Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как се сваля чалга певица?


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 10:57 AM

Значи идеята ми дойде защото преди няколко дни си бях в България за една седмица и бяхме по някви клубове...ии видях чалга певицата как отива по масите, после като прави почивка сяда при някои и т.н...
Идеята ми е според вас дали е лесно да направиш сет с някоя чалга певица. Моита любимка е Алисия ииии горко му на валери :excl:
Дайте някви идеи и предложение според вас как трябва да се процедира, а пък като се пробвам ще го напиша в дневника как е минал сет-а :very_sad:
Все пак чалга певиците са красиви (някои), известни иии имат висока доза самочуствие от това...знае че другите я имат за мн красива...тоест никви комплименти, c&f би работило добре в такава ситуация, обаче все пак в клуб трудно се говори...оставам най-вече на боди лангуидж и кино
ехх дайте ся вие вашите идеи и предложения..как някои от вас биха процедирали :dancing:

#2 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 11:09 AM

:very_sad: :dancing:
Мда, форума как е съществувал до сега без такава тема? И какво, никой ли до сега не е свалял чалга певица!?
Ей, dutchman, уби ме с това си питане, да знаеш!
Все пак не забравяй, че и те са хора като нас :) нищо, че понякога изглеждат по - извънземни :excl:

#3 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 02 June 2009 - 12:11 PM

Здрасти ман,
Ако имаш парите и си готов, мога да ти пратя каталога с цените да се ориентираш.
Ако се интересуваш, пиши на лична да не спамим тука :excl: (че е грозно пред останалите).

#4 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 02:00 PM

хъх,
бахти шитнята...
чалга синтетиките ли ти харесаха вече...

сваля се с чук, или лост... ефективна е и безбойлната бухалка но по-трудно се прикрива
а може и с тръбичка със стрели, това вече е класика

#5 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 02:26 PM

На мене по ирония на съдбата ми разказаха как става, верно познатият ми (който да наречем например... Иванчо) е с леви наклонности и става въпрос за Милко Калайджиев но все пак... нещо си е...

Уредили го нашия Иванчо след зашеметяващото шоу на Милко във варненска чалга дискотека да отиде в съблекалнята за да се снима с него. Имало още няколко фенове заедно с Иванчо. Тогава Милко Калайджиев поискал да изпее най-новата си песен на явно най-заклетите му фенове. При което Иванчо ,понеже бил на няколко уискита, отишъл и му изкрещял в лицето "ТАКА ВЕЕЕЕЕЕ!" Предвид видимото възмущения на чалга певеца, нашия човек се наложило да напусне... охраната веднага му помогнала.

Ето ви един примерен FR ,който се надявам да ви помогне в секс-борбата с чалгаиндустрията.
И внимавайте кои певици са женени, и кои не. :very_sad:

:excl:

#6 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 05:43 PM

Много е лесно да свалиш чалга певица.
Значи, отиваш до въпросната мадама, завърташ няколко пъти пред нея ключовете от новата ти X6-ца, почесваш се небрежно по връта с цел изпъкване на трицепса и обръщане внимание на 2 килограмовия ланец, след което с небрежен мутренско-селски диалект изцепваш "Ми скъпа, виждам, чи си самотна, айди ила да са качиш малко на баварицЪ".
А и да не пропусна, външния ти вид също трябва да е в тон с целия ти образ - засовник като водомер, черна прилепнала фланелка без надписи, големи бицепси, трицепси, квадрицепси и всякакви ицепси са задължителни, както и голата глава и много лошия поглед.
Ако скалъпиш всичко това, ще ги сменяш през седмица :excl:

#7 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 06:48 PM

Много е лесно да свалиш чалга певица.
Значи, отиваш до въпросната мадама, завърташ няколко пъти пред нея ключовете от новата ти X6-ца, почесваш се небрежно по връта с цел изпъкване на трицепса и обръщане внимание на 2 килограмовия ланец, след което с небрежен мутренско-селски диалект изцепваш "Ми скъпа, виждам, чи си самотна, айди ила да са качиш малко на баварицЪ".
А и да не пропусна, външния ти вид също трябва да е в тон с целия ти образ - засовник като водомер, черна прилепнала фланелка без надписи, големи бицепси, трицепси, квадрицепси и всякакви ицепси са задължителни, както и голата глава и много лошия поглед.
Ако скалъпиш всичко това, ще ги сменяш през седмица :very_sad:

:excl: Това е! Има и бонус: С този метод можеш да сваляш не само чалга певици. Котира се сред все повече и повече "обикновени" момичета.

