Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Историята ,която преживях. На кратко..


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#16 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 12:56 PM

Защото се дразня, когато някой ми напише ,че съм АФЦ, олигофрен или пък ,че съм направил огромна грешка и съм станал закашмер и така нататък....

Просто знам много добре какво правя, знам си грешките и знам как трябва да действам. По някой път обаче ,аз (както и всеки друг) си усещам нещата по
различен начин и искам да пробвам различни неща. В случая знам ,че шанса да бъдем отново заедно и да върна същите и чувства каквито бяха от началото е 5% на 95% невъзмножно. Чувам съм историй всякакви от момчета и момичета, които ме карат да не се отказвам. Честно казано не ми пука ,че ме е зарязала. Преживял съм много, знам, че нещата се подреждат отново и отново и има и следващи и всичко се случва и тепърва ми предстоят най-хубавите моменти в живота, НО не искам да се отказвам от това момиче и може би искам да си докажа на самият се*е си, че няма невъзможни неща и там където е текло пак ще тече :D

Днес и писах смс да ми се обади за кафе като се сабуди. Тя ми се обади и излязохме. Даде ми един подарък, който майка и и баща и са ми го купили от морето. На няколко пъти я целунах по бузката. Опитах се и по устата, но не дава. С усмивка и казах ,че много настоятелно ме реже всеки път. :)
Тя се засмя. Преди да се разделим я цунках още 2-3 пъти по бузките и така. :)

Кофтито е ,че като си говорехме преди 2-3 дена за последно ,когато настоявах да бъдем отново заедно тя ми каза:
"Искам да ти дам втори шанс ,но няма смисъл. Вече съм изгубила чувствата си, а веднъж изгубени съм сигурна ,че няма да се върнат никога повече"

Тук дали някоя жена може да ми каже... има ли такива филми? Аз пък не искам да повярвам ,че е невъзможно и продължавам :D :D


П.П - Уморих се вече от това СЛЕДВАЩАТА. Не ми е интересно. Писна ми всичките ми връзки да продължават по 5-6 месеца и точно в най-трудния период ,в който преминаваме във по сериозна фаза, да се разделям със всички. При бившите ми приятелки съм действал със следващата, да, но сега като се замисля май със тях само съм се самозалъгвал и самонавивал ,че съм бил влюбен. Ревал съм за момичета, страдал съм по месец и два даже. А сега чувствата ми към това момиче са различни. Знам, заряза ме. Но не ми е гадно. Чувството към нея е различно. Имам само положителна енергия, и мисля да е исползвам за да си я върна отново. Ако не стане, поне ще знам ,че съм опитал и ще бъда сигурен ,че няма да ме забрави никога :)

Edited by hardestthing, 30 June 2009 - 01:10 PM.


#17 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 02:54 PM

Пиша за последно по темата. Искам първоначално да помоля да няма никакви нападки от рода на "мноо си зле" , 'не знаеш какво искаш" , "следващата" и т.н....

Никой тук няма да ти каже, че си зле !

(с което бях сигурен ,че още повече я отблъсквам, но.... само аз си знам какво ми беше на душата.)
Всеки е имал такива моменти, но цаката е да се опитваш да се контролираш. Пробвай да си представиш, че си на нейно място и едно момиче постоянно те търси след като сте скъсали. Няма ли да ти омръзне това нещо и да спреш да искаш да я видиш и чуеш ?

Опитах се да я целуна, но тя ми не отвърна. След малко приказки, и доста настоятелност от моя страна ,тя твърдо продължаваше да ме реже.... По принцип тук не си сбъркал, но явно няма интерес към теб, щом не ти е отвърнала.


Все пак човек се учи от грешките си :D няма за какво да се самообвиняваш, защото предполагам не си попадал в такава ситуация друг път и затова се е получило така. Не питай старило, а питай патило са казали старите хора и одобрявам това, че поиска съвет от нас (въпреки, че лично аз не съм ти помогнал), но другите се опитаха.

Продължавай с високо вдигната глава напред и само напред - има потенциал в теб. Не се обръщай... Никога... и никога не падай ниско долу, защото ще изглеждаш като глупак пред хората :D

Edited by eLfisH, 30 June 2009 - 02:56 PM.


#18 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 03:29 PM

ОК, аз ще кажа обаче, че си зле. Това е истината. Може би си бил много готин някога, може би "знаеш" как е правилно да постъпиш и т.н. и т.н.
- положителна енергия? :О Аз никъде не усетих положителна енергия...
- шансовете да си я върнеш? Те съществуват едва когато си 100%, не грешка, 200% сигурен в това, а не когато си 95% несигурен.
- следващата? Мислиш си, че в момента избираш по-трудния път, като решението ти е да се бориш за нея... Много грешиш. За това не се иска да си силен, за това не се иска да имаш воля, за това се иска просто да продължаваш да се самозалъгваш. Истински трудното е да бъдеш реалист, да мислиш трезво и да постъпваш като зрял уважаващ се*е си човек. Опитай и ще видиш, че е трудно.
- научил си грешките си? Оххх.... Един човек е разбрал грешките си, едва когато спре да ги повтаря!!! Тези дето знаят грешките си и продължават да ги допускат не знам как могат да говорят за поуки. Да знаеш, че си допуснал грешка и да я оправдаваш с каквото и да е, не означава, че осъзнаваш къде ти е грешката...
- аз не знам за следващатата или за тази, но и не мисля, че жените харесват точно такива мъже.
- целите са хубаво нещо, когато са плод на мозъка са планове, когато са плод на мозъка и на сърцето са амбиции, а когато са плод само на сърцето си остават една обикновенна мечта, от тези дето всеки ден ги имаме по хиляди, сеш' ли се?

"Жалкото е, че когато проимаш знанията и уменията да си върнеш една жена, осъзнаваш, че за теб вече няма смисъл и не това искаш."

Имам въпрос: Да приемем хипотетично, че успееш да я спечелиш отново. Според теб с това си мислене и държане, колко време ще я задържиш този път? Още половин година? Какво точно си представяш да се случи? Всичко да е "както преди"? Минало ли искаш или бъдеще? За кого искаш бъдеще за се*е си или за вас?

Започни да мислиш за се*е си братле, щото господ (а.к.а Неволята) чак тогава ще ти помогне.

#19 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 05:55 PM

"Жалкото е, че когато проимаш знанията и уменията да си върнеш една жена, осъзнаваш, че за теб вече няма смисъл и не това искаш."

Убеден съм ,че това е самата истина. От опит го знам.

А предвид обстоятелствата не мога да бъда на 200% сигурен ,че ще си я върна, като просто не искам да се вкарвам в никви филми. Стремя се да бъда реалист, както каза ти.

Относно въпроса ти: Аз смятам ,че наистина съм осъзнал грешките си. Не ме познаваш лично, и не можеш да твърдиш неща на 100% ,в които ти си сигурен ама не е сигурно дали е точно така. Не съм сигурен ,че мога да ти отговоря точно и ясно на въпроса. Не съм много сигурен и дали съм сигурен ,че мога да я върна отново. Сигурен съм обаче за едно и то е ,че ако успея да си я върна (като се има в предвид обстоятелствата) няма да има значение за колко ще я задържа, защото съм убеден, че ще бъде за дълго. Ако от поста ми, ти изглежда ,че целта ми е плод само на сърцето, значи моя грешка. Не съм се изразил добре. Все пак има и някой вярни неща, които си казал.  :D

Edited by hardestthing, 30 June 2009 - 06:02 PM.


#20 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 01 July 2009 - 11:08 PM

От мен само едно - успокой страстите и особено намали контактите с въпросната мацка около седмица-две.


П.С.:
Преосмисли отново всичко, ако се налага. Преосмисли своето държане. Земи някой друг номер и разнообрази женското присъствие. Умножи по две дискотеките. И най-вече бъди отново МЪЖ (ако някога си бил такъв, както сам се опитваш да намекнеш).

#21 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 10 July 2009 - 11:05 AM

Не знам до колко темата е актуална вече, но все пак аз ще споделя как се развиха нещата, пък който му е интересно да чете.

Мина се вече около 1 седмица, в която изведнъж спрях да и се обеснявам и да я търся. На първия ден, в който се бяхме разбрали за кафе (разбира се след много силно настояване от моя страна), аз и отказах, защото в последствие ме поканиха на рожден ден и и казах ,че ще и се обадя "тия дни" да се видим. Е мина се 1 седмица както казах не съм и писал, не съм и се обаждал и съм гледал почти да не се виждаме. Единственият ми контакт с нея беше преди 2 дена, когато тя случайно ме била видяла на центъра и ми се обади да ме пита кво правя, къде отивам и т.н... нищо особено.

Не е тайна обаче ,че не съм спирал да мисля 1 седмица само за нея, и другото, на което може и да ми се смеят някой ,но всяка една нощ съм я сънувал и в сънищата ми си искарвахме страхотнйо всеки път, жалко ,че като се сабудя осъзнавам ,че е само сън..  :beat_up: ;)  

Според мойто скромно мнение ако искам поне малко да запазя добрите отношения и да не загубя емоцията ,която имахме.. за да имам някой ден шанс отново да съм с нея (ако не ми е минал мерака до тогава) мисля да и се обадя да излезем на кафе днес или да се видим. Някой ще ми кажат ,че ще е грешка. Да, може би. Но в противен случай, ако не се чуеме още седмица-две тогава хептем ще се забравим и вече ще си бъдем като добри познати. Аз мисля да подържам границата и да не я преминавам. Хем да не се забравим напълно, пък и да има малко емоция. Мисля ,че е добре. Вие как мислите?

#22 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 10 July 2009 - 09:55 PM

Все пак аз ще споделя как се развиха нещата, пък който му е интересно да чете.

Евала на поредния сред малцината, който се осмелява да си довършва историите. Дано мнозинството го оцени.

....
Вие как мислите?

Че го играеш герой от сапунените сериали на баба ми. Романтика в живота няма. Тия срещи няма да променят нещата към добре. По-скоро ше ви горчат и на двамата, защото нито сте гаджета да си гукате, нито сте приятели всичко да си споделяте. Ще ви е трудно да си изкарате добре и няма да има никаква поддръжка на никаква емоция. А за ония работи с надеждата Данте е сложил в "божествена комедия" табела още в началото :beat_up: (1)
Пробвай , ако не вярваш ,но после искам да кажи как е минало. Всички ще оценят продължението.

#23 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 11 July 2009 - 09:01 PM

Даааа! Продълженията и особено дузпите са много много важни :beat_up:. Но както казва всеки треньор след загубен мач: "Няма страшно момчета и да паднем и да бием, пак ще се напием. Пък следващите да му мислят какво ги чака!"
Аре бе, толкова невероятна жена, цяла седмица мислиш за нея... даже я сънуваш. Сигурно е много арна. Ако искаш мога да опитам да ти помогна. Дай ми номера и, аз ще полафя с нея, пък не знам какъв ще е за теб резултата, но ако тя е толкова готина, колкото ти се струва, ние с нея ще се позабавляваме.

ПП: И извън кръга на шегата. Искаш да обикаляш като мухичка около твоята пчеличка? Замисли се реално как ще реагираш и ще се почустваш, когато разбереш за търтея дето и близка от медеца... Може би точно това ти трябва за да я забравиш ;) Като цяло на разумните хора им действа безотказно.

#24 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 11 July 2009 - 09:54 PM

Мина се вече около 1 седмица, в която изведнъж спрях да и се обеснявам и да я търся.

Безмислено, тя и без това е в главата ти и няма измъкване. Мъките ти ще бъдат неспирни. Чети баснята за Сезиф и старогръцки легенди.

Единственият ми контакт с нея беше преди 2 дена, когато тя случайно ме била видяла на центъра и ми се обади да ме пита кво правя, къде отивам и т.н... нищо особено.

Проверява те. Дали все още си ON. Ти разбира се си ON. Като е толкова умна, що не я пита направо каква е целта на нейното обаждане, щото си много любопитен и искаш да знаеш.

Не е тайна обаче ,че не съм спирал да мисля 1 седмица само за нея, и другото, на което може и да ми се смеят някой ,но всяка една нощ съм я сънувал и в сънищата ми си искарвахме страхотнйо всеки път, жалко ,че като се сабудя осъзнавам ,че е само сън.. ;) :)

Каква ти тайна? Аз знам, ти знаеш, целия форум знае, цяла България знае. Да ти кажа и тя знае. Не мога повече... :beat_up:
Знам за какво говориш. Известно време след една моя раздяла ми се струваше че възглавницата ми все още мирише на нейната коса, беше опияняващо... но и това отива в историята, слагаш нафталина и готово. Красиво е да, но е pointLESS!


Според мойто скромно мнение ако искам поне малко да запазя добрите отношения и да не загубя емоцията ,която имахме.. за да имам някой ден шанс отново да съм с нея (ако не ми е минал мерака до тогава) мисля да и се обадя да излезем на кафе днес или да се видим. Някой ще ми кажат ,че ще е грешка. Да, може би. Но в противен случай, ако не се чуеме още седмица-две тогава хептем ще се забравим и вече ще си бъдем като добри познати. Аз мисля да подържам границата и да не я преминавам. Хем да не се забравим напълно, пък и да има малко емоция. Мисля ,че е добре. Вие как мислите?

Не мога повече, направо взимам решение да се разплача. Чети одебеленото... поне малко да запазя добрите отношения... не загубя емоцията... някой ден шанс отново да съм с нея... мисля да и се обадя да излезем на кафе днес... Ти си мислител. Много си загрижен. Страшни планове градиш... ако не се чуеме още седмица-две тогава хептем ще се забравим.... вече ще си бъдем като добри познати... Аз мисля да подържам границата и да не я преминавам.... Хем да не се забравим напълно, пък и да има малко емоция....

Иска ми се да ти спестя времето да не си биеш главата с тази мацка, но знам че просто ти трябва да изминеш този път за да натрупаш собствен опит. Така да бъде.

Лесна е моята. Идвам тука в събота вечер и се правя на ВЕЛИК. Соля хората, щото мога и не казвам нищо за се*е си щото нали... съм ВЕЛИК. Е ще ти дам моята история. Наскоро излязох с мацка, познаваме се от 1 година, от нета. Доста активно се виждаме, имали сме си приятни моменти в някои моменти, но... магията винаги е отсъствала (бе не беше баш така.... :ying: ) Добре, решихме да бъдем приятели, става. Да, ама не, днес осъзнах че се държим точно като стари гаджета, а ние никога не сме били такива. Стоим един срещу друг, гледаме се, бараме се от време на време и се дразним един на друг, пълен абсурд.

Секция със съвети към теб: Така че изключи времето като фактор, който да работи в твоя полза. Давай напред и не се обръщай. Никога не се обвинявай, че ето щото не си се обадил за кафе сега дори и приятели не сте- човешките отношения се градят от двама души- обадила се е като те е видяла на центъра, ако иска ще се обади пак. И накрая с големи букви NEXT.

Край.

Романтика в живота няма.

Грешиш, разбира се че има... само между поредните *банета. Глей и аз какви грозни думички съм научил. Романтиката е подправка, а не ястие.

...защото нито сте гаджета да си гукате, нито сте приятели всичко да си споделяте...

Пфу, да бях го прочел преди да пиша.

#25 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 11 July 2009 - 11:18 PM

Наскоро излязох с мацка, познаваме се от 1 година, от нета. Доста активно се виждаме, имали сме си приятни моменти в някои моменти, но... магията винаги е отсъствала (бе не беше баш така.... :) ) Добре, решихме да бъдем приятели, става. Да, ама не, днес осъзнах че се държим точно като стари гаджета, а ние никога не сме били такива.

;) Айде бе кога ще се вземата с Шито. Стига маймунджалъци :beat_up:

#26 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 05:59 AM

Е нямам си работа и ще драсна два-три реда. :D
     Въпреки съветите, които ми дадохте всички, и в които съм убеден ,че са самата реалност, аз все пак продължих да опитвам.
Обадих и се 2-3 пъти, тя беше заета, но ми се обади онзи ден, дори ми звънна 3-4 пъти следобяд докато съм спал. Искаше да излезем на кафе.
Като се сабудих привечер излязохме, шматкахме се на ляво на дясно и се държахме съвсем нормално един към друг.

На следващата вечер, аз поисках пак да излезем и тя се съгласи. Разхождахме се, лигавехме се, все едно беше началото на връзката ни.
Към 10;30 вечерта седнахме на една пейка ,а на нея и се доспа и легна на пейката като си сложи главата в скута ми.
Бяхме се разлигавили и двамата, тя ме гъделичкаше, хапеше и щипеше на всякъде. Държахме си ръцете много време, гушихме се и си искарахме страхотно. И до тук хубавото.
На следващия ден все едно не ме познава. ОК. Излязохме на дискотека вчера с приятели, а тя беше там с колежките. Правеше се ,че не ме познава, отминаваше ме като пътен знак, а и аз не исках да и обръщам внимание. Един мой (пиян) приятел, и е казал ,че седя от вънка на една пейка и съм много самотен да дойде при мен (с което буквално ме е заврел не знам къде..  ;) <_<  ) - а тя му отвърнала "не ми се излиза, и не мога да му помогна" ...

Края на историята е ,че на мен самият ми писна. Хвана ме яд, щом не може да ми помогне тя на мен, и аз няма с какво да и помогна повече.
Последва блокиране на албуми, скайп, профили на всякъде, и триене на номера. Днес ще ида да си и върна телефона (даде ми един гсм да ползвам временно) и ще и кажа да не си спомня повече никога за мен. Това е.

п.п - Да, някой ще каже сигурно "казах ли ти" "защо не ме послуша по-рано" и т.н.. и т.н.. Но може би сам исках да си стигна до този извод и да си извадя поука. Това е. Чао и успехи. :huh:

#27 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 08:12 AM

Глупав ли си, какъв си, като си бил с нея е чакала да я награбиш, като е видяла че и за йофка не ставаш ти е набила игнор, да те види кво ще правиш........и ти кво правиш като ощипано пале цивриш.......е кво ти е виновно девойчето???**???**?

#28 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 10:30 AM

Не съм глупав. Като взема в предвид обстоятелствата (мисля ,че знам най-добре как стоят), не вярвах ,че ако я целуна ще ми отвърне. Напротив, реших ,че ако го направя би ми дала още по-голям игнор, за това се ограничих само до гъделичкане и гушкане. След въпросната дискотечна нощ обаче, много се ядосах и дадох пълен игнор на всякъде. Одеве ми се обади от някакъв друг номер да ме пита защо съм я игнорирал в скайпа. Отвърнах ,че не ме оценява достатъчно ,а на мен ми писна да се занимавам. Казах и ,че не искам да ме търси, да си мисли за мен, дори да си спомня и да забрави колкото се може по-бързо. Край, до тук беше. От толкова много внимание ти се качват на главата бе ейййй стига толкова.

Тя ми отвърна "да бе да, много добре знаеш ,че няма да стане така... чао" разсърди се, и ми затвори телефона.

#29 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 11:23 AM

Поздравления за смелите действия... най-накрая. Явно си от хората дето просто искат да изпитат емоцията, колкото и да ги разубеждават другите. Лошо няма.

Сега единственото ,което остава е да не повтаряш тая история никога повече. <_<

Жив и здрав!

#30 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 16 July 2009 - 01:44 PM

-недей да пипаш котлона! недей да пипаш котлона... ще се изгориш! не пипай котлона! неее!
-ааааааа париииииииииии... оххх как боли

<_<

нормално... всички сме минали през това... но се дразня на това, че се радвате на трохите и остатъците, кооито ви мятат... а знаете, че заслужавате повече!

не вярвах ,че ако я целуна ще ми отвърне. Напротив, реших ,че ако го направя би ми дала още по-голям игнор, за това се ограничих само до гъделичкане и гушкане


и все пак - по-добре късно, отколкото никога... въпреки че... май ще има поне още един тур ;)