Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 3 votes

влюбен съм и не я разбирам???


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#16 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 13 May 2009 - 09:24 PM

OFFTOPIC!

PS. ако някой има симпатии към моя милост, то спокойно може да ми пише на ЛС... не е нужно целия форум да разбира :naughty:

Edited by Don Kiko, 14 May 2009 - 09:34 AM.


#17 dondomat

dondomat

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 18 May 2009 - 12:02 AM

Има някакво развитие по темата. Като се отрдръпнах от нея, тя от време на време проявява по някакъв интерес. Небрежно й вкарах оферта за тенис, тя прие, после отложи за един ден и аз й казах, че тогава мога само по обяд - вечерта съм на среща. Тя: 'Ау, това май не трябваше да го знам.' Звъня ми да играем, аз й казах, че ако не духа вятър може, но може да отида и на картинг, въпреки че предпочитам тениса. В крайна сметка тя самата предпочете картинга и ходихме там с колеги. Споменах й за летенето с балон и тя се ентусиазира. Предложи да делим такси, аз й казах, че мога да си ида с колелото и тя тръгна с градски транспорт. Там, на събитието я докоснах небрежно няколко пъти, тя мен също, но бих казал че тя често се държи така с приятелите си. Казах й че няма да оставам още дълго и тя се сети за срещата, която имах после. Поразпита как съм намерил, новата звезда и аз й казах, че е покрай общи познати. Казах и че се чувствам добре в случая, защото не ми пука и знам, че ще отидем там, където аз искам. Това не е точно така - не се чувствам толкова добре, може и да е заради това, че не ми дреме за новата звезда. При удобен случай да я поканя някъде, където да ги запозная, а? Или пък да избягвам разговори за тази тема, теорията какво сочи като по-правилно? :ph34r:

Тя си тръгна, а аз останах с един приятел. На събитието се видях с няколко познати, както и с едно момиче и за пореден път показах, че сред компания се чувствам и общувам добре. Да летим с балон така и не успяхме да се вредим - леко тъпо.

Искам да съм с това момиче. Най-малкото така мога да разбера доколко идеята ми за нея се припокрива с реалността. Липсват обаче жестове от нейна страна, които да показват по-сериозен интерес към мен.

#18 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 18 May 2009 - 12:26 AM

Правилото сочи да не си такъв бот... само вегетарианци ли има тука?!

Edited by Shade, 18 May 2009 - 12:27 AM.


#19 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 18 May 2009 - 09:27 AM

знаеш, че си в листата на приятелите. продължавай още известно време така и прецени дали има смисъл. но оставяи повече инициативата в нейни ръце, защото ако и звъниш постоянно... нищо не правиш. друго... това със запознанството е много яко, но внимавай! трябва да става много деликатно. не трябва да разбира, че имаш цел... а жените много бързо го надушват. важно също е как си представил вече "новата"... ако е "супер готина и много умна с готин характер", а при запознанството се окаже, че... си попреувеличил... пак кофти.

в крайна сметка това е начина... дори и да не успееш с тези експерименти трупаш доста опит :ph34r: и едва ли пак ще влезеш в листата.

#20 dondomat

dondomat

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 14 June 2009 - 01:58 PM

Продължавам да се занимавам с момичето. <_<

След период на дистанцираност, през който никой от нас двамата не се интересуваше и не знаеше какво става с другия сега нещата поне не са в застой. Донякъде успях да фокусирам вниманието върху се*е си и да се занимавам с неща, които аз считам за важни. Постепенно тя започна да проявява интерес, търсеше контакт с мен. Държа се така, че тя да усети, че вече не съм запленен от нея, нито пък подвластен, а си имам интереси, които ми запълват съзнанието. Тя усети, че съм излизал и ще излизам с друго момиче и един път почти без да има контекст ме заразпитва: 'и кво, ти сега ново гадже нещо чувам?'

Вече 2,3 седмици не сме излизали само двамата. Последно играхме тенис, тя после искаше пак, направихме уговорка, но аз не се обадих и тя не се обади. Крайно непредвидима и непостоянна е в намеренията си, приема оферти за публични мероприятия и един ден преди това казва, че не й се ходи.

Имаше няколко момента, в които тя се запалва по неща, които аз ще правя, но не идва, а после казва, че малко съжалява че не е дошла. Аз не настоявам пред нея тя да дойде, просто го подмятам, тя се запалва, но после не й припомням. Разпитва ме кога ще ходя на море, защо не съм отишъл еди къде си с общи познати, които са отишли и т.н.

В мое присъствие тя се държи странно. Похотлива е. Показа ми разликата в тена от горнището на банските й. И пак се огледа дали друг не гледа. Когато има свидетели, после ми споделят, че тя определено се държи странно.