#8 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 07:58 PM

Преди да стане известна пееше в клуб ТHE BESt, знам я, беше доста надута и съвсем обикновена мургава с тъмна коса и малки гърди но най-накрая се намери и за нея някой паралия да я направи известна. Този тип хора са в ранга на много пари! :excl:

#9 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 02 June 2009 - 09:17 PM

вижте ся..с пари всеки може :very_sad:
Идеята е без пари..да е интересно :dancing:
Moже да кажа че съм футболистче хахах много се връзват на футболисти :excl:

#10 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 03 June 2009 - 08:34 AM

Не е точно така, както го описахте, но това е много много дълга тема и не ми се спори. За някой неща сте прави. За други не. Имам опит в това отнушение и ще кажа само: Не всичко е такова, каквото изглежда.

#11 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 03 June 2009 - 09:12 AM

В кое отношение имаш опит?
И какво всъщност искаше да кажеш с твърдението си, че совите не са това, което са? :excl:

#12 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 03 June 2009 - 10:26 AM

Изглежда чалга-културата е дъното на обществото, дъното на интелекта, начин на живот съсредоточен в материалното, в разврата в най-чистата му форма. И все пак повечето хора по-света преминават в тази категория. Виждаш ли на чалга момичетата се ч**ат, "ако ти се е*е ходи на чалга"... Дето се вика ТЪП СЪМ АМА СЪМ ДОВОЛЕН.... еееми лошо няма........ И все пак НЕ - БЛАГОДАРЯ! Това си е интелектуална дрога, ако другите дроги изострят сетивата, то тази определено ги притъпява и скъсява социалните рамки... Амбицията в чалга индустрията = продаване на душата. Това е моята тиория

#13 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 04 June 2009 - 03:40 PM

Чалга певиците имат цял екип сътрудници за всеки концерт (или поне така би трябвало да бъде, не съм ги гледал на живо). Общо взето преди/по време/след концерта има програма, която се следва и неща, които се вършат. Също има и хора, които следят нещата да се случват според плана и ако певицата трябва да свърши да пее в 11:34 и после да ходи да яде в бекстейджа - това ще се случи. Освен ако не се появи някой мноооооого богат и влиятелен човечец.

Моите предложения са две:

1. Внимавай с охраната. Ако пеенето приключва в 11:34 - не се опитвай да я задържиш дори минутка по-дълго, иначе охраната може и да не е доброжелателна.

2. При всичките лакоми погледи всяка вечер, мацките от чалгата определено знаят какво им мисли всеки. Те са направени, за да искаш да ги ч**аш :) - нищо ново.
Предлагам нестандартен подход - привличаш и вниманието с нещо различно от ланци/пари/мускули (не знам какво - оправяй се :( ) и правиш така, че тя да те покани в бекствейджа или да ти даде номера си на излизане от клуба.

Успех. Според мен си струва - авантюристична идея, но внимавай със здравната книжка :(

#14 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 06 June 2009 - 01:15 PM

Благодаряяяя Нитро...
Ехх поне някои да сподели ентусиазма ми хахах :very_happy:
Амм иначе аз си мислех по-скоро за някое участие в местен клуб отколкото за концерт..
А между другото веднъж с приятел сме взимали телефона на чалгарка..някоя си Теодора обаче тогава нямаше Дейвид Д. а Джак Д. ии не си спомням много..спомням си че тя ни звъня след няколко дни да сме се видяли на кафе хахах :very_happy:
То макар и шанса да не е много голям да се прибера с певачката удома си струва заради самия адреналин :very_happy:

#15 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 11 June 2009 - 06:18 PM

Изглежда чалга-културата е дъното на обществото, дъното на интелекта, начин на живот съсредоточен в материалното, в разврата в най-чистата му форма. И все пак повечето хора по-света преминават в тази категория. Виждаш ли на чалга момичетата се ч**ат, "ако ти се е*е ходи на чалга"... Дето се вика ТЪП СЪМ АМА СЪМ ДОВОЛЕН.... еееми лошо няма........ И все пак НЕ - БЛАГОДАРЯ! Това си е интелектуална дрога, ако другите дроги изострят сетивата, то тази определено ги притъпява и скъсява социалните рамки... Амбицията в чалга индустрията = продаване на душата. Това е моята тиория


Не е дъното на обществото,но съм съгласен за интелекта.Много от фолк певиците са меко казано тъпи.(Има и умни между тях-например ветиринарен лекар-Малина).Чалгата не притапява сетивата-що за идиотско твърдение.Това че хора с нисък коефициент на интелигентност я слушат е друго нещо,но и там има изключения.
Теорията ти е до някъде вярна,но до някъде.

Иначе по темата.Може би NEG хитове и C&F съчетани с голямо майсторство,защото фолк певиците са надути,можеш да успееш.
Успех на този,който ще се захване със задачата :drooling: