Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Връзка с какичка


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Martin Eden

Martin Eden

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 10:53 AM

Започвам със заглавието на темата, аз съм на 26г. и в момента (от няколко дена) излизам с по-голяма от мен жена (не искам да пиша възрастна, защото е само с три години по-голяма, а освен това ми звучи грубо).
Във въпросната мадама усещам, че съм хлътнал доста, като се има предвид, че се познаваме и от доста години (над 6-7). Защо се стига чак сега до това положение, явно и двамата сме се опознавали дълго време.
Усещам обаче, че не иска да се обвързва не знам по каква причина. Излизахме няколко пъти, бях галантен, джентълмен, мил и изобщо както се държи нормален човек. Днес даже изпратих цветя на адреса и, и след това като приказвахме чух възможно най-омразната от мен реплика "не искам да те наранявам". Какво мътните да го вземат трябва да означава това и защо?
Аз съм готов да направя всичко за нея, но просто трябва да мине време да го разбере, а пък аз усещам, че нямам такова.
Има ли някаква връзка с това, че тя е самостоятелна, има собствен бизнес и т.н. , а аз си работя (естествено). Сигурен съм, че ще ме хареса след време, но пак казвам имам чувството, че изтича.
Ще се радвам на съвет, на идеи и аз незнам на какво ;)
Мерси предварително

#2 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 11:58 AM

Има малка вероятност годините да играят значение и тя да се мисли за КАКАта - не в абсолютен смисъл, просто че може да има някакво необосновано превъзходство , като например повече житейски опит.
Казваш, че си се държал като "нормален човек", и тва не е лошо (разбрах какво имаш под предвид определението :cj: ) ,ама прозвуча някак си ordinary . Затова си получил и ordinary отговорa с нараняването - тя наистина не иска да наранява всички добри момчета, дето се мотат с нея наляво-надясно и правят всичко за нея.
"Не искам да те наранявам" = не те искам за сериозна връзка

Че тя има собствен бизнес , а ти - не , има пряка връзка, макар и несвързана с теб ;) . Ако тя наистина е предприемач, тва значи ,че вероятно обича напрежението, трудните ситуации, харесва и да взема своевременно и еднолично решения. Вероятно й харесват ситуации без ясен край и мъже , които постоянно водят във взаимоотношенията и държат в постоянно очакване мацката до тях. Сещаш се, ако излизате и си говорите за родителите си по улицата на път за вкъщи след интригуващо 5то поред посещение на едно и също заведение, няма да те хареса особено. След време (както ти се надяваш) - хич.

Като се абстрахираме от фразата,където не искат да те нараняват ,незначителната разлика в годините и дългогодишното приятелство, съветът ми е да не се държиш като "нормален човек", направи нещо дето друг няма да направи за нея. Води я там, където друг не би я завел.Бъди креативен.В държанието си към нея ше е добре да показваш характер,да казваш какво ти харесва и какво -не, да не се съгласяваш с нея, като не си съгласен, да имаш водеща част в разговорите, да пускаш майтапи по неин адрес (щях нег-ове да кажа, ама явно не си чел библията) и изобщо всичко останало, за да се почустваш, че ти си лидера. Тогава може и да спре "да тече".. ако вече не изтекло всичкото де. ;)

#3 Martin Eden

Martin Eden

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 12:40 PM

Даа доста добре си вникнал във въпроса, чак ме стряскаш  ;)
И да ordinary е точното определение, и явно това е попречило леееко. Явно съм "преиграл" в ролята си да бъда клтурен, защото инак съм доста див. С това влизане в роли не се научих да не го правя. Културен, културен, но явно бъркам понятията със "лошото момче" (попрочетох Библията, макар и не цялата).
Това за непряката връзка ми направи деня м/у другото, не спирам да се смея като го чета всеки път ;) . Разбирам за какво ми говориш, или поне така си мисля. Проблема, е че искам да я заведа на такива места на които съм абсолютно сигурен, че не я е водил, но не знам дали не избързвам с това. Говорим за уикенд някъде на открито, забележителности, водопади и т.н. (или може би трябва да действам, а не да седя и да се чудя дали няма да ми откаже)
Та това е, много благодаря за отзоваването, мисля че имам нещо наум (вече почнаха да се мотаят из главата ми дяволчетата)

#4 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 03:42 PM

Само не й прави евалата, не показвай чувствата си, каквото и да ти струва това. Забавлявай се с нея и се старай да я държиш малко под напрежение, премахни сигурността й от това, че ще се видите еди кой си ден или час. Не бъди несериозен, но не й давай приоритет пред теб самия или твоите лични ангажименти. Тя със сигурност е с едни гърди напред по отношение на опит и отговорности и ще ти е трудно да не станеш част от пейзажа в нейния живот. По - скоро от време на време я кани в своя, но без да се разтапяш от вниманието й или да засвидетелстваш твоето безрезервно! Дано си усетил какво искам да ти кажа! Това е, което на мен ми се случва в момента и ме държи здраво!

#5 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 03:54 PM

Нямаш време?! Че защо, къде ще ходиш?
Разликата от 3 години и според мен не е проблем. Но това, че от 6 или 7 год. сте приятели... ето това вече е ;) Трудно би могло да се премине към връзката, каквато ти я искаш. Защото когато една жена знае, че дадения мъж й е ПРИЯТЕЛ означава, че й е само такъв. Ако тя имаше някакви съмнения в чувствата си, струва ми се че по-рано щеше да разбереш и ти самия.
Не забравай също, че ако се съберете много неща ще се променят. При раздяла пък може да загубите това общуване с лекота, тази хармония която имате и въобще непринудеността. Замисли си дали си готов да ги поставиш на карта ;)

#6 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 29 July 2009 - 06:26 PM

За момента най-добре ще е да се отдръпнеш от нея.
Възможно ли е, да и е омръзнало да се обвързва с хора които биха направили всичко за нея...не търси ли нещо по различно от обикновен джентълмен?

За жената не е важно къде ще отиде, важното е да е с правилния човек. Тогава всяко място се превръща в специално за нея. Ако греша дамите да ме поправят ;)

#7 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 29 July 2009 - 10:44 PM

Започвам със заглавието на темата, аз съм на 26г. и в момента (от няколко дена) излизам с по-голяма от мен жена (не искам да пиша възрастна, защото е само с три години по-голяма, а освен това ми звучи грубо).
/*ти къв си? Нежна натура ли си? Грубо-нежно, това е истината, факт. Приеми го. Мацката е по-възрастна, по-голяма, защо се притесняваш да го кажеш на глас??*/

Във въпросната мадама усещам, че съм хлътнал доста, като се има предвид, че се познаваме и от доста години (над 6-7). Защо се стига чак сега до това положение, явно и двамата сме се опознавали дълго време.
/*хмм... странно, обикновено старите познати са си скучни ;) Ще проследим историята ти */

Усещам обаче, че не иска да се обвързва не знам по каква причина.
/* Усещаш е точната дума, усещаш но не разбираш защо се получава така? Ще разбереш по-долу */
Излизахме няколко пъти, бях галантен, джентълмен, мил и изобщо както се държи нормален човек.
/*Добре, излезли сте няколко пъти, а колко пъти се целувахте? Ако е по-малко или равно на нула, не ми отговаряй! Галантен, мил, джентълмен... това прилича да си бил някой друг, а не се*е си. С всички ли си галантен?? Мислиш ли че тя няма да се досети в чия чест е цялото представление?*/

Днес даже изпратих цветя на адреса и
/*Колко мило!!! Толкова си добричък и пухкавичък, един такъв да те намачка човек... с ритници разбира се. Нека разсъждаваме малко, а казват че жените не мислели логично. Толкова много логика има тук. Ти и купуваш цветя, пращаш и ги, за това нещо извършваш усилия. Тя е поласкана и се чувства задължена да отговори с нещо. Задължена ли казах, е да знаеш че задължена е лоша думичка, много, много лоша. Мисли предварително преди да правиш глупости. Цветя се изпращат с повод- рожден ден, събитие- или за да покажеш колко много държиш на чувства които вече съществуват между двамата. А ти защо си пратил цветя?*/

, и след това като приказвахме чух възможно най-омразната от мен реплика "не искам да те наранявам". Какво мътните да го вземат трябва да означава това и защо?
/* Как така какво трябва да означава такова нещо? Глух ли си? Евалата на мацките- те директно ни казват в очите това което мислят и нищо не спестяват. Машала! Да ти го кажа и аз: не провокираш интерес, не си привлекателен за нея. Оценява усилията които инвестираш в нея (инвестираш е точната дума) и се опасява че сделката (точната дума е сделка, защото липсва емоция) не й харесва и се опитва да реагира нормално.*/

Аз съм готов да направя всичко за нея, но просто трябва да мине време да го разбере, а пък аз усещам, че нямам такова.
/* Любовта не се купува. Ставаш жалък със сделката си която искаш да пробуташ. "Трябвало да мине време да го разбере", хайде ела след половин година да прочетеш какви си ги написал.*/

