Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Преди и след промяната..


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 11:20 AM

пускам темата ей така за да споделя..

От самото начало нямах голями успехи с момичетата. Плувайки във води от колебания и разочарования намерих сили и продължих да се занимавам. Като си дам равносметка и неуспехът доминира, но ентосиазмът и желанието ми победиха. И така спомнян си как едно момиче ме отряза, лошо, почти без причина. Заболя ме, стиснах зъби и скоро забравих. Беше някакво жалко запознанство, разменихме си телефони, скайпове и така. Бях прохождащ дон жуан. Не дочел библията и грубия и отказ ме удари под кръста. Живота е цветен! Провалът ме стимулира и започнах усилено четене и самоусъвършенстване. Вярата в моите способности започна да се увеличава и така минаха две години от този неуспех. Сега стоя и пиша този пост...

Близка приятелка ме покани на рожден ден. Купих атрактивен подарък, много атрактивен. Облякох се като истинско ПУА, с пийкок, прическа, яките дрехи и отивам на рождения ден. Влизам: походка стил "i own the place", подарих, каквото бях купил и всички останаха очаровани. Разгледах гостите и какво да видя: осмицата, която ме отряза преди време - беше на партито. И така беше време за игра. Исках да видя, дали всичко, което имах в главата е само теория или мога да практикувам свободно. Щеше да си погаже, дали придобитата увереност беше фалш.

Направих се, че не я познавам и се запознах с нея отново. Подаде ми китка - вяло, стиснах е здраво, преди това се бях запознал с нейната приятелка - петица. Седнах: стил "Тони Монтана". Изглеждах уверен, даже повече, отколкто ми беше нужно. Завърза се някакъв разговор, на въпросите, които ми задаваха отговарях половинчато. Таргетът веднага изтреля смутено: "Защо не говориш? Всички казаха, че попринцип не спираш да говориш!". Погледнах часовникът си и казах: "Ораторското ми време започва след 15 минути, ако искаш да стартира по-рано - отдели ми 5 от алеко - не казвам, че ще почна, но мога да си помисля". Не очакваше този отговор, но го получи. Отидох да се видя с другите гости и времето за мълчанието беше свършило. Отидох при таргета и приятелката и и започнах да вкавржам рутини: вкарах първо рутината за най-добрите приятелки, казаха, че е тъп, но лицата им светнаха. После направих комплимент на обстикъла и казах, че нейната рокля ми харесва повече от тази на таргета ми. И така поиграх си малко, позабавлявах се. Момичетата не бяха моя тип, но имах да си докажа някои неща. И така лафехме, беше яко смяхме се.
Таргета: Харесвам гривната ти.
Аз: Да, и аз много я харесвам.
Таргета: Искам да я видя!
Аз: Гледай я, не те спирам.
Таргета: (протегна се, разгледа я докато беше на ръката ми, откачи я и я сложи на нейната ръка) Добре ли ми стои?
Аз: На мене ми стои с пъти по-добре..
Таргета: Подаравяш ли ми я?
Аз: Не, подарък ми е от много скъп човек.
Таргета: От гаджетото ти ли?(през това време нейната приятелка беше някъде и останахме самички);
Аз: Възможно е..(гледах да остана мистерия и го постигах успешно)(мислех да вкарам една дигаща ранга история, но се отказах);
Следващото нещо, което усетих, беше как те ме хваща за ръката ми и ми каза"Ела с мен..."; Окей. Отведе ме на терасата, имах достатъчно ИОИ, но не исках, не ме привличаше както преди и казах нещо от сорта на: ще отида да видя др. гости. Отидох и седнах на компа след 2 мин дойдоха с приятелката и. Приятелката и искаше да си разгледа пощата и аз и отстъпих стола и седнах на леглото до приятелката и. Минаха 5 мин и тя сложи крак върху моя - "гадженската ")". Несъмнено беше моя... мина известно време и стана въпрос, че тя ще си ходи:
Аз:-Преди да си ходиш си ми върни гривната(иам само 2 гривни и едната у нея);
Тя:-Искам да ми остане за спомен от теб..
Аз: Всеки път, когато погленеш тази гривна и ще се сещаш за мен, ще се влюбиш силвно...
Тя: Може би..това искам..
Последва силна прегръдка от нейна страна, после жално ме погледна, но целувка не получи. Не спасих гривната.... но си отговорих на въпросите.

