Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Тази


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#16 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 03:58 PM

Да ви кажа дадохте ми надежда ;) Обаче мисля да я играя гадната да видя какво ще стане. Аз не знам дали ви казах ама то отначало уж на 95% бях сигорен че ще стане работата и накрая НЕ. И си мисля да не е да се прави на трудно достъпна само че то има който се правят ама тая хубаво се прави ама пък и кото имаше в началото сега и това го няма абсолютно никакъв интерес. Или то така се прави не знам ;)

#17 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 04:24 PM

..... И си мисля да не е да се прави на трудно достъпна само че то има който се правят ама тая хубаво се прави ама пък и кото имаше в началото сега и това го няма абсолютно никакъв интерес. Или то така се прави не знам ;)


Как от "тази" (демек единствената) жената става на "тая" като не ви ще! ;) Едно от нещата, които човек първо трябва да се научи, е да губи. И като губи, да го прави с благородство, а не на принципа гроздето като е високо - е кисело. Иначе какъв мъж ще станеш, Сплинтер? Напоследък често наблюдавам "мъже" да си проектиран неуспехите върху момите и една мома от желана, бързо да й излиза име на к..ва, защото просто не е пуснала. И освен това "трудно достъпна" не е обезателно синоним на "надута". Помисли над това.
Уф, сори ако съм било по-рязка, но много мразя това "преобръщане" у някои хора. Отказът трябва да се приема философски, а не като удар върху егото. Помисли ли, че сигналите от нейна страна не са били обещание за връзка и секс? Или ти се е искало да е било така?

Edited by Ida, 05 May 2009 - 04:26 PM.


#18 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 04:36 PM

Тая тази няма значение за мене. Наистина си падам по това момиче. Благодаря ви на всички. Вече мисля знам как да действам ако не стане не стане. Ще ми е супер гадно ама...

#19 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 06:46 PM

Обаче мисля да я играя гадната да видя какво ще стане.

Защо трябва да играеш? Да не би да си играеш с играчка? Правилното е да ДЕЙСТВАШ! ;)

#20 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 06:59 PM

splinter,
най-голямата услуга, която тази мадама може да ти направи, е да ти свие 1000 лева, да се изч**а с твой приятел пред теб, и после да те отреже и да ти се изсмее в лицето.
Пожелавам ти го, защото ще е може би най-хубавото нещо което ще ти се случи.

Едно детенце си играело с играчка, но било непохватно и я счупило. Разревало се. Дошъл бащата.
- Какво има сине?
- Уааааа, Счупих си играчката!
- Нищо, сине, ще получиш друга.
- Не! Не искам друга, искам тази! Тази!!
- Сине, тази е счупена вече.
- Не ме интересува! Искам си играчката обратно!
И тук бащата бие един шамар на малкия ревльо.

#21 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 05 May 2009 - 09:42 PM

Така ми се искаше да мога да се включа с нещо мъдро... много наистина.
Освен да ти кажа това, което ще се случи... друго за момента няма да мога да изнамеря. Ще се потръшкаш, после пак и накрая по някое време ще ти мине. Кога ще е това? Зависи от теб кога ще си проветриш мислите или кога събитията така ще се завъртят че те да ти проветрят мислите.

Един от готините ефекти на реалните срещи, за разлика от писмените срещи ( в момента сме в писмена среща ;)) ), е че реалните имат много по-силно въздействие. Точно темата за "как е толкова силно нужно да продължа напред" беше разизквана на срещичката НИ вчера. Имаше и много мъдри примери.

#22 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 06 May 2009 - 12:39 PM

Да искаш непременно някого, който нехае за теб, чувствата ти и желанията ти е чиста проба мазохизъм. Да се взираш само и единствено в тази роза, без да виждаш и другите, не по-малко уханни от нея е глупаво. В крайна сметка винаги съм твърдяла, че човек сам управлява влеченията и чувствата си. Когато всеки го проумее ще има много по-малко страдащи сърца :)

Много точно казано ;) ;)

#23 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 06 May 2009 - 12:54 PM

Хубава тема.

Това е едно от нещата в Библията, за които не съм съгласен. Или по-точно не съм съгласен да се приема буквално. Бих казал "следващата" на момичето в дискотеката, което искам да сваля тази вечер. Бих казал "следващата" на момичето от улицата, което ми е отказало телефонния си номер.

Не бих казал обаче "следващата" на момичето, което съм опознал, отговорило е на това, което търся, но ме е отрязало. Щом си струва мацката, няма нищо лошо да положиш малко повече усилия, а не да си кон с капаци (в случая) и да си повтяраш "Аз съм the best! и тая не ме заслужава!".

Splinter, щом искаш точно тази - отиди и я вземи. ;]


;)

Кон с капаци си и ако я преследваш безнадеждно( бил съм такъв "кон") и не си даваш сметка че в даден момент не си заслужава усилия и си пропуснал много други може би по добри възможности. Всичко си има граници , които ако преминеш просто губиш самоуважението си,а който иска да дерзае преследвайки "жената на мечтите си" нека не прекалява , и да си очертае граници които да не преминава...

