Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Историята ,която преживях. На кратко..


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#31 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 01:45 PM

Тя ми отвърна "да бе да, много добре знаеш ,че няма да стане така... чао" разсърди се, и ми затвори телефона.

Що не й спретна същия цирк преди ден-два. Да видиш колко по-деятелна щеше да е. И се е разсърдила, щото няма да има кой да й ходи по гайдата. ;)

От толкова много внимание ти се качват на главата бе ейййй стига толкова.

В непукизмът е истината. <_<

След въпросната дискотечна нощ обаче, много се ядосах и дадох пълен игнор на всякъде. Одеве ми се обади от някакъв друг номер да ме пита защо съм я игнорирал в скайпа. Отвърнах ,че не ме оценява достатъчно ,а на мен ми писна да се занимавам. Казах и ,че не искам да ме търси, да си мисли за мен, дори да си спомня и да забрави колкото се може по-бързо.

Защо така брутално бе човек? Постепенно можеше да ограничиш контактите с нея, защото

... тя беше там с колежките

:D

Edited by blablabla, 16 July 2009 - 01:58 PM.


#32 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 07:29 PM

Да, наистина е малко брутално, но се бях ядосал достатъчно за да не се замислям и за секунда. :)

#33 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 07:45 PM

-недей да пипаш котлона! недей да пипаш котлона... ще се изгориш! не пипай котлона! неее!
-ааааааа париииииииииии... оххх как боли


Кико... Ти знаеш ли, че това е истинска история? От къде си я чувал? От Ванката ли? Леле, колко бях пиян тогава...

Edited by Cmacu, 16 July 2009 - 07:46 PM.


#34 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 08:53 PM

Кико... Ти знаеш ли, че това е истинска история? От къде си я чувал? От Ванката ли? Леле, колко бях пиян тогава...


Ако и автора е бил пиян това обяснявам много неща :)

#35 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 11:01 PM

Ae вие сте обречени всичките, въртите се в един омагъосан кръг и дъвчите всеки път едно и също..........Никакво развитие, промяна. Оня се осрал като данак пред мацето.....другите го аплодират и потупват по рамото...иеее само така......дай и да се разбере.........и кво е....следващата.....пак ще ви резне като лайно на дъжд....... От къде падате..всички....

Edited by Mystery, 16 July 2009 - 11:02 PM.