Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Проблеми при играта с непознати момичета


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 ZERATUL

ZERATUL

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 03:53 PM

Здравейте! Дойде време и аз да си изплача душата.
Та положението е следното. На 18 години съм и до сега не съм имал приятелка. Това не е основния проблем - споменавам го просто за информация (както знаем да хванеш първото момиче, което те хареса, да направите сериозна връзка, ти да се вкопчиш в нея и тя да стане смисъла на живота ти не е голям успех). Аз гледам да се развивам и осъвършенствам като цяло - не само що се отнася до момичетата, а въобще като личност. Притеснява ме именно как стоят нещата в този по-общ план.
Трудно влизам в компании - каквито и да са те. Трудно ми е да общувам, когато съм сред много хора(дори когато те са ми познати, но не особено близки). Когато съм на някакво събиране, ако реша да се опитам да бъда забавен, да кажа нещо, да направя нещо, да разкажа виц или нещо смешно, да се пошегувам с някой и т.н. (тоест да се разбере, че и аз съм сред присъстващите) почти винаги всички гъзари и тези, които се имат за големите мъже почват да се бъзикат с мен. И да аз ставам център на разговора само че други си правят смях на мой гръб(най-често те нямат някакви лоши чувства към мен и нямат за цел да ме унижават - вероятно просто виждат възможност да се забавляват, но не това е ефекта, който аз търся). Просто не разбирам защо става така. В никакъв случай не се правя на шут или нещо подобно, а има пичове дето се правят точно на клоуни и правят какви ли не простотии, но всички им се кефят и смеят на глупостите. И обратното - ако седя цяла вечер, гледам и говоря сериозно и почти нищо не правя, много малко хора говорят с мен и сякаш не съществувам. И така до сега не съм си намерил компания, в която да се чувствам яко, да излизаме насам натам. Когато сме излизали или събирали по купони и т.н. най-често сме били или предимно кочове или всички момичета са били с гаджетата си. Като гледам хората на моята възраст почти изцяло се запознават и общуват с момичета и въобще с хора, правят приятели, хващат си гаджета и всичко останало чрез компанията си и приятелския си кръг. Аз нямам нито компания, нито подходящи приятели, които да създадат предпоставки за успехи с момичетата. За това си мисля, че единствения начин, по който мога да си намеря нещо женско при това положение е като се запознавам с напълно непознати девойки - тоест точно това, за което се говори в този форум.
Естествено това за мене е нещо изключително трудно. Първите 2 пъти, когато излезнах с ясната цял да заговорям непознати момичета и да им искам телефоните бяха пълен провал - не можах да заговоря нито 1 момиче и се прибрах вкъщи изумен от се*е си. Сега чат пат събирам смелост да се пробвам, но резултатите освен, че са много незадоволителни (което е нормално за новобранец) ме объркват.
В началото докато четях само на теория библията и постовете в форума ми се струваше съвсем нормално и постижимо да заговоря непозната и работата някак си да стане. Поставях се на мястото на момичето, което бих заговорил и си мислих нали, че ако при мен дойде някое момиче и се запознае с мен и почне да си говори с мен, аз ще реагирам положително и дори бих бил поласкан (дори и момичето да не е най-голямата красавица). Но май на практика се оказва, че при жените въобще не е така. Ето някои ситуации, които много ме объркаха:
Стоя на спирка и до мен стоят 2 момичета и си говорят. И аз решавам да ги заговоря като направя коментар на обстановката около нас. Обърнах си главата към тази дето беше по близко до мен(тя беше седнала, а аз бях прав) и казах квото щях да казвам. Тя ме погледна за кратко с такъв поглед все едно аз правя нещо супер странно като говоря с непознати и си продължиха разговора. Аз естествено се спекох и не казах нищо повече.
Една стои и чака нещо си там и аз отивам и я питам как да стигна до едно място. Тя ми отговаря с някво нежелание и така ми обеснява, че ако не го знаех къде се намира никога не бих я разбрал. После я питам как се казва, а тя като почна да ми мрънка "...махай се от тука остави ме на мира...нали ти казах квото ме питаше...остави ме"
Отивам на лекар и гледам стои там едно момиче(после се разбра че е в 10 клас). Питам я там за кой лекар чака, сядам до нея и почвам си говоря с нея. Опитвам се да я гледам в очите(щото като е в страни от те*е е малко трудно), усмихвам се и тя уш отговаря ама отговаря супер пестеливо с възможно най-малко думи. В целия разговор (който изглеждаше малко като разпит) ми зададе само 1 въпрос и се усмихна само 1 път. Пълна незаинтересованост. Мисля, че ми отговаряше само, за да не излезне невъзпитана. Тая ситуация много често ми случа дори и с момичета, които ги познавам - отговарят с 1 дума и тва е ... никакъв разговор не става. И като така отговаря пестеливо на мен първо ми става тъпо, второ че не мога да измисля за какво да си говоря с нея. Ама вероятно грешката е при мен, защото при някои други момчета въобще не се държат така. Не знам надуват ли се кво правят ама не знам как да постъпя.
Спирам на улицата 2 девойки и направо искам да се запозная с тях. Те си казват имената. Нещата общо взето вървят добре - гледам я едната в очите, усихвам се и те се усмихват, пускам някъв майтап. И понеже вече не се сещам какво да говоря след 2-3 минутен разговор и искам телефона на по-хубавата (тази дето я гледах в очите). Тя без проблеми си го дава и ми казва "Ще се видим". ДА, АМА ДРУГ ПЪТ !!! Обаждам се след 1 седмица и "НОМЕРЪТ, КОЙТО ИЗБРАХТЕ Е НЕВАЛИДЕН!" :@@@@@@@@@@@@@ . Тези 2-те бяха осмокласнички (аз ся завършвам). Как може 14-15 годишна пикла с такова хладнокръвие и сценично майсторсто(защото наистина изглеждаше така все едно ми се кефи) така да ме извърти. Аз съм умно момче, ама това просто акъла ми не може да го побере.
В момента съм объркан отвсякъде. Имам чувството, че никога няма да стана онзи брутален пич, който винаги съм искал да бъда. И то не заради тези провали(на мен ми е ясно че е нормално да ги има), а защото се съмнявам, че за МЕН е възможно да го постигна. СЪмнявам се, защото както вече казах никога не съм имал яка компания, нямам много приятели, често много се затруднявам в общуването с хора (независимо момчета или момичета), никога не съм успявал да бъда лидер, не съм успявал никога до сега да си хвана гадже. По една или друга причина (училище,приятели,квартал,курсове) съм се запознавал или са ме запознавали с доста момичета, но нещата винаги стигаха до там, че си харесвах някоя, пробвах се и нищо не ставаше. Като се има в предвид и това, че играта на улицата е най-трудна имам усещането, че съм изпуснал питомното, а сега гоня дивото. Някак си ми е трудно да си представя как бих успял с напълно непознати мацки като никога не съм успявал с тези които ги познавам.
Като цяло мисля, че едно момиче само като ме види никога не си казва "оле къв як мъжага - искам да ме скъса от секс", а по-скоро нещата варират между: "какво усмихнато симпатично момченце - би станал чудесен ПРИЯТЕЛ от него", "ммм някво си момче (абсолютно безразличие), "на тоя много му се ще ама никога няма да му дам(та аз съм кралицата на красотата) за къв се мисли той", "бахти смотания, супер много ме дразни (мога да се държа нагло и надменно с него) и др.
Също така имам и въпроси към библията:
В нея се казва "... най-добрият начин да впечатлиш момичето е да я третираш така, сякаш ти си този, който трябва да бъде впечатлен, а не тя. Така, сякаш тя се опитва да получи ТВОЕТО одобрение, вместо да се опитваш да получиш НЕЙНОТО" , "бъди наградата", "не трябва да си нийди" Но как да не съм нийди като първо аз съм си много ама МНОГО нийди. Зажаднял съм за женска ласка и ми се е*е та 2 не виждам(трябва да съм добър актьор или какво) и второ аз отивам и заговарям напълно непознато момиче и после му искам телефона, за да излезнем. И за най-тъпата овца е ясно, че аз съм този дето в момента си търси женско и тя е тази, която решава какво ще става от тука нататък.
Другия ми въпрос е свързан с тези така наречени ЛОШИ МОМЧЕТА. Както знаем те са лоши, правят каквото си искат, арогантни са, имат високо самочувствие и гледат винаги лошо и сърдито така все едно те са шефовете на света и някой ги е ядосал и почти никога не се усмихват. И въпреки тези леки недостатъци те са винаги с най-яките мадами. Е добре ама аз като тръгна да заговарям някое момиче и не съм усмихнат и не изглеждам мега добродушен, а гледам сериозно и доминантно и излъчвам сила и самочуствие, момичето ме взима за някав лош човек дет му е крив света, отговаря едва едва и гледа да се отърве.
Извинявам се за дългия пост ама тия дни направо изпуших и сега ми дойде музата за това словоизлеяние. Бих искал да получа отговори и коментари най-вече от хора, който активно излизат и играят, като NRG и paradox например(поне така разбирам от постовете им) разбира се всеки е свободен да си изкаже.
Също така моля за по-изчерпателни и подробни отговори, защото всеки детайл от написаното от мене е от значение.

