Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

среща


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#16 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 10:05 AM

Батка, направил си много нормална и често срещана грешка - филмирал си се.
Но това е в реда на нещата, всеки от нас се филмира в даден момент, просто много хора спестяват тази подробност :beat_up:
Обеден съм, че вечерта преди да си легнеш си си мислил за нея, как ще мине срещата, какво евентуално ще направиш и всякакви такива пикантни нещица, общо взето през главата ти са минавали много и различни варианти за вас двамата.
А на самата среща си бил внимателен в думите, които казваш и държанието ти като цяло, пукало ти е прекалено много какво ще си помисли за теб и девойката се е усетила, и след това те е резнала.
С многобройните си обаждания след това просто си затвърдил имиджа си на човек в голяма нужда и просто ти остава един спомен, който ще ти бъде само от ползва за в бъдеще :)
Главата горе и помни, че не си струва да се тормозиш толкова много с излишни неща, просто гледай да си правиш кефа и ако имаш късмет и не ти пука особено, ще си много доволен от се*е си ;)

#17 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 10:16 AM

Добре де,на първа среща съм останал с впечатление,че трябва да се държа внимателно.Но явно се държа прекалено внимателно.То сигурно си има некфо средно положение,дето все не мога го уцеля.
Сега се чудя как да я накарам да се срещнем отново,че да и покажа какво е изпуснала/ще изпусне.Знам,тъпо е,ма в момента съм малко афектиран и няма за кфо друго да мисля :beat_up:.Сигурно до утре ще съм забравил.

Edited by zxdsa, 20 May 2009 - 10:23 AM.


#18 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 10:50 AM

Няколко добри урока от тази история:
- отиваш в друг град за да се срещнеш с мацка от интернет само ако си го е заслужила наистина с нещо
- отиваш там с идеята да видиш града, да разгледаш и да се забавляваш, а не като цел да си имаш ново гадже
- при срещата с нов човек от интернет, игнорираш всичко, което знаеш от чата и се съсредоточаваш в това да опознаеш какъв е в действителност. Това ще ти помогне малко да се отпуснеш и да не мислиш за се*е си толкова... Цитат: "Не мисли, какво другия мисли за теб, той е достатъчно зает да гадае, какво ти си мислиш за него!"
- никога, ама никога не се обажда на момиче повече от един път (спазвай това правило винаги от сега нататък, докато осъзнаеш истинския смисъл и идеята му), тя е забелязала или ще забележи, че си я търсил и ако има дори малко желание (понякога е достатъчно и мъничко любопитство само) сама ще те потърси и вярвай ми ще намери начин!
Ще опитам да вкарам и една друга идея: Ако и се обадиш два пъти, тя знае, че ще има и трети, а повече от три пъти вече е досадно (постави се на нейно място)
- да правиш или да не правиш план винаги е нож с две остритета и едното и другото. Ето тук е златната среда: Всичко трябва да е в реда: цел, штрихи, импровизация, модел
Тоест...
*първо трябва да си наясно какво искаш да постигнеш
*второ да имаш рамката, границите на това докъде можеш да стигнеш, скицата на това какви идеи имаш, началната точка от която тръгваш
*трето целия път до целта влагай нестандартни идей, опитвай нови неща, гадай, изненадвай се*е си
*след постигането/непостигането на целта провери къде точно са били точните попъдения и къде са били грешките, затвърди положителното, премахни отрицателното...
– този урок е много важен и трябва да го разбереш още сега: това да лъжеш се*е си е още по-лошо дори от това да лъжеш другите.. Бъди честен със се*е си, имай уважение, намери начин да промениш самочуствието си. (нещо от мен: каквото и да ти казват всички в този форум, в този град, в този свят, прекалено самочуствие няма! Самочуствието е нещо, което винаги ти помага, което те кара да вярваш в се*е си, което кара другите да вярват в теб. То винаги те прави само по-добър, никога по-лош. Това да нямаш самочуствие е най-неприятният подарък, който можеш сам да направиш на се*е си и най-голямата грешка, дори през целия ти живот. Ако ти сам не вярваш в се*е си, никой няма да го направи, разбери го. Опитай да разбереш разликата между самочувствието и комплексите. Ако успееш да намериш ключа към тези неща ще имаш успех не само с жените, но и като цяло в живота си. Няма значение дали това звучи като банална фраза или не. Огледай се малко и обърни внимание как се държат сдухлювците и как се държат надутите... Ти от кой предпочиташ да си? Айде стига толкова сдувкани и изплюти човечета, че и без друго са почнали да пръкат като тревичка навсякъде. Вече косачите не могат да им смогват!)
- "и тя беше по-пълна отколкото на снимките, ама...."(извинявам се за неточния цитат ама ми свърши рендера и трябва да приключвам с поста) - Това е важно човек, забелязвай нещата, който не ти харесват!!!! Не ставай сляп и тъп. Ако има нещо, което не те кефи, не го преглъщай. Колко време можеш да се примириш с недостатъците на човека до/срещу/под теб? Една среща - разбира се, две срещи - може би..., много срещи - абе ти да не си мазохист? Ако целта е била само една среща супер значи дори не трябва да ти прави впечатление. Но не забравяй на първо място е целта. Трябва да я знаеш, а твоята съвсем не звучи като такава.
Сещам се и още нещо "мъдро" като урок. Да целите могат да се променят, НО не бъди жена... те могат да искат 50 различни неща за 5 секунди и в следващите 10 секунди изобщо да не разбират защо им е трябвала цел! Този начин на мислене носи успехи само на тях, при теб едва ли ще се получи.

