Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Живот на 21


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 12:28 AM

Намерил съм си момиче изрисувано като от книжка, едно пищно... сладко с такова готино характерче и невероятно земно!
От както сме заедно (повече от половин година) веднъж не сме се карали...
Доста силна любов, ако бях по-голям бих се оженил за нея, определено прилича на бъдещата ми жена! :)
Проблемчето е в заглавието на темата, аз съм на 21 и трябва да се наживея. Загатнах й го, милата се разплака, късаше ми се сърцето и я излъгах, че е тест за да спи спокойно. Забравих да спомена за ненормалната опция, която тя предложи, да си хойкам свободно, щом няма чувства към други няма да го приеме като изневяра. Така го каза, защото знае, че може би е единствената, която мога да обичам. Малко съм студеничък от към женски нежности...
Звучи абсурдно... Звънка ми тя:"Мило къде си? Нали щяхме да ходим при вашите да ги видим" "Чакай да свърша с тая п*тка и идвам..."
Аз не съм способен на такива извращения, мога само да си представя как ще се чувства, затова ще я оставя, казвайки й истината, стараеки се да не я обидя, защото наистина не е заради нея. Единствено мога да се надявам, че когато се находя и искам да се върна при нея, че няма да съм й безразличен. Това не ви го написах с конкретна цел, просто споделям, интересно ми е какво ще напишите.

Edited by exort, 29 May 2009 - 12:46 AM.


#2 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 29 May 2009 - 12:46 AM

Сещам се замо за едно:
"Кучето скача според тоягата".

Този път ти си кучето, а тоягата липсва. Не стига че си попаднал на нефтен кладенец ами имаш и желание да се похвалиш. До тук добре. Но ми се струва че леко искаш и да си поревеш.

"Въх, колко щастлив мога да бъда, но не съм. И това именно е жалкото, защото не знам какво точно искам, че да го пожелая"

Почакай малко, ман, ще дойде и друго време (не ти се каня).

Вариантите ги знаеш:
1. Идва ти акъла овреме и се връщаш при мацката
2. Идва ти акъла дваж пъти повече и се връщаш при мацката и през това време вършееш всичко, дето има щастието да ти пресече пътя.
3. Ходи се гръмни - "като от книжка, едно пищно... сладко с такова готино характерче и невероятно земно!". Направо нямам думи. Теб само тоягата те оправя.

Дай още някоя мисъл, че да имам къде да хапя.
Усмивки

#3 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 09:01 AM

Сещам се замо за едно:
"Кучето скача според тоягата".

Този път ти си кучето, а тоягата липсва. Не стига че си попаднал на нефтен кладенец ами имаш и желание да се похвалиш. До тук добре. Но ми се струва че леко искаш и да си поревеш.

"Въх, колко щастлив мога да бъда, но не съм. И това именно е жалкото, защото не знам какво точно искам, че да го пожелая"

Почакай малко, ман, ще дойде и друго време (не ти се каня).

Вариантите ги знаеш:
1. Идва ти акъла овреме и се връщаш при мацката
2. Идва ти акъла дваж пъти повече и се връщаш при мацката и през това време вършееш всичко, дето има щастието да ти пресече пътя.
3. Ходи се гръмни - "като от книжка, едно пищно... сладко с такова готино характерче и невероятно земно!". Направо нямам думи. Теб само тоягата те оправя.

Дай още някоя мисъл, че да имам къде да хапя.
Усмивки



Хахахахаахахха :) Сорри за офф-а, ама ексорт този път изкърти!

ОН: Пич ти да не си в цикъл? Споко, ще потече малко и ще ти мине ;) (това за автора)

Edited by Cmacu, 29 May 2009 - 09:02 AM.


#4 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 09:45 AM

Страх ли те е да обичаш истински? Заради такива като теб момичетата смятат любовта за утопия. Обръщат го на проституция и отношенията между половете се изопачават. Жевеело му се на него... Защо преди да се намесят чувства не помисли за последиците от поведението ти?

#5 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 10:24 AM

Нали не си мислиш сериозно, че тя ще те чака? Или я имаш сега или забрави за нея. След няколко години я камилата, я камиларя. А съдбата, която й отреждаш? Тя да линее по теб още няколко годинки, докато ти се наживееш... И защо реши, че си умирга да се ожени за теб???
Много готино, че сподели историята ти, да знаем поне, за протокола, че има и такива моменти!
Пък, ако я зарежеш и попаднеш след нея на няколко дръвца, може и бързо бързо да се сетиш, че изпускаш питомното, за да гониш дивото :)

#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 03:01 PM

еми тогава да си се ожаенят, а?? я се стегнете малко, пича е на 21... аз, като с година по-голям, мога да ти кажа, че напълно те разбирам :) но това решение ти трябва да го вземеш... дали да си с нея или не съвсем? помисли дали губиш ЧОВЕКА с главни букви или не съвсем... иии определено е по-добре сега да се наживее отколкото да се сети на 38 като има две деца вече и... всяка монета има две страни, а не само една женска гледна точка.

#7 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 03:27 PM

Ако смяташ, че трябва да имаш деца от сегашната недей й изневерява. Ако смяташ, че не искаш да сте заедно за години напред... живей си живота. :) По-добре сега да й направиш по-малкото зло, отколкото след след година, две, три да й разбиеш сърцето.

#8 crazy

crazy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 04:02 PM

абе пич, щом я харесваш си стой с нея, но е рано за брак, просто си стойте заедно

а за да си правиш кефа си купи един пистак/ако имаш достатъчно излишни пари/ и си готов :D :) точно и годините си направил

#9 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 06:42 PM

Ако смяташ, че трябва да имаш деца от сегашната недей й изневерява. Ако смяташ, че не искаш да сте заедно за години напред... живей си живота. :) По-добре сега да й направиш по-малкото зло, отколкото след след година, две, три да й разбиеш сърцето.

Точно така. Ако обичаш един човек истински ти няма да се сещаш за други. Няма значение възрастта, имам доста приятели влюбени от деца още заедно. :D

#10 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 06:45 PM

Чувствам се като глупак, че я накарах да ме обича, тогава не разбирах какво правя.
Мацката е определено дамата на живота ми.... Бях тръгнал днеска да правя глупостта да я оставям, след не малко драма, сълзи и израза "Научи ме да живея без теб" ме разубеди + зелената светлина да се забавлявам с други щом няма чувства. Тя, знае, че всичко става въпрос за моето его, което е голямичко, тя прекрасно знае, че я обожавам и ще умра за нея, затова предложи този на първо четене налудничав вариант. Някой ден ще имаме хубави деца :)
Имам доста проблеми с бизнеса + учене и постоянни караници с родитилите ми + живеене в 2 града са ма изнервили доста и не съм на се*е си, но ще се справя - разбира се :D

Edited by razace, 29 May 2009 - 06:46 PM.


#11 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 07:52 PM

Имам доста проблеми с бизнеса + учене и постоянни караници с родитилите ми + живеене в 2 града са ма изнервили доста и не съм на се*е си, но ще се справя - разбира се smile.gif

За другите неща сам ще стигнеш до най-правилното решение!!!
Та идва лято... :) вземи си малко почивка и си гледай собствения кеффф.

#12 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 30 May 2009 - 10:11 AM

Чувствам се като глупак, че я накарах да ме обича, тогава не разбирах какво правя.
Мацката е определено дамата на живота ми.... Бях тръгнал днеска да правя глупостта да я оставям, след не малко драма, сълзи и израза "Научи ме да живея без теб" ме разубеди + зелената светлина да се забавлявам с други щом няма чувства. Тя, знае, че всичко става въпрос за моето его, което е голямичко, тя прекрасно знае, че я обожавам и ще умра за нея, затова предложи този на първо четене налудничав вариант. Някой ден ще имаме хубави деца :)
Имам доста проблеми с бизнеса + учене и постоянни караници с родитилите ми + живеене в 2 града са ма изнервили доста и не съм на се*е си, но ще се справя - разбира се :D


На кой мъж му е притрябвала зелената светлина на жената? Зарежи тия глупости, това не означава нищо. Надявам се разбираш, че това я прави доста глупава и наивна, което е напълно в разрез с образа описан от теб в началото. Да ти се моли, да плаче, да се унижава? Не разбираш ли, че всичко това малко или много, осъзнато или не ти разваля цялата представа за нея. Ти искаш жена, която си знае "цената". Която е на твоето ниво и именно това ти доставя най-голямо удоволствие, когато е под теб.
Между другото изобщо не виждам и не усещам голямото ти его.

"Някой ден ще имаме хубави деца" ....... На колко години си? Няма да се смея, недей и ти когато го прочетеш това след време! Трудно е да не се усмихнеш поне, нали?

Проблемите с бизнеса се казват "финансова криза" - от опит мога да ти кажа, че такива моменти са много важни, защото това е шанса ти да направиш огромен скок срещу конкоренцията, да разбереш на кого наистина можеш да имаш доверие и най-вече да осъзнаеш дали това е твоето място в обществото, дали си намерил правилният път

Проблеми с ученето :О - Ученето не може да бъде проблем... то е избираемо и може да бъде само развитие. Къде е проблема? Оценки... те нямат никакво, ама никакво значение, важно е какво ти влиза в главата. Бтв, намери си речта на Стив Джобс :)

Караници с родителите - има една тактика "Топло <> студено", тя не действа само на жени, пробвай я.

Май си загубил земята под краката си. Не забравяй, че има много неща на който можеш да стъпиш. Връзката ти, работата ти, университета, родителите ти са само част от тях. Има приятели, вяра, хобита и спортове, амбиции и много други, който също могат да бъдат добра и стабилна основа.

#13 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 30 May 2009 - 04:08 PM

Нима е унижение, когато плачеш за някой, когото обичаш... Не ми се обеснява, има неща, за които си прав за други не.
Егото не се измерва с литературни герои...

Edited by razace, 30 May 2009 - 04:15 PM.


#14 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 30 May 2009 - 04:50 PM

Нима е унижение, когато плачеш за някой, когото обичаш... Познава женските номера, не обича да ги прилага, не е като съвременните ни пу*ки
Какво значи да си знаеш цената? Свирки за парцалки?! Те ебем и в съвременното общество....
Говори няколка езика, учи най-елитната специалност, може да мине за каскадьорка на джесика алба. Да, вярно, е че дразни съвсем леката наивност, която проявява от време на време, но и направих забелжка, дано се поучи, че е за нейна сметка...
Няма нормален мъж, който само като я види и да не иска да е негова. Тя и сама ми каза вчера... "Как ще се чувстваш, когато знаеш, че някой друг ме гушка, че някой друг спи до мен"...
Проблема с бизнеса, е че е нов, финансовата криза не ме бърка особенно, родитлите са ми immunne към топло и студено. Аз и принципно се държа гадно с тях, просто ме нервират с тъпите си грешки и твърдоглавието си. За егото, не мога да ти помогна, но само, че пиша във форум вече ми го скапва...

Edited by razace, 30 May 2009 - 04:56 PM.


#15 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 01 June 2009 - 12:24 AM

Скъпи приятели,
Събрали сме се тук...
С прискърбие искам да Ви споделя...
Че хората винаги им се живее/здендза, независимо на колко години са.

Ако видите един добре облечен господин на 38 години с часовник за 3000 евро и облекло на Denil и той Ви каже "Уффф, хич не ми се живее, хич не искам да се радвам на живота" не му вярвайте. Той открито Ви лъже.

А приказката, че ако не си живял на млади години, на стари ти става нещо и подивяваш и почваш да правиш глупости...
Ми замислете се, че хората които са в бранша от повече години, "са врели и кипели в тия работи" и просто знаят как са си опечат работата така че никой да не разбере?! Какво ще кажете за това?