Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

етап "обаждането"


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 02:01 PM

говорих с някои колеги и има противоречиви възгледи по въпроса. ще ми е интересно всеки да си каже мнението.

- никога, ама никога не се обажда на момиче повече от един път (спазвай това правило винаги от сега нататък, докато осъзнаеш истинския смисъл и идеята му), тя е забелязала или ще забележи, че си я търсил и ако има дори малко желание (понякога е достатъчно и мъничко любопитство само) сама ще те потърси и вярвай ми ще намери начин!
Ще опитам да вкарам и една друга идея: Ако и се обадиш два пъти, тя знае, че ще има и трети, а повече от три пъти вече е досадно (постави се на нейно място)


не съм съгласен. все пак нека за секундичка забравим, че жените са... жени и си представим, че са хора. момичето си е зарязало телефно някъде из гооолямата и чанта пълна с... изобщо не го чува. или го е зарязала на зарядно и гледа филм в другата стая (пак не го е чула). не успорвам, че рано или късно ще види пропуснатото повикване, но представете си, че успоредно с вашето има още 8 пропуснатаи повиквания от други можеби по-интересни и от вас хора. а ако не сте направили желаното впечатление? вярно е, че ако има малко интерес ще се обади, но ако говорим за някоя 9ка, то ще звънне ли на всички, които са и звъняли?

повечето момичета са научени, че ние трябва да им звъним. и по default не звънят. знаете ли колко много са на мнение "ами ако е важно той ще ме намери"... и аз бях така до преди известно време.

ако вече се обадиш два пъти, през 30-40 минути или през по-малко, ако е спешно, виждайки пропуснатите повиквани, тя неминуемо ще реши, че е важно и ще ти дрънне... ако ли не, си правиш изводите. е разбирасе, ако предните два дни си и звънял сумарно 138 пъти... все тая

с разни идеи като "повече от два пъти не се звъни", "звънете само един път, ако ви има номера", "изчакай докато даде свободно 5 пъти... повече няма смисъл"... съм изпуснал... нямате идея колко момичета. ами то само докато си намери телефона в "чантичката" минават между 5 и 15 минути... но когато си отебал някоя сладурана, заради подобно нещо и след един месец я засичаш случаино и тя ти се мята с думите "ей какво направви ти... нали щеше да ми се обадиш"... а когато това се случи няколко пъти, вече осъзнаваш, че трябва да си с една идея по-настоятелен... то си е казано "ако сам не си поискаш, то никой няма да ти даде"

това са само правила, които можем и трябва да интерпретираме. но без основата или правилата е силно вероятно да направим катасторфа... или дори често да правим такива. тъй че разберете идеята на правилата и действайте... но с разум :rocknroll:

#2 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 May 2009 - 02:40 PM

Много интересна тема. Всъщност двамата сме си говорили точно на тази тема по врена срещата на форума.

Моето мнение, че жените много по-лесно казват "Next". Цялото им (типично) действие се състои в това да стоят на края на конвейра и да цъкат с език шепнейки си "Next". Докато дойде един истински мъж и крачетата им нежно се размекват, губят ума и дума и после пълен шах и мат. Да се върна на темата.

Като цяло жените са на принципа "Ако е на зор ще се обади пак". Ако нещо пича реши да не повтори звъненето и мацката реши да се почеше по кифирицата, осъзнала че тя всъщност държала на този мъжки екземпляр, тогава следва следното: "Ми той не се обади, съдбата е решила така защото той не ме заслужава" и драмата приключва до тук (ако е млада и красива разбира се). Понякога им завиждам за безочливото хладнокръвие. Определено има с какво да обогатят света.

В едни специални четива четох разни работи че всеки трябва да намери "правилата, които работят за него". Така че...

Don_Kiko за едно е прав. Може би е добра идея да звъниш продължително- може би 5-6 бийпвания.

#3 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 03:11 PM

Аз звъня по три пъти. Ако първият път не вдигне звъня след час-час и половина. Третият и последен път е след 4-5 часа, защото ако е имала някаква работа да може да си я свърши на спокойствие, а не да мисли за други неща. :rocknroll: Не вдигне ли и след третия път... знае ми номера. Ако е навита ще звънне, ако ли не здраве да е. :applause:
Когато вдигнат е важно интунацията на гласа да "лъха" на самоувереност, а не обаждащия се да мрънка под носа си и да приказва несвързани и безмислени неща. Следва продължение...

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 03:21 PM

Аз звъня по три пъти. Ако първият път не вдигне звъня след час-час и половина. Третият и последен път е след 4-5 часа, защото ако е имала някаква работа да може да си я свърши на спокойствие, а не да мисли за други неща. :rocknroll: Не вдигне ли и след третия път... знае ми номера. Ако е навита ще звънне, ако ли не здраве да е. :applause:
Когато вдигнат е важно интунацията на гласа да "лъха" на самоувереност, а не обаждащия се да мрънка под носа си и да приказва несвързани и безмислени неща. Следва продължение...


аз третото го правя на следващия ден (но ако ме е изкефила много мацката)... на всеки се случва да има кофти ден... котката му да умре... и други разни такива. а и от друга страна - три пъти в един ден... не си е оферта. това, че не вдига не винаги значи, че те реже... все пак и те са хора... май

идеята ми е да излезете от концепцията... тя не ми вдига... маааааму стара... ни стааааа... и NEXT!

Edited by Don Kiko, 20 May 2009 - 03:30 PM.


#5 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 03:42 PM

аз третото го правя на следващия ден (но ако ме е изкефила много мацката)... на всеки се случва да има кофти ден... котката му да умре... и други разни такива.

идеята ми е да излезете от концепцията... тя не ми вдига... маааааму стара... ни стааааа... и NEXT!

Третият път е за по-сигурно, че съм отрязан. :applause: Не мога да бъда харесан от всички жени, така че не го взимам толкова присърце. :rocknroll: Всяка жена си има различен вкус и правото на избор трябва да се уважава у всяка от тях. Пък може след седмица например още едно-две обаждания за всеки случай да се пробват, ако е някоя, която наистина си заслужава. :applause:

три пъти в един ден... не си е оферта. това, че не вдига не винаги значи, че те реже... все пак и те са хора... май

"Ако е заинтересована ще звънне, ако ли не здраве да е..." :beat_up:

#6 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 05:24 PM

И аз мисля, че след 3-тото звънене нещата стават натрапчиви. Не че ми пречи да звъня и 100 пъти. Но защо?
Да изглеждам като някой отчаян тиин ли? М не, мерси...не ми е в стила :applause:
В случаите когато девойката не си чуе телефона, позвънявам след около час или два. Ако пак не го вдигне, рядко потретвам или ако се случи е след още няколко дена.
Когато пък ми вдигне от първия път, и при уговорка на среща почва да увърта. "Ама аз, нали съм заета ся...Незнам кога ще съм свободна" и т.н., много много не ги изслушвам и се измъквам по терлици. Следва максимум още едно, ако и тогава увърта...никога повече не звъня.
Имах подобен случай. Запознаваме се в бар чрез общи познати. Взимам телефона, звъня след 2-3 дена. Започва се едно мъчително мрънкане и лигавене...че много учи и работи. След няколко дена пак опит. И пак фразата "аз ще ти звънна". След няколко дена последва изтриване на телефона. След няколко месеца случайна среща на необичайно място...аз се правя на артист и и свалям звезди колко се разхубавила и напомпвам самочувствието и до пръсване. Следва израза от нейна страна което всъщност е наградата за хубавите ми думи "Обади ми се да пием кафе някой ден", а аз отвръщам "Имаш ми телефона, аз твоя го изтрих" :rocknroll: Една голема, голема усмивка обръщам се и си тръгвам.
Последваха няколко смс-а от нейна страна да ме уведомява къде щяла да ходи на кръчма или бар, които не бяха отразени от моя страна.

Аз много си харесвам и съобщенията. Някой хора ги отричат категорично, но аз си мисля че правилно използвани вършат страхотна работа. Пращането повече от 1-2 е напълно излишно. Ако ще кълве, кълве и на един :applause:
Много често ми се случва първия път вместо позвъняване, да е смс и след това да звънна. Преценям според девойката. На лиглите подхождам с някой глупав смс, на по-сериозните се обаждам.

#7 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 05:31 PM

Айй и моят ред дойде да ударя с тежката си дума!

Принципно звънвам два пъти. Не дигне ли на първото повикване, второто е, когато ми дойде кефа пак (или ме е ударил хормона още по-силно), но, разбира се, и тя може да има няк'ва работа и поради тази причина гледам да ми кефне поне след два-три часа. Този ден повече не звъня.

С разликата, че обикновено никога повече не звъня.

Дали е мноо яка или пък ме размазва емоционално (и е мноо яка) обикновено не ме кара да прекрачвам принципа си и трети път няма.

Трети път има, само ако:
- ми е призвъняла поне (когато си е видяла ГеСеМето или й е кефнало на нея)
- драснала е един смс
- срещнал съм я отново и е демонстрирала видим интерес към мен (или й е стискало поне да ме нареди, защо не съм й звъннал още веднъж :rocknroll: )

КРАЙ НА ПРОГРАМАТА. СПРЕТЕ СИ ТОКА И БЯГАЙТЕ НАВЪН СЕГА.

#8 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 08:47 PM

А нас питате ли ни лесно ли е да си поглеждаме постоянно апарата, като чакаме обаждане от съответния екземпляр :rocknroll: , мъчейки се да не нарушим правилото никога да не звъним първи? :applause:

#9 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 09:13 PM

А нас питате ли ни лесно ли е да си поглеждаме постоянно апарата, като чакаме обаждане от съответния екземпляр :rocknroll: , мъчейки се да не нарушим правилото никога да не звъним първи? :applause:

А всъщност има ли значение на следващия или след няколко дена ще се обадим?
Питам чисто информативно :applause:

#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 10:10 PM

А нас питате ли ни лесно ли е да си поглеждаме постоянно апарата, като чакаме обаждане от съответния екземпляр :rocknroll: , мъчейки се да не нарушим правилото никога да не звъним първи? :applause:

На теб ти пука, на повечето - не.
В този форум търсим общото правило, което ще Ни доведе до успех в повечето случаи.

Vasil_G, ако е за първа среща - 3-5 дена. Ти преценяваш.
Ако е била много "въодушевена", когато си записвал магическите цифри от номерчето й, нека се пържи по-дълго.

Edited by Xtigyro, 21 May 2009 - 07:39 PM.


#11 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 21 May 2009 - 01:00 PM

Имаше един филм с Джим Кери- "Yes man". Та в този филм той беше пълен лузър. Голям задръстеняк. Невъобразимо смотан. Докато не отива на един семинар, според който трябва да се казва "Да" на всяко предложение,иначе последствията ще бъдат катастрофални. Та той започва да казва "Да" на всяко предложение. Докато веднъж не казва "Не". Тогава всичко му тръгнва на зле и той си мисли,че го е застигнало проклятието на семинара и поиска отговор на въпроса "Как да премахна проляклятието..?" от водещия на семинара. Тогава човекът му обясни,че не е просто смотан,а е идиот. Че няма никакво проклятие,никакви правила и цялата тая работа със съгласяването е трябвало да му даде начална скорост, но изборът дали да каже "Да" си е негов. Филма е доста интересен.
ОК. За тези от вас,които още не разбират накъде бия,ще обясня. Цялата тая работа с правилата и всички глупости служи само за да ти помогне да положиш основите. Като цяло всичко зависи от теб. Тя няма да те убие, ако и се обадиш по-рано от третия ден или ако срещата е по-дълга от час. Сляпото спазване на правилата е за този тип см...ам,хора, които не умеят сами да решат какво и кога да направят. И когато някой започне да ми цитира правилници...става ми тъжно. :beat_up:
Слабите се стремят към порадък :rocknroll: ,силните владеят хаоса! :applause:
Действай, както смяташ за добре,пък каквото ще да става. :applause: Може да те отреже, обаче винаги е по-добре да опиташ и да сгрешиш, за да се поучиш, отколкото да търсиш отговорите на "екзистенциалните" въпроси в разни форуми.

#12 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 21 May 2009 - 05:27 PM

Супер.. радвам се, че дадох основа за размисъл... сега ще поясня няколко общи неща:

*всички сте прави, независимо дали единият звъни 3 пъти, а другият е настоятелен и го прави 100.

*Това правило е написано за човек, който няма капка опит, който очевидно не успява да се контролира и който му трябва основа на която да стъпи.

*Аз наистина много рядко се обаждам втори път (не помня кога за последно съм го правил), много рядко говоря повече от минута и много рядко приемам толкова присърце това, че не са ми вдигнали..

*Когато жена ти даде телефона си значи си има причина... Колкото по висок е рейтинга и, толкова по-сериозно впечатление си и направил, за да го направи, от където логично следва, че след като си я потърсил, ще се препоти малко, ще се поколебае малко, ще усети, че не си поредния досаден нииди и ще намери начин да се свърже с теб, било понякога и дори съвсем случайно... Те са много изобретателни в това отнушение.

*От кога всяка втора девойка стана толкова специална, че да и се звъни втори път. Какво всички ли намирате единствената. По колко пъти на ден? Още повече за първа среща... Та вие още не я познавате и вече е толкова важна, че да си мислите час и половина преди предното позваняване, дали изобщо го е забелязала. Ако почнеш да се филмираш кога да и се обадиш пак и бля бля, започваш да мислиш за нея, да се самонавиваш, да грешиш.

*За този, който каза че жените лесно отсвирват, май ексорт. Братле, разбери, че те си имат други правила... Нямам право да му звъня, нямам право да го търся първа, нямам право директо да демонстрирам интерес и т.н.(целта не е да се поясняват женските правила) И тези дето си имат собствен мъжки харем, съвсем не са толкова много, колкото изглеждат по улиците. Това, че е облягла късите гащи, дълбокото деколте и е сложила тъмните очила, не означава, че около нея има десетки мъже (май има само десетки момченца, това е тъжно) или че се мисли за велика и единствена. Просто конкуренцията ги е създава такива. Борбата за малкото останали мъже е жестока и колкото по-малко са те, толкова се вдига стъпалото, а жените знаят, че красотата е в основата на стълбичката. И когато погледнеш през очите на мъжа, за когото е цялото това състезание, когато приемеш, че избора е твой, а не на жената, тогава осъзнаваш, че това не ти се е обадила, след като е видяла, че си я търсил, е неин (еххх как се пишеше тази думичка) проблем, а не твой. Дори да не е от гледната точка на един вид "десетките" в йерархията, а като просто като цяло, жените на земята са близо два пъти повече отколкото мъжете (някой да намери статистика за България, ако му се занимава. Но аз съм сигурен, че тук процента е дори повече. Нужно ли е да добавям, че българките са си доста красиви) Свалката, флирта, танца са крачка за крачка, стъпка за стъпка. Ти си мъжът ти трябва да контролираш посоката и стъпките! Ехххххх

*Всъщност цялото това нещо с правилата е само за хората, който се учат, то е основа, поне според мен. Реално аз никога не съм минавал през нея, за да мога да оценя на сто процента колко тази основа трябва да се спазва на началния етап. Когато попаднах на сайта, когато започнах да чета неща на подобна тематика, в повечето от примерите открих случки от миналото ми, в повечето от правилата видях начина си на мислене и това събуди още повече любопитството ми. В последсвие започнах по често да общувам с приятелите си, които имаха проблеми в това отнушение и се опитах да им помогна. На повечето успях, но честно казано има и безнадеждни случай. Какво искам да кажа с всичко това. Твърденията, правилата и тезите са си мои. Това е моят поглед и моите разбирания за нещата от живота. Аз вярвам, че съм прав, защото имам достатъчно доказателства за това. Хората, които ме познават лично също ми се доверяват, защото също виждат резултатите. Има и един интересен момент със трите сили: пари, красота и физическа сила, както и четвъртата сила - силата да убеждаваш, която контролира останалите. Потърсете си информация по въпроса. Когато се обаждаш, не се обаждаш с идеята, че ще трябва да го направиш пак. Не се замисляш колко пъти трябва да го направиш. Имаш друга цел. Дори само промяната на нагласата ви към това нещо, дава по-добри резултати от това да се обадиш три или четири пъти и да бъдеш настоятелен.

Ще разкажа интересна случка, можете да опитате подхода ми:
Един приятел се дразнеше на някаква надута мацка, че го била отрязала брутално. Разказа ми историята на по чашка и искаше съвети. Казах м,у че няма смисъл и го убедих да се откаже, а той каза че ще го направи, само ако и отмъстя. И така имах телефонен номер на момиче, което не знае нищо за мен, което според описанието му нямаше да ми вдигне и за което той твърдеше, че няма да ми обърне никакво внимание. Обадих се веднага и не ми вдигна. Звъннах още 4 пъти същата вечер и си настройх напомняне да и се обадя след 5 дни пак. Изобщо изключих мисълта за тази идея. Залагах на това, че след като не я потърся пак известно време ще събудя поне малко любопитсвото й. Когато я потърсих отново, не ми вдигна и реших да продължа напред. Да не се занимавам повече. Около два часа след това тя ми се обади (след като се запознахме каза, че я издразнило това, че не съм започнал отново да и звъня, че не съм и пратил съобщение), когато го направи не изпуснах шанса си. Казах горе долу следното: "Един познат ми даде номера ти, каза че сме един за друг, че си много красива и готина. Той е свестен и не мисля, че би ме излъгал, затова си мислех, че ще бъде интересно да се срещнем, сега карам и не мога да говоря, ако имаш желание обади ми се утре, и ми кажи кога ще си свободна през следващата седмица. Чао". Сигурен бях, че ще се обади пак, най-малкото от любопитство. И така, вече не е с толкова високо самочуствие.
Мисълта ми отново е, че трябва първо да бъдете сигурни в се*е си. Второ да имате контрол над ситуацията, без дори човека отсреща да го осъзнава. Да сте максимално честни и креативни и винаги да използвате само силните страни на ситуацията. В този случай моята най-голяма слабост се превърна в най-голямата ми сила. Това, че не ме е виждала и не ме познава от предубеденост стана любопитство. И въпреки, че това не е правило, а само интерпретацията на правилото, пречупването му през случката и настоящето винаги може да доведе до добър резултат. И въпреки, че това може би означава да не спазвате правилата, аз знам за се*е си, че именно правилата и принципите, които сам съм наложил за се*е си ми носят успех. Малко е объркващо, но е вярно, За да имаш успехи, не е достатъчно само да си креативен и да импровизираш, трябва да развиеш воля, да четеш, да тренираш, да бъдеш едновременно самокритичен и да имаш самочуствие. Колкото по трудно е, толкова по-високи стават скиловете ти, дори да не успееш.

Аз не съм добър учител, защото не давам средни оценки, защото не се примирявам със средни резултати и ми е трудно да погледна през очите на ученика. Затова извинете ме за глупостите, които пиша.

Edited by Cmacu, 21 May 2009 - 05:40 PM.


#13 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 21 May 2009 - 08:46 PM

Етап "Обаждането". За него нямам изградени принципи и навици. Нямам нужда от тях, защото при мен резултата от обаждането е отражение на това дали е имало/нямало привличане при live разговора. Ако е имало - ще отговори, ако е нямало - ще се прави на приятно глуха когато звъня. Да, толкова е просто. Не искам да си затормозявам и без това гладкото мозъче.

Повечето от вас излизат и говорят с момичета за да... събират телефони. Там ви е грешката. Не обръщате достатъчно внимание на далеч по-важния етап - първото впечатление, как е минал разговора, забавлявали ли сте се двамата, посягала ли ти е тя да те бие защото много я закачаш :rocknroll: , имало ли е привличане и интерес. А после очаквате още на първото обаждане да правите телефонен секс по желание на мацката. Дедовия!

Разчупете шибаното й сиво ежедневие, направете нещо нестандартно, така че да ви запомни като "дааа... момчето, което... ". Тогава ще изчезнат мъките ви тип "Звъннах 144 пъти, но не ми вдига. Може би се къпе! След 15 минути ще пробвам още стотина пъти. Ако не иска, значи е кучка. Извод: Всички жени са кучки!!!".

#14 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 21 May 2009 - 11:17 PM

Има ли водоустойчиви телефони? Ако телефоните бяха такива, жените щяха да се къпят с тях, да плуват. Прави ми впечатление, че те не зарязват телефоните си като нас, защото винаги чакат някой да им се обади, да им каже някоя клюка. Женски работи. Нормално е, да не си намери телефона в чантичката, но все пак опитайте пак. Като се обаждам на съученичка и винаги ми вдига, винаги! Без изобщо да се бави, 2-3 бийпа. Красивите жени винаги носят телефона в се*е си, затова тя решава на кой да вдигне. Иначе и аз звъня 2-3 пъти - оптимист!

#15 SouLtree

SouLtree

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 49 Мнения:

Posted 22 May 2009 - 12:43 AM

За мен частта с телефонното обаждане е просто част от цялото, от голяма игра (голяма, голяма колкото си я направиш). Важно е да направим първото впечатление - силно, за да има какво надутата девойка да очаква и то да бъде различно на фона на баналността, защото примерно замислете се. Колко от вас очаквате рожденния си ден с нетърпение и колко от вас очакват просто следващото утро със същото чувство на нетърпение? Ами, май николко. Някак си първото впечатление полага стабилната основа (гледай т'ва УАСГ само как променя хората, дори и само за 1 година), разговора по телефона са като железните пръти в железобетонните колони, а така желаната първа среща е като първия етаж, барабар (=заедно) с шахтата за асансьора. Част от цялото е. Просто трябва да владеем ситуацията от началото до самия край (за жалост и това с края го има). Трябва да представляваме, а не да ни представляват (ако има хасковлии ще ме разберат). Нека после да видим дали ще има женка, която да си остави тел-а без надзор в трепетно очакване на, така наречения, "принц на бял кон" да се обади. Няма да го има и това второ позвъняване (е, на всеки може да му се случи да е в кенефа или да има изпит по дескриптивна геометрия, да кажем, докато някой се е решил, че трябва точно в този момент да каже, каквото има да казва и то по телефона), камо ли, пък, третото. Поне на мен така ми изглеждат нещата от живота, според това, което съм успял да преживея и прочета на тази тематика.

Просто, като се замисля колко страшно много издънки съм имал с тия момичета, че не ми се иска да си спомня, обаче въпреки всичко и тях има полза. След като започнах да се интересувам от тази материя всичко се преобърна за мен, вече нищо не е както преди. Истина е в това да сме стъпили здраво на земята (да се държим мъжки) и да не даваме на женките да ни се качват на главата (колкото и да си мислят, че искат мъж, който да им угажда на всяка прищявка, толкова реалността ми нашепва, с гърления си глас, че такова нещо като задоволяване на момичешките прищявки Няма. Да си го признаем, във всяка жена дреме малкото момичене, което иска да излезе на повърхността).

By the way, много ми хареса по-горе как са си изнесли на показ своите разсъждения по темата Стаси и NRG. Харесва ми да има стабилна писмена изява на мисловния ни процес, да има за какво да се хванеш да порасъждаваш.