Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Тази


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 12:42 AM

Сега страшен форум и т.н. Ама съм забелязал че ако не стане... следващата. Ако и с нея не стане следващата. Аз искам друго да питам. Еми ако искам ТАЗИ! Нека се отвори една дискусия за момиче което много сте харесвали но няма чувства към вас, но все пак по някакъв начин след време сте я накарали да почувства нещо и сте тръгнали защото може и да има следваща, но вие искате да бъдете с ТАЗИ :naughty: Ако има момичета нека и те да се включат. Имало ли е при вас някой към който не изпитвате нищо но след време са се породили някакви чувства и как. Какво е направило момчето.

Edited by splinter, 03 May 2009 - 12:45 AM.


#2 SouLtree

SouLtree

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 49 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 01:11 AM

Да, аз също съм си задавал въпросите "Ако не искам тази следващата?, Ами, ако искам точно това момиче, с което съм?" Какво да правим ако човек попадне точно на момичето, което някога е искал, а обстоятелствата се стекат по неприятен за нас начин?
Много кофти би се получило ако това момиче не иска да продължи съвместната игра. Ако нещата не вървят както ни се иска - лошо, много лошо. Би било тежко да се разделим с възможността да имаме още общи моменти. Ама, какво да правим? Живот, ще, ходи го разбери.
Като извод бих могъл да кажа, че ако се случи така, явно не е било писано (не, че вярвам в тия глупости, че всичко е решено предварително, даже мисля, че са мега глупости, но така е израза).

#3 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 11:26 AM

Няма ли да си дадете и вашите мнения?

#4 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 12:17 PM

Живей си живота на макс... Бъди се*е си, бъди самоуверен, създай много приятели... БЪДИ Щастлив!
Нека тя сама види какво е изпуснала! :beat_up:

И все пак... Никоя не е 'незаменима' ! :naughty:

#5 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 12:43 PM

Като погледна назад.... не мога да кажа нищо хубаво. Имала съм такъв случай, в който не съм искала друг. От 7 клас го исках, той мен не. Когато станах на 23 най-накрая го спечелих. Но пак се разделихме, наистина след 4 години, но по много гаден начин. Според мен човек, който изначално не те иска не може да те поиска по вълшебен начин, винаги за него ще има следващ. Така че по-добре да го/я послушаш - той/тя знае, че ти за него няма да си ТОЗИ.

#6 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 01:38 PM

River мерси човек, мисля точно това да направя :naughty:

#7 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 03:21 PM

Да искаш непременно някого, който нехае за теб, чувствата ти и желанията ти е чиста проба мазохизъм. Да се взираш само и единствено в тази роза, без да виждаш и другите, не по-малко уханни от нея е глупаво. В крайна сметка винаги съм твърдяла, че човек сам управлява влеченията и чувствата си. Когато всеки го проумее ще има много по-малко страдащи сърца :naughty:

#8 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 08:08 PM

Да искаш някого е супер, ама, ако умееш да го спечелиш още по! :naughty:

#9 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 09:31 PM

Хубава тема.

Това е едно от нещата в Библията, за които не съм съгласен. Или по-точно не съм съгласен да се приема буквално. Бих казал "следващата" на момичето в дискотеката, което искам да сваля тази вечер. Бих казал "следващата" на момичето от улицата, което ми е отказало телефонния си номер.

Не бих казал обаче "следващата" на момичето, което съм опознал, отговорило е на това, което търся, но ме е отрязало. Щом си струва мацката, няма нищо лошо да положиш малко повече усилия, а не да си кон с капаци (в случая) и да си повтяраш "Аз съм the best! и тая не ме заслужава!".

