Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво правите когато са пълни кучки :)


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 20 June 2009 - 12:01 PM

Вчера имах свободно време и реших пак да отида на любимото си кафе с един приятел :rolleyes:
Седнахме поръчахме обсъждахме климатика :) и тя дойде на смяна и понеже приятеля ми беше обърнат към мен и виждаше го попитах каква е била реакцията и :)
той каза ужасно гадно и нежелателно е погледнала към нас...
Когато пристигна тъкмо тръгвахме... ;) постояхме обаче 10-тина мин ... и като излизах от заведението винаги казвам довиждане но този път не казох а за късмет целия персонал се обърна и всичките (само момичета са) казоха в един глас довиждане :D
Аз отвърнах и тръгнахме :D
Стана ми много яко... те бяха всичките там точно като се сменят сиг е умряла от яд или де да знам там каквото си изпитва мисля следващ път като ходя да е с някоя яка мацка :)

#17 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 20 June 2009 - 07:56 PM

Вчера имах свободно време и реших пак да отида на любимото си кафе с един приятел :rolleyes:
Седнахме поръчахме обсъждахме климатика :) и тя дойде на смяна и понеже приятеля ми беше обърнат към мен и виждаше го попитах каква е била реакцията и :)
той каза ужасно гадно и нежелателно е погледнала към нас...
Когато пристигна тъкмо тръгвахме... ;) постояхме обаче 10-тина мин ... и като излизах от заведението винаги казвам довиждане но този път не казох а за късмет целия персонал се обърна и всичките (само момичета са) казоха в един глас довиждане :D
Аз отвърнах и тръгнахме :D
Стана ми много яко... те бяха всичките там точно като се сменят сиг е умряла от яд или де да знам там каквото си изпитва мисля следващ път като ходя да е с някоя яка мацка :)


Този път без съвети: Според теб ти ли мислиш за нея или тя за теб? What the hell... Не разбирам къде е мъжкото поведение в тази случка :huh:. Да не говорим, че дори написаното излъчва адски много несигурност и показва неправилно мислене от твоя страна. Аз ли нещо греша или цялата история от самото начало е тотално безмислена?

#18 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 21 June 2009 - 12:10 PM

off// обаче гладиатора си го дава тук като на личен дневник
//offtopic

#19 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 10:17 PM

What the hell...


...лека поправка - WHAT THE FUCK?!

Gladiator6, не разбрах какво си опитал да направиш с въпросната...?! Вземи една роза (2лв), иди дай 5лв на един хамалин (задължително черен) от някоя товарна пиаца, кажи му, че една мацка иска да мести там един хладилник, пък имаш дископатия от малък (за 10мин работа е все пак) и прескочете до заведението. Иди й кажи насаме: "абе ей тука един ме помоли да ти дам тази роза (имаш си таен обожател един вид), чака те отвън... аз му казах, че няма шансове ама... все пак излез и му го кажи ти най-добре. Все пак те чака човека...". Седни и си изпий кафето с кеф, гарантирам ти, че ще си супер накефен от реакцията й. <_< После излез и му кажи, че са се справили сами... е не е задължително да го правиш това последното, ама все пак... ако ти е съвестно... е вариант.
Относно оня дето го играе хард на тела, ти що не пусна една обява на тоя агресивния в някой друг гей сайт (нали му имаш тела все пак)?
Примерен текст: ...пасивен и дискретен чаровник, обичащ групови предизвикателства, търси партнъори за една нощ, а защо не и нещо повече. Разстоянията и сметките не са проблем, за контакти: 08ххххххххх / по всяко време / . (ако ще го правиш, пусни обявата от и-нет зала <_< )

П.П. Правиш си кефа тройно - с нея, с него ... и с черния (ако го оставиш да си виси там като табела). С кучките - бъди кучкар! В крайна сметка за около 10 кинта си правиш емоция, която ще помниш цял живот. Приблизително толкова ми струваше и на мен лично, една такава случка с една златотърсачка, но си тръгнах като Гай Юлий Цезар / Наполеон / Крали Марко и който там се сетиш друг... :unsure:

Edited by manuel_de_la_mare, 25 June 2009 - 10:26 PM.


#20 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 27 June 2009 - 11:44 PM

Е чак пък на личен дневник <_<

#21 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 02 July 2009 - 09:37 AM

Gladiator6, не разбрах какво си опитал да направиш с въпросната...?! Вземи една роза (2лв), иди дай 5лв на един хамалин (задължително черен) от някоя товарна пиаца, кажи му, че една мацка иска да мести там един хладилник, пък имаш дископатия от малък (за 10мин работа е все пак) и прескочете до заведението. Иди й кажи насаме: "абе ей тука един ме помоли да ти дам тази роза (имаш си таен обожател един вид), чака те отвън... аз му казах, че няма шансове ама... все пак излез и му го кажи ти най-добре. Все пак те чака човека...". Седни и си изпий кафето с кеф, гарантирам ти, че ще си супер накефен от реакцията й. :D После излез и му кажи, че са се справили сами... е не е задължително да го правиш това последното, ама все пак... ако ти е съвестно... е вариант.


off topic - тове ме изкефи максимално, ще го пробвам някой път :D