#2 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 07:44 PM

Здравей, поздравления за желанието ти да се развиваш. Целият ти пост е трудно да бъде обхванат в един отговор.
Справяш се супер! Щом заговаряш момичета и взимаш телефони - нещата вървят нагоре. Що се отнася до нещата, които пише в библията - ако ги хванеш като цитати извън контекста има вероятност да се подведеш.
1) Как да не показваш, че ти се е*е Намери си хоби, бъди добър в нещо. Постави си критерий, който жените трябва да прескочат. Съгласи се, че дори да си много гладен няма да си сложиш в устата нещо, което не става за ядене (ако разбираш сравнениет)>
2) Лошите момчета са "лоши" защото не спазват правилата (те ги създават) и не се опитват да бъдат добри и грижливи лепки (защото е унизително). Лошите момчета се усмихват и то много - те са весели, забавни (но не смешни).

Виж в нета, поразтърси се за четирите Demonstrations of High Value (DHV) на Мистъри, и ще видиш какво прави един мъж привлекателен (определено не е външността или умственият потенциал). Ако нещата ти допаднат - просто ги направи :naughty: И не забравяй - справяш се супер, разбий ги тигре :beat_up:

#3 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 09:16 PM

Войвода,

Задал си въпроси .... и си си написал отговорите в същото време. явно не го осъзнаваш. Ти бягаш сам от се*е си, а защо очакваш другите да не те отбягват. и кога ще започнеш да се чустваш комфортно със се*е си? Тоя въпрос не си си го задал?

