Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

филм


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 04:30 PM

Значи отново попаднахме във "филм" и преди да предприема нещо бих искал да използвам жокер "помощ от публиката" и да бъда посъветван от по - експертно мнение. От няколко месеца ходя с едно момиче. По принцип всичко върви на шест. Прекарваме си супер яко, забавляваме се, а бе всичко е на ниво. Наскоро, обаче научих от друг човек, че въпросната мацка се "зарибявала" с някой друг. Нямало целувки, секс и т.н.( за сега)..само флирт. Когато излизаме заедно иначе всичко си е както преди даже имам чувството, че ми се кефи така да се каже, както на първата ни среща. Въпросът ми е какво би трябвало да предприема в такава ситуация:да се правя на незнаещ, да я зарежа...? Иначе по темата с изневярата съм говорил с нея. Казал съм и, че не и държа сметка къде какво прави, само да бъде откровена и да ми каже, ако има някой друг. А забравих да спомена и, че компанията й е предимно от момчета (пада си мъжкарана) и естествено всичко заобикалящо я е влюбено в нея и предполагам ме оплюват. А бе с две думи конкуренцията е на ниво. Мерси предварително.

#2 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 06:08 PM

Наскоро, обаче научих от друг човек, че въпросната мацка се "зарибявала" с някой друг.

Koгато научаваш това от друг човек получаваш безпочвени съмнения, които убиват хубавата ти връзка. Когато видиш това с очите си замълчи и продължи напред по същия начин. Промениш ли отношението си към момичето и тя ще промени своето към теб.

#3 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 13 July 2009 - 06:35 PM

Страшна магарешка услуга са ти направили. Ми ти драги що питаш? И сега като си разбрал какво? Ще й поискаш сметка ли? Това е като инфото на борсата... ако се пусне слух че борсата се срива, всички ще участват активно в нейното сриване и спирачки за това още не са измислени <_<))

Какво бих направил аз: бъди винаги на ниво, изпълнявай БИБЛИЯТА и бъди център на твоя си свят. За нейното отношение към трети лица можеш да разбереш по нейното отношение към теб- слушай я какво ти говори, какво прави за теб и как те чувства. Не вярвам физически да съществува човек който да е отдаден на 100% на две места. Имаш право да искаш неща от нея, що се отнася за вашата връзка и не можеш да искаш неща за отношенията й към други хора. Ако тя не може да ти даде нещо сама ще си каже или ти ще разбереш.

#4 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 06:54 PM

Дам. Напълно сте прави май. По принцип не съм ревнив, не държа сметка и не искам обяснения от приятелките си, но както вече казах момичето не е лишено от внимание (и пари). Може би оттам вече съм се подвел. Ако има и др. мнения нека пишат. Благодаря ви, че се отзовахте. Ще пиша като има някакво развитие.

#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 13 July 2009 - 07:15 PM

Когато видиш това с очите си замълчи... и продължи напред по същия начин. Промениш ли отношението си към момичето и тя ще промени своето към теб.

Това да го видиш и да замълчиш... как да стане, ман? Животно ли си че да нямаш емоции? Попаднеш ли в ситуация винаги трябва да имаш реакция, задължително!

#6 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 07:49 PM

Един поп фолк хит имаше Джордан - Стига вече . Там се пееше:
" Плакала си , че ме няма, от приятели разбрах
как във мене се съмняваш . А дали да вярваш в тях? "

Прави са колегите, следи поведението й, а не тва на другите <_<


П.С. Алооооо Orient 33 КЪДЕ СА РЪЦЕТЕЕЕ! ;)

Edited by Ascalon, 13 July 2009 - 07:50 PM.


#7 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 09:54 PM

Това да го видиш и да замълчиш... как да стане, ман? Животно ли си че да нямаш емоции? Попаднеш ли в ситуация винаги трябва да имаш реакция, задължително!

Tрябва да се научиш да сдържаш паразитни емоции, ман. Иначе кво става бум два шамара и я пращаш да спи на палатка ли? Ще си спестиш нерви, а на нея време.

#8 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 10:04 PM

Tрябва да се научиш да сдържаш паразитни емоции, ман. Иначе кво става бум два шамара и я пращаш да спи на палатка ли? Ще си спестиш нерви, а на нея време.

Човек е емоционално същество и сдържането на емоциите води до негативи. :D
По темата.

Наскоро, обаче научих от друг човек, че въпросната мацка се "зарибявала" с някой друг. Нямало целувки, секс и т.н.( за сега)..само флирт.

Почти всички момичета правят всекидневно такива неща. Независимо дали си имат гаджета или не. Така, че не обръщай много внимание на подобни "случайни" подмятания. И конкуренцията е тази, която ни кара да еволюираме към нещо по-добро, за да можем да се справим с нея иначе загиваме. ;) Т.е. Прекарвайте си приятно времето докато сте заедно и да не ти пука <_< дали се зарибяв, флиртува и пр. с други. Фактът, че е предпочела да прекара времето си с теб, а не с "другия" трябва да ти е достатъчен.

#9 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 11:04 PM

Значи може да се каже, че сте горе долу на едно мнение. Сега се чудя дали да й се обаждам тези дни. По принцип във връзката звъня и определям срещите предимно аз. Дали няма да е по - добре да спра да и звъня за известно време за да видя реакцията и, или да си продължа постарому. Какво мислите вие ?

#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 13 July 2009 - 11:44 PM

Чааакай, чакай, чакай! Ама тя не ти ли звъни изобщо иии досега не е ли давала идея за среща първа?

#11 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 14 July 2009 - 08:59 AM

Не бе.Тя звъни. Само, че още отначалото като излизахме, когато тя предложеше аз все бях зает и срещите зависеха отмен. И оттам вече - традиция. И до ден днешен така.

#12 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 14 July 2009 - 12:53 PM

Лично и скоромно мнение:
- решение едно: проблемите започват в момента, в който ти се съмняваш. По този начин дори сам предразполагаш неизгодно протичане на събитията. Понеже не си машина и е невъзможно да си неподвластен на тези човешки реакции за мен има просто решение. Не трябва да идеализираш. Не трябва да се вманиачаваш и да губиш се*е си. Това не означава да не обичаш и да не чустваш. Просто винаги трябва да помниш, че тя е тази, която рискува да те загуби, не ти нея. Ти си силният, ти си този, който знае какво иска и винаги го получава. Ако тя усеща тези неща ще внимава да не те загуби, което само по се*е си ти дава достатъчно сигурност. Научи се да контролираш връзката чрез се*е си. Вгледай се внимателно и ще забележиш, че когато ти си силен всичко е ок. Трябва да имаш самочуствието на човек, който трудно може да бъде заменен;
- решение две: поне за мен лично винаги е било адски ефикасно: То изхожда от сексуалността на жените и се прилага като много, ама много секс, на нестандартни места, по нестандартни начини при всяка дори минимална възможност. Мъжката сексуалност е едно от нещата, който привлича жените като магнит. Нуждата ти от секс за тях е знак, че са желани, което казано негласно дава едновременно несигурност и много тръпка. От друга страна очакването, напрежението и повечето прекарано по този начин време почти напълно заличават мислите за други мъже и сякаш изключват нуждата от флиртове, които сами по се*е си са нужда от удобрение, нужда от доказателство, че са красиви, че ги бива.
- решение три: много рисковано, но и два пъти повече ефикасно. Трябва да се научиш да живееш на ръба на връзката... В общи линии всички са чували за нечовешки секс след скандал, за това че хората, които се карат всъщност най-много се обичат и т.н. Всички знаем и тактиката топло-студено. Така, че ако умееш да играеш добре, ако успяваш да и дадеш така необходимата за жените сигурност и едновременно с това тя е несигурна в твоята цялостна и безрезервна любов, това би я поставила в ситуация, в която непрекъснато се доказва, непрекъснато се старае да бъде красива, да е най-доброто си аз, за да не те загуби. Риска се крие в това, че трябва да и даваш и недсвусмислени и ясни сигнали, че успява, и те трябва да бъдат на най-подходящите места, по най-подходящото време и ситуации. Да са достататъчно рядко или често, зависи от човека. Трябва да уцелиш нейния ритъм. Тук е добра идея да използваш месечните неразположения. Какво да ти кажа... Получаваш 3 в 1: Винаги красиво момиче, имащо нужда от теб, пълен контрол върху връзката ти и достатъчно свобода за самия теб.

Не те съветвам да комбинираш трите решения, невъзможно е да балансираш. Избери най-подходящия за теб вариант. Ако имаш солидна доза самочуствие... първият вариант ще ти донесе нужния контрол и успехи, трябва само да си вярваш наистина. Ако пък си сексуална натура и имаш добра физика, вероятно ще ти е лесно второто решение. Ако си земен и разумен, ако умееш да се контролираш, да планираш събитията, ако си добър психолог в рискованата ситуация ще си в свой води.
Важното в случая е да разбереш, че всичко зависи от теб. Не от момичето, не от многото и ухажори (красивите жени винаги ще имат много фенове), а от собственият ти контрол над ситуацията.
Надявам се да съм помогнал, не разчитай да се получи от първия път, всяко нещо с времето си.

#13 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 21 July 2009 - 08:59 PM

Ако не си много зарибен,направо я чупи.Такова двуличие остава за цял живот.

#14 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 22 July 2009 - 06:33 PM

пич, верно си се вкарал в някакъв "филм" :dancing:
излишно е да си тровиш живота с мисли от сорта: "тя с друг ли е сега?" , "разиграва ли ме?" и пр. ТЯ Е С ТЕБ.
кой какво на кого е казал...хората говорят...НЕКА ГОВОРЯТ.

Аз съм на принципа "Тома Неверни" , т.е. докато не го видя със собствените си очи или не го чуя с моите уши НЕ ГО вярвам.
(изключение правят най-близките ми хора-тези, които са доказали по един или друг начин, че не ми мислят лошото а.к.а. моите ПРИЯТЕЛИ)




УСПЕХ! :rolleyes:

#15 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 22 July 2009 - 09:58 PM

пич, верно си се вкарал в някакъв "филм" :beat_up:
излишно е да си тровиш живота с мисли от сорта: "тя с друг ли е сега?" , "разиграва ли ме?" и пр. ТЯ Е С ТЕБ.
кой какво на кого е казал...хората говорят...НЕКА ГОВОРЯТ.

Аз съм на принципа "Тома Неверни" , т.е. докато не го видя със собствените си очи или не го чуя с моите уши НЕ ГО вярвам.
(изключение правят най-близките ми хора-тези, които са доказали по един или друг начин, че не ми мислят лошото а.к.а. моите ПРИЯТЕЛИ)




УСПЕХ! :rolleyes:

Когато излезе съмнение,значи нещо не е както трябва а.к.а инстинкта ти проговаря
И във всеки слух има капка истина.
Не бъди толкова сигурен в приятелите ти.Личен опит.
Off: Exort,изтрий си малко от личните съобщения :dancing: