Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Историята ,която преживях. На кратко..


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 03:52 PM

Привет. Бих искал да ви разкажа на кратко историята с едно момиче, и очаквам малко съвети и помощ от по-опитните или от всеки,
който иска да помогне и е преживял подобно нещо.
Бях с едно момиче 6 месеца. Всичко беше като приказка първите 4-5 месеца. Последния месец обаче направихме много грешки, като тя
скъса с мен ,но се оправихме. През последния 1 месец по стечение на обстоятелствата се скарахме на няколко пъти и аз скъсах с нея 2 пъти като всеки
път се събирахме отново ,а последниия път когато скъсах с нея беше миналата седмица, на което тя реагира много зле. Рев два дена, смс-и постоянно и
понеже я обичам и не съм безразличен към нея реших да се съберем отново като тя твърдеше ,че ме обича безрезервно.
Та... на кратко да започна ,че мога да ви разказвам много подробности, но няма да свърша до два дена.

Онзи ден.. я усетих ,че нещо не е наред... и я попитах ,а тя ми отвърна ,че нищо не е както преди. Каза ми ,че нещата стоят по много по-различен начин
и че вече не изпитва толкова голямо удоволствие и няма толкова голям интерес към мен. Знам ,че това се дължи на грешките, които и двамата
направихме, и на това ,че последния 1 месец се карахме през ден... но не мога да си обесня как само преди 5 дена тя беше откачила от факта ,че се разделяме и аз се събрах отново с нея.. само и само за да ми каже след 5 дена ,че нещата не били както преди.
ОК.. аз я разбрах напълно и не исках повече да я убеждавам колко много се харесваме и обичаме и как сме създадени един за друг и т.н..  Казах и само ,че щом вече не съм и интересен и не изпитва удоволствие от връзката ни я оставям на свобода. Казах и ,че не искам да ме търси при никакви други условия освен ако не иска да бъдем заедно и да запазим връзката си и ,че си имам достатъчно приятели, а тя също и не мога да и бъда само приятелка. На което тя отвърна ,че не може да спре да ме търсии въпреки всичко. Още същата вечер ми писа по интернет... на следващия ден (вчераІ ми се обади рано сутринта да ме пита кво права и т.н... След това пак ми звъня... Но и казах ,че не мога да си бъда прител с момиче, което харесвам и да спре да ме търси. Честно казано личи си колко много и е гадно и на нея от факта ,че се разделяме ,защото съм сигурен ,че изпитва чувства към мен. Не съм и безразличен. Аз и бях първото момче в живота (не сме малки.. на по 19 сме). И единственото (сигурен съм) ,което я е карало да се чувства така както никога до сега. Проблема ни е ,че сме много различни характери и трябва сигурно да има много голяма любов за да преодолеем различията.

Сега дилемата е следната. Дали да не и се обадя и да не искам да поговорим и да се изясним какво иска единия от другия и да се пробваме да запазим връзката. Или пък както вече 3ти ден да не я търся и закачам за нищо... но пък дали няма да ме забрави така.

п.п - Искам да поясна ,че съм страдал и преди съм се влюбвал много (или поне така съм си мислел) с други момичета и знам ,че всичко ще отмине. Времето лекува. Не съм се депресирал. Просто искам да си задържа момичето ,което ми харесва в момента. Има ли шанс според вас и как трябва да действам? Мерси ,че изчетохтееее поне.. :rocknroll:

#2 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 04:20 PM

Оп, аз ли ще съм първа? :rocknroll:
Доста тийн история, говориш за кратки периоди от време и буйни развръзки. Естествено, че щом я искаш и тя те иска трябва и ще бъдете заедно. Не я изпускай, докато ти пука за нея и си прекарвате готино.

#3 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 05:10 PM

Просто искам да си задържа момичето ,което ми харесва в момента.


понеже я обичам и не съм безразличен към нея



Има разлика между трите неща, които казваш и си личи, че не я съзнаваш.. засега!
Недей си прави животеца сложен още от сега, имаш време за достатъчно мазохизъм, дишай :dancing:

И няма за к`во да ми благодариш, толкова е ревлива цялата история, че просто нямам желанието да я изчитам докрай.

Ай със здраве :rocknroll:

#4 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 05:29 PM

Има разлика между трите неща, които казваш и си личи, че не я съзнаваш.. засега!
Недей си прави животеца сложен още от сега, имаш време за достатъчно мазохизъм, дишай :dancing:

И няма за к`во да ми благодариш, толкова е ревлива цялата история, че просто нямам желанието да я изчитам докрай.

Ай със здраве :rocknroll:


Лол... Респект!

#5 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 05:31 PM

Добре ... :dancing: :rocknroll:

#6 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 06:01 PM

Как можеш да бъдеш сигурен за някой, който не е сигурен в се*е си?! NEXT!

Midiosa, Cmacu :rocknroll: :dancing:

Edited by manuel_de_la_mare, 24 June 2009 - 06:03 PM.


#7 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 06:23 PM

А с какви нерви след като тя те е скъсала сте се събрали отново ? Аз имах подобен проблем на скоро (да не кажа същия) с изключение, че не сме се събирали, защото от ТПНИ (тъпи пу*ки които незнаят какво искат) ми е омръзнало и не исках да се занимавам, въпреки чувствата, които изпитвахме един към друг. Ако не те мързи погледни в моята тема "Нека споделя..." на която ще дам линк най-долу.

Та извода е един - пътя, чантата и за хляб. Според мен няма смисъл да я търсиш, но ти си достатъчно голям за да знаеш какво да правиш и ние не можем да ти кажем какво ще стане... просто предполагаме :rocknroll:

http://donjuancentre...showtopic=13713

Edited by eLfisH, 24 June 2009 - 06:23 PM.


#8 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 24 June 2009 - 06:57 PM

Оп, аз ли ще съм първа? :)
Доста тийн история, говориш за кратки периоди от време и буйни развръзки. Естествено, че щом я искаш и тя те иска трябва и ще бъдете заедно. Не я изпускай, докато ти пука за нея и си прекарвате готино.

:rocknroll: :dancing: :very_sad: Не мога повече. Ще се разрева. She, за кой път препрочиташ "Отнесени от вихъра"?

Ти си знаеш как да продължиш след като имаш мненията на доста хора от форумчето. Master-a беше написал една страхотна тема за стари гаджета. Намери я!

- Към нея мога да добавя нещо. Ако те търси активно намери си хубави поводи да не се чувате/срещате често. Тя просто има нужда да
"преглътне" раздялата Ви- без много сътресения. Бъди оногова с железните топки и свърши тази работа от един път.

- Най-вероятно тя ще се опита да те конфронтира с теб... за нещо. За да има конфликт, да има емоция, която разбира се ще бъде отрицателна- целта е да има повод да си каже: "Ето, сама виждам с какъв човек съм имала връзка. Добре че се оттървах". Не се поддавай на провокациите й (ако разбира се има) и запази усмивката и любезното си отношение.

- Следвай си пътя. Бяхте до тук. Ако има нещо да става, то ще стане (ако спазваш горните две точки). Колкото по-бързо я забравиш- толкова по-добре.

Успех!

Edited by exort, 24 June 2009 - 07:03 PM.


#9 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 09:49 PM

Хващам бас, че каквото и да му кажете, той ще бъде с нея (ако тя иска, разбира се) :rocknroll:

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 11:05 PM

Хващам бас, че каквото и да му кажете, той ще бъде с нея (ако тя иска, разбира се) :rocknroll:


ах... ето го и разковничето на проблема :dancing: "ако тя иска", а пък нас огън да ни гори...

#11 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 09:29 AM

Хехе, може би грешно се изразих :dancing:
Имах предвид, че усещам желанието му да е с нея и смятам, че така ще стане, все пак са имали добра връзка, разбирали са се.
Относно това как трябва или не трябва да постъпи, човек по - често слуша сърцето си, отколкото разума, камо ли здравия (доста често въпреки това, което другите му казват предварително).
:rocknroll:

#12 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 01:16 PM

Хехе, може би грешно се изразих :dancing:
Имах предвид, че усещам желанието му да е с нея и смятам, че така ще стане, все пак са имали добра връзка, разбирали са се.
Относно това как трябва или не трябва да постъпи, човек по - често слуша сърцето си, отколкото разума, камо ли здравия (доста често въпреки това, което другите му казват предварително).
:rocknroll:

:very_sad: :) Тия приказки за преди лягане сме ги чели вече! А красавицата и принца де са?

hardestthing - виждам скоро си се регистрирал, ако поостанеш повечко време ще забележиш , че всеки втори пост тука е "зарежи я" или "next" . Причината за високата честота на тоя отговор е проста - за да си писал във форума значи тоя отговор е станаn по-вероятeн за теб самия. Ние само можем да ти го потвърдим.

Живи и здрави!

#13 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 26 June 2009 - 12:30 AM

<_< :unsure: Тия приказки за преди лягане сме ги чели вече! А красавицата и принца де са?

Хубав C&F. <_<

Причината за високата честота на тоя отговор е проста - за да си писал във форума значи тоя отговор е станаn по-вероятeн за теб самия. Ние само можем да ти го потвърдим.

Не бях се замислил за това. Добре казано!

#14 hardestthing

hardestthing

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 01:11 AM

Пиша за последно по темата. Искам първоначално да помоля да няма никакви нападки от рода на "мноо си зле" , 'не знаеш какво искаш" , "следващата" и т.н....

Когато тя скъса с мен и не я търсех 2 дни... ,през които дни тя ми пишеше и ми се обаждаше и и беше кофти ,че не съм отвръщал със същото и не съм искал да си бъдем просто приятели. На третия ден говорих с приятели и те ме посъветваха да и се обадя и да поговорим. Така и стана... излохме, поговорихме си, казах и всичко, което исках и тя ми отвърна ,че и трябва малко време да помисли дали пак би искала да сме си гаджета. След 1 ден ми каза, че е решила окончателно и всичко спира до тук. Аз не можах да контролирам чувствата си и от моя страна последваха няколко смс-а и телефонни обаждания. (с което бях сигурен ,че още повече я отблъсквам, но.... само аз си знам какво ми беше на душата.)

Онзи ден... в 5 часа сутринта видях, че си бях забравил ключа вкъщи и нямаше с какво да се прибера от дискотека. Обадих и се да я питам дали мога да спя у тях. Тя ми разреши. Като отидох само ми беше отключила вратата, и беше заспала отново. Влезнах, седнах на бюрото ,а тя се разбуди и ме видя и ме покани при нея. Легнах до нея ,но не можах да заспа. По едно време я сабудих... говорихме си отново. Опитах се да я целуна, но тя ми не отвърна. След малко приказки, и доста настоятелност от моя страна ,тя твърдо продължаваше да ме реже.... Ставаше ми все по-гадно и по-гадно, а тя каточе ли го забелязваше и се отдърпваше от мен все повече и повече... И така вече 1 седмица не сме заедно. А последните 2 дни вече не ми отговаря на смс-и ,държи се студено и не иска и да чува за мен. Да знам.. аз съм си виновен. Знам ,че съм сгрешил. Не трябваше въобще да я търся след като ме заряза и до сега сигурно да е изкукала. Но аз не издържах ...едва ли не и се помолих да сме заедно и ето до къде се стигна. Още по-зле. Ако не се бях изложил толкова и контролирах малко чувствата си, може би сега поне да си говорим, а тя сега и желание за това няма. Извода е ,че съм глупак и съм направил много грешки. Казвам си го аз, и не искам да ме плюете и вие, тъй като разбирам и осъзнавам всичко, което съм направил.

На кратко историята от преди 6-7 месеца беше такава, че тя беше луда по мен, а аз нямах добро мнение за нея. Леко по леко.. нещата се обърнаха. Сега единствено ми е гадно само ,когато си спомням какви моменти сме имали и колко много неща сме преживяли заедно за тази половин година. Тя ме запозна с техните ,като сме ходили заедно на рожденни дни, ходел съм да спя в тях. Аз ги харесвам много и те мен също. Яд ме е колко по печен и точен съм бил, и как едно момиче успя да ме направи луд по нея и да загубя се*е си. Не знам как да продължа от тук нататък. Минава ми през главата и да продължавам да си я охажвам хей така за спорта и понеже си ме кефи (наравно и с други момичета разбира се) пък кой знае.. чувал съм всякакви историй,а и надеждата винаги умира последна, (че може да бъдем отново заедно).

Пиша ви това само за да ми дадете насока и съвет и може би за да ми потвърдите отговора, който смятам ,че ще получа - СЛЕДВАЩАТА ?

Edited by hardestthing, 30 June 2009 - 01:18 AM.


#15 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 09:00 AM

абе каква следваща бе пич... много добр си си осъзнал - действай си с нея "само за спорта", но внимавай... повече от 200 смс и 136 обаждания на ден може да са досадни, тъи че не прекалявай... пък ако издигнеш буда в култ и си вземеш вудо кукла ще успееш и по-бързо... стискам палци!

само не разбрах... защо си мислиш, че ще кажем, че си зле??