Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

изгубих себе си


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 ThugLife_1

ThugLife_1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 02:24 PM

Та искам да споделя сегашния ми проблем. През времето когато съм се занимавал с пик-ъп и свалки постигнах задоволителни успехи жените. Обаче сега имам чувството, че изгубих се*е си. Всичките тези негове C&F-та и тем подобни взех да ги възприемам много систематизирано. Придържам се към правилата един вид. Имам чувството, че това не съм аз. Чувствам се много по-различно от преди. И като се замисля, макар и да имам успех с момичетата - аз не се чувствам щастлив. Взимам да се дразня от факта примерно когато говоря и си кажа "тази трябва да я негна за да и свала ранга" и разни такива мисли. Имам и един друг малко по-сериозен проблем и това е моето поведение сред околните. Когато съм в компания гледам на моите приятели им идват най-различни и интересни мисли и реплики, а аз не успявам да измисля такива неща. Не се смятам за тъп, но в този случеи не мога да ги измислям както трябва да са. Някой има ли идея какво да правя?

#2 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 03:17 PM

Придържам се към правилата един вид.

Престани да се придържаш към правилата. Разчупи малко сивото си ежедневие с нещо различно, нещо което винаги си искал да направиш(нямам предвид свалките). Лично не съм се занимавал с пик-еди кво си, но от личен опит знам, че не ти трябва да знаеш наизуст 1000 фрази и термини, че да забиеш някоя, всичко идва от правилната психологическа нагласа и добрия физически тонус. :dancing:
Забрави за правилата на "играта", ами следвай своя душевен тонус. Сигурен съм, че всеки, който се занимава със свалки и не прилага никакви термини има много по-голям успех от останалите. Важното е да гледаме качеството на нещата, а не количеството.
П.П. Осъвършенствай малко чувството си за непокизъм, защото твърде много се вживяваш за несъществени неща. :rocknroll:

#3 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 04:57 PM

Здравей, ThugLife_1! От това което казваш си проличава, че в стремежа си да постигнеш желания резултат и да се превъплатиш в един блестящ Дон Жуан си забравил, че всъщност всеки един мъж би могъл да се превърне в желания сваляч, само ако междувременно се забавлява с всичко, което върши! Научил си термините, ходовете и всичко останало, без обаче да го пречупиш през твоя поглед и да го "култивираш".  :rocknroll:
Естествено е в един момент (като този) да не изпиташ удовлетворение, а точно обратното.. и знаеш ли защо  :dancing:


.......... защото сам си съградил окови точно там, където са най-ненужни!

#4 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 04 July 2009 - 12:42 PM

Виж сега..всичката систематизация е просто за да разбереш процесите...то трябва да ти идва отвътре вече...Идеята не е толкова в твойте действия а в това да познаваш деиствията на жените и просто да знаеш в правилния момент какво да каже.
А пък може би е просто и до човек...
При мен всичките неща много добре се нагаждат с характера ми и отношението ми към хората ииии наистина мн ми харесва.
Единственото което мога да кажа че има като проблем е че когато се въодешевя много от някоя свалка на публично място ии приятелите ми кажа "ее как може да им говориш така...как може да кажеш такова нещо" едвам се сдържам да не говоря с термините от пикъп...иначе други засечки досега не съм имал.
Идеята е да не мислиш а интуинтивно вече да ти идва всичко научено :beat_up:

#5 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 11 July 2009 - 12:20 AM

Неща, които си написал, ThugLife, ми се струват съвсем нормални. Разбира се, правописът си е правопис, но това е друга тема за друг форум :beat_up:

Има една схема, известна като "Цикъл на компетентността", която твърди, че за всяко умение, човек преминава през 4 стадия:

Да вземем например умението да караш кола

1. Несъзнателна некомпетентност = не можеш да караш кола и дори не знаеш, че не можеш.

2. Съзнателна некомпетентност = качваш се за пръв път за волана и осъзнаваш, че не можеш да караш.

3. Съзнателна компетентност = с много упражнения се научаваш да караш, но това отнема цялата ти концентрация.

4. Несъзнателна компетентност = караш кола без усилие, защото го правиш несъзнателно, един вид "втора природа" ти става.


Ако наистина ти върви с жените и всеки път мислиш какво да кажеш, ти си на точка 3.
Струва ми се нормално, когато стигнеш точка 4 да започнеш да се забавляваш. Засега много ги мислиш нещата.

Надявам се да съм помогнал. Успех!

#6 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 11 July 2009 - 12:07 PM

Евалата на Nitro за примера. И той е прав, все още си по пътя на усъвършенстване и явно не си достигнал крайната фаза. Продължавай с наученото,започни да му придаваш свое собствено уникално провление. Не забравяй, че най-важното е да се забавляваш и да се усмихваш, ходи след мацките, които лично ТЕБ те кефят.
И винаги бъди най-доброто се*е си :beat_up:

#7 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 17 July 2009 - 09:59 PM

Неща, които си написал, ThugLife, ми се струват съвсем нормални. Разбира се, правописът си е правопис, но това е друга тема за друг форум :D

Има една схема, известна като "Цикъл на компетентността", която твърди, че за всяко умение, човек преминава през 4 стадия:

Да вземем например умението да караш кола

1. Несъзнателна некомпетентност = не можеш да караш кола и дори не знаеш, че не можеш.

2. Съзнателна некомпетентност = качваш се за пръв път за волана и осъзнаваш, че не можеш да караш.

3. Съзнателна компетентност = с много упражнения се научаваш да караш, но това отнема цялата ти концентрация.

4. Несъзнателна компетентност = караш кола без усилие, защото го правиш несъзнателно, един вид "втора природа" ти става.


Ако наистина ти върви с жените и всеки път мислиш какво да кажеш, ти си на точка 3.
Струва ми се нормално, когато стигнеш точка 4 да започнеш да се забавляваш. Засега много ги мислиш нещата.

Надявам се да съм помогнал. Успех!

И


Евалата на Nitro за примера. И той е прав, все още си по пътя на усъвършенстване и явно не си достигнал крайната фаза. Продължавай с наученото,започни да му придаваш свое собствено уникално провление. Не забравяй, че най-важното е да се забавляваш и да се усмихваш, ходи след мацките, които лично ТЕБ те кефят.
И винаги бъди най-доброто се*е си :D

:) ;) :D