Преход към съдържанието


- - - - -

Публичен чат на Дон Жуан Форуми


  • Заключена тема This topic is locked
34 replies to this topic

#31 Naughty_Vice

Naughty_Vice

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 30 August 2009 - 06:56 PM

А добре, другари, вие пишете ли в този чат? :) Защото ме добавихте, но досега не ми се е отварял..

#32 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 31 August 2009 - 12:45 AM

И мен као може

skype: evil_gangsta



Аз го добавих нищо не ми костваше да копна името му и тн...

А добре, другари, вие пишете ли в този чат? smile.gif Защото ме добавихте, но досега не ми се е отварял..

пишем да преди малко драснах два реда

#33 Kali

Kali

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 28 December 2009 - 04:32 PM

d3v1l-girl

Ако може да се включа и аз.. ;) :) :)


#34 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 January 2010 - 11:55 AM

не е нужно да се правят нови чатове... така или иначе ефекта е нулев :rocknroll: дайте скайп и ще бъдете включени

#35 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 23 February 2010 - 02:42 PM

Старият публичен чат вече е неактивен, това е новият. Всички, които желаят да обменят опит с други съфорумци, нека се присъединят чрез връзката по-долу.


Вече не е необходимо всеки ръчно да бъде добавян. Следвайте тази връзка (като я отворите във вашия уеб-браузър):
skype:?chat&blob=L8PRqJSPd64B5rP_tyCTQgY83YFAwbtD7KwSzGwFc0lcyLUDgNerxmsU_1Lzeww
след което изберете да бъде отворена с приложението "Skype" на вашия компютър. Ако "Skype" не е избран автоматично, можете да го намерите в "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe", а ако използвате 64-битов Windows - "C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe".


Ако има няк'ъв проблем с първия метод, ще помоля всички да ползват бутона в горния десен ъгъл на този блог, чрез който също могат да се присъединят с едно натискане:

http://syndofyouths.blogspot.com/


Заключвам тази тема, за да е възможно по лесен и бърз начин намирането на този пост. Ако някой има въпроси, свързани с публичния чат на Дон Жуан Форуми, да ги отправя лично към мен. Благодаря на всички за разбирането.

Edited by Xtigyro, 18 March 2010 - 11:17 AM.