Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Идей за продължение на свалка


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 sladur4o

sladur4o

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 23 May 2009 - 02:58 PM

Здравейте,преди няколко дни се запознах с едно момиче (на 15) по обши познати.Ходихме на кафе,взех и скайпа и телефона ,разбрахме се да се видим отново.От нейна приятелка разбрах,че тя ми се кефи.Дайте някакви идей за готин подход,аз си имам някви,ама се пак искам да чуя и мненията на по големите

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 May 2009 - 03:22 PM

обаждаш и се по телефона. уреждате среща. водиш я на билярд, боулинг, филм (но по-емоционален), театър... четеш библията и експериментираш :cj:

#3 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 03:18 AM

Не знам дали си от София, но преди седмица ходих на лодките на езерото Арияна с приятели и беше много приятно. Особено ако можеш да гребеш добре, готиното прекарване е гарантирано :) И е доста евтино.

#4 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 03:00 PM

Аз като по-голям (на години, разбира се... акъла ми е като на ембрион) няма да ти дам идеЙ за 15-годишна, защото не съм фен на педофилията. Последният ми опит с 15-ки беше преди около 5 години в гимназията. Дори да ти плесна няколко примерченца и идеЙ за готин подход, времената толкова се промениха, че ако ги пробваш сега, вероятно ще те гледа тъпо или ще те шамароса. Наборите ти ще ти дадат най-адекватен съвет.

#5 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 04:31 PM

Купи и сладолед и я закарай в някоя библиотека, дамонстративно си вземи няколко книги на философи. Гледай тя да го види, много е добро :) После, след срещата, може да идеш до някоя бутка да си вземеш списания с голи снимки на малки момичета и да освободиш сексуалното си напрежение. Занимавай се с педнадесетгодишни само, ако си непълнолетен - гимназист! Ако си на 25 или са предишния си рожден ден си получил подарък бастун или диплома 40-години сух режим - вземи хранилката! Ако си гимназист - евалата!

#6 SouLtree

SouLtree

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 49 Мнения:

Posted 31 May 2009 - 02:07 AM

Ами, колкото и да ти се иска някой съфорумец да ти даде точен и директен отговор на въпроса, Няма Да Е. Трябва да поизчетеш Библията и поне няколко книжки на тази тематика (има доста и невероятни като съдържание книжки качени в интернет, ето ти линк към темата във форума--> http://donjuancentre...showtopic=13704 ). След прочитането, паралелно може и някоя и друга тема от форума да прегледаш, мисля, че няма шанс да не се сетиш как да продължиш каквото и да е.