Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

филм


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#16 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 22 July 2009 - 10:27 PM

Първо: Според Дарвин, в основата на еволюцията е конкуренцията. Естествен отбор. Или, перифразирайки го за да съвпадне с темата, нека си говорят, това значи, че виждат конкуренцията в теб. Ако тя те харесва и интереса и е истински, даже и да и кажат, че си убил майка си и си изнасилил сестра си (или обратното) няма да е от значение. Ако не е, тогава най-малкия ти проблем е кой какво е казал... :beat_up: (Това са елементарни неща, не ги ли разбираш..?) :rolleyes:
Второ: Ти сам не можеш ли да разбереш дали има изневяра и да решиш какво да правиш, че да ти трябва и "помощ от публиката"..? (Не отговаряй, въпроса ми е реторичен) :dancing:
Жените постоянно правят такива неща - при тях винаги има флирт (има и изключения, но като цяло е така). Замисли се за това, че тях ги апроучват много повече от нас. Това им вдига самочувствието и т.н, защо да не си поиграят малко, като има кой да се върже..? Това, че флиртува, не значи, че не е с теб, ако отношението и не се промени. Просто забележи дали има промяна в отношението към ТЕБ...(ако можеш). И си задай въпроса "Какво искам АЗ да направя - да продължа ли да я търпя, или не..?" Тъпо е да питаш нас. Можеш да си сигурен, че на никого тук не му пука нито за теб, нито за връзката ти. Даваме си мнението за ситуацията, както си я описал (ако си я описал акуратно), така че...задай въпроса на се*е си... :beat_up:

#17 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 22 July 2009 - 11:09 PM

и да бъда посъветван от по - експертно мнение.



По-експертно мнение за теб няма! Всеки, който не е съгласен с мен е предизвикан на дуел!