Има ли някаква връзка с това, че тя е самостоятелна, има собствен бизнес и т.н. , а аз си работя (естествено). Сигурен съм, че ще ме хареса след време, но пак казвам имам чувството, че изтича.
/* Определено разбираш за какво става дума. Времето ти изтича защото усещаш че трябва да направиш нещо, но го правиш в грешната посока.*/

Ще се радвам на съвет, на идеи и аз незнам на какво ;)
Мерси предварително

Здрасти ман,
Искам да прочетеш това, което съм подчертал. Прочети го два пъти, прочети го три пъти, само го прочети внимателно.
Съвета ми е- частният случай се решава с общи познания. Да ти напъхаме едни златни думички в устата, добре ще стане, но докога?? Пускай се по широкия свят, питай, разпитвай, преценяй, чети сълзливи истории в Космополитан, прави си поведенчески модели за хората, разбивай ги, самовъзпитавай се и ГОЛЯТАМА любов самичка ще дойде. Тъпичко нали? Ама е истина. Заеби точно тази мацка и цветята.

Edited by exort, 29 July 2009 - 10:56 PM.


#8 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 12:49 AM

Защо се стига чак сега до това положение, явно и двамата сме се опознавали дълго време.

Днес даже изпратих цветя на адреса и, и след това като приказвахме чух възможно най-омразната от мен реплика "не искам да те наранявам". Какво мътните да го вземат трябва да означава това и защо?


Стигнало се е до тук /от твоя страна/, защото контактите ви са зачестили и ти си видял жената в нея. Тя обаче, явно не вижда в теб мъжа, който събужда мокрите и фантазии.

Говориш в множествено число, а трябва да е в единствено. Това което ме притеснява повече е, че говориш за усещане...ако беше така, нямаше да е проблем да събудиш и нейното.

Явно съм "преиграл" в ролята си да бъда културен, защото инак съм доста див.

Говорим за уикенд някъде на открито, забележителности, водопади и т.н. (или може би трябва да действам, а не да седя и да се чудя дали няма да ми откаже)

Ами извади го това дивото ;) Живота е пълен със скучни хора...бъди различен, вълнуващ, интригуващ /тази подправка е много важна за кашата, която искаш да забъркаш /
Уикенда е добра идея, но не знам дали ще свърши работа. Имал си 6г да я провокираш и впечатлиш...?! Дааа, тогава не си имал желание, а защо сега тя да го има?

Само не й прави евалата, не показвай чувствата си, каквото и да ти струва това.

Това е толкова силно изказване, че чак настръхнах от ужас...
Имам въпрос към теб - Никога ли не си искала да чуеш и усетиш чувствата на мъжа, който не ти е давал мира дори в съня? Не си бленувала за момента да си в обятията му и да виждаш пламъци в очите му? Не е ли тъжен такъв живот?? Живот ли казах...

Не е страшно и не е грешно да се обича!! Не е страшно да се изразяват чувства, страшното е да се затриват и изхабяват...Не е хубаво и е време да се спре с това насаждане на страх!!!
Не е въпроса в това дали да споделим чувствата си, а в това кога е подходящия момент да го направим!! Избирайки неподходящия момент, вероятността чувствата ни да останат несподелени е сериозна и това е нормално. Но да се предписва неуспеха за всичко случващо се, само върху споделените чувства...Имате ли идея, колко хора остават с несподелените си чувства и емоции заради него...г-н Страх?
Няма човек на този свят, който да не иска да сподели емоцията си когато е радостен, щастлив, влюбен, та дори и тъжен...Просто не винаги когато сме радостни и човека до нас ще е такъв. Същото е с чувствата. Това, че Martin Eden избързва с момента, е друг въпрос.

Martin Eden, имам въпрос и към теб - Ако не си готов да скочиш с парашут, ще скочиш ли? Ако - да, защо и ако - не, защо? Как ти изглеждат нещата от този ъгъл? Май нещо се промени?

Хубаво е когато казваш, че я познаваш, но аз се съмнявам...Знаеш ли как прекарва свободното си време, какво обича да яде, каква музика слуша, за какво мечтае, какво подкосява краката и, какво кара пулса и да се зачестява, какви са страховете и, кои са силните и страни…?
Как би направил всичко за нея /както сам казваш/, ако не знаеш тези неща? /един съвет - всичко е силна дума..внимавай с нея/

За жената не е важно къде ще отиде, важното е да е с правилния човек. Тогава всяко място се превръща в специално за нея.

Точно така ;) Дори за момента да не е специално, то след време става такова...минавайки от там, пиейки същото питие, слушайки същата музика...

#9 Martin Eden

Martin Eden

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 09:53 AM

Така сутринта малко набързо, защото от работа не мога да мисля както вкъщи пред ПЦ-то с чаша джин+тоник. Обещавам вечерта подробен анализ на мненията над моето сегашно.
Останах с впечатлението, че леееко грешно първо Аз съм се изразил и оттам повечето сте ме разбрали грешно, за което сам съм си виновен. Далече съм от израза "света вода ненапита" даже много. Дадох и евалата първия път, но се радвам, че после прочетох Библията. Имам да разказвам доста интересни неща, защото излизахме снощи.
Така че очаквайте включване tonight

#10 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 04:19 PM

Така сутринта малко набързо, защото от работа не мога да мисля както вкъщи пред ПЦ-то с чаша джин+тоник. Обещавам вечерта подробен анализ на мненията над моето сегашно.
Останах с впечатлението, че леееко грешно първо Аз съм се изразил и оттам повечето сте ме разбрали грешно, за което сам съм си виновен. Далече съм от израза "света вода ненапита" даже много. Дадох и евалата първия път, но се радвам, че после прочетох Библията. Имам да разказвам доста интересни неща, защото излизахме снощи.
Така че очаквайте включване tonight


Супер ;). Ето един кратък анализ от мен. Цитат: Жена, собствен бизнес, 29 години, сериозни връзки, Мъже, мили жестове, време!!!
Какво липсва в картинката? Опс... секс...

Следващия път, когато я видиш, просто я погледни в очите и и кажи че искаш да я ч*каш още тук и още сега! (бтв, това е твоя шанс, довери ми се... дори да не се случи веднага, със сигурност ще разбие представата и за теб като мило приятелче и ако го направиш като един уважаващ се*е си мъж, който не се колебае и вярва в думите си, най-малкото ще си вдигнеш рейтинга в очите и). А ако се поколебаеш, ако дори за секунда си помислиш, че тя не иска подобни неща, (доколкото познавам по-възрастните жени съм сигурен, че го иска повече от теб) че има вариант да ти откаже, всичко е обречена кауза... Само запомни най-важният урок в края на тази история. Тя е жената, която вероятно има идея какво иска, ти си този, който не знае как да и го даде.
Един съвет за всичките ти бъдещи връзки: Това, което ти е казала She си го запиши с огромни букви на челото за да го виждаш всяка сутрин, когато се събудиш. Какви разговори за чуства, какви три лева на цяло? Любов не се говори, любов се прави!

ПП: Щях да забравя... Пращаш и цветя, джентълмен си, държиш се добре... лошо няма, браво. Аз също бих го направил, ако съответната жена го заслужава. Това не е толкова лошо и грешно, колкото ти го обясняват другите тук, просто тя трябва да го заслужи. Трябва да си го извоюва. Разбери, че тя се бори за теб, не ти за нея. Ти си готиния, амбициозния, младия, джентълмена... Ти си този с живота и купоните. Или понеже има собствен бизнес значи вече те е купила... Явно си доста евтин. Разбирам я. И аз като видя нещо евтино си мисля, че е съмнително и предпочитам да не си го купувам, още повече когато знам, че мога да си позволя нещо по-добро и по-търсено.

#11 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 04:32 PM

Аз защо реших, че вече правят секс?!!!
Martin Eden, кажи да :naughty:

#12 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 04:37 PM

Аз защо реших, че вече правят секс?!!!
Martin Eden, кажи да :naughty:


Wow, ако е така... Всичко, ама всичко се променя. Тогава причината да го отреже е съвсем друга ;)

#13 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 28 January 2010 - 06:16 PM

Леле ако става дума за тази същата която си мисля - внимавай и задължително с капут, щото е такава курветина че спи с всеки.
Същата със собствен бизнес, по-голяма... още на първата среща ми духаше, и то в нейната кола, а на втората я нае*ах.
еБи и бягай, ако въпросната "какичка" се казва Мария...Освен това може да те послъгва за годинките.
Да не говорим че от толкова ебане, пак не я бива много...

#14 SmitGogek

SmitGogek

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 26 June 2023 - 12:12 PM

https://clck.ru/34acdr

#15 SmitGogek

SmitGogek

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 26 June 2023 - 02:25 PM

https://clck.ru/34acem