Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

не знам какво да очаквам


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 fireson

fireson

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 18 May 2009 - 08:19 PM

Здравейте

Чета форума от известно време (библията също)
Преди няколко дена в дискотеката моя приятелка ме запозна с нейна позната . Подхванахме разговор , посмяхме се , потанцувахме и тнт . Получи се добре !!!
Бях оценен , което наистина ми хареса . Момичето си тръгна по-рано с моята приятелка и се сбогувахме . Да ама кой да се сети да и вземе телефона , понякога си се чудя сам на се*е си !!! Да , но това не е проблема . След 1-2 дена се сдобих с номера от моята приятелка ,разбира се , със съгласието на момичето , но .... Когато момичето се съгласило да го даде казало - Той да не очаква нещо сериозно или кой знае какво . Та така !!! Поговорихме си с моята приятелка още малко по телефона . Тя си ми каза - Пробвай , но не искам да оставаш разочарован , защото държа на теб !!! Е аз мисля да си пробвам , независимо какво се получи . Знам , че тя самата не знае какво иска . Интелигентна е , журналистка е , останах впечатлен . Не знам как да разбирам тези нейни думи и с какво да и провокирам интереса . МИсля да пробвам
Вие какво мислите ?

#2 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 18 May 2009 - 09:22 PM

Ами и ние мислим, че трябва да пробваш ;)
Замислял ли си се...ако оставиш нещата да отминат какво печелиш и какво губиш?
Нищо, празнота, празно множество. Нищо не се случва...нито печелиш нито губиш, нито добро нито лошо. Това за мен е най страшното. Винаги ме е било яд, когато не опитам. Никога или почти никога не ме е интересувало дали ще спечеля или загубя. Важното е да опитам и никога не губя...и отказа е нещо и той те учи на нещо.
Не се стреми да и се харесаш. Дръж се естествено и си играй играта :)
Това какво е казала, не те интересува. Може пък и да пробва колко си на място и колко ти стиска.

С журналистки, водещи и т.н. от тази сфера много лесно се води разговор. Те по принцип много говорят, питаш я нещо и се започват едни локумииии. В събота се запознах с водеща на сутрешен блок. През цялото време ме третираше като гост в студиото си. Няколко пъти и намекнах, че сме на маса и на неофициална среща. Ама не, то си знае неговото.
Накрая казах нещо от сорта. "С всеки ли който си харесаш се държиш толкова професионално" "ако продължаваш така скоро няма си намериш мъж. На път си и мен да изпуснеш"
Последва смях и закачлив удар по рамото. Бинго...моя е. Е да, ама не се получи както го очаквах...
В последствие се оказа доста предпазлива и трудно показваше емоции. Както и да е...стигна се до приятелска раздяла. Тъй като нейната приятелка беше уморена и трябваше да тръгват от бара. Очакваше че ще тръгна се нея, категорично отказах като казах, че ще остана да си поркам. :beat_up:

Edited by Vasil_G, 18 May 2009 - 09:30 PM.


#3 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 18 May 2009 - 11:36 PM

Интелигентна е , журналистка е , останах впечатлен .

Журналистките са по-дащни от обикновено така, че не се тревожи. :beat_up:
Но недей да се впечатляваш толкова много, защото тя е свикнала да впечатлява мъжете. Давай го малко повече на непукизъм. :)

С журналистки, водещи и т.н. от тази сфера много лесно се води разговор. Те по принцип много говорят, питаш я нещо и се започват едни локумииии. В събота се запознах с водеща на сутрешен блок. През цялото време ме третираше като гост в студиото си. Няколко пъти и намекнах, че сме на маса и на неофициална среща. Ама не, то си знае неговото.

:) ;) :beat_up:

#4 fireson

fireson

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 19 May 2009 - 06:28 AM

Ами и ние мислим, че трябва да пробваш :)
Замислял ли си се...ако оставиш нещата да отминат какво печелиш и какво губиш?
Нищо, празнота, празно множество. Нищо не се случва...нито печелиш нито губиш, нито добро нито лошо. Това за мен е най страшното. Винаги ме е било яд, когато не опитам. Никога или почти никога не ме е интересувало дали ще спечеля или загубя. Важното е да опитам и никога не губя...и отказа е нещо и той те учи на нещо.
Не се стреми да и се харесаш. Дръж се естествено и си играй играта ;)
Това какво е казала, не те интересува. Може пък и да пробва колко си на място и колко ти стиска.

С журналистки, водещи и т.н. от тази сфера много лесно се води разговор. Те по принцип много говорят, питаш я нещо и се започват едни локумииии. В събота се запознах с водеща на сутрешен блок. През цялото време ме третираше като гост в студиото си. Няколко пъти и намекнах, че сме на маса и на неофициална среща. Ама не, то си знае неговото.
Накрая казах нещо от сорта. "С всеки ли който си харесаш се държиш толкова професионално" "ако продължаваш така скоро няма си намериш мъж. На път си и мен да изпуснеш"
Последва смях и закачлив удар по рамото. Бинго...моя е. Е да, ама не се получи както го очаквах...
В последствие се оказа доста предпазлива и трудно показваше емоции. Както и да е...стигна се до приятелска раздяла. Тъй като нейната приятелка беше уморена и трябваше да тръгват от бара. Очакваше че ще тръгна се нея, категорично отказах като казах, че ще остана да си поркам. :)



А бе с те*е да не говорим за един и същ човек !!! :beat_up:
Не бих се очудил . Ще я пробвам както писах . Ти в ХЕИ ли бачкаше :beat_up:

#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 19 May 2009 - 08:51 AM

Дайте насам и някоя библиотекарка, че имам да си попълвам тевтерчето. Графика ми закъснява!

Тя си ми каза - Пробвай , но не искам да оставаш разочарован , защото държа на теб !!!

Май това в превод означава "Не съм много въодушевена, но пък съм готова да инвестирам малко време".

Ако погледна само фактите (за диалозите Ви не мога да съдя) първо тя ти е дала телефона си. Малко се наложило да върши и твоята работа и сама да си иска телефона, но и така става- важни са резултатате. Второ- според моята версия има желание да стане нещо (да не кажа "дава ти шанс", защото е тъпо). Следващата Ви стъпка към красиви и хармонични отношения е да се прекарате готино на следващата Ви среща.

#6 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 19 May 2009 - 09:35 AM

Иначе "Пробвай, но не искам да оставаш разочарован, защото държа на теб!" го е казала познатата му т.е. пробвай, и ако останеш разочарован може да пробваш и с нея :beat_up:

Иначе като цяло разбирам те как се чувстваш в даскалото. Спечено едно такова, толкова много хора, ОБАЧЕ въпроса е да се пречупиш, да разбереш че не се върти около теб света в крайна сметка и на киой не му пука кой знае колко за теб... най-лошото е да си никой - Аз не мога да кажа, че бях съвсем никой в даскало, но много много много съжалявам за многото пропуснати възможности там... ДАСКАЛОТО Е НАЙ_ЯКОТО ЕЙ!!!!!!

#7 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 19 May 2009 - 05:30 PM

А бе с те*е да не говорим за един и същ човек !!! :beat_up:
Не бих се очудил . Ще я пробвам както писах . Ти в ХЕИ ли бачкаше :beat_up:

Ха-ха колко е малък света ;)
Всъщност. Да, за една и съща говорим :)

Само немога да се сетя кво и беше името. Помня само Лилито :)

Edited by Vasil_G, 19 May 2009 - 05:35 PM.


#8 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 21 May 2009 - 01:22 PM

Dammit! А темата изглеждаше толкова обещаваща. Накратко-пробвай и си вземи поука от предстоящия провал. Имаш по-голям шанс с твоята позната,отколкото с журналистката. Rookies. :rocknroll:

#9 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 22 May 2009 - 10:56 PM

Абе какво да не очакваш сериозно? Тва някоя принцеса ли е? Я се вижте кви сте смешни! После що жените ви зарязвали? :D
Тая пък от журналистка се изкара манекенка с тия претенций, хора слезте на Земята, не сме на Марс! :cj:

Edited by J'adore, 22 May 2009 - 10:57 PM.


#10 fireson

fireson

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 23 May 2009 - 06:03 PM

Абе какво да не очакваш сериозно? Тва някоя принцеса ли е? Я се вижте кви сте смешни! После що жените ви зарязвали? :D
Тая пък от журналистка се изкара манекенка с тия претенций, хора слезте на Земята, не сме на Марс! :cj:

Аааааа хареса ми как го каза . Разбира се , че нищо не очаквам от нея като по-сериозна връзка . Аз не искам такава връзка , просто питането ми беше в другия ред на мисли - работата да стане !!!


Що се отнася до приятелката ми , там работата не става . Защо ли - аз си знам защо !!!
10кю

#11 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 24 May 2009 - 05:49 PM

10кю


Аре стига бе, не стига, че си го съкратил, но е и написано на английски с бг букви. Стегнете се малко, ей! Дръжте малко повече на такива дребни и незначителни неща като ПРАВОПИСА :cj:

#12 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 June 2009 - 04:31 PM

OFF-TOPIC

Edited by NRG, 05 June 2009 - 10:18 PM.


#13 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 04 June 2009 - 05:05 PM

OFF-TOPIC

Edited by NRG, 05 June 2009 - 10:18 PM.


#14 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 June 2009 - 09:59 PM

OFF-TOPIC

Edited by NRG, 05 June 2009 - 10:19 PM.


#15 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 11 June 2009 - 06:38 PM

Ей,"Firestone" какво стана излязохте ли на среща ? Мисля си,че ще се сбъдне пророчеството на "~*HolmZ*~" ....
Все пак ти с начален нисък статус,защото тя знае,че си и зарибен.Това че някое момиче знае,че си и зарибен не ти смъква винаги статуса,но този път-да!!!