Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 1 votes

Работа с ПУА мацка


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 July 2009 - 04:19 PM

Това е пресна случка от вчера...

Първо малко смях, защото вероятно ще ми се смеете яко щот се прецаках май :rolleyes: но смеха е здраве, така че няма да се сърдя за нищо, нито на злобни коментари, нито на критики, нито пък на вашето лично мнение и съвет - точно за това пускам темата - да видя вашата гледна точка, защото човек отстрани може да отсъди обективно.

Та историята дълга и описана продробно е следната... докато съм на работа пред компа, си отварям разни сайтчета едно от които е и муцунки.ком, тъй като просто това за мен е като фейсбук и там съм събрал една част от приятелите си... другите са на друга тема и са ми по-интересни. Но качвам аз някакви снимки и хоп, веднага коментари и една мацка 17г а аз съм на 20 ми иска скайп и си дава нейния на лс... гледам сладка е, не е някаква синтетична кукла харесва ми и си викам, ок ще я добавя и ще поиграем. Преди това и пускам един провокативен коментар от рода на "хах, мислиш ли че ще ми се снимаш и ще ми позираш такава ако съм до теб на леглото :Р" И пишем пишем в скайпа малко, тя ми се хвали там че целия сайт я свалял ама си нямала гадже, излизала била с много момчета от муцунки и много и се натискали и обяснявали... тя на някакво село до града, но си идва от време на време и аз и викам - "ок, дай да се видим на по едно кафе тия дни, че на живо е по интересно", тя ми вика - "ок, аз като си дойда ще ти пиша" и така мина 1 седмица и аз не и писах май изобщо през това време... отварям аз пак сайта и и пиша, "еее кво стана там оня те отмъкна а, така и не успяхме да се видим хахаха". Оня е един от приятелите и, който в скайпа си беше сложила че е влюбена в него или нещо от сорта, ама и на мен ми беше все тая... нали скайпа ползвам само да се уговарям с приятели и познати да се срещаме и отвреме на време лафче... не съм по големите писаници по скайп с часове, по-скоро си уговарям среща. А момичето е симпатично, ама по-скоро на провокативен базик, а освен нея обработвам още 2 по скайп защото ги няма също тука сега. Та мина се тази седмица, тя видяла съобщението ми в сайта и хоп (аз не и пиша в скайпа, защото си мисля че ходи с оня) тя ми пише неочаквано в 12 и половина някъде:

Тя: "в колко ставаш сутрин?"
Аз: различно
Тя: ами аз утре съм си в града, хайде на кафенце сутринта преди обяд някъде към 9,30-10 че после имам раота
Аз: чек да видя... че имам една среща в 11...
Аз: ок, ае в 9 на часовника...
Тя: ок. кажи си тела...
Аз: ей го в профила, кликни ми
Тя: ок... и да дойдеш на време че не чакам
Аз: и ти ела на време... аз ще лягам сега че съм изморен. ае до утре

