Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Когато жена те пита за възрастта ти


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 palechko

palechko

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 17 July 2009 - 10:03 PM

Според вас как може да се тълкува следната ситуация(или от подобен тип): нов съм на работа и днес една колежка без каквато и да е предхождаща основателна причина ме пита на колко съм години като ме гледа директно в очите, въпрос в прав текст. Казвам й. Тя казва нещо от сорта "Аха. Значи си 10 години по-малък от мен".

#2 zygi123

zygi123

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 17 July 2009 - 10:20 PM

И мен така ме попита преди време една мацка след като и казах че, си падам по нея -оказа се пълна курва ,а аз дори се влюбих в нея ,изглеждаше като кукла -ама жива ,Но в твоя случай ?ако ти харесва опитай -може момичето просто да е директно -което е добре ,а може да търси някой за сериозна връзка- но така или иначе такива жени са много страстни и правят страшен секс :) бъди смел-!!! Успех .

#3 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 18 July 2009 - 12:16 AM

Според вас как може да се тълкува следната ситуация(или от подобен тип): нов съм на работа и днес една колежка без каквато и да е предхождаща основателна причина ме пита на колко съм години като ме гледа директно в очите, въпрос в прав текст. Казвам й. Тя казва нещо от сорта "Аха. Значи си 10 години по-малък от мен".

Като я интересува толкоз много на колко си години що не я пита и тя на колко е?
Зависи с каква интонация го е казала туй нящу. ;) Недей се очудва, ако изведнъж стане по-разгорлива спрямо теб, а после изведнъж се направи на ощипана кака :) Някой запознат с терминологията на Пикъп-а да разясни как се казваше тая тактика.

#4 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 18 July 2009 - 12:23 AM

Първия работен ден на една колежка в моята компания. Засичаме се на вратата и се поздравяваме защото сме учили в един университет.
Тя: Ти имаш ли си гадже?
Аз: ?!?

Твоя случай можеш да го приемеш нещо в стил: "Животът е шарен". Може да бъде продиктувано от 1000 причини. Може да си търси ебач, дето е с 10 години по-малък от нея, може току що да е загубила бас, може отчаяно да си търси баща на децата й, а може просто да иска да ядоса шефа като изч**а първия срещнат на вратата. Keeeeeeeeeep goooooooing! и не се впечатлявай от номера в цирка. Отговорът си го знаеш: Ти що питаш! /*не забравяй да вложиш наглост*/

@zygi123, голяма грешка правиш като наричаш жените курви. Наричаш ги курви и после пляскаш курви, аз ги наричам жени и после секся жени. Има разлика!

Edited by exort, 18 July 2009 - 12:26 AM.


#5 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 18 July 2009 - 01:11 AM

Смятам, че просто и изглеждаш малък и затова те пита. Аз като почвах работа миналото лято (бях на 17) почти всички ми зададоха тоя въпрос...бях най-малкия от персонала. Не те знам на колко години си, но щом все пак задаваш питане тук, съдя ,че те интересува въпросната колежка и по-скоро въпроса ти е дали това е индикатор на интерес и,по-точно, имаш ли шанс..? В такъв случай, след като е с 10 години по-голяма от теб и все пак те интересува, не би трябвало да е твърде стара(освен ако не си наистина извратен). Имайки впредвид, че не споделяш възрастта си, стила ти на писане и новата работа, съдя че си млад. Така че, може и да е просто любопитство. Все пак, ако си навит, пробвай. :) С 10 години по-голяма, ако ти харесва, не е за изпускане. Ако ти пусне, естествено...

Edited by ~*HolmZ*~, 18 July 2009 - 01:12 AM.


#6 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 19 July 2009 - 08:33 AM

Определено въпросът е доста ...как да кажа... неудобен, понякога.

Аз обикновено ги карам да си заслужат отговора.

Тя: На колко си години?
Аз: (придавам си изражение, което казва "Детенце, имам си важна работа, иди да си играеш другаде" )

Така де! Не било уместно да питаш жена за възрастта и. Защо аз трябва да си казвам без бой?

Но си зависи от случая. Особено ако е по-голяма от теб - най-вероятно вече е забелязала, че си "малък", така, че наистина може да има много причини.

Успех.

#7 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 19 July 2009 - 11:22 AM

Стига сте лъгали момчето. В 95% от случаите въпросът "На колко си години?" е тайно кодрано съобщение, с което по-възрастна жена казва на 10 години по-млад мъж, че иска да му разкопчае панталона в асансьора през обедната почивка.



Пич, такъв отговор ли чакаш? Сорка, но не. Обикновено тоя въпрос означава, че иска просто да разбере на колко си години.

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 July 2009 - 02:52 PM

за да ти зададе въпроса, то значи си привлякъл вниманието по някакъв начин. дали позитивен или не е друг въпрос... но само от теб зависи дали ще има значение десетте години разлика...

#9 samurai

samurai

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 19 July 2009 - 03:14 PM

Тя: На колко години си?
Аз: Пълнолетен съм, да (Широка усмивка)
После смяна на темата..

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 July 2009 - 03:55 PM

мииии... НЕ. нито звучи заинтиргуващо, нито интересно, нито мистериозно :) бъди колкото може по загадъчен и интересен

- абе... ти на колко годинки си - нагло владелчески въпрос, с присмешлив поглед
- ха... според теб на колко съм?! - със студен мъжки тон
- хайде кажи де...
- нали си умно момиче... колко ми даваш?! - още по-тежко
- 20 (ако си на 17 това са + 3... обикновенно дават малко повече)
- ха... не те бива да познаваш... я пробвай пак
- нагоре или надолу
- незнам бе... ти си човека
- ъъъ 22... макс 24... повече неможе да си ;)
- а знаеш ли на колко съм реално?!
- аааа... на колко си беееее?!?! - с вече пробуден интерес
- на 17 - ама с много спокен дълбок глас
- въйййй сериозно ли... не ти вярвам

и тогава сменяш темата... това е все едно мацка с 10 години по-голяма от теб да те пита с колко жени си спал до сега и ти да и кажеш с 2 :D

#11 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 19 July 2009 - 08:18 PM

Според вас как може да се тълкува следната ситуация(или от подобен тип): нов съм на работа и днес една колежка без каквато и да е предхождаща основателна причина ме пита на колко съм години


Преди време ми се случи нещо подобно с една колежка. И аз бях нов. Аз го отчетох като индикатор на интерес и в последствие се оказа наистина така. Но всичко е много относително. Зависи от ситуацията. Та в конкретната ситуация нещо подобно се случи:

Тя: На колко си ?
Аз: Хъммм...забравих...трябва да видя в личната ми карта и почвам да бъркам из джобовете си. Направих тъжна физиономия и и казах че съм я забравил и няма как да и кажа на колко съм. Тогава изскочи на лицето и една голяма усмивка.
Тя: Не се базикай с кака си ! Смеейки се.
Аз: Добре де, ще ти дам шанс да познаеш.
Тя: Ех, че си гаден !

От 5-6-я път позна. Вечерта продължението беше наистина много добро :)