Тя имаше планове да отиде сама на екскурзия в една любима нейна държава. Вече си е купила си е билет, направила си е резервации. Спомена, че малко съжалява сега, ходило й се в Мароко, Гърция... А преди беше много ентусиазирана, държеше да го направи сама (дори и пред нейна приятелка, която също искаше да отиде).

Прати ми да видя трейлър на един филм, аз й казах защо направо не ме покани на кино и тя каза, може, аз съм бил човека за този филм, т.н.

Засега все още оставям инициативата в нейни ръце. Все още искам да съм с нея, но искам и тя да иска това и то не само като моментно усещане. Аз се занимавам и с друго момиче, въпреки че все ги уещам нещата, че тя е малко или много средство. Нямам желанието да изглежда така, че сменям фронта според угодата си. Независимо, че малко или много е така. :beat_up:

#21 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 15 June 2009 - 11:37 PM

Чета и се нервя. Не се нервя на теб, а се нервя че като чета за теб се сещам за се*е си. Хайде другия път си пожелавам да няма нерви и двамата да сме малко по-мъдри.

Засега все още оставям инициативата в нейни ръце.

Моля се диско-водещият да смени плочата. Това съм го.. чувал... чувал... чувал... За Бога, СПРЕТЕ! @dondomat, ако си мислиш че се*е си можеш да излъжеш, не го мисли за нас. Все пак е останала разлика межу теб и нас.

Мисля че си попаднал в нещо средно между категориите "най-добра приятелкА" и "ако утре падне метеорит и всички динозаври трябва да измрат, той ще е първия човек, който ще изч**ам". Е, мисля че има надежда, понеже тя все пак търси някакво одобрение от теб, егото е ГОЛЯМА РАБОТА.

Не виждам attraction. Ама никакъв. Сорри. Тя трябва да е радостна че ще се види с теб. Да си задава въпроса "Ами какво ще стане?".

В мое присъствие тя се държи странно. Похотлива е. Показа ми разликата в тена от горнището на банските й. И пак се огледа дали друг не гледа. Когато има свидетели, после ми споделят, че тя определено се държи странно.

Разбира се че е похотлива. Жена е, това й е работа да се държи като жена. Като гледам и мъжете го правят същото- държат се като жени. Весело.

Нямам желанието да изглежда така, че сменям фронта според угодата си. Независимо, че малко или много е така.

Разбираш ли... ти съзнателно се отказваш от нещо толкова естествено. Не заставай срещу природните интереси и няма да се налага да си губиш времето във форуми. Не казвам да афишираш "глей къв съм е*бач" (просташко е) , нужно е само да разместиш думите. Който те иска за гадже, да положи усилия за да те кротне.

Ммм... щях да забравя за съвета ми към теб. Престани да й ходиш зад задника. Няма как да ти го кажа.

Знаеш ли, понякога словата си остават думи. Разбираме смисъла, можем да разкажем, преразкажем, допълним, развием или разсъждаваме върху текста, който сме анализирали, но той (тесктът) си остава външен за нас и нито една идея не прибираме за се*е си. На 1000% съм убеден че ти не разбираш изречението "престани да й ходиш зад задника".

Тя имаше планове да отиде сама на екскурзия в една любима нейна държава. Вече си е купила си е билет, направила си е резервации. Спомена, че малко съжалява сега, ходило й се в Мароко, Гърция... А преди беше много ентусиазирана, държеше да го направи сама (дори и пред нейна приятелка, която също искаше да отиде).

Ман, мацето ти е толкова неоринтирано- искала да ходи сама в чужда държава. Сама, жена. Ок, let it be. Взела си билети, резервации ама после съжалявава защото искала другаде си. Явно има амбиция ако не прави другите на маймуна, то да пробва със се*е си. Още един съвет- БЕГАЙ, докато я изгубиш от поглед. Просто натисни бутончето NEXT и си направи живота лесен и приятен.

Само да вметна че преди седмица майка ми се обади по телефона (нашите са разведени) с въпроса "Дали да ходя на остров Тасос за ХХХ лева". Добре че се бях хванал здраво за gsm, че щях да припадна. Дали тя й се било искало да ходи на ескурзия? Ми че аз ли да знам. Отговорът ми беше мигновен и ясен: "ДА!". Свиквай да работиш със жените, за да не те работят те.

П.С. Май поста ми не се получи това което очахвах. Много ми се спи.

#22 dondomat

dondomat

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 22 June 2009 - 07:15 PM

Тази сутрин тя ми беше оставила на бюрото списание с Пенелопе Круз.

Няколко дни преди това ми беше казала да съм спрял да третирам хората на визши синеоки и низши останали. Аз й казах, че аз съм с кафеви очи, Пенелопе Круз е с кафеви очи и това е достатъчно да я опровергае.

Не ми е ясно какво точно става. Тя или играе или ме играе, а аз си играя и собствената игра като си мисля, че времето е пред мен.

P.S. От понеделник започва работа една синеока красавица, която изглежда доста, доста умна.

#23 dondomat

dondomat

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 26 August 2009 - 11:35 PM

Здравейте, доста време мина, с няколко думи: ходихме на море заедно, секс все още не сме правили, аз продължавам да усещам, че сме един за друг и има нещо. Най-малкото много добри моменти на взаимна хармония. Включително когато и става !дума! за секс. Живота при мен е на макс, каквото и да става аз все пак искам да съм с нея. Това явно това противоречи на доста правила. :rolleyes: Кофти моментът е, че тя не се държи 'предразположена сексуално' или 'работим на различни честоти'. Нека професионалистите формулират каква точно е ситуацията, подробности съм склонен да обсъждам само в лични. :) Естественото ми поведение се връзва доста с писанията в библията.

#24 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 27 August 2009 - 11:14 AM

Пич прочетох по диагонал постовете и добих бегла представа за кво става дума...обаче ми стана пределно ясно, че няма смисъл да ти пишем квото и да е, щото ти не чуваш, а си знаеш твоето и си действаш....ти да не си взел да четеш истинската БИБЛИЯ, а не тази тук в сайта - Дон Жуан-ската?! И на ски ходете сега като почне сезона пък дано там я изплющиш....ако не стане не се коси - догодина пак може да ходите на море... :rolleyes: Квото и да ти напиша ще е излишно! Постовете досега изчерпват темата ама ти явно не ги четеш... успех все пак и KEEP WALKING... :)

#25 dondomat

dondomat

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 27 August 2009 - 10:54 PM

Тук основно ми казвате да се откажа от нея, а темата е конкретно за този случай. С другите момичета проблеми нямам. Но най-много искам въпросната - параграф 22. :) Благодаря за успеха, все пак. :rolleyes:

#26 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 28 August 2009 - 09:39 AM

Домате, брат, ами ти толкова си се наср*л с въпросната мацка, че квото и да ти кажа вече няма значение....а и ми прави впечатление, че като ти се дава съвет изобщо не се вслушваш и продължаваш да затъваш...изчезни за 1-2-3 месеца и се върни после с изцяло нов подход и като нов човек - THE MAN - както правят по американските филми...

#27 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 August 2009 - 10:43 AM

ама Confidence, ти не разбираш... той я иска сега!

големия проблем на хората е, че не са готови за съветите, които им даваме... те идват и искат съвет, но не такъв... с правилното решение или с някакво решение изобщо, а тъкъв, какъвто искат да чуят.

замислете се... ако повашия начин ставаше, то чии мамка му дирите тука?!?!

#28 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 28 August 2009 - 11:23 AM

@don domatПредлагам ти най-удачното решение в твоят случай, също така и с най-благопритният изход за теб - Хвани се и отиди до Дон Домат (тази първата, дето е на в началото на Славейков), поръчай си една пица Дон Домат и си я хапни с кеф.
След това се запитай, дали целият ти тормоз с въпросното момиче може да се доближи поне малко до удоволствието, което си изпитал след погълнатата пица :rolleyes:
Иначе, сериозно трябва да се стегнеш (където е нужно) и да си коригираш мисленето, ако толкова я искаш тая мадама и само "взаимната хармония, когато става дума за секс" те удовлетворява... е твоя си работа.
Поздрави!

#29 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 August 2009 - 01:44 PM

@don domatПредлагам ти най-удачното решение в твоят случай, също така и с най-благопритният изход за теб - Хвани се и отиди до Дон Домат (тази първата, дето е на в началото на Славейков), поръчай си една пица Дон Домат и си я хапни с кеф.
След това се запитай, дали целият ти тормоз с въпросното момиче може да се доближи поне малко до удоволствието, което си изпитал след погълнатата пица :rolleyes:
Иначе, сериозно трябва да се стегнеш (където е нужно) и да си коригираш мисленето, ако толкова я искаш тая мадама и само "взаимната хармония, когато става дума за секс" те удовлетворява... е твоя си работа.
Поздрави!


като се има впредвид, че там храната е отвратителна :)

#30 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 28 August 2009 - 04:25 PM

@don domatПредлагам ти най-удачното решение в твоят случай, също така и с най-благопритният изход за теб - Хвани се и отиди до Дон Домат (тази първата, дето е на в началото на Славейков), поръчай си една пица Дон Домат и си я хапни с кеф.
След това се запитай, дали целият ти тормоз с въпросното момиче може да се доближи поне малко до удоволствието, което си изпитал след погълнатата пица :rolleyes:
Иначе, сериозно трябва да се стегнеш (където е нужно) и да си коригираш мисленето, ако толкова я искаш тая мадама и само "взаимната хармония, когато става дума за секс" те удовлетворява... е твоя си работа.
Поздрави!


Еееее нееее... Не човек.. Не и удоволствие в Дон Домат... А пък да сравняваш яденето на пица с било то дори най-ужасната жена на света си е направо гавра.