В крайна сметка чатихме 10 минути макс. ама си легнах след 2 часа някъде... в 3 и 30 сутринта заспах... трябваше да ставам в 8 за да се оправя и да пристигна на време както обикновено ходя на срещи. Та оправям се аз и хоп пристигам на мястото в 9 без 10 с идеята да се запознаем да полафим малко и да видя какво е положението и каква игра да играя, минах да си купя една пица да закуся докато си мислех стратегиите и в 9 без 5 ми се обажда да ми каже че ще закъснее малко защото баща и миел колата в момента и тя съжалява и аз викам ок, като дойдеш чукни. И се поразкарах малко по площада, стана 9 и 25 и викам, тая ми върза тенекия хахаха, я да и звънна да видя ще идва ли няма ли и тя вика - след 5 минути идвам. И така и стана идва тя и ми се плези, вика - съжалявам че закъснях но баща ми е виновен и ми се усмихва, аз викам - както и да е, не ми се обяснявай все тая... друг път да не закъсняваш така... отиваме там в едно кафе, тя го избрала предварително а на мен по принцип ми е все тая къде ще седнем и сядаме долу в една тъмница с маси и билярд, хубаво местенце... нямаше по това време хора към 10 без нещо поръчваме и почваме да приказваме... аз я поразпитах какво харесва, какво обича и какво мисли за музиката в кафето и някои други теми седя си на разстояние от нея а тя ми вика, ела насам че не те чувам :Д и аз викам, напъни се малко и си отпивам от биричката, тя от сокчето... лафим пак, аз повече я слушам на нея и писна и вика че мразела да и се мълчи хахаха и вика да съм я питал повече, щот аз играя като слушател и научавам за таргетите информация която да използвам... та вика ми хайде да си направим снимка и аз отивам до нея и я гушвам, тя ме прегръща и се снимаме, после пак се отдръпвам... въобще леко недоспал с 4 часа и noob ми се въртеше в главата дали да действам от дистанция или да правя фул контакт, тя през това време някаква ме сваля, яко докосвания навсякъде, постоянен контакт с очите, игра с косата все сигнали за целувка и близък контакт и аз анализирам като робот през това време и си викам - аве какво става тука, не трябваше ли аз да я свалям, тая за каква се мисли за някаква плейбойка ли че ме атакува така бързо и рязко а през това време ми се върти една друга мисъл, да позабавя малко нещата, все пак това е първа среща дори не съм я виждал на живо до сега, 10 минути откакто сме се видели и ми се натиска и ме обарва, преплита си пръстите с моите... базикам я, с това че те жените само за секс си мислят и са големи свалячки и манипулатори, тя се смее и вика че нищо не е направила... хаха да бе и се прегърнахме пак да се снимаме и отново много кино малко приказки и и звънна телефона... приказва там малко, вика че майка и се обадила да тръгва и стана да се оправя, аз си стоя и си пия биричката... тя вика - еее стига ти сам ли ще оставаш и аз викам еми да... тя еее неее хайде да си ходим, и аз викам ок, ставам и я прегръщам и я целувам няколко пъти, опитвам да и вкарам език, не дава... викам я една целувка по врата и оназ изтръпна и вика чакай чакай не тука и аз я оставих и тръгнахме да излизаме, тя първа бърза нагоре плаща сметката (черпи ме една бира бекс а тя пи сокче капи вишна) и аз викам чакай чакай, какви пари е сметката ето ти пари... тя - оо аз мразя да ме черпат... сега аз плащам и аз викам еми ок... това като ревашн за закъснението... и излизаме без да се държим за ръце или прегърнати просто си ходим тя ме пита дали съм искал сладко гадженце да ходи с мен и аз викам - о ми искам теб и тя нищо и пак на същото място се разделяме аз и викам, ей аз съм до тук, имам среща по-нагоре и тя добре, чао сладкоо и аз ае и изчезнах.

В същото време си мисля, че някакси бях изненадан с такова поведение и такова директно сваляне от страна на момиче на 17, странно ми беше и всякаш не бях планирал дори мислил за такъв сценарий и импврозирах ама се държах дистанцирано и чак накрая я целунах и май не се и получи добре хахахах Освен това си мисля че тези елементи от свалянето трябваше аз да ги използвам срещу нея а то се оказа че тя през цялото време ме води по точки, което не е обичайно мацката да играе с кинота или поне не и на първа среща с непознат или греша? Коментара ми беше провокативен към нея но и като базик, не съм очаквал че ще има такава игра като от жена ПУА обучена от Мистери едва ли не... всичките тези неща дето той учи момчетата да ползват тя ги използва върху мен, беше ми забавно и някак странно. Всичките ли момичета са такива, защото аз до сега само на 2 подобни съм попадал, но не и чак толкова нападателни? Въобще бях като в небрано лозе, не знаех какво искам от тази щот не я познавам и не съм я виждал, леко май късно и пуснах и дали това не ми е изиграло лоша шега.

После като се прибрах тя ми писала дам и прати снимките и аз и пиша с всичките които излиза от сайта така ли ги напада веднага и се целуват веднага ли. Тя вика, че много я свалят и излиза с много но само някои са и по-близки и се целува... Други пък я налазват яко и тя ги реже... Тя казва че ние момчетата бързо се прехласваме от едно кафенце и много го изживяваме а за нея не било така, било по просто.

Като аматьор но любознателен и анализиращ търпящ критика ви поставям следните въпроси за конкретния случай, защото все пак съм сигурен че някои от вас са били в тая каша и могат да споделят опит:
1. Нормално ли е такова поведение от момиче на първа среща? А на вас харесва ли ви, защото мен ме смути.
2. Какви са грешките които съм направил според вас и въобще тук може ли да се говори за разрастване на връзка, а не само мимолетен флирт? Все пак не я целувах на цялата среща, а само на края...
3. Заслужава ли си според вас да влагам усилия да стане нещо при това че ми харесва като визия и характер с изключение на това че излиза вероятно с над 20 момчета а вече с колко ч**а един Бог знае ? Разбирам че съм се прецакал вече сам и че трудно ще разчупя първото впечатление което е придобила...
4. Дали да я извикам на още една среща и там да вкарам фул контакт или ще е грешка пак и няма смисъл ами да я забравя и да премина към следващата?

Всякаква критика е добре дошла... аз в момента се чудя какво да правя, но мисля за сега да не я търся и да не и пиша, да не и се обаждам да видя поне няколко дена дали ще ме търси. И май ще се окаже че от два стола ще падна на един и ще ми се пръсне сърцето... хахаха някакъв засичам се да мисля за тази и някакви емоции ме обземат но веднага се подсещам да се запозная с други мацки навън защото тами е играчка и мъжетрошачка...дали?
И като цяло не и вярвам много много и не ме радва това че флиртува със всеки и че толкова много народ я свалят, но пък ме привлича и казва че и аз съм и харесал бил, някакви такива истории.

П.П. Даниел Радклиф (Хари Потър) го имах за някакъв смотан глупак, но приятно ме изненада с това:
"Даниел Радклив харесва какички. Оказва се, че 20 годишният актьор предпочита да излиза с момичета, по-големи от него с поне няколко години. Това признание направи самият той в интервю за списанието "Parade". "Момичетата под 20 не ме привличат, защото изискват повече внимание и ми е доста трудно да измисля как да ги забавлявам - заявява Даниъл. - Всичките ми досегашни приятелки са били по-големи от мен."

Edited by lsd, 25 July 2009 - 04:25 PM.


#2 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 25 July 2009 - 06:05 PM

1. Нормално ли е такова поведение от момиче на първа среща? А на вас харесва ли ви, защото мен ме смути.

Напълно нормално е предвид възрастта и, така че не се вшечатлявай... :)

2. Какви са грешките които съм направил според вас и въобще тук може ли да се говори за разрастване на връзка, а не само мимолетен флирт? Все пак не я целувах на цялата среща, а само на края...

Като цяло си направил доста грешки...препоръчвам ти да започнеш от А,Б,В...
Най-големите, които забелязвам от разказа ти са:
"...тя ме пита дали съм искал сладко гадженце да ходи с мен и аз викам - о ми искам теб..." - коментара е излишен
"...на нея и писна и вика че мразела да и се мълчи хахаха и вика да съм я питал повече..." - не си бил достатъчно забавен...липсва ти АТРАКШЪН фазата и от там нататък всичко... :D
и т.н.

3. Заслужава ли си според вас да влагам усилия да стане нещо при това че ми харесва като визия и характер с изключение на това че излиза вероятно с над 20 момчета а вече с колко ч**а един Бог знае ? Разбирам че съм се прецакал вече сам и че трудно ще разчупя първото впечатление което е придобила...

Не си заслужава дори и секунда от времето ти...като порастне може да я пробваш за 1 път :))

4. Дали да я извикам на още една среща и там да вкарам фул контакт или ще е грешка пак и няма смисъл ами да я забравя и да премина към следващата?

Ако искаш пробвай, но според мен няма смисъл...тва е от тоя тип момичета на които им викат "девствени курви"...ако ме разбираш :)))

П.П. Хари Потър го остави...с неговия социален статус и положение може да плющи квито си иска мацки...това не го прави играч просто името му играе за него :)

Edited by Confidence, 25 July 2009 - 06:07 PM.


#3 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 25 July 2009 - 07:17 PM

1. Нормално ли е такова поведение от момиче на първа среща? А на вас харесва ли ви, защото мен ме смути.

Напълно нормално е предвид възрастта и, така че не се вшечатлявай... :)

2. Какви са грешките които съм направил според вас и въобще тук може ли да се говори за разрастване на връзка, а не само мимолетен флирт? Все пак не я целувах на цялата среща, а само на края...

Като цяло си направил доста грешки...препоръчвам ти да започнеш от А,Б,В...
Най-големите, които забелязвам от разказа ти са:
"...тя ме пита дали съм искал сладко гадженце да ходи с мен и аз викам - о ми искам теб..." - коментара е излишен
"...на нея и писна и вика че мразела да и се мълчи хахаха и вика да съм я питал повече..." - не си бил достатъчно забавен...липсва ти АТРАКШЪН фазата и от там нататък всичко... :D
и т.н.

3. Заслужава ли си според вас да влагам усилия да стане нещо при това че ми харесва като визия и характер с изключение на това че излиза вероятно с над 20 момчета а вече с колко ч**а един Бог знае ? Разбирам че съм се прецакал вече сам и че трудно ще разчупя първото впечатление което е придобила...

Не си заслужава дори и секунда от времето ти...като порастне може да я пробваш за 1 път :))

4. Дали да я извикам на още една среща и там да вкарам фул контакт или ще е грешка пак и няма смисъл ами да я забравя и да премина към следващата?

Ако искаш пробвай, но според мен няма смисъл...тва е от тоя тип момичета на които им викат "девствени курви"...ако ме разбираш :)))

П.П. Хари Потър го остави...с неговия социален статус и положение може да плющи квито си иска мацки...това не го прави играч просто името му играе за него :)


Право в десетката

#4 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 26 July 2009 - 11:18 PM

Поне според мен този влак си го изтъвал. Ако преди фразата "о искам теб" си имал някакви шансове, то след нея си ги загубил всичките.

А колкото до определението, което си и сложил - ПУА мацка... едва ли. Просто някаква лигла, която е свикнала да се качва на главите на хората, а теб специално те е използвала като изтривалка в случая.

От написаното от теб останах с впечатлението, че си се държал като "девственица" един вид, което не е бил най-правилният подход в случая. Не ме разбирай погрешно... да започнеш да я целуваш още при първият неин намек също е нямало да помогне, защото би и показало колко си и навит. Щом туко що сте се запознали по-удачно щеше да бъде да използваш небезизвестната тактика близо-далеч, но нали знаеш - като се обърне колата пътища много.

Ако решиш да се буташ отново в тигана с олиото моят съвет е този път ти да водиш - избираш мястото, какво ще правите, ти определяш ритъма. Ако започне пак да играе агресивно гледай да изглеждаш все едно изобщо не те впечатлява и не я оставяй толкова много да те провокира да грешиш в тактиката ти.

Успех! :)

Edited by ItalianMike, 26 July 2009 - 11:18 PM.


#5 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 01:23 AM

благодаря ви за отговорите... :)

дам,
всичките тези неща са грешки, които ми свалят рейта
-тя водеше играта изцяло почти
-аз учуден, за пръв път такъв навлек или провокация и се чудя дали да играя фул контакт или дистанция
за близко-далеч се опитах точно това да направя, ама намеците и бяха недвусмислени и в крайна сметка се чудих как да действам не заложих нито на едното от двете а направих някаква тъпа смесица от кино но без целувки освен това и малко игнор и дадох
-накрая тоя тъп рапорт че искам нея и той минус

