Това наистина е комплексарско, и което е по-лошо - води до още повече комплекси. Факт е, че в момента тази тактика е успешна, защото по някакъв начин ги доближава до студения безчуствен мъжкар. Но моите наблюдения са, че води до момент, в който някоя от поредните следващити дотолкова им завърта главите, че пак се връщат в началната точка на обясняващо се, лазещо в краката на божествената красавица момченце. Нищо повече от преди... Дори тук във форума мога да посоча доста подобни примери.

- Време е за NEXT, защото с тази, с която сме в момента имаме толкова много минало, че не се сещам за друг начин, по-който да я забравя. Ще излъжа, ако кажа, че не ми се е случвало. И именно защото ми се е случвало, знам, че това няма нищо общо с мъжкото твърдо решение да продължиш напред. В повечето случай или се надяваш, че нещата след известно време ще се оправят, или се залъгваш, че ТЯ ще започне да ревнува от новите ти придобивки, или пък по погрешка казваш името и, докато си на среща с друго момиче. Защо тези неща са толкова грешни? Защото те правят зависим, защото не ти дават контрол над самият теб, защото тези така търсени нови усещания биват подтискани и оставени на заден план.

- Ето нещо, което за мен е много весело. Типично за "донжуановците". В случая само наблюдения, но мисля, че са достатъчно задълбочени. Те излизат навън готови за приключения и свалки с идеята "Какво като не се получи с тази, какво като не стане и с тази след нея, със СЛЕДВАЩАТА, или поне някоя СЛЕДВАЩА ще се получи". Някои дори го приемат, като ключова и отправна точка в стратегията си да пожънат успех. Колко ли са заблудени горките... "Трябва да НЕ изглеждам "нииди", трябва да НЕ и свалям звезди", "Трябва да внимавам да НЕ спомена думичката НЕ".... и прочие тактики и подходи за свалка. Замислям се дали СЛЕДВАЩАТА може да бъде основа за начало с настоящата. Всъщност да... знаете ли.. със сигурност работи. Но при кого? Вие коя жена искате? Тази, която е имала акъла да ви се върже на "невероятните" тактики или тази, която вие си изберете? Защото Жената усеща и чете мислите ви, дори когато не ви познава. Е някой се усъвършенстват адски много и стават добри "играчи", добри "лъжци", успяват да заблудят вроденият женски инстинкт, но за колко време? Докато на повърхността изплува неувереност и пропукване.. ААА да в такъв случай NEXT. Но не забравяйте, че в такъв случай ти самият през цялото време се принуждаваш да играеш някой друг.

- Има и други грешни разбирания, някой вече написани преди мен. Няма да коментирам това със зодиите, нито женската гледна точка. Бих искал като заключение да кажа само две много вярни неща:
- За това, в което наистина вярваш, винаги ще успееш да намериш доказателства, че е истина. Милиони пъти е доказвано, че вярата в нещо е невероятна движеща сила. Независмо дали вярваш в звездите, или в Господ, или в любовта... А защо тогава просто да не вярваш в се*е си и в собствения си успех?
- "Не мисли за това, какво някой друг мисли за теб, той е достатъчно зает да мисли, какво ти мислиш за него"

Edited by Cmacu, 30 July 2009 - 10:35 AM.


#12 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 10:45 AM

"Следващата!" си казвам наум само когато ситуацията наистина се заоблачи, буксува или намирисва. Щом заговоря и щом се занимавам с дадено момиче, значи съм избрал точно нея измежду всички други (наоколо). Не съм от тези индивиди, които скачат от момиче на момиче докато някоя, видиш ли ти, им пусне! Жалко е и не го приемам за доминантно мъжко поведение. По скоро обичам да се концентрирам в настоящата свалка, харесвам предизвикателството да разчупя социалната маска на мацката и търся красотата там, където на пръв поглед я няма. Това не става с повърхностно отношение, с изтъркани рутини и липса на търпение.

Относно неудобствата - през колкото повече неудобства успея да мина, толкова по-сладък е крайният резултат ;)

#13 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 10:50 AM

Ако нежната компания не е приятна в малкото ви училище за силни мъже, мога и само да си чета ;)



Тука почти си казала next.... но малко по тихо и безмълвно

Stasi към теб.... напълно съгласен без допълнения..... поне да беше оставил място и аз да напиша нещо.... ти не работиш ли?

#14 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 11:04 AM

Тука почти си казала next.... но малко по тихо и безмълвно

Stasi към теб.... напълно съгласен без допълнения..... поне да беше оставил място и аз да напиша нещо.... ти не работиш ли?


Работя човек... Ама лаптопа ми загря от рендери днес, чак му пари клавиатурата, реших да му дам кратка почивка... Чакам август със секундите. Радвам се, че поне един път сме на едно мнение.

#15 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 06:59 PM

- Ето нещо, което за мен е много весело. Типично за "донжуановците". В случая само наблюдения, но мисля, че са достатъчно задълбочени. Те излизат навън готови за приключения и свалки с идеята "Какво като не се получи с тази, какво като не стане и с тази след нея, със СЛЕДВАЩАТА, или поне някоя СЛЕДВАЩА ще се получи". Някои дори го приемат, като ключова и отправна точка в стратегията си да пожънат успех. Колко ли са заблудени горките... "Трябва да НЕ изглеждам "нииди", трябва да НЕ и свалям звезди", "Трябва да внимавам да НЕ спомена думичката НЕ".... и прочие тактики и подходи за свалка. Замислям се дали СЛЕДВАЩАТА може да бъде основа за начало с настоящата. Всъщност да... знаете ли.. със сигурност работи. Но при кого? Вие коя жена искате? Тази, която е имала акъла да ви се върже на "невероятните" тактики или тази, която вие си изберете? Защото Жената усеща и чете мислите ви, дори когато не ви познава. Е някой се усъвършенстват адски много и стават добри "играчи", добри "лъжци", успяват да заблудят вроденият женски инстинкт, но за колко време? Докато на повърхността изплува неувереност и пропукване.. ААА да в такъв случай NEXT. Но не забравяйте, че в такъв случай ти самият през цялото време се принуждаваш да играеш някой друг.

- Има и други грешни разбирания, някой вече написани преди мен. Няма да коментирам това със зодиите, нито женската гледна точка. Бих искал като заключение да кажа само две много вярни неща:
- За това, в което наистина вярваш, винаги ще успееш да намериш доказателства, че е истина. Милиони пъти е доказвано, че вярата в нещо е невероятна движеща сила. Независмо дали вярваш в звездите, или в Господ, или в любовта... А защо тогава просто да не вярваш в се*е си и в собствения си успех?
- "Не мисли за това, какво някой друг мисли за теб, той е достатъчно зает да мисли, какво ти мислиш за него"


и за да не разваляме стереотипа да съм ти контра ;)

това е един изключително частен случай и не мисля, че някои изобщо така си интерпретира нещата... надявам се поне. може да има десетки други положителни разновидности... но все пак от някъде трябва да тръгнеш :)

не премълчавай! коментирай и другите мнения... и зодиите също :) аз пак казвам, че никога нищо не съм чел за тях, но през последната семица станаха толкова много и същевременно странни неща, че като наредих пъзела - това беше единственото логично обяснение

няма как да обидиш някой разумен тип тук ;) а за останалото :naughty: