Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как се сваля чалга певица?


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#16 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 12 June 2009 - 12:02 PM

И аз съм на мнение че чалгата доста промива мозъци. На мене много затъпяващо ми действа <_<
А за свалянето смятам че много импровизация, неговe, c&f биха свършили работа. И ако тя се пропука, няма да има и проблеми с охраната :beat_up: Но пък, за да постигнеш това трябва наистина да си адски добър, за да я впечатлиш по този начин. Наистина парите и би ем дабъл ю-то повече се кOтират при подобни жени ;)

Edited by exort, 12 June 2009 - 02:47 PM.


#17 Johny_Walker

Johny_Walker

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 12 June 2009 - 04:37 PM

Много просто! Купи си фирма за почисване на боклука в столицата и те сами ще те намерят.

#18 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 12 June 2009 - 05:21 PM

Всеобщо достояние е факта, че чалга певиците най-лесно се свалят с 5000 лева. Ако не ти се дават толкова предполагам трябва да си доста на ти със свалянето, за да успееш. От мен успех... <_<

#19 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 13 June 2009 - 12:09 AM

Какви зорки модове има само тука <_<

кOтират


Ще ти пазя мястото за гл. редактор :beat_up:

#20 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 13 June 2009 - 01:34 AM

Изображение

Какви зорки модове има само тука :beat_up:
Ще ти пазя мястото за гл. редактор ;)

Спокич, и аз днес написах 3 пъти Економика (economics) щото превеждах от ангилизки. Ама после се повърнах и поправих грешката. Всеки греши. <_<
ИзображениеИзображениеИзображение

Edited by exort, 13 June 2009 - 01:36 AM.


#21 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 12:17 PM

Със сигурност не във заведение. Никакъв шанс там, ако ще и да имаш милионите на Поли Пантев.

#22 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 03:54 PM

Ми, много лесно - говориш със сводника и! :lol:
А дали чалгата действа затъпяващо или не ... то е ясно, че е така. Мога да ви напиша цяла статия по въпроса, но това не е такъв форум. Просто потвърждавам, че е така, на базата на наблюдения и изследвания, не на базата на собствената ми алергия към тези зле съчетани с фалшиви гласове шумове ... :)

#23 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 06 August 2009 - 07:02 PM

Брех, голям социолог се извъди, че на всичкото отгоре и музикант :lol:

Edited by x3m, 06 August 2009 - 07:02 PM.


#24 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 08 August 2009 - 09:09 PM

Ми, много лесно - говориш със сводника и! ;)
А дали чалгата действа затъпяващо или не ... то е ясно, че е така. Мога да ви напиша цяла статия по въпроса, но това не е такъв форум. Просто потвърждавам, че е така, на базата на наблюдения и изследвания, не на базата на собствената ми алергия към тези зле съчетани с фалшиви гласове шумове ... :dancing:

С две ръце!!! Имам адски много хора,с адски много примери
А иначе,как се сваля чалга певица-с дърво!
За какво ти е,та те повечето са събрали целия комплект от полови болести,някои даже им се повтарят.Тука презерватив не помага :rocknroll:

#25 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 August 2009 - 09:42 PM

Аз пък имам супер много примери потвърждаващи обратното. И какво правим сега?! Не можете да сложите всичко под общ знаменател, колкото и да ви се иска ;)

Генерализациите, каквито и да са, винаги са грешни.

#26 Wingwoman

Wingwoman

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 10 August 2009 - 08:42 AM

Аз имам приятелка чалга певица. Най-лесно се свалят докато не са много известни. Тогава търсят хорското удобрение и себедоказване че са готини и е възможно да пуснат и на човек без особено финансови средства. Макар че не бих искала да ги слагам под общ знаменател.
Та.. с моята приятелка се познаваме от деца и мога да ви кажа, че съм виждала доста нейни гаджета. Определено си пада по високи мъже.

Интерес в нея предизвикват тези с развинтена сексуалност, мъжкари с нежни чувства, но само към нея, които И се изплъзват от време на време, за поддържат искрата, но правят и компромиси със се*е си.
Всъщност май вповечето си падаме по нещо такова... ;)

#27 dosdasdis

dosdasdis

    Опитен

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 10 August 2009 - 01:28 PM

Интерес в нея предизвикват тези с развинтена сексуалност, мъжкари с нежни чувства, но само към нея, които И се изплъзват от време на време, за поддържат искрата, но правят и компромиси със се*е си.
Всъщност май вповечето си падаме по нещо такова... :dancing:


Не са ли това донжуанските качества? (в общи линии разбира се)

Наскоро се запознах с две момичета от саудитска арабия (мюсюлманки). Едната беше дълбоко убедена, че не трябва да се прави секс с друг мъж освен съпруга й (бъдещия, иначе не бяха женени), а пък другата изобщо не мислеше, че трябва да излиза на среща с някой, за когото не е сгодена. Не знам колко време са имали тези разбирания, но явно направиха компромис. С един приятел все пак ги предумахме да излезем, аз завърших с кис клоуз с втората, а приятеля ми преспа с онази, която твърдеше че ще пусне само на мъжа си. Мацките заминаха онзи ден обратно за саудитска арабия, за малкото време което бяха тук не се ожениха за нито един от двама ни и са наясно, че няма да ходим за тях през морето. Беше просто една забавна вечер и останаха надявам се с приятни спомени от България. Поне на нас ни останаха ^^.

Сега не знам чалга певиците доколко са различни и надути, но за мен отвътре също са с човешки души и женски мозъци. Дали ще е религия, дали ще е известност, ние знаем какво всъщност искат :) Или поне имаме добра идея...

И все пак аз не бих се пробвал с чалга певица. Най-вероятно не бих успял, но пък ако върже какво ли ще е да те викне на някой от концертите си :rocknroll: . Long live Rock'n'roll ;)

Ако някой реши да се опита, успех! Няма невъзможни неща...