Splinter, щом искаш точно тази - отиди и я вземи. ;]


:naughty:

#10 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 10:32 PM

На всеки му се е случвало някоя да го иска, а той нея не. Нали така?
Каквото и да прави за теб, тя си остава същата безинтересна и не заинтригуваща личност...в по големия процент от скучайте.Но всяко правило с изключението си :beat_up:
Такаааа. Когато вие искате някоя, а тя вас не....си спомнете как сте се чувствали когато момичето ви е досаждало по телефона, в дискотеката, в университета и вие сте се чудели как да се отървете от нея.
В тоя ред на мисли. Влизайте в положение на отсрещния пол. Насила хубост не става. Както не се е получило при вас, така няма да се получи и при нея...удобен момент човек да си отбележи грешките (които не е задължително да са налице, може просто да има несъвместимост) и да продължи развитието си.
Личен съвет е ако не се получи от първия, втория път е да не се потретва, че ставаме досадни...ако се огледаме ще забележим, че в тоя свят няма единствени :naughty:

#11 splinter

splinter

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 08:55 AM

Rolan бллагодаря ти мен. Благодаря на всички ви. Мисля да се пробвам да видя какво ще стане. И следващия път като каже не, следващия път това НЕ що го кажа аз. Ще пиша да ви уведомя какво е станало :naughty:

#12 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 12:26 PM

Жена да смени позицията на мъжа не може. Дори да успее ще получи само секс от него, не и чувства. Но мъжа може да обърне нещата в своя полза, може би не винаги, но определено си струва да опита.
В гимазията ходех на курс, извънкласни занимания за допълнителна квалификация, там идваше и едно момче от съседния клас, които сваляше моя съученичка, тя очевидно не му връзваше, а на курса се лигавехме през цялото време, накрая тя се нацелува с приятеля на въпросното момче, който беше доста харесван (и до днес не знам защо). Пича автоматично пренасочи вниманието си към мен, което ме подразни, почувствах се като резерва. Естествено не потръгна добре, но той продължи да упорства, сякаш му станах фикс идея.... Не го харесвах изобщо, по - нисък е от мен, пък и видях как сваляше съученичката ми малко преди това и това ме вбесяваше. Играта продължи толкова дълго и така свикнах с вниманието му, че се усещах, че слагайки си парфюм преди курса, мислех за него, че той ще ме помирише. Това продължи няколко месеца. Един ден за пореден път го отрязах и той съвсем неочаквано за мен се разсърди и се отдръпна. Изненада! Така изминаха още няколко дни в пълно спокойствие, той не ми досаждаше изобщо, не ме поглеждаше дори.
Беше петък, на петъчния курс винаги беше скучно, никой не идваше, когато точно си драсках на последния лист на тетрадката и уж слушах скучния урок, той влезе с невероятна усмивка. Само с поглед се разбрахме. Това беше първата ми връзка, продължи 4 години! Така жестоко хлътнах по него!
За мен тази случка доказва, че женския интерес е обратим!

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 07:52 PM

Сега страшен форум и т.н. Ама съм забелязал че ако не стане... следващата. Ако и с нея не стане следващата. Аз искам друго да питам. Еми ако искам ТАЗИ! Нека се отвори една дискусия за момиче което много сте харесвали но няма чувства към вас, но все пак по някакъв начин след време сте я накарали да почувства нещо и сте тръгнали защото може и да има следваща, но вие искате да бъдете с ТАЗИ :) Ако има момичета нека и те да се включат. Имало ли е при вас някой към който не изпитвате нищо но след време са се породили някакви чувства и как. Какво е направило момчето.


въпросът е да не станеш лепка :naughty: ако не си привлякъл интерес с проточването на времето и с видимата ти заинтиргуваност ставаш досаден => лепка. естествено, че всичко е обратимо, НО дали има смисъл? дали наистина искаш насила хубост да стане? за това за n-ти път казвам - поработете над се*е си (6 месеца до година) и след това се върни при нея. след толкова време тя случайно вижда "добричкото момче", кото я сваляше като дете... обаче изненада... детето е порастнало :beat_up: въпросът обаче е, че когато видиш красотата на живота... красотата на всяка една различна жена, едва ли ще искаш да се върнеш при НЕЯ. а ако го направиш... това ще бъде не заради нея, а заради идеята за нея... и това което най-вероятно ще се случи - ще се разочароваш, а повярвай ми... не е яко да се разочароваш от момичето в което си бил Флюбен :D

#14 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 03:16 AM

Незнам за вас но като по-млад и зелен неможех да си обясня едно нещо...винаги "свалях" повече от едно момиче..тогава за мен една свалка протичаше с дни и понякога седмици но както и да е...винаги от няколко момичета с които флиртувам в различни среди..