Splinter преследвай мечтите си приятелю но не се превръщай заради "тази единствената" в шиб*ано загубило самоуважението си ЗОМБИ!

#24 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 06 May 2009 - 07:27 PM

Еми явно отначало е имало някакъв интерес после явно се е появил някой не го знам. Абе както и да е, а не ви ли казах че търся следващата ;)

#25 Barnabi

Barnabi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 08 May 2009 - 08:33 PM

offf ...

.... Точно темата за "как е толкова силно нужно да продължа напред" беше разизквана на срещичката НИ вчера. Имаше и много мъдри примери....

... ми сподели подробности де, може и в отделна тема .... не всички сме били там ... ^_^

#26 Elite

Elite

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 12 May 2009 - 07:00 PM

Хубава тема.

Това е едно от нещата в Библията, за които не съм съгласен. Или по-точно не съм съгласен да се приема буквално. Бих казал "следващата" на момичето в дискотеката, което искам да сваля тази вечер. Бих казал "следващата" на момичето от улицата, което ми е отказало телефонния си номер.

Не бих казал обаче "следващата" на момичето, което съм опознал, отговорило е на това, което търся, но ме е отрязало. Щом си струва мацката, няма нищо лошо да положиш малко повече усилия, а не да си кон с капаци (в случая) и да си повтяраш "Аз съм the best! и тая не ме заслужава!".

Splinter, щом искаш точно тази - отиди и я вземи. ;]


:blink:

Съгласен съм донякъде с това което казваш.НО! Да кажем че си намерил момичето което отговаря на очакванията ти, и те отреже един път, какво правиш след това? Ако е толкова страхотна разбира се нищо не те спира да направиш още опити, но за мен смисъла в "СЛЕДВАЩАТА" се крие в това да не си погубваш времето когато след 2-3-4....100 опита не се е получило това което искаш. И колкото по-рано разбереш дали можеш да си с това момиче, или не, толкова повече време ще спечелиш за действие. Защо да чакаш като AFC, да правиш 100 опита и на 101 да разбереш че си си загубил маса време в нещо което не дава никакъв резултат, а си можел в това време да срещнеш не по-малко подходящо момиче. Ако пък станеш прекалено досаден или лепка става още по-лошо.СЛЕДВАЩАТА за мен е стъпка която трябва да се приложи максимум след 3-то отрязване. Другата възможност е да продължиш със СЛЕДВАЩАТА и да действаш паралелно с предишната, и по този начин загубата на време ще е значително по-малка. Мога да ви пожелая да намерите момичето, което търсите и да не се налага да има следваща :doh: ^_^ :) :)

Edited by Elite, 12 May 2009 - 07:00 PM.


#27 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 14 May 2009 - 11:34 AM

Така...
Значи момичето има чуства към мене ама се още са приятелски, както си и знаех има и друго момче, но нещата са 50/50
Като тя е опознала малко повече другия защото са излизали по-често, а при мене не толкова. Кажете сега какво би трябвало да направя за да се наклони везната в моя полза. Питах я кажи ми с другия ли искаш да си и тя овърта тоест и тя не е сигорна. Така че имам шанс така че кажете как да я спечеля.

#28 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 14 May 2009 - 01:28 PM

Така...
Значи момичето има чуства към мене ама се още са приятелски, както си и знаех има и друго момче, но нещата са 50/50
Като тя е опознала малко повече другия защото са излизали по-често, а при мене не толкова. Кажете сега какво би трябвало да направя за да се наклони везната в моя полза. Питах я кажи ми с другия ли искаш да си и тя овърта тоест и тя не е сигорна. Така че имам шанс така че кажете как да я спечеля.

Абе я вземи и прочети пак какво си написал!!!
Сам си отговорил на въпроса!!!
Запитай се защо тя се среща по-често с другия отколкото с теб...

Питах я кажи ми с другия ли искаш да си и тя овърта тоест и тя не е сигорна.

Казала го е, защото те смята за приятел и не иска да те нарани или защото те държи като резерва в случай на провал с първия.
Имаш все още някакви шансове, но ще бъде тежка битка и ще трябва да ДЕЙСТВАШ, а не да "играеш", да "прилагаш стратегии" и пр. заклинания. Промени начина си на мислене спрямо въпросното момиче, защото ти си обсебен не от нейната човешка същност, а от мисълта, че я нямаш.

Така че имам шанс така че кажете как да я спечеля

Не се явяваш на състезание от Формула 1, а участваш в състезанието наречено живот. Престани да мислиш само за нея, замислял ли си се дали тя изобщо се сеща за теб?
При жениете няма логика, а само чувства и емоции. ;) Прочети т.нар. "Библия" там ще намериш отговора на много въпроси. B)

Еми явно отначало е имало някакъв интерес после явно се е появил някой не го знам. Абе както и да е, а не ви ли казах че търся следващата rolleyes.gif

Имало е интерес, но не си предприел по-нататъшни

действия

, а си предпочел да си играеш на стратегиики и пр. с нея. Тази случка да ти е за урок.

paradox Публикувано на 05.05.2009 - 19:59
splinter,
най-голямата услуга, която тази мадама може да ти направи, е да ти свие 1000 лева, да се изч**а с твой приятел пред теб, и после да те отреже и да ти се изсмее в лицето.
Пожелавам ти го, защото ще е може би най-хубавото нещо което ще ти се случи.