Ти сам имаш напредък ... не го ли осъзнаваш? Това ти е втория проблем. Немаш грам самочуствие. Искам хубаво да си помислиш върху тея двенеща.

Сега забрави за жените, научи се да контактуваш с хората като цяло. Първо бих те посъветвал следващите няколко пъти, в които излизаш с приятели, да се чустваш комфортно. Ако трябва мълчи, не е задължително да говориш. Отпусни се. Почни с малки стъпки.Почуствай тая свобода която я имаш в къщи, се едно си сам в стаята. В момента които го усетиш това състояние.... ти си вече напред светлини години.... знаеш че в това състояние си ок и не ти пука. / това е и едно от нещаат което привлича момичетата- непукизъм, но за това по късно/. По натам напредваш с малки крачки. Виж в библията темата \" разчупване на социални фобии\" Ще ти е донякъде полезна. Чуствай се удобно сам със се*е си, Това автоматично изключва възможността да се показваш. Сега идва момента, когато се смеят за твоя сметка.... нищо по лесно , игнорирай коментара и смени темата. кажи \"наздраве\" или нещо коренно различно от разговора които водите.

Да обобща какво сам ти написал с 2 думи- чуствай се спокоен в всяка ситуация.

след това идва момента дето почваш да правиш некакви елементарни разговори Питай някои играели му се билярд... от къде може да се вземе едикакво си, колко е часа. колкото по- социален си толкова по-лесно ще ти е с жените. В същност всичко опира в това да си социален, не клоун. Ходиш ли на мачове? Ако не ходиш те съветвам да отидеш.... там ще усетиш силна емоция. Трябва да си между хора, колкото се може повече.

Намали си очакванита към определен резултат. Всичко иска време и става лека по-лека. Буди доволен от себеси. От тук тръгва автентичното самочуствие.

Но тук идва момента с голямото НО - действието.... Това е като затворен кръг. Няма да усетиш това което ти пиша, преди да си го направил и същевременно няма да го направиш защото ти е ниско самочуствието. Изхода е само един.... да излизаш, да си между хора, да наблюдаваш, да си правиш изводи.... и като нещата не вървят както ти се иска да не ти пука и да ти е през оаня работа. Мислиш ли че това е трудно.... ами не е. Единственото което ти трябава е малко кураж и да се действа.

Вземи решение сега колко пъти в седмицата ще излизаш... и се придуряй към това ти решение. Не се отакзвай и да си уморен пак излизай.... буди сред хората!!!

Пиши ако мислиш да направиш и една 5та от тия неща да знам дали има смисел да продължавам ти пиша.

P.С. Нещата от Библията за които питаш ... могат само да се усетят и разберат. По ясно от това което е написано няма как да ти го обясня.

#4 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 10:58 PM

Бях се зарекъл, повече да не пиша в тоя форум, но скуката (в момента съм на село) + ГОЛЯМА доза съжаление ти спечели моята спасителна ръка!
Отделям време специално за теб!!! Твоят проблем. Защо трябва да разсмислиш над моят пост? Хиляди тонове анализи, угризения, терзания, мечти...

Личността братле! Ако беше находка, ти Хан Войводата живял по времето на пернишките голфове и евтиния кремвриш, aрхеолозите щяха да кажат, живял скромен човечец, който изгелждал в компаниите много замислен, неуверен и изкуствен (много си личи за последното)...

Правило N1. Никога никога, ама наистина никога не се отказваш от целите си. Границата между успеха и провала е много тънка. Без значение от целта (в рамките на разумното) никога не се предаваш!
Най-вероятно произлиаш от обикновенно семейство със слаб баща, от който не можеш да вземеш пример (моят е страшно нерешителен (puke))... И най-вероятно, когато се възхищаваш на някой лидер, как говори или нещо подобно се оправдаш пред се*е си, че той е имал по-добри възможности и т.н Да, може би си прав, но това няма значение. Изкуството да не завиждаш те прави силен! Ти си си ти, другите са си те, зависта за пари, качества, жени само ще ти попречи да се развиваш. Да не говорим, че хората, които не са завистливи са много по-привклателни... Забравих да спомена понеже обичам история, еди кой си владетел в Азия по време на 10 век произлизал от ратайско семейство, селянин, станал могъщ император, благодарение на неговите качества. След като вече не се предаваш без значение, каквото и да стане ти ще си постигнеш своето, идват отновото археолозите и казват Живял едно време един Войводата той бил, солидна личност карал хората около него да се смеят и да слушат мирно, когато говори
Правило N2. Живей според личните си разбирания! Постъпваш (в рамките на разумното според установеният ред) според както смяташ, че трябва. Когато правиш нещо и се вижда кода на действието, че идва според твойте убеждения създава респект, страшна магнетичност и няма да се чудиш как да постъпиш (личните убежденията не се създават за 1 ден).
Правило N3. Не трябва да мислиш, какво си мислят другите за теб. Тука винаги се сещам за сцената от филма I, Robot, където Will Smith след като катострофира с якото си Ауди и е*а майката на един тунел, минава покрай някакви негови колеги, които очевидно си говорят за него им се развиква "DO I LOOK I GIVE THE FUCK WHAT YOU THINK, DO I LOOK?!?!?!?" Следващото, за което се сещам е наблюдавам малки породисти овчарки, те са малки на по 2 седмици, ама ме вкараха във филм.... Забелязах 1 мъжко, мъжкар, ходи и се закача с всички, хапи ги за опашката, бута ги, яде най-много, малкият гадняр е само на 2 седмици, а се спуква от кеф и се радва на живота!!! Неговият събрат, пак мъжко, седи в ъгъла и изглежда замислен, разтревожен, все едно се чуди защо се е родил и колко е гаден живота, въпреки осигурената му храна и място за спане.Ти, така ли искаш да живееш? Разбира се, че не! Тогава, когато си купуваш кола от магазина и даваш пари на продавачката спри да си мислиш, какво мисля тя или който и да е на този свят за теб! Не казвам да не забелязваш, просто не му мисли. Най-малкото си задай въпроса колко често мислиш за провалите на другите? Да не мислиш, че другите го мислят толкова, изобщо не им дреме, казват там, ам Някъф балък и почват да мислят техните си работи или да се тревожат другите кво мислят. Като се научиш как да се държиш, т.е да си уверен, ще караш хората да си мислят за теб, каквото ти искаш! Разбира се не може всички да те харесват, но така е по-яко. :beat_up:
Правило N4. Бъди естествен! Това се свърза с правило 3, но вече знаеш как да постъпиш във всяка една ситуация, знаеш кога да базикнеш някой, знаеш кога да си забавен не се тревожиш и си просто ти ествествен, това е твоят начин на мислене, твоят кодекс. В това правило влиза и да си спокоен, cool. Много важно е да премахнеш мониторинга, живей сега не в миналато, не в настоящето сега! Никви филми, сега живееш, сега се радваш, точно както кутрето. Иначе, когато седнеш на маса и ако почнеш да си следиш действията мислиш за 2-ма и няма да можеш нито да следиш разговора и да отговориш адекватно, нито самичък да говориш спокойно, а това ще си проличита от звука на 2-та буква от първата ти дума. Не можеш да скриеш как се чувстваш, когато си естествен, няма да се обаждаш само колкото да се чуе, че си на масата.
Правило N5. Развивай се. Якото бачкане!!! Хоп специалност международни икономически отношения, хоп магистратурка, хоп политология 2-ро образование, хоп 2 чужди езика. Не та знам къв си, ама дори да си грозен (едва ли) ходи на фитнес 3 пъти в седмицата, искам здраво атлетично тяло. Оттам вече според възможностите се отдай на страстните неща примерно, ски, дрифтинг, скай дайвинг, квото се сетиш, обаждай се на приятелите ти за баскетбол (примерно). Но моляте не следвай сляпо примерите ми, използвай главата си, личните убеждения нали помниш.
Пази се от тъпи п*тки, не ти трябва жена(на тоя етап, а и по принцип), която е написала в профила си "Ще крещиш моето име" (избягвам мадами от http, много са злееееее)

Цялата хамалогия е гледай филма Бад Бойс 2, виж Уилл Смит. Виж го как добре комбинира комбинацията от това да не дава да му се качват на главата, да е забавен, да е ествествен. :naughty: Сега, ако си спомниш правило N1... е въпрос на време да постигнеш, целите в живота си. Аз бях твоят джим от вълшебната лампа за еднократна употреба, пожелавам ти успех и умната... Пст http://vbox7.com/play:a076d05b Astalavista

Edited by Shade, 04 May 2009 - 11:07 PM.


#5 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 03:17 AM

Интересна история...обичам историите...
Нека и аз ти разкажа една...представи си момче което винаги е бил лидер...никога не му е пукало кво мислят хората за него...на твойте години родителите му вече са заможни..има собствена кола..има готино тяло и като цяло е красив. Не изглежда всякаш описвам някои които неможе да заговори момиче на улицата без да се притесни нали? Не всичко е такова каквото изглежда...
Евала ти правя за това че си излязъл от вас да заговаряш момичета...незнам как е с повечето хора обаче за мен това беше едно от най-трудните неща...да отидеш пред непознато момиче с "риска" да се изложиш и да се чустваш некомфортно със се*е си после и все пак да го направиш и още веднъж и още веднъж...След първивия ми опит след допира с пик ъп материала си бях казал че повече никога няма да пробвам да заговарям момичета...отрязвали са ме по брутални начини и все пак волята и желанието ме накараха да го направя пак и пак и пак...истината е че след всичката теория нищо неможеш да направиш ако нямаш опит. В тази игра опитът е всичко!
Ето ти една конкретна идея за разговорите (тва го правихме с даскал по ПР) - почни да говориш за нещото което най-много на света обичаш да правиш, без значение какво е. Обаче говори няколко минути за него. Запиши се докато говориш и чуй след това с каква интонация говориш, какви думи използваш и т.н....просто усети как целия ти разказ има едно неподправено удоволствие в него. Пробвай след това да говориш за нещо друго но използвайки същия похват и по същия начин както за любимото ти нещо. Така може да се научиш да излъчваш сумати позитивна енергия иии хората сами ще искат да си говорят с теб.
Иначе немога да не се сдържа да вметна нещо за лошите момчета..Лошо момче е тип боди лангуижд иии малко дрешки..всеки може да се научи да има този стил стига да иска..обаче първо трябва да решиш дали това искаш...
Ииии финалния ми съвет които винаги съм го давал на хора които искат да си повишат самочуствието - Ходи на фитнес/бокс/тае куон до/квото и да е...
Като почнеш да се чустваш физически силен ще почнеш да чустваш че можеш да направи много повече неща иии много повече ще вярваш в се*е си !!
Аз за мен винаги съм казвал че фитнеса е #1 нещото което е променило живота ми...ако не за друго защото след него имах воля и желание за каквато и да било друга промяна...

#6 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 11:35 AM

Мили ми Войводо, я първо си виж ника - Войвода. А от разказа ти личи, че си тип "аутсайдер". Бързо да уточня - аутсайдерът не е слаб човек, просто е такъв извън групата. Та така - значи искаме да сме войводи всичките, лидери, алфа мъжки и т.н. Е няма общество само от лидери. Обикновено има по един, останалите го следват, копират поведението му и т.н. Само че жените много добре усещаме кой каква позиция има в групата. Дори да не те срещнем с групата ти, а сам. Обаче тук идва хубавото - изобщо не всички жени имат дупе да понесат да са с лидер. Всъщност я си помисли колко момичета могат да се уредят с такъв безупречен мъжкар и колко биха чакали девствени на опашката мястото до алфата да се освободи. Та така - опитвам се да ти обясня, че и за теб има много момичета, дори да не еволюираш в никаква посока. Обаче аз си мисля, че си на път да се промениш, защото вече си го пожелал. И аз като суиткорн бих те посъветвала преди да се хвърлиш да сваляш моми по готови рецепти първо да поработиш над това да се чувстваш добре в кожата си, да приемеш се*е си и да се харесаш. Как се очаква човек, който сам не се харесва да бъде харесан?
Тялото е единия фактор - има достатъчно места да го развиваш. Аз препоръчвам да не се мяташ на фитнеса или поне да не си позволяваш тежки натоварвания в залата - имаш още да растеш, предполагам, и да се оформяш, рано ти е за ставни и костни натоварвания, опитай с плуване - невероятен спорт, ангажира всички мускулни групи и топи мазнините. Ако не можеш да плуваш - просто си осигури редовно интензивно движение. Огледай си добре кожата - трябва да е чиста. Ако не е - дрогериите са пълни с почистващи средства и всевъзможни лекарства против пъпчици и т.н. екстри. Зъбките винаги да са чистички и готови за показване в усмивка.
Второ - никога не спирай да се образоваш, интересуваш, любопитстваш, набавяш още информация за всичко, което те интересува - образованият човек изпитва задоволство от се*е си и това повишава самочувствието.
Общуване - дори и с добро тяло и пълен с интересни факти мозък може да не умееш да общуваш. За да не повтарям другите - просто иди в някоя книжарница или разрови Интернет и си купи книжки за успешно общуване. Внимавай да не ги объркаш с такива за манипулиране на хората, защото не това е целта ти.
Момичетата - на първо време не избирай красавици. Знам, че ще те привличат като ги видиш, но те до такава степен са ги сваляли, че вече дори с приближаването си до тях се чувстват обидени, защото са развили суперсамочувствието, характерно за девойки, които от малки са хубави. Спокойно - още няколко годинки и ще видиш как точно те бързичко прецъфтяват и по-невзрачните момичета се разхубавяват. Сега връстничките ти и по-малките са все още в пубертета и не могат да се похвалят със зряло отношение. Това, че те отблъскват толкова нелюбезно да ти говори, че те имат същия като твоя проблем с общуването, макар да го изразяват чрез надутост и лошо отношение. НИКОГА не си мисли, че лошото отношение към теб е твой проблем - това е техен проблем, те просто са невъзпитани. Дори да не харесаш някого е редно да му отговориш любезно и да оповестиш спокойно желанието си или нежеланието за разговор с него. Фръцкането, мусенето и т.н. са ТЕХНИ слабости, не твои. Ти си се държал, както трябва. Не се опитвай да поемаш на плещите си и чужди проблеми.
Ходи на купони - там се общува най-лесно, самотните набези по улиците са далеч по-трудни и дори и много обиграни момчета рискуват да ги отхвърлят просто заради непривичната ситуация или защото точно в този момент момата е тръгнала към някоя приятелка или по магазините и не и трябва компания.
Та така... мога да си пиша още много, защото и аз, дето сега мога да твърдя, че съм супер общителен човек и до последно не съм се притеснявала да свалям и много хубави мъже (то пък точно те са най-лесни, за единия комплимент живеят), като хлапе съм била повече слушател в компанията, страхувала съм се да се изразявам, кофти ми е било от вниманието върху мен и съм се скатавала като единия наблюдател. Всичко се изгражда, нещата се менят - ценното на вашите години се сменя с друга ценност. Отношението на момичетата се променя, търсенията им се променят... просто прогнозата за теб е добра. Явно си мисловен тип, това ще ти се отплати. Стига да не останеш затворен мисловен тип. Споделяй, питай, любопитствай. Не стой да се самопреценяваш и сравняваш.
Много добри пожелания имаш от кака ти, май на доста хора ни припомни първите години на социално наместване и самодоказване. Само за това даже ми харесваш.

#7 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 06:41 PM

Здравей. Поздравления и от мен, че излизаш и започваш да играеш.

Имам изненада за теб - Голяма част от грешките ти ще се корегират от самосе*е си. Сериозно.

Излизаш ли достатъчно често, и фокусираш ли достатъчно внимание върху подходите си, след време ще забележиш промяна. Просто няма как да я усетиш от два подхода, в рамките на един ден.
Ти от 4 подхода виж колко много си научил:

Една стои и чака нещо си там и аз отивам и я питам как да стигна до едно място. Тя ми отговаря с някво нежелание и така ми обеснява, че ако не го знаех къде се намира никога не бих я разбрал. После я питам как се казва, а тя като почна да ми мрънка "...махай се от тука остави ме на мира...нали ти казах квото ме питаше...остави ме"

1. Тоест, колкото и невинен и индиректен да е опънъра който изполваш, тя *ЗНАЕ* защо говориш с нея и какво искаш.
Извод: Щом знае, не го крий така или иначе.
Извод: Думите имат много малка роля.

Стоя на спирка и до мен стоят 2 момичета и си говорят. И аз решавам да ги заговоря като направя коментар на обстановката около нас. Обърнах си главата към тази дето беше по близко до мен(тя беше седнала, а аз бях прав) и казах квото щях да казвам. Тя ме погледна за кратко с такъв поглед все едно аз правя нещо супер странно като говоря с непознати и си продължиха разговора. Аз естествено се спекох и не казах нищо повече.

Тук мисля, че първо си се спекъл, и веднага след това е свършил разговора, а не обратното.

2. "Спичането" приключва разговора. След като си казал каквото си казал, си получил малко внимание от нея (погледнала те е), и щом е видяла "спичането", и не е продължила разговора.
Извод: Продължавай да поддържаш разговора докато получиш добра реакция, или твърдо отрязване. Говори!
Извод: Не очаквай момичето да поддържа разговора в началото.

Отивам на лекар и гледам стои там едно момиче(после се разбра че е в 10 клас). Питам я там за кой лекар чака, сядам до нея и почвам си говоря с нея. Опитвам се да я гледам в очите(щото като е в страни от те*е е малко трудно), усмихвам се и тя уш отговаря ама отговаря супер пестеливо с възможно най-малко думи. В целия разговор (който изглеждаше малко като разпит) ми зададе само 1 въпрос и се усмихна само 1 път. Пълна незаинтересованост. Мисля, че ми отговаряше само, за да не излезне невъзпитана. Тая ситуация много често ми случа дори и с момичета, които ги познавам - отговарят с 1 дума и тва е ... никакъв разговор не става. И като така отговаря пестеливо на мен първо ми става тъпо, второ че не мога да измисля за какво да си говоря с нея.

3. Когато ти подхождаш към момиче, в началото получаваш оскъдна обратна информация, а отговорите й са "вежливи".
Извод: Момичетата искат ТИ да водиш разговора, а не те.
Извод: Когато в началото й говориш, и поддържаш разговора, не очаквай тя да се включва активно.
Извод: В началото на разговора избягвай задаването на въпроси.
Извод: Ако зададеш въпрос все пак, той не трябва да изисква дълъг отговор. След като го получиш - продължаваш да говориш.

Спирам на улицата 2 девойки и направо искам да се запозная с тях. Те си казват имената. Нещата общо взето вървят добре - гледам я едната в очите, усихвам се и те се усмихват, пускам някъв майтап. И понеже вече не се сещам какво да говоря след 2-3 минутен разговор и искам телефона на по-хубавата (тази дето я гледах в очите). Тя без проблеми си го дава и ми казва "Ще се видим". ДА, АМА ДРУГ ПЪТ !!! Обаждам се след 1 седмица и "НОМЕРЪТ, КОЙТО ИЗБРАХТЕ Е НЕВАЛИДЕН!" :@@@@@@@@@@@@@ .

4. След видимо добра интеракция, са те вързали с грешен телефон.
Извод: Не възлагай излишни надежди на (нито предварително отписвай) дадено момиче.
Извод: В началото на отношенията ви, не очаквай коректност, честност или еднозначност от момиче.

Как може 14-15 годишна пикла с такова хладнокръвие и сценично майсторсто(защото наистина изглеждаше така все едно ми се кефи) така да ме извърти. Аз съм умно момче, ама това просто акъла ми не може да го побере.

ГОЛЯМ Извод: Тази игра не се играе с "ум" и "акъл". :) Академичната начетеност не ти помага с жените. Не я използвай там.

Виждаш ли колко много си научил за 3-4 подхода? А колко ще научиш след 300-400? А след 1000?
Истината е, че мозъка ти обработва информацията без дори да знаеш. Прави си изводи, прилагай ги в следващите си подходи, а за другото остави мозъка си сам да се корегира.


Тук добрите ни съфорумници са казали някои хубави неща, прочети си ги. Обаче някои съвети недей да слушаш... недей да си представяш, че си с богати родители, с хубаво тяло, че си супер красив, и че цял живот си бил лидер и подобни.
Първо, защото не е вярно :Р.
Второ, да си помпаш егото не само че няма да ти помогне с жените, а и ще ти навреди.
И трето, външния вид и парите нямат НИКАКВО, ама НИКАКВО значение ако си развиеш играта. Остави мускулите и парите за тези, които нямат игра, и това им е последния шанс да вкарат момиче в леглото.

Фитнеса, 2-те висши, плуването, бачкането и т.н. са чудесни неща, прави ги ако решиш, обаче единственото нещо, което ще ти донесе успех с жените си е излизането и заговарянето на непознати момичета.

Ако не разбираш нещо от Библията - заеби я. Колкото хубави и вярни неща има вътре, толкова има и простотии. А и единствения начин да разбереш нещо, е от опит.

На прав път си ;).

Съветвам те да правиш всичко възможно да се забавляваш докато пикапиш. Заговаряй с идиотски фрази, с глупости, изкарай лудостта си наяве. И яж много, ама много отрязвания!
Даже излез и си постави за цел днес да те отрежат 10 момичета, и прави всичко възможно да те отсвирят здраво.
Гледай да разнообразяваш стила си максимално - всяко момиче заговаряй по нов начин ако можеш. Не влизай в една и съща рутина.

Идват ми на ума поне 101 конкретни неща които мога да ти кажа, за да навлезеш в Играта, ама хайде излизай редовно няколко седмици пък тогава може. ;) Просто да ти кажа, че всичките тези мисли дето си ги описал тук, са напълно нормални, и всеки който се занимава реално с пикап е минал през това.

Така че не си някакъв клиничен случай, за какъвто се мислиш. Успех!

Edited by paradox, 05 May 2009 - 06:42 PM.


#8 FireMan

FireMan

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 10:33 PM

Paradox e The true player, много кефиш човек ;) Следя темата защото и аз сега навлизам в дебрите на така наречения Pick up ;)

#9 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 06 May 2009 - 01:09 PM

Второ, да си помпаш егото не само че няма да ти помогне с жените, а и ще ти навреди.
И трето, външния вид и парите нямат НИКАКВО, ама НИКАКВО значение ако си развиеш играта. Остави мускулите и парите за тези, които нямат игра, и това им е последния шанс да вкарат момиче в леглото.


Позволи ми да не се съглася с теб.
Винаги съм казвал, че тази фраза "външния вид няма никакво значение" е измислена от някой с нелицеприятна "обвивка", с цел да се даде надежда, че има светлина в тунела и за не толкова красивите хора.
Не казвам, че всеки трябва да изглежда перфектно, даже напротив - живота ще е много скучен ако всички бяхме с идеални лица, тела и т.н.
Просто се запитай, ако пред една жена стоят двама мъжаги с еднакви характери и социални умения, но с коренно различна визия, кой от двамата ще избере?
Лично съм питал момиче как би реагирало ако някой я заговори на улицата (просто за ташак, беше ми интересно), първото нещо, което последва от нейната уста беше - "ами зависи как изглежда..."
Но естествено, че всеки може да бъде успешен... колко много прекрасни девойки с ужасно неподдържани и оръфани младежи съм виждал, май чудесата наистина се случват ;)

Моя личен съвет към Войводата, ще е да удари едно око на визията си. Правилно ли се обличаш, прическата отива ли ти и дали твоя стил ти подхожда?
Ако излизаш на уцилата с мисълта за сваляне на жени, поне гледай да си се погрижил за обвивката ти, все пак при такъв тип запознанства, това е първото нещо, което прави впечатление на една жена, било то лошо или добро.

Не пренебрегвайте външния вид, винаги е огромен плюс ако сте облечен точно, с атлетична фигура и приятна миризма... няма смисъл от огромни мускули, дебели ланци и BMW X6. Споменатото от мен е по възможностите на всеки, стига да имаш воля и точна идея как да се подобриш.
Защото дори и да не си перфектен в играта, много грешки ще ти бъдат простени ако изглеждаш и се чувстваш като звезда ;)

Edited by Francesco, 06 May 2009 - 01:11 PM.


#10 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 06 May 2009 - 01:59 PM

@paradox го е казал точно!, но разбира се Francesco е направил попадение.

с атлетична фигура и приятна миризма... няма смисъл от огромни мускули, дебели ланци и BMW X6

За първото си много прав. Поне трябва да даваш вид, че сапунът ти е известен като пособие. Хмм.... за второто си много прав, с изключение на една малка забележка- да замениш няма с има. Ето така

с атлетична фигура и приятна миризма... има смисъл от огромни мускули, дебели ланци и BMW X6


За съжаление можете отново да прочете приказката за Снежанка и седемте джудженца, които всячески се опитали да й угодят (само и само да получат секс) и накрая дошъл принца на белия мерцедес (в някои вариации на приказката е кон) и я оплодил. Четете в приказките, слушайте чалга и научете за новостите, с които се възпитава българската девойка.

Така че, ако мога да завърша: "Всичко е от значение- от това което имаш в главата, в джобовете, в кредитната карта, в обноските и в гащите. И ако си златен навсякъде си нашето момче." или както го е казала бабата на един мой колега "Размера няма значение, важното е да е голям"

#11 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 06 May 2009 - 03:27 PM

аз искам само да добавя, че независимо от всичко може да постигнеш висотата, която е толкова далечна сега... стига да имаш амбиция и хъс можеш да станеш и лидер, и богат, и здрав и... дори цар... мит е че трябва да си роден такъв.

подкрепям с пълна сила paradox, а също и голяма част от останалите мнения.

важно е обаче да има обратна връзка... и то отрицателна, за да се коригират нещата за напред. трябва да си правиш анализите и изводите, трябва да си чупиш главата... ако двете не вървят успоредно, то няма да се развиваш... или поне не напред и нагоре ;)

#12 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 06 May 2009 - 04:48 PM

Гледам тук се заформя парти и влизам с двата крака ;) Темата ми хареса: "Проблеми при играта с непознати момичета". От нея лъха действие. VOIVODATA споделя някакъв опит и очаква в замяна да получи опит от други. Това разчупва модата напоследък в милия Дон Жуан форум да си споделяме просто... мнения. Първо да поясня, че не излизам специално за да играя. Обичам да се размотавам сам или с приятели и така, между другото да се запознавам с момичета.

Първият ти гига-параграф може да послужи за сценарий на тийн драма и да спечелиш луди пари. Ще ти споделя някои неща, не защото ми се мисли, а защото съм минал през такъв период. Трудно влизаш в компании, трудно общуваш, трудно се забавляваш сред хора, бъзикат се с теб и т.н. защото още нямаш ясен отговор на въпроса "Кой съм аз?". Още нямаш изградена реалност, още нямаш граници, които обграждат натуралното ти самочуствие. Можеш да виниш за това обществото ни, можеш да виниш Дядо Коледа, който си поискаш, но това няма да помогне.

Болезнено е, грозна картинка е когато се опитваш да си подобриш социалните умения преди да имаш ясна визия за собтсвеното си "Аз". Изграждайки го, заздравявайки го, това ще ти помогне във всички сфери, най-вече в тази, където има цици. Някак си автоматично ще те влече към контакти с нови хора, ще се чувстваш удобно в кожата си, ще си отпуснат, ще те избива на шеги и закачки, просто защото ти е готино. Това пък ще ти помогне да се ЗАБАВЛЯВАШ.

Когато четох случките ти с момичетата ми направи впечатление, че си се забил в една рамка "Чук-чук. Стоя тук, оглеждам се за нещо интересно, пикая и си чертая границите на Софийска област и се чудя... би ли било евентуално така удобно... да влезна в твоето ежедневие, в твоята реалност?". Нищо чудно че са те гледали странно, че са ти дали фейк номер, че са те резнали на момента! Винаги влизай в разговор с висока енергия. Дори да ги стреснеш в началото, по-късно тази висока енергия помага на разговора да направи "Клик!" и всичко да си дойде на място. Заеби тези митове, че лошият поглед и ококорените очи те правят мъжага. Нужно е само добро настроение, усмивка и желание да се забавляваш.

Колкото повече теория четеш, толкова по-голямо дърво ставаш. Всичко изглежда сериозно, математически дефинирано. Нъцки! Това само те подтиква към анализи и пречи на действието. Излизай и си пиши собствена ДЖ библия, основана на личен опит. Виждаш ли, фокуса в написаното от теб е в негативните чувства, кофти тръпките, странните погледи, спичането и т.н. Неуспехите те учат точно толкова, колкото и успехите, затова не реви. Играй редовно и след време няма да ти прави впечатление, че еди-коя-си те е обидила или резнала. Викам му нагласа "Боли Ме Фенерчето" (Б.М.Ф.)

#13 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 06 May 2009 - 09:02 PM

Хубаво б***ке се е получило тука. Наплюхте здраво момчето, ама така се става войн. @VOIVODATA усещаш ли как те чакат само хубави моменти от тук нататък? Усетил си се на време (под 20 години си, разпознал си проблема) и си направил най-умното, което може да измисли човек- почнал си да хленчиш. А щом хленчиш, значи си култивирал недоволство, а където има недоволство (и то истинско) там непременно след време има прогрес. Пожелавам ти да задържиш недоволството си максимално дълго време.
Понеже съм мързелив човек... още като ти прочетох темичката ми дойде нещо наум, но не исках да си го призная пред съфорумците си- намери си ментор. Намери човек, който вдява нещата, способен е да инвестира достатъчно дълго време и търпение в теб. Дори само да усетиш духа му и да успееш за момент да погледнеш през неговите очила начина по който усеща света си дръпнал с хиляди километри напред отколкото да се заровиш в библиотеката и да четеш Ди Анджело.
Е, ако не успееш да си намериш такова приятелче, не се отчайвай. Ди Анджело също е пич!

Edited by exort, 06 May 2009 - 09:04 PM.


#14 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 07 May 2009 - 04:10 PM

мен пък Де Анджело не ме кефи изобщо!

пич, препоръчвам ти да свалиш и да изгледаш The Pickup Artist season 1&2
ще ти отворят възможно най-бързо очите за много неща

#15 ZERATUL

ZERATUL

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 19 May 2009 - 02:23 PM

Много благодаря на всички за изчерпателните отговори. Докато ви четях постовете в главата ми изникнаха още толкова въпроси ама за сега май е по-добре да действам, че от много умуване файда няма (поне в това се убедих напълно :beat_up: ) И още един път благодаря !!!