Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Примерни опънъри ?


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 /7u4a

/7u4a

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 16 June 2009 - 04:06 PM

Може ли тука по напредналите да ми напишат по 3-4 готини опънъри ?
Благодаря ;)

#2 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 16 June 2009 - 04:37 PM

Чшшшш, ей!

(подсвиркване)

Здравееей!

Здрастиии!

(усмивка)

Хеееей!

Но първото действа най-добре! Успех!

Edited by franko_begbie, 16 June 2009 - 04:38 PM.


#3 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 16 June 2009 - 09:08 PM

Опънъри...вече изобщо не ми пука какво точно казвам. Най - често: Здрасти(голяма усмивка). Аз съм .... Как се казваш? Това е когато нищо друго не ми идва наум. Най добрите опънъри се получават според ситуацията и идват наум секунда преди да я заговориш ;) :) ;)

#4 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 16 June 2009 - 09:21 PM

Зависи от ситуацията. Последният път проработи "Ти в **** ли учиш, гледам в моята посока си" - ей така на улицата с голяма усмивка :)


Спомни си и клишето, че не е важно какво, а как го казваш. Разбира се, трябва да е съобразено със ситуацията. Веднъж ми се случи да отида на едно място, на което ходя рядко по принцип и да подходя
Аз: Често ли идваш тук?
ХБ: През ден от 4 години, май ти не си толкова редовен ;)


Последното си го класирам в графата "работеща фраза на неподходящо място".





И още малко по темата - пише го някъде в библията - ние сме умни същества с мозък, а не комбинация от техники, "оупънъри" и шаблони. Не ти помагам много, а? Тогава погледни горния пост:

Най добрите опънъри се получават според ситуацията и идват наум секунда преди да я заговориш



#5 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 16 June 2009 - 09:46 PM

Ако си готин и мацката проявява очевиден интерес още преди да си изрекъл каквото и да е, може да минеш с едно обикновено "Здасти".
Все пак, всеки трябва да се стреми да е оригинален и различен, дори и да си много барнат и готен, нал тъй?
Затова вместо да копираш, помисли малко и създай интересни оупънъри за ситуации, в които попадаш най-често.
Не е трудно, пробвай ;)

#6 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 16 June 2009 - 09:51 PM

Все пак, всеки трябва да се стреми да е оригинален и различен, дори и да си много барнат и готен, нал тъй?



вярно е, но трябва да знаеш разликата между това да си оригинален и да оригиналничиш

#7 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 17 June 2009 - 05:06 PM

И никога не забравяй за мутрата, който в едно заведение дълго мислил как да заговори едно момиче... мислил, мислил, мислил, и накрая, когато тя излязла от тоалетната той изтърсил: "Сра а ;) ?! "

#8 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 19 June 2009 - 01:33 PM

Като гледам си начинаещ. И аз съм нещо подобно. Значи целта на опънъра е да привлечеш вниманието на мадамата/те. Като отвориш сет и кажеш "Здрасти!", след това какво ще направиш? Всеки заговаря красивите момичета по този начин, имай предвид, че на тях им е омръзнало от "Здрасти!". Какво друго имаш ти? Здрасти е добро начало, но след това трябва да имаш фраза, която ще прикове вниманието на цялата група. По принцип това, което говоря, е теория, защото нямам достатъчно практика, но е работело в малкото ми пъти. Отварянето на сета трябва да е придружено с голяма доза самочувствие, защото иначе няма смисъл. Красивите мацки обичат самоуверени мъжаги(ако имаш татус на лявата ръка - плетеница или китайски знаци - ще ти помогне, ако имаш големи "баници"..). ДА приемем, че ти нямаш тези - мускули, пари и прочие. Но те не ти са нужни, нужно е да спечелиш интереса на момичетата още с опънъра.
"Здрасти!" не ми е интересТно. Примерно трябва да имаш план, в каква насока да задвижиш нещата. Ето как действам аз:

-Хей момичета, имам едно бързо въпросче. (ако е шумно трябва да го кажеш така, че всички да те чуят)
когато видя, че са ме чули изтрелвам опънъра
-Тази година розовия цвят на мода ли ще бъде?
Мода и жени - как да не е интересТно
- те ти отговарят нещо, негваш една, негваш друга...тука няма да се отплесвам
към опънъра може да измислиш история
-бях на пазар с две приятелки, които горещо ми препоръчаха.....

и се забавляваш ;)

Опън 1: Ако си на самотен остров, ще си направиш ли тоалетна или ще се изхождаш, където ти падне?!?
Опън 2: В кой месец си бременна, 6ти?
Опън 3: Обичаш ли да ядеш мушници?
Опън 4: С каква пяна си бръснеш мустака, пробвай еди коя си, тая твоята няма ефекТ..

Ще се радвам, ако някой ги пробва :blink:

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 20 June 2009 - 11:50 AM

просперирате... :rolleyes:

#10 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 20 June 2009 - 03:26 PM

Наскоро(преди месец) реших да пробвам и аз да се запозная с някоя непозната на улицата. Както си пресичах случайно видях една кака... погледите ни се срещнаха (еех какви сини очи), "Здравей", широка усмивка, "Вашите не са ли те учили, че трябва да се оглеждаш за коли, а не да заглеждаш хората... и другото е история. :rolleyes:

#11 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 21 June 2009 - 12:06 PM

най-добрия опънър е
"Хей"
Като го кажеш с висок тон и по начин които показва че доминираш работи всеки път :rolleyes:

#12 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 24 June 2009 - 08:43 PM

http://vbox7.com/play:bcadf121 ето нещо морско от мен :rocknroll:

Edited by KaPPaDoNa, 24 June 2009 - 08:43 PM.


#13 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 03:03 PM

И според мене най-добрата отварачка става на място. Просто трябва да се импровизира. И трябва много да се забавляваш :dancing: Също добър вариант е да "влезеш в положението на таргета ти". Това много работи :rocknroll: Това често го използвам. Не само за да отвориш някой. При разговор също добре действа. Прочети малко НЛП там го има доста подробно описано.

#14 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 03:23 PM

Опън 1: Ако си на самотен остров, ще си направиш ли тоалетна или ще се изхождаш, където ти падне?!?
Опън 2: В кой месец си бременна, 6ти?
Опън 3: Обичаш ли да ядеш мушници?
Опън 4: С каква пяна си бръснеш мустака, пробвай еди коя си, тая твоята няма ефекТ..


Абе тази вечер ако има непознати от женския пол с радост бих ги изпробвал :P (трябва да си взема обаче каска, че 4 шамара не са малко :rocknroll: :very_sad: :dancing: :) )

#15 Johny_Walker

Johny_Walker

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 June 2009 - 05:58 PM

Да знаеш къде е най-близкия бордей че си търся работа...? :D