Надявам се сте прочели романа. Това беше моята история. Всичко стана съвсем скоро.. Живо и здраво и извода е: Не си давайте гривните туко така.. туко виж утре някоя мацка станала ПУА :)

#2 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 11:54 AM

Евала пич! Като по учебник! :) И аз съм имал доста такива ситуации с мацки, които едно време са ми вирили носове, а след това ми лазят в краката! :))

#3 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 12:08 PM

извнявам се за грешките, ама не съм почнал да са готвя за матурата.. :)

#4 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 12:16 PM

И сега,ако се научиш,без да планираш всяко твое действие,и без да самоанализираш,всичко случило се,и съответно,случващо се,ще бъдеш ненадминат :)

#5 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 01:34 PM

заложено ми е в характера да анализирам, ако не анализирам...

#6 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 05:47 PM

Всеки анализира!!!
Златното правило.
При добро развитие, рано или късно всички или почти всички които са те рязали, ще ти ч**ат на вратата...ти няма да отваряш, но те ще ч**ат все по настоятелно :)

Идеята от библии, книги и т.н. е не да наизустиш написаното...а да си повярваш, че можеш. Имаш ли вяра, нещата се нареждат сами, без много приказки, позьорство и т.н.

Edited by Vasil_G, 27 July 2009 - 05:50 PM.


#7 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 06:05 PM

Такива сме, за каквито се мислим и това наше себеусещане за слаб, силен, забавен, неуврен се предават на другите - разбира се. Казвам ти го това, защото контролираните действия се виждат, а и мъчиш се*е си. Доста пичове тръгват да разказват историйки, които дори самите не осъзнават, че не са забавни, защото историята не е разказана заради самата интересна случка, а от цел да изглеждаш интересен....
Анализирането е породена от скука и неувреност, мисли на момента, когато трябва - тогава се раждат яките изказвания :)
Виж това, ще ти помогне... от малък винаги съм вярвал, че можеш да бъдеш, какъвто поискаш - всичко друго са глупостите на промитите мозъци :)

Edited by razace, 27 July 2009 - 06:12 PM.


#8 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 07:52 PM

Всеки анализира,но само в началото.После,той вече знае,кое след кое следва,и вече не му е нужно да се съмнява,какво ще се случи,не му трябва да мисли с две крачки пред мадамата,той вече действа,така да кажем,инстинктивно.Такива сме,за каквито се мислим е само,докато си изграждаме характера

#9 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 01:31 AM

rezace: гледал съм достатъчно по темата. Не се правя на интересен, но искам да споделя. Нали затова е форума? Не искам да се правя на интересен. Анализирам на момента, не знаех, че мацката ще е там и си забравих торбата с играта вкъщи. Гледам на този и на други постове се дават едни и същи съвети, много от който нямат връзка. Нарочно написах темата така, исках да видя вашата реакция. Не мисля, че някой анализира от скука, аз лично анализирам от предпазливост и е част от характера ми. Анализирам баничките и гевреците, всичко. Опитваш се да анализираш мен - двойка по психоанализа. Не искам да влизам в хранилки и прочие, не ме разбираи погрешно, ако не можеш да дадеш адекватен коментар, мълчи си!

Васил: да, всичко се нарежда с времето.

sad3: Надявам се да стигна твоето ниво, братле! Да правя нещата както трябва без да планирам и анализирам ;)

Edited by Fr33st1leR, 28 July 2009 - 01:38 AM.


#10 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 02:47 AM

Бях тръгнал да ти обеснявам... прие го прекалено лично, нямах такъв замисъл - Спри да се интересуваш от чуждите мнения, одобрения, криви физиономии и квото се сетиш и всичко ще ти е шест ;) Не ми отговаряй, дори не е нужно да четеш глупостите тука - имаш глава (2) на раменете използвай я.

Edited by Don Kiko, 28 July 2009 - 08:51 AM.


#11 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 12:18 PM

Щом казваш ;)

#12 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 01:15 PM

Еми браво човек,
Усеща се развитие, започнал си от нулата... дали с игра или без, важното е че има промяна и тя е
такава каквато ти искаш и ти харесва на теб, т.е. положителна. Има ли промяна, има прогрес и развитие.
Сега ще анализирам малко твоята тема:
1. Бил си нормален обикновен АФК. Всеки е почнал от там, малко са тия които се раждат със склонности на играчи.
2. Писнало ти е да бъдеш такъв и си започнал да се интересуваш от това как да се промениш... А за да се промениш към нещо, трябва да знаеш към какво и как да стане.
3. Намерил си как да го направиш. Защото за да направиш нещо качествено и с добър резултат, трябва да знаеш как се прави правилно. Това дето ти го приказват, аве отпусни се и повярвай в се*е си е една ташак раота и прецаквация. Личен пример съм аз преди няколко дена и съм също недоволен от се*е си, тъй като мислех също да играя, ама без голяма теория направих редица грешки и ест резултатът е слаб. Има си правила по която се играе играта, ако искаш да постигнеш нещо, ако ли не е все тая какво ще правиш и как - нищо няма да постигнеш от това което си искал.
4. Споделяш опит и историята, своя успех и своя път към него, което е положително също и радва. Всеки може според мен да се промени към това което иска, ест трябват усилия, време и воля. Ти си ги закалил и си постигнал това което ти се е искало - да те гони теб онази. Конкретната игра, не мога да коментирам тъй като не съм присъствал, но важното е че ТИ си доволен от се*е си и си готов да помагаш и да споделяш опит.
Кажи сега от къде запозна - от ДЖ Библията ли, от Играта ли или от Мистери учебника? Колко време ти отне да се промениш така радикално?
И да и аз оставям на мнението че първо за да се научиш как се играе трябва да се учиш по учебник и по правила, а вече след като ги научиш и изпробваш многократно, натрупваш опит... тогава чак може да ти станат автоматик и мозъка като има основа някаква да гради вече върху нея други рутини и да ти идват отвътре, автоматично. Това го изказват и други участници от форума.

Edited by Don Kiko, 28 July 2009 - 02:09 PM.


#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 02:16 PM

Еми браво човек,
Усеща се развитие, започнал си от нулата... дали с игра или без, важното е че има промяна и тя е
такава каквато ти искаш и ти харесва на теб, т.е. положителна. Има ли промяна, има прогрес и развитие.
Сега ще анализирам малко твоята тема:
1. Бил си нормален обикновен АФК. Всеки е почнал от там, малко са тия които се раждат със склонности на играчи.
2. Писнало ти е да бъдеш такъв и си започнал да се интересуваш от това как да се промениш... А за да се промениш към нещо, трябва да знаеш към какво и как да стане.
3. Намерил си как да го направиш. Защото за да направиш нещо качествено и с добър резултат, трябва да знаеш как се прави правилно. Това дето ти го приказват, аве отпусни се и повярвай в се*е си е една ташак раота и прецаквация. Личен пример съм аз преди няколко дена и съм също недоволен от се*е си, тъй като мислех също да играя, ама без голяма теория направих редица грешки и ест резултатът е слаб. Има си правила по която се играе играта, ако искаш да постигнеш нещо, ако ли не е все тая какво ще правиш и как - нищо няма да постигнеш от това което си искал.
4. Споделяш опит и историята, своя успех и своя път към него, което е положително също и радва. Всеки може според мен да се промени към това което иска, ест трябват усилия, време и воля. Ти си ги закалил и си постигнал това което ти се е искало - да те гони теб онази. Конкретната игра, не мога да коментирам тъй като не съм присъствал, но важното е че ТИ си доволен от се*е си и си готов да помагаш и да споделяш опит.
Кажи сега от къде запозна - от ДЖ Библията ли, от Играта ли или от Мистери учебника? Колко време ти отне да се промениш така радикално?
И да и аз оставям на мнението че първо за да се научиш как се играе трябва да се учиш по учебник и по правила, а вече след като ги научиш и изпробваш многократно, натрупваш опит... тогава чак може да ти станат автоматик и мозъка като има основа някаква да гради вече върху нея други рутини и да ти идват отвътре, автоматично. Това го изказват и други участници от форума.



малко ти е сбъркана представата. основата ти не са знанията и опита, а увереността в теб самия. това е най-важното! не успорвам, че е наложително да се запознаеш с правилата и с някои друг рутин, НО... НО не задълбавай, защото ще започне да ти пречи... експериментирай, експериментирай, експериментирай ;) забавлявай се, забавлявай се, забавлявай се ;) това са ти основните цели и всичко ще е супер

#14 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 11:34 PM

Дон Кико е прав. Получаваме откази от момичета, защото сме неуверени в се*е си и плахи в действията си. Информацията един въд събужда звяра в те*е и като знаеш, че с рутините имаш шанс за успех, намираш сили и да опиташ. Всичко си има начало и то беше Библията, прочетох и играта, но никога пикапа не е бил главната фигура на фона. Занимавам се с пикап от 10 години с две прекъсвания от по 5 години ;) Промяната постянно тече, обаче библията прочетох преди 2 години ;)

#15 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 05 August 2009 - 01:17 PM

Темата е хубава, идеята е стахотна от всичко прочето/от темата/в глвата ми остана само

1експериментирай 2експериментирай 3експериментирай

1забавлявай се 2забавлявай се 3забавлявай се

Много добре знаете, че закона /библията/ е направена с идеята да показва какво е правилно и какво не. Същатата работа върши и "оградата на съседа", която можеш да прескочиш и да обереш джанката на двора му, но оградата е там не да те спре а да ти каже, че не бива.


razace: как да си преведа замисъла на Смит, аз не рабрах повече от половината неща. Ще се наемеш ли да го направиш на пост това клипче, че да мога и аз да го рабера