Едно детенце си играело с играчка, но било непохватно и я счупило. Разревало се. Дошъл бащата.
- Какво има сине?
- Уааааа, Счупих си играчката!
- Нищо, сине, ще получиш друга.
- Не! Не искам друга, искам тази! Тази!!
- Сине, тази е счупена вече.
- Не ме интересува! Искам си играчката обратно!
И тук бащата бие един шамар на малкия ревльо.

Набий си един шамар сам, за да не се налага по-нататък отново да се вманиячаваш и да се самоунижаваш по такъв начин. Нещата са толкова прости, а ти си ги усложнил и започнал да използваш стратегии, тактики, започбал си да мислиш само за нея, да следиш действията й и т.н
Elite е написал много верни неща.

Да кажем че си намерил момичето което отговаря на очакванията ти, и те отреже един път, какво правиш след това? Ако е толкова страхотна разбира се нищо не те спира да направиш още опити, но за мен смисъла в "СЛЕДВАЩАТА" се крие в това да не си погубваш времето когато след 2-3-4....100 опита не се е получило това което искаш. И колкото по-рано разбереш дали можеш да си с това момиче, или не, толкова повече време ще спечелиш за действие. Защо да чакаш като AFC, да правиш 100 опита и на 101 да разбереш че си си загубил маса време в нещо което не дава никакъв резултат, а си можел в това време да срещнеш не по-малко подходящо момиче. Ако пък станеш прекалено досаден или лепка става още по-лошо.

СЛЕДВАЩАТА за мен е стъпка, която трябва да се приложи максимум след 3-то отрязване. Другата възможност е да продължиш със СЛЕДВАЩАТА и да действаш паралелно с предишната, и по този начин загубата на време ще е значително по-малка.

;)

Как от "тази" (демек единствената) жената става на "тая" като не ви ще! :aa: Едно от нещата, които човек първо трябва да се научи, е да губи. И като губи, да го прави с благородство, а не на принципа гроздето като е високо - е кисело. Иначе какъв мъж ще станеш, Сплинтер? Напоследък често наблюдавам "мъже" да си проектиран неуспехите върху момите и една мома от желана, бързо да й излиза име на к..ва, защото просто не е пуснала. И освен това "трудно достъпна" не е обезателно синоним на "надута". Помисли над това.

Живеем в свят, в който хората са равноправни (поне на хартия) и се учим един от друг. Още повече, че с налагането на феминизма все повече "мъже" започват да копират женското поведение в някои аспекти. :naughty:

Edited by blablabla, 14 May 2009 - 01:21 PM.


#29 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 19 May 2009 - 10:35 PM

Съгласен съм донякъде с това което казваш.НО! Да кажем че си намерил момичето което отговаря на очакванията ти, и те отреже един път, какво правиш след това? Ако е толкова страхотна разбира се нищо не те спира да направиш още опити, но за мен смисъла в "СЛЕДВАЩАТА" се крие в това да не си погубваш времето когато след 2-3-4....100 опита не се е получило това което искаш. И колкото по-рано разбереш дали можеш да си с това момиче, или не, толкова повече време ще спечелиш за действие. Защо да чакаш като AFC, да правиш 100 опита и на 101 да разбереш че си си загубил маса време в нещо което не дава никакъв резултат, а си можел в това време да срещнеш не по-малко подходящо момиче. Ако пък станеш прекалено досаден или лепка става още по-лошо.СЛЕДВАЩАТА за мен е стъпка която трябва да се приложи максимум след 3-то отрязване. Другата възможност е да продължиш със СЛЕДВАЩАТА и да действаш паралелно с предишната, и по този начин загубата на време ще е значително по-малка. Мога да ви пожелая да намерите момичето, което търсите и да не се налага да има следваща :beat_up: :) ;) :beat_up:


От части и аз това исках да кажа. Естествено че ако те отреже, няма да тръгваш да й лижеш ду*ето. Това е безсмислено и унизително. Ако те отреже си действай с другите момичета, но действай паралелно с нея, както казваш ти. Загуба според мен няма да има - хем ще се развиваш все повече и повече, хем отделяйки й някакво внимание ще й показваш новото си Аз, докато все още поддържаш някакви отношения с нея.

#30 zxdsa

zxdsa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 20 May 2009 - 08:19 AM

И аз ще се кажа мнението,макар че не съм голям спец.Колкото по-рано осъзнаеш,че няма такова нещо като "родени един за друг",толкова по-добре.Стигал съм до моменти,когато вече си представям как ще изглеждат децата ни и накрая естествено дори и до целувка не се стига."Който подбира,мастурбира".Който го е казал тфа,бил е адски прав.Не се притеснявай да бъдеш свиня,по-добре бъди такава.

Edited by zxdsa, 20 May 2009 - 08:20 AM.