Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Тази


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 03:17 PM

"Който подбира,мастурбира".Който го е казал тфа,бил е адски прав.Не се притеснявай да бъдеш свиня,по-добре бъди такава.


дрън дрън... тия максими някъде другаде...

#32 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 10:40 PM

Стигал съм до моменти,когато вече си представям как ще изглеждат децата ни и накрая естествено дори и до целувка не се стига."Който подбира,мастурбира".Който го е казал тфа,бил е адски прав.Не се притеснявай да бъдеш свиня,по-добре бъди такава.


Стига бе човек, на 17 си! :rocknroll:

#33 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 26 May 2009 - 10:54 PM

Така, така...
Значи искам да ви кажа че момичето има чуства към мене, просто не е искала с мене щот както казах е имала преди това с друго момче(преди демек даже успоредно с мене. Абе нещата се развиват докато аз я свалям тя тогава е имала симпатиите към другия) ама там ТОЙ я е отрязал и сега при мене. Баси да беше го отрязала тя. А не ТОЙ нея
И да ви кажа като чух за това направо тъпо ми стана. Почуствах се като резервен вариант. Я кажете вие как бихте постъпили на мое място :)
Съвсем сериозно ви питам. Направо ми идва да и тегля една майна!!!

Edited by splinter, 26 May 2009 - 11:04 PM.


#34 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 26 May 2009 - 11:29 PM

Казала го е, защото те смята за приятел и не иска да те нарани или защото те държи като резерва в случай на провал с първия.

blablabla е човек сега прочеох по внимателно какво си ми написал и се оказа съвсем прав. Е кажи ми сега ко да напрая аз. На някой случвало ли му се е. Може вече напълно да го е забравила ама баси аз съм резерва :) Да си го нач**а!

#35 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 27 May 2009 - 03:19 PM

Няма ли да ми дадете някаква насока какво да правя. Харесвам я още и то много ама след това баси не знам хем искам да и тегля една майна хем не. Питам щот ако някой е бил в мойто положение да каже какво е станало. Да не е да тръгна и ония ако му скимнало да тръгнат да ме зареже....?

#36 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 27 May 2009 - 04:24 PM

E какво толкова се чудиш, щом я харесваш? В този живот няма гаранция за нищо.

#37 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 27 May 2009 - 05:06 PM

Така е... то не е казано че с него то може и с някой друг ;)
Проблема ми е друг. Просто се почуствах найстина гадно като разбрах. Тя ми каза имам чуства няма да стане нищо и сега обаче ония нямал към нея и тя сега при мене изведнъж има. Май ще и тегля една дълга и ще ходя да си лягам :) Няма да бъда аз няква шибана резерва... баси ако ония имаше и той нещо към нея сега тя въобще нямаше да се сеща за мен ама нали той я отрязал и така...
СЛЕДВАЩАТА! Само дето писах, питах и куп глупости. Някой хора ми го казаха още в началото че няма да се получи. То ако щеше да стане нещо е вижте от кога ми е пърия пост в тази тема върнете айде месец назаде и още от тогава. И сега ще стане ама то едно такова се едно изпросено ли деа знам. Че аз ако тръгна с нея тя може постояно да си ходи и с други хахах не не мерси на всички за дето ми отворихте очите едно голямо благодаря! Да си призная библията не я четох ама сега я почвам и след това целия форум :) Та може следващия път аз да се окаже в обратното положение да откажа на някоя хьхаьхаь

Edited by splinter, 27 May 2009 - 05:07 PM.


#38 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 27 May 2009 - 05:09 PM

Няма ли да ми дадете някаква насока какво да правя. Харесвам я още и то много ама след това баси не знам хем искам да и тегля една майна хем не. Питам щот ако някой е бил в мойто положение да каже какво е станало. Да не е да тръгна и ония ако му скимнало да тръгнат да ме зареже....?

Забрави за нея като обект на твоите желания. Радвай се на приятелството, което си създал! Поучи се от грешките си и се възползвай от приятелките на новата си приятелка. :)

#39 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 27 May 2009 - 05:41 PM

Това беше добро :) Мисля че знам какво да правя от тука нататъка........ ;)

#40 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 06:16 PM

Аз мога ли да помоля модератора да изтрие тая тема :)