въобще сега като анализирам, минусите са, които ме прецакаха са:
1. оставих тя да определи срещата, часа и мястото... това щото вика че е от някакво село и когато може тогава
2. не бях наясно от началото на срещата какво искам от тая и защо се срещам с нея, просто отидох без да си изясна какво цели
3. оставих ролите да се обърнат - вместо аз да я свалям и да ескалирам, тя го прави преди мен... което обърка и плановете ми, тъй като не съм голям играч, не успях да я пресеча и да обърна нещата
4. не избрах от самото начало стратегия а се колебаех и накрая нищо не избрах а някаква смесица между дистанция (хладност) и близък контакт (с кино ама без целувки)
5. и това всичкото го мислех за да не ме помисли за някакъв нийди и едва ли не такъв който се хвърля веднага на първата срещната която му изплези езиче... оказва се че май такъв излезнах

в крайна сметка не се получи нищо освен това че вероятно ми е лепнала етикет срещу името ми - пу*ка или смотаняк
сега ако трябва да избирам, ще избера пълен контакт или поне ще видя до къде ще се стигне с това момиче с него. вероятно и това ще е грешка, тъй като някой от форума беше казал да се запознаваш с момичетата и да ги третираш като твои приятели момчета, а не с мисълта че ще ги ч**аш...

мисля да и звънна да уговоря друга среща, и ако стане излизаме и тоя път я налазвам с цел секс, но пак трябва игра и ескалиране... какво ескалиране като тя е готова хахаха
а ако не стане, следващата а тая отива назад в списъка за след като порастне а аз одъртея...

Edited by lsd, 27 July 2009 - 01:24 AM.


#6 Wingwoman

Wingwoman

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 08:28 AM

Дано не те объркам повече, но и аз съм експериментирала така като по-малка. Най-лесно е с хора, които не познаваш. Интересно е да наблюдаваш реакциите им, но за мен това винаги е било просто експеримент. Нямам идея каква е мотивацията на това 17 годишно момиче.

Дали си заслужава можеш да прецениш сам. Всъщност за какво трябва да си заслужава? Пробваш за секс, ако не щЕ, минава в графа добра позната, която може да пусне след време.

#7 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 08:34 AM

Брат, вече си забелязал грешките си, което е добре. Сега обаче остава и да ги осъзнаеш с цел да не ги правиш повече... отново забелязвам грешен поглед върху нещата от твоя страна - "...но пак трябва игра и ескалиране... какво ескалиране като тя е готова хахаха..." - май не ме разбра като ти казах, че тая е от типа жени "девствени курви"...тя изобщо не е готова за секс просто го играе като такава...държи се провокиращо и те заблуждава, но опре ли ножа до кокала ще избяга повярвай ми! :)

#8 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 10:32 AM

Попаднал си на т.нар. лека жена приятелю. Според мен имаш още шансове с нея, обаче изборът е твой. :)

#9 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 27 July 2009 - 11:12 AM

По-скоро с дете,на което му липсва внимание,и си го намира от момчета,по интернет.Както ти каза някой по-горе,кажи и,като порастне,да ти се обади.Няма смисъл да си губиш времето с такова момиче.Тя тепърва изучава мъжкото поведение,нищо няма да излезе

#10 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 28 July 2009 - 12:46 AM

това реших и аз, повече да не я търся... за сега е на игнор - тя да ме търси, а ако ми се обади тя да излезнем, трябва да измисля какво условие да и поставя, за да не излезне че съм безплатен влак за пътници...
и като порастне след 1-2 години ако още имаме някакви симпатии може да се опита нещо, ако съм свободен ама за сега няма смисъл да си губя времето и да задълбочавам и да се вманиачавам... : ))
благодаря ви много за коментарите, действат много окуражаващо и положително! {}

Edited by lsd, 28 July 2009 - 12:47 AM.


#11 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 30 July 2009 - 12:14 AM

Темата е сравнително изчерпана, грешките са изяснени, съветите са дадени. Много тъпо си постъпил на места, но те вече бяха отбелязани, така че... Единственото, което мога да добавя е какво направих аз, когато бях в подобна ситуация.
ТЯ беше приятелка на моя приятелка. Видяла ме веднъж в заведението, в което работех и ме питала за тоалетната, но аз не съм и обърнал внимание (това го разбирам в постфактум). Около две седмици по-късно аз напускам, защото започва учебната година, но на 15 септември не отивам в моето даскало (пълна скука), отивам в това на wing-а (поне с него става простотията). Оказва се, че тя, както и приятелката ми, са в същото училище. Виждайки ме да поздравявам познатата ми, разбира че се знаем и започва да я разпитва за мен (аз не успявам да я разпозная).
Както и да е, след "празника" с ElitForce си тръгваме и на него му звъни телефона... "Блалала, едно момиче иска да се запознае...моля ви, елате...". Карам да пита дали е хубава. Отговора ме удовлетвори, затова отидохме в кафето. Запознахме се, тя в началото беше супер спечена, но пък сладурана. Очевидно беше, че ме преценява, за да реши как да процедира... личеше и че е обиграна. Негнах я няколко пъти и я игнорирах като цяло. На раздялата казах едно хладно "Чао" и с El заминахме на някъде.
Следващите дни познатата ми постоянно ми звънеше, защото оная непрестанно я разпитвала за мен и искала да ме види. Един път отидох, друг път-не. Постоянно забелязвах как тя се опитва да ми прилага това-онова и колкото повече я игнорирам, толкова повече се старае. Накрая реших да и отдам заслуженото. Взех и номера, но не и дадох моя (което не беше от значение, тъй като тя така или иначе го взе от друго място). И тогава съжалих много. Почнаха се SMS-те и презваняванията... :( (това винаги ми е било много досадно). Но както и да е...Няколко пъти излязохме с компания (единия път се погрижих там да е една приятелка, с която сме доста близки...хващах я за задника, правих и комплименти, говорих си с нея...цялото ми внимание беше в нея...другата откачи...започна да ме закача, взе ми запалката и си я сложи в сутиена, мислейки, че няма да бръкна да си я взема (явно много зле преценява хората) и други такива). И така няколко пъти я държах в напрежение (обикновено не ги карам да чакат толкова много, но тази беше обиграна и се опитваше да ми прилага какво ли не...стана ми интересно какво ще опита накрая и кога ще се предаде). От начина, по който играеше, ми стана ясно, че е няква въртиопашка.
Но, стига съм се отплесвал. Една вечер ми беше скучно и реших да и звънна. Тя се гласеше за някакъв купон, но се съгласи да се видим преди това. Нагласих се, облякох се стилно и тръгнах. Закъснях с около 15 мин (проклетата прическа ;) ), накрая отидох, заведох я в едно кафенце, което много ме кефи, а и беше близко и почнахме лафчето. Изчаках я тя да седне първа, за да мога да седна СРЕЩУ нея. Тя се изненада, аз се направих на ударен, че не съм я забелязал. Разговора не беше много интересен. Тъй като от поведението и жестовете вече си бях изградил психологически профил за нея, единственото, което ми трябваше беше потвърждение. 20 минути по-късно почнах да гледам телевизия (знаех, че тя е свикнала на внимание и няма да остави нещата така). След няколко секунди тя каза нещо от рода на : "Ааааа, така не може, не ми обръщаш внимание, толкова ли съм скучна..?"...и не дочака отговор - направо седна до мен. Почна с киното. Ескалира от гледане на ръка, към прегръдка и опит да ми пипне косата (буквално). Съответно аз и казах, че това ще стане само през трупа ми, и че единствената, която някога съм оставял да ми пипне косата е толкова мразената от нея моя приятелка. Само като споменах името и, тя избесня. Опита се няколко пъти да достигне направената ми с толкова старание прическа, накрая "аз се разсеях" и тя успя. Голям кеф, детска радост... ;) Тогава и взех цигарите и и казах, че ако си ги иска, ще трябва да ми даде нещо в замяна. Съответно се наклоних към нея, контакт с очите и готов за целувка...тя беше моя от дни, така че резултата няма да изненада никого. Направо ми бръкна с език до сливиците. Края на историята е, че подозренията ми се оказаха верни и тя всъщност си имала приятел, който скоро си идвал от чужбина (добре е да имаш вътрешни хора (или жени,в случая)). Не ми се влизаше пак в ролята на BF Destroyer, затова престанах да се занимавам.
Идеята ми беше, че ако тя наистина е жена PUA е още по-лесно. Ти знаеш, кои са и слабите страни. Знаеш кое би било това, което най-много би те влудило (както при мен е игнора) и го използваш. Действа като магия.
Дали да се занимаваш..? Ми, може, ако не искаш нещо сериозно. Може да я използваш като practice girl, да си поиграеш и да си почешеш егото (както постъпих аз) или просто да я оте*еш, решението е изцяло в твоите ръце. Поучи се от грешките си и право напред.

P.S :cj: Dope - I Don't Give A ... ;)

#12 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 02 August 2009 - 12:45 PM

Наййййсссс :naughty:

Тая пикла я изтрих от главата си вече, просто е изгубила напълно интерес към мен а на мен не ми се ходи по гъза и, освен това съм прецакал нещата още от самото начало а и не си заслужава да отделям повече време на такива лигли... реших да си кажа СЛЕДВАЩАТА и да се впусна в нови приключения...

В петък като ходих да се записвам за Свищов се запознах във факултета с една 7ичка от София, по най невинния начин но да не навлизам в подробности да ви отегчавам - беше просто елементарно и естествено -неочаквано лесно - някой беше казал тук във форума да играеш играта без да мислиш за момичето като че искаш връзка и секс от нея, а просто да се забавляваш и да експериментираш с докосвания и контакт с очите и работи невероятно без да съм имал някакви големи очаквания и да съм мислил и планирал стъпка по стъпка... хахаха Останах доволен от се*е си в крайна сметка. ;)

Представям си, какъв би бил резултатът ако някой още по-опитен играч (сваляч) беше на мое място и беше играл по правилата на играта знаейки какво прави, мисля че резултатът щеше да бъде за 1 час запознанство - секс в тоалетната на ректората или другаде, аз стигнах почти до него, но бях с един познат и това ми изигра кофти сценарий - дойде да ми досажда и да ме разпитва, отделно че ми прави ДЛВ... убедих се, че момичетата поне на първо четене не се влияят основно от външния вид а от държанието и нагласата, езика на тялото и по-финната игра и нещата от Библията реално работят. Но и импровизациите с подходящата нагласа също работят. :)

Това не знам дали е за файлд репортст темата или за тази, но достигам до извода че мацките които са облечени по-секси и предизвикателно са по лесни за отваряне на разговор и свалки от тия които са по-обикновени или не е така? :Д

#13 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 02 August 2009 - 03:51 PM

Това не знам дали е за файлд репортст темата или за тази, но достигам до извода че мацките които са облечени по-секси и предизвикателно са по лесни за отваряне на разговор и свалки от тия които са по-обикновени или не е така? :Д

Ами, причината да са облечени по този начин е точно тази. Те ИСКАТ да бъдат заговорени, ИСКАТ да бъдат свалени, и колкото и да се правят, ХАРЕСВА им да гледаме на тях като на, само и единствено, сексуални обекти (това се отнася точно за "мацките, облечени по-секси и предизвикателно). Естествено, има и изключения, но като цяло, това е генералния принцип.

#14 dosdasdis

dosdasdis

    Опитен

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 13 August 2009 - 03:00 AM

При мен нещата с такива момичета стоят доста по-просто. За да й вляза под кожата я вадя от зоната й на комфорт. Мъжкия вариант на шит теста действа идеално в такива ситуации.

#15 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 15 August 2009 - 09:33 PM

~*HolmZ*~ ми припомни за тази случка.Няма да забравя физиономията на едното момиче(зарибеното по ~*HolmZ*~),когато го видя да бара другата. :D ,беше уникално!