Искрено се надявам нещо да ти влезе в главата :beat_up:

#19 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 10:57 AM

Така искам първо на всички,които отделиха време за моя проблем :beat_up:.Сега възникна един пък друг проблем.Как да преодолея чувствово,че винаги аз съм прецакания и съм в една адски кофти кондиция?

Edited by zxdsa, 20 May 2009 - 11:00 AM.


#20 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 11:24 AM

Как да преодолея чувствово,че винаги аз съм прецакания и съм в една адски кофти кондиция?

Ами просто си го премести от единия крачол в другия и си свиркай. :beat_up: Заеби нета и открии истинския свят и се захвани с някакъв спорт. :)

#21 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 11:42 AM

Ами просто си го премести от единия крачол в другия и си свиркай. :beat_up: Заеби нета и открии истинския свят и се захвани с някакъв спорт. ;)


Туй за нета малко тъпо излезе,щото можеше да се случи с момиче,което не е от нета :).За спорта ще пробвам.

#22 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 12:51 PM

Така искам първо на всички,които отделиха време за моя проблем :beat_up:


Какво искаш на всички? :)
Относно следващият ти пост, има достатъчно материал за четене, не очаквай готови отговори от тук, до тях сам ще стигнеш. Пък и прочети няколко поредни пъти дългия пост, за да се ориентираш за посоката на мислите си ;)

#23 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 12:53 PM

Да благодаря :beat_up:

#24 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 May 2009 - 01:25 PM

Здрасти, направо съжалих че бях толкова детайлен. Хванал си се за ръста, после за парите и т.н. Това не са нещата въхру които можеш да работиш в общуването си с жените.

държах се по-скоро като приятел(ей тука ми е грешката май)

Ето тука вече усещаш правилната насока.

То май е безмислено да ти се казва "не се дръж като свиня, защото не си"- дръж се като свиня за да разбереш как се държи свинята. Да разбереш какви емоции те владеят и т.н. Защо да го правиш? Първо за опита. Твърдо се надявам след известно време да се развиеш и да започнеш да се държиш като коч, козел, магаре, кон, когарак и накрая жребец. И следващия път някоя като ти се държи като свиня да имаш предположения как се чувства и защо именно го прави.
Наскоро попаднах в ситуация. Събеседничката ми сама се беше качила на сцена. Говореше страшно умни и правилни неща за отношенията мъже и жени (па си беше 7-ца). Евалата! води ме по заведения, разходки, целувки по бузките (няма да споделя кои точно бузки) и разбираше се опитваше да ескалира в КИНОТО. Мен първоначално ми беше малко тъпо и гадно че бях сигурен че няма да й пусна, но въпреки това съм в среща. Как да се държа? Реших да я оставя да се оправя сама да се мъчи и аз само да наблюдавам. Наблюдавах предимно се*е си- как се дърпам, как сменям темите към по-неангажиращи, как се опитвам да бъда любезен, бе всичко което си е написано в книжките. Яко! Надявам се следващия път когато аз съм активен да мога да разпозная по-ясни индикации какво става в ситуацията.
(Повечето) жени на приказки и наблюдения са страшни, иначе в активното сваляне са полуинвалиди. Спасява ги единствено това че са красиви и млади, но това са преходни неща- зад тях напират новата генерация. :beat_up:

Жалко, момичето ми се разсърди, нейна воля, като не се е научила да губи или по-добрия вариант - да ме убеди в нейната позиция. Му-ха-ха-ха.... Не ми отговаря на повикванията. Смешна ми е. Му-ха-ха-ха :)

Добре де,на първа среща съм останал с впечатление,че трябва да се държа внимателно.Но явно се държа прекалено внимателно.То сигурно си има некфо средно положение,дето все не мога го уцеля.
Сега се чудя как да я накарам да се срещнем отново,че да и покажа какво е изпуснала/ще изпусне.Знам,тъпо е,ма в момента съм малко афектиран и няма за кфо друго да мисля ;).Сигурно до утре ще съм забравил.

Баси филма. Продължавай. Искам да чуя продължението какво още искаш да направиш:beat_up:

#25 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 02:12 PM

http://donjuancentre...showtopic=13712 това за телефоните

не е яко да звъниш десет пъти... в какъвто и да е случай!

не е яко да се държиш като свиня... в какъвто и да е случай!

"лошите момчета" имат успеваемост при жените, не защото се държат като свине, а защото знаят какво искат, как да го постигнат и си отстояват позициите. свинята е частност :rocknroll:

няма значение какво конкретно я е отблъснало... сега не си тъпак, но ако продължиш да я тормозиш... тогава вече ще си тъпак :applause:

приеми го като опит и продължи напред, но си направи изводи. някои беше казал, няма грешки и загуби, а само опит и научени уроци... не е вярно - ако не започнеш играта губиш... ако не беше отишъл във Варна - губиш... сега си научи урока, научи и следващите и успехите ще дойдат сами... повярвай ми :applause:

Edited by Don Kiko, 20 May 2009 - 03:32 PM.


#26 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 May 2009 - 02:52 PM

"лошите момчета" имат успеваемост при жените, не защото се държат като свине, а защото знаят какво искат, как да го постигнат и си отстояват позициите. свинята е частност :applause:

Така е! Ако решиш да се държиш като свиня, няма да имаш успех сред жените, просто ще имаш свинско държание към жените към които си решил да го правиш :applause:))
А за жените е обратното. Дръж се като свиня(-майка) и ще имаш много мъже. Ако нещо наистина се издъни, винаги можеш да се извиниш с това че си жена, а жените не се очакват да бъдат със силен характер.
Наскоро в този форум бях прочел някой да се изказва че много се кефил когато мацките му бягат по тъч линията и му въртят номера. Наистина жалко че има такива мъже, мазохизъм.

Май тук е времето да спомена че жените са различни. За щастие има много жени, които наистина много уважавам и дори не се замислям за някой свински номер. :rocknroll:

Edited by Don Kiko, 20 May 2009 - 03:34 PM.


#27 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 04:06 PM

Не ми обръщайте на всичко,което пиша :rocknroll:.До някаква степен съм още засегнат.Иначе благодаря за мненията,дано следващия път да се получи.

#28 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 21 May 2009 - 04:01 PM

Така значи....запознах се с едно момиче по интернет.Умно,красиво(с едни големи сини очи :applause: ),скромно,но като всяка жена и тя иска да и се обръща внимание.Между другото двамата сме една година(тя е на 18,аз ще ги правя след месец).Така да карам по същество....усещам как яко и се ч*ка(като например-слага едни перверзни снимки на скайпа).Разменихме си снимки,уредихме си среща,в различни градове живеем и то градове на 300 км разстояние.Как да е,аз като кавалер ще отида за 2 дена там при нея.Отначало като се запознахме и като си уредихме среща беше с презумпцията,че ще отидем да се видим като приятели,да изпием едно кафенце и т.н.Но изведнъж какво стана,сякаш и двамата хлътнахме.Няма да изпадам в подробности,но почнахме да си говорим общо взето като влюбени.И сега се чудя като отида дали да натисна малко(преносен смисъл де :applause:).Какво мислете дали ще се получи нещо за 2 дена?


И аз съм имал подобен случай, но с разликата че не сме си говорили като влюбени и не съм имал чувството, че сме хлътнали един по друг... Отидох в нейния град за деня и я чу--х като животно :rocknroll:

#29 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 22 May 2009 - 10:34 AM

:rocknroll: И като се събуди кво стана?

#30 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 22 May 2009 - 09:33 PM

Ши, случват се и такива неща :cj:
Преди време неква заблудена девойка ми се включи в скайпа. И днеска лаф, утре лаф. По телефона взехме лаф...тя таз взе че лапна въдицата. Но велик мързел като мене не благоволи да отиде до Варна, та се наложи тя да идва. Е не заради мене специално, за сватбата на нейна колежка която се омъжи за пловдивчанин. И така стана комбинацията...