Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

среща


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 16 May 2009 - 10:45 PM

Така значи....запознах се с едно момиче по интернет.Умно,красиво(с едни големи сини очи :ph34r: ),скромно,но като всяка жена и тя иска да и се обръща внимание.Между другото двамата сме една година(тя е на 18,аз ще ги правя след месец).Така да карам по същество....усещам как яко и се ч*ка(като например-слага едни перверзни снимки на скайпа).Разменихме си снимки,уредихме си среща,в различни градове живеем и то градове на 300 км разстояние.Как да е,аз като кавалер ще отида за 2 дена там при нея.Отначало като се запознахме и като си уредихме среща беше с презумпцията,че ще отидем да се видим като приятели,да изпием едно кафенце и т.н.Но изведнъж какво стана,сякаш и двамата хлътнахме.Няма да изпадам в подробности,но почнахме да си говорим общо взето като влюбени.И сега се чудя като отида дали да натисна малко(преносен смисъл де :cy:).Какво мислете дали ще се получи нещо за 2 дена?

Edited by zxdsa, 16 May 2009 - 10:47 PM.


#2 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 17 May 2009 - 10:38 AM

ами провери сам до колко е заинтересувана и до колко виртуалността съвпада с реалността
проверката става с докосване (или КИНО ескалация)
знаеш ги нещата предполага, прочети и тук за докосването от Библията
не ти препоръчвам да се хвърляш още като я видиш да я целуваш и да я бараш където си искаш.
вече ти си прецени, не знам и какво сте писали в чата и т.н.
моя личен опит говори, че това което е в чата ако е хард, значи че и на живо желае да е така... а на мен понякога ми идва много бързо, щото не съм свикнал още така бързо да се развиват действията.
това е най най-синтезирано. 1-а дума - докосване

Edited by lsd, 17 May 2009 - 10:40 AM.


#3 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 17 May 2009 - 11:23 AM

Едва ли ще оцелее връзката ви, но все пак се забавлявай! И как реши, че от палавите снимки в скайпа й яко й се ч**а? Не отивай там с голямата кошница, за да не си разочарован и после да се чудиш защо не е станало нищо.

#4 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 17 May 2009 - 11:33 AM

Просто имам такова усещане от нашите чатове.Пък и на момиче необвързано на 18 какво и да се прави :ph34r:.Ясно ми е,че връзката има много малък шанс.Аз имам идея първия ден да е карам по-спокойно,пък втория вече да пробвам почвата и ако имам късмет да се стигне до целувчица(дай боже повече :cy: ).Какво ще кажете?

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 17 May 2009 - 12:05 PM

Така значи....запознах се с едно момиче по интернет.Умно,красиво(с едни големи сини очи :ph34r: ),скромно,но като всяка жена и тя иска да и се обръща внимание.Между другото двамата сме една година(тя е на 18,аз ще ги правя след месец).Така да карам по същество....усещам как яко и се ч*ка(като например-слага едни перверзни снимки на скайпа).Разменихме си снимки,уредихме си среща,в различни градове живеем и то градове на 300 км разстояние.Как да е,аз като кавалер ще отида за 2 дена там при нея.Отначало като се запознахме и като си уредихме среща беше с презумпцията,че ще отидем да се видим като приятели,да изпием едно кафенце и т.н.Но изведнъж какво стана,сякаш и двамата хлътнахме.Няма да изпадам в подробности,но почнахме да си говорим общо взето като влюбени.И сега се чудя като отида дали да натисна малко(преносен смисъл де :cy:).Какво мислете дали ще се получи нещо за 2 дена?


оооооооооо... хора... май много ми се ходи до тоалетната, ама не съм много сигурен... сега е 12:50 и мисля да отида към 16:28 мин... какво ще кажете?? ама дали по малка или по голяма нужда, а??? дали само ципа или... кажете какво ви е мнението??

пич... отиваш там с високо вдигната глава и се представяш както трябва... няма да ни излагаш я! даваш всичко от се*е си, за да стане, но същевременно не очаквай нищо, за да не останеш разочарован. на това, което правиш сега, му се вика самонавиване :very_happy:

и още нещо... и най-нескопосаното действие днес, е 100 пъти по-добро и от най-добрия план утре... защото утре може никога да не дойде :very_happy:

#6 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 17 May 2009 - 08:01 PM

Не деморализирайте пича предварително, щом е усетил, че мацката я сърби, надали се самонавива или си въобразява.
Пожелавам ти късмет пич, изобщо не си мисли как, какво и къде ще стане... отиваш там, прекарвате си хубаво и ако обстановката и обстоятелствата позволяват, може да си прекарате една прекрасна нощ :ph34r:
Айде и да кажеш какво е станало, всичко най ти желая :cy:

#7 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 17 May 2009 - 08:06 PM

Благодаря на всички за мненията и мерси Francesco за пожеланието :ph34r: Стискайте палци :cy:

Edited by zxdsa, 17 May 2009 - 08:07 PM.


#8 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 17 May 2009 - 08:24 PM

На 300 км викаш. Може да се получи нещо тези 2 дни. Постарай се да е незабравим секс с отворена вратичка за още такива срещи. Ако прекрачиш тази граница и допуснеш да те обземат силни емоции (любов)... ще си го набиеш четвъртит.

#9 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 07:25 AM

Така за срещата...отидохме пихме кафенце и т.н.Всичко тръгна добре-видях че има интерес към мен(пита ме за колко дни съм-макар че знаеше,колко често идвам),поне аз така си мисля.След това следваха едни обаждания към нейния телефон,много се ядосах,каза ми че има работа и трябва да върви.Остана идеята на следващия ден да се срещнем.Като пробвах да и се обадя,вече разбрах,че ме е резнала.Поне 10 пъти и се обаждах на вечерта,че чак на сутрината ми се обади,да ми каже че няма как да стане.И сега чувството,че бих тоя път напразно,направоооооо....и май направих грешката да хлътна и сега ми е супер кофти.Много ми е интересно,къде сбърках?И въобще има ли смисъл да си искам обяснение от нея?И какво да правя сега?

И което е още по-интересно,че винаги нещата се обръщат срещу мен.Усещам,че това момиче се държи,както аз се държах преди месеци с едно момиче,което срещах.И аз естествено къфто съм задръстен хлътнах по това момиче и пак к*р.Каквото да правя все аз съм пре*бания.

Edited by zxdsa, 20 May 2009 - 07:46 AM.


#10 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 May 2009 - 08:15 AM

Отишъл си в друг град, който е на 300 км. Смело решение. Сигурно се чувстваш като глупак. Сорри, тази сутрин още не съм си пил кафето и съм малко неделикатен.
Не се притеснявай. Аз това съм го правил хиляди пъти. Мацката ми беше от icq. Е, вярно че се познавахме 3 години и после се видяхме. В последствие връзката се получи невероятна (дойде в моя град и т.н.)!!!
Така че ман, това което ти се е случило го слагай в графата "learning lessons" и да не ти пука! Има и вариант мацката да те е харесала, но да е решила да се направи на "трудна" за да има гаранция че няма да откажеш да пътуваш всеки веекенд до нея. (другия вариант е нейните очаквания тотално да се разминали с твоята визия) Според мен това са единствените варианти.

Лек ден

П.С. И следващия път не й звъни 10 пъти- досадно е, дори и залога да е голям (пари за билети, хотел и т.н.)

Edited by exort, 20 May 2009 - 08:16 AM.


#11 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 08:29 AM

Малко ставам досаден,ма затова явно мацките ме резват.Значи за визията-пратих и снимки,да съм се променил толкова нз.Каза ми,че съм изглеждал по-висок на снимките,макар че и казах колко съм висок.И тя изглеждаше по-дебела от снимките,ама айде да не се заяждам.
Другата подробност,която е-каза ми,че ще поддържаме връзка по скайп и някой друг път да се видим.Аз естествено няма да и пиша,и тя няма да ми пише(поне така усещам).Напълно си прав,че е смело решение,дори като разбрах,че била зарязала доста е-момчета.
И последно за тези,които имат подобни случаи и са ги резвали пуснете си:Celldweller-One Good Reason :beat_up:

Всъщност сега осъзнах колко е била полезна тази среща.Напрактика се отворих за света.Разбрах,че всичко е красиво.

Edited by zxdsa, 20 May 2009 - 08:36 AM.


#12 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 May 2009 - 09:26 AM

по-висок на снимките,макар че и казах колко съм висок.И тя изглеждаше по-дебела от снимките,ама айде да не се заяждам.

Ха супер, че сега се чувстваш (о)Миро-творен. Имаш позитивизъм.
Представяла си те е по-викок, защото според женските представи Алфите имат висок ръст. Тоест да ти го кажа така- пред нея си имал висок рейт натрупан по време на общуването ви в скайп.
За по-нататъшни отношения можеш да го изиграеш както искаш. Ти си решаваш. Хареса ли ти физически или е нещо което можеш да пропуснеш?

Не мога да преценя дали само защото си звънял 10 тъти и че не си висок колкото й се иска е решила да те резне. По-скоро това е нещо комплесно- като визия, държание, пари, емоционален свят.

#13 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 09:41 AM

Мда, голяма грешка да й звъниш толкова пъти, но това вече стана ясно! Не си хлътнал, просто ти е тъпо, защото си направил каквото се е очаквало и каквото си могъл в тази ситуация и пак нищо не е се е получило. Не те е харесала, какво толкова. Често се случва в срещите от интернет пространството. Направил си си разходка в друг, нов град, какво толкова. Не си загубили нищо. А за жените на 18 да не знаят сърби ли ги, боли ли ги е съвсем в реда на нещата.
Най - скоростно ти трябва нов таргет, с по - добри изгледи. Известно време заинтригуващо общуване в скайп не е причина да се поболяваш от мъка и да не можеш да я преглътнеш! Голяма работа, че те е резнала. Трябва да си сигурен, че само тя губи.

#14 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 09:43 AM

Нормално изглеждащо момче съм-172,173(не смятам че е проблем като тя е около 165,),не съм баш красавец,ма не съм и некъф урод,обличам се леко casual,държах се по-скоро като приятел(ей тука ми е грешката май).За пари не виждам къде е проблема.
Това да продължа контактите с нея,все си мисля,че май ще е пропусна.Сега като се сетих,докато я чаках-едни момиченца,леко така невъзпитани,ме заговориха и едната даже вика "Мен ли чакаш".Има много знаци,по които да се ориентираш какво да правиш.И дори и да се срещнем пак(малко възможно),ще се държа като пълна свиня.

Edited by zxdsa, 20 May 2009 - 09:46 AM.


#15 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 09:59 AM

Сега ми хрумна, че може да си има гадже мацката и затова да те е мотала!
А срещата се състоя в нейния град ли???
Това да се държиш като свиня звучи мъдро :beat_up: , но дали ще имаш тази възможност ?*?