Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Поредният начинаещ... знам ;)


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 mi6ooo__

mi6ooo__

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 26 July 2009 - 07:59 PM

Оххх мамка му! Извинете ме за груботата, просто вече започвам да се ядосвам на се*е си... което е мн гадно, пичове :)

Напълно начинаещ съм, а съм на почти 20! :) На всичко отгоре съм в София на квартира в момента и почти нямам познати тук... Много кофти! Но не мога да кажа, че съм някакъв пишльовец... имам доста интереси, не съм лош на външен вид, спортувам и съм атлетичен, пич съм си мамка му! :D :)

Таа прочитам аз една статия тук за апроуча снощи и решавам, че днес ще си полафя с няколко мацки и ще взема някое номерче, да можем да направим едно кафенце след някой ден. Дааа... ама не! Излизам аз до едно място на другия край на София. Иии общо взето прекарах около час сигурно в градския транспорт... сам! Имаше малко хубави момичета, но просто все бяха в някаква неудобна ситуация и все се чудех какво да кажа... абеее... направо да се застрелям :)

Как се пик-апват момичета в тая София сам... къде... ? Не се издържа вече! :|

Библията съм я чел... повечето неща даже по 2-3 пъти. Но пак не успявам да направя нищо по не напълно ясни за мен причини и като се прибера се чувствам като гъз :D Мн е кофти... Тази фикс идея за излизане с момичета толковам и се е набила, че ми пречи и на работа, учене, кариера, развитие... а разочерованието, че нищо не мога да направя по въпроса ми сасипва настроението.


Моля ви се, по-успeлите, по-сериозните, по-проспериращите... дайте някакъв съвет, че направо не знам вече :(

Благодаря, че изчетохте този иначе толкова интересен пост ;)

#2 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 26 July 2009 - 08:46 PM

Първо да почна с мойта лична житейска философия: Няма да се притесняваш, всичко ше се нареди както искаш.
Тъй че като начало не давай порив на притеснението.Кирия от него голяма и то все не в твоя полза.
Хубаво си направил, че си пуснал темичка тука. Може да се включиш в общия ни скайп чат, където ше се поознаем с теб и най-малкото ше намериш някой софиянец, с който да направите едно кафе и да поговорите за жени. Сигурно се сещаш, че нещото , което си се захванал да четеш така прилежно ,не е за сам човек. Нормално е да спечеш в автобуса или спирката като си сам и нямаш конкретен опит.Няма някак си с кой да се надъхаш.Както и да е, сигурно си го осъзнал вече. Възползвай се от контактите ни тук :) . А ако настояваш все пак да направиш още няколко опита сам , мога да ти препоръчам така клишираното НДК и околния ареал. Там има достатъчно материал , пък и се стига лесно. :)

http://donjuancentre...showtopic=13696 - малко повече инфо за чата :)

#3 mi6ooo__

mi6ooo__

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 26 July 2009 - 09:53 PM

Мерси много за бързия отговор, @Ascalon :)
Хубава философия... повече такива ми трябват. :) Въпреки, че често ги забравям... ноо както и да е... тук става дума конкретно за момичета :)

#4 Wingwoman

Wingwoman

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 08:40 AM

Аз да се включа като жена. Всъщност ужасно би ми харесало някой да ме заприказва на улицата по адекватен начин. Това според мен не става с подвиквания (особено когато сте компания 2-3 момчета). Общо взето 35+ го правят по-добре от по-малките, но те пък не са ми таргет и отпадат.

Най-якият начин по който са се запознавали с мен (бях на 19 някъде), едно момче идва при мен и ми казва "Здрасти и извинявай, че те притеснявам, но с приятелят ми се хванахме на бас за една каса бира, че ще накарам първото момиче, което мине от тук да ме целуне по бузата. Слава Богу, че си толкова красива... май днес имам късмет"

... или нещо в този стил. Е, как да му откажеш? :)

#5 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 10:09 AM

Не взе ли процент или промил от кацата бира :) Аз те съветвам да излезеш с цел да се провалиш с момиче. Заговори момичето и направи всичко възможно да се провалиш. После "най-страшното мина" и си ток. Излизай по магазините и разговаряй с продавач консултантите, много важно също е да направиш контакти с противоположния пол. Пирятели е хубаво да имаш, да риташ, да пиеш бира. Търси всякакви контакти, апроучвай всякакви хора. НЕ СПИРАЙ ДА ОПИТВАШ! РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ПОЖЪНЕШ УСПЕХ!

#6 mi6ooo__

mi6ooo__

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 10:50 AM

Дам, това не е лошо... но май ще ми трябва нещо по-кратко като за начало, че това докато го кажа ще съм изпотил 2 литра течност :)
А и ще е голям фън да кажа "хванах се на бас с приятеля ми", когато съм сам :)))) Ще ме помисли за някой луд сигурно :)

Мерси все пак, че се включи :)

#7 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 11:01 AM

Да изпиеш известно количество алкохол,води до по-голям процент успех,именно,защото спира да ти пука за ответния отговор
Извод:Мисли като пиян,но не бъди такъв

#8 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 11:25 AM

Съгласен съм с предишното мнение. Даже ако ти е по-лесно излез един път( по възможност с някой приятел) и пийни известно количество алкохол - по-точно докато усетиш, че спира да ти пука( не чак да се напиваш дотолкова, че да не можеш да държиш права линия.) и заговори няколко съвсем непознати момичета. Едва ли ще пожънеш голям успех пийнал, но поне ще разбереш от първа ръка, че няма нищо страшно в това да те отрежат.

#9 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 11:46 AM

Алкохолът забавя реакциите на мозъка, така че не ти го препоръчвам като вариант. Единствения плюс е, че наистина няма да ти пука толкова, но има много минуси, които умаловажават това му качество. Ако си в дискотека/бар, може да вкараш 1 малко за отскок, но прекалиш ли забрави за мацки :)) Никоя мадама не се кефи на пиян мъж. По-добрия вариант според мен е да се надъхаш и да си в приповдигнато настроение...слушай яка музичка която те надъхва, гледай як купонджийски филм преди това ако трябва, чуй се с авери говорете си готини работи...прави неща които ти вдигат настроението...всеки ден отделяй време да се усмихваш пред огледалото, като по този начин не само си вдигаш настроението а и тренираш усмивката си, която е един от най-важните фактори при сваляне на мадами/бизнес срещи и т.н. :) Всичко става с много практика само няма да се отчайваш! :) Нали знаеш...Ако нещо не става просто му дай още време... :D Успех брат! :)

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 10:13 PM

какво правиш сам в софия на квартира??

няколко принципни промени в мисленето ти трябват. ако излезеш с идеята да забиваш мацки, а не успееш ще ти е тъпо. ако излезеш с идеята да свършиш нещо или да се позабавляваш (с приятели), не ти пречи и да се запознаеш с някоя мацка (помежду другото)... ако започнеш да се запознаваш в ежедневието ти... няма да те тормозят такива неща :)

жени има навсякъде... естествено през зимата няма да ги търсиш на открити партита и басейни... и въпреки, че "софиянките маат без гащи" са по-хард левел от останалите симпатяги... за тяхно съжаление :)

но нали знаеш... наи лесено се учиш да плуваш като те пуснат на дълбоко.

#11 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 04:59 PM

Оххх мамка му! Извинете ме за груботата, просто вече започвам да се ядосвам на се*е си... което е мн гадно, пичове :(

Не само гадно. Най-вече ГРЕШНО

Напълно начинаещ съм, а съм на почти 20!

И какво от това. В крайна сметка всеки съзрява на различна възраст ;)

Таа прочитам аз една статия тук за апроуча снощи и решавам, че днес ще си полафя с няколко мацки и ще взема някое номерче, да можем да направим едно кафенце след някой ден.


Според мен тук е главният ти пропуск.. защо тръгваш с к`вито и да било надежди?! Разбирам че ти е еднообразно, разбирам че нямаш баш с кого да излизаш, осъзнавайки че точно сега е сезона за скиторене и много купони и т.н и т.н..
НО е неправилно и ако щеш мазохистично да тръгваш с очакванията на лов, още повече при твоя опит както сам ни спедели. В никакъв случай не те съветвам да се отдаваш на разочарованието си и да престанеш с опитите!!
Просто остави насладата от вкуса на меда чак след като го опиташ ;)

П.С.- 1 молба- престани да се критикуваш! Трябва ти повече увереност и по-малко мислене и разнищване на дреболиите! Ако продължаваш така ще затънеш повече ;)

Пий сега едно мохито и се усмихни :cj: Убодряващо е като за начало

#12 mi6ooo__

mi6ooo__

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 09:59 PM

Мерси много за активността по темата ;)
Не искам да съм зависим от алкохола, за да си направя кефа... Но мерси все пак за този съвет, знам за какво говорите ;)

Confidence, това с огледалото беше хубаво ;)

Don Kiko&Midiosa, и двамата сте на едно мнение, че не трябва да излизам с нагласата да се запознавам с мацки. Мерси :cj: Но тогава не виждам как ще се накарам да заговоря някое моме (think) Всъщност днеска заговорих една мадама, но просто се оказа мн подходящ момента. Пак в градския транспорт, но около нас нямаше никой, слезна на моята спирка, тръгна по същия път. Полафихме си и така...
Но такива ситуации са мн рядки... не искам и от това да завися :(

А със самоувереността знам, че имам проблем. Много хора ми го казват.. независимо дали е в работата или на тренировки, всички викат, че се справям мн добре, а аз само се самокритикувам ;)

Мерси пак, че наистина помагате ;)

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 10:37 PM

Мерси ;) Но тогава не виждам как ще се накарам да заговоря някое моме (think) Всъщност днеска заговорих една мадама, но просто се оказа мн подходящ момента. Пак в градския транспорт, но около нас нямаше никой, слезна на моята спирка, тръгна по същия път. Полафихме си и така...
Но такива ситуации са мн рядки... не искам и от това да завися :cj:



смятай всяка вечер, в която не си направил готино запознанство за провалена... и те така :(

за второто - не е вярно... просто не се заглеждаш ;) в ежедневито ни, на всякъде е пълно с девойки... даже и в църква да бачкаш ;)

ако нямаш увереност, опита и знанията нямат значение. запиши се на кикбокс и танци и си готов ;)

#14 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 31 July 2009 - 11:18 PM

Според мен, прекалено много си се вглъбил за това да си мислиш какво ДРУГИТЕ ще си помислят за теб. Тази идея да се представиш добре пред останалите толкова те е обвзела, че ти пречи на всичко. Какво ти пука какво мислят останалите..? Те ли са от значение или ТИ?!?! Пробвай, проваляй се, и пробвай пак, учи се. Не си мисли, че форума ще прогони социалните ти фобии, защото това не може да стане. Никой не може да преодолее страховете ти вместо теб. Просто действай и мисли малко повече за се*е си, и малко по-малко за другите. По този начин себеуважението ти ще нарастне от самосе*е си. Няма да стане за ден-два. Но ако не започнеш да опитваш, няма да стане изобщо. Ако все пак ти провърви, внимавай да не свършиш така: http://www.youtube.c...feature=related :naughty:

#15 Георги

Георги

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 01 August 2009 - 01:13 PM

Здравей!

Ще се опитам да не съм много критичен :naughty: Най-много ти липсва това че нямаш много познати. С контактите идват все повече и повече контакти. След като няма с кого да излизаш, вероятно чакаш някой да ти се обади да излезеш - ами не чакай! Бъди инициатор, събирай повече хора покрай теб, хората обичат водачи! Почувствай се комфортно в тази твоя "роля". Щом се осъзнаеш като такъв сред близките ти, ще имаш смелост да се осъзнаеш като такъв и пред непознатите ти.
Уважавай малко повече се*е си - не ти трябва някой за да се чувстваш добре - трябва ти някой за да споделиш твоето "добре". Все пак никой не иска негативни емоции.

Готов ли си да покажеш доброто от се*е си, и водачът в теб, а не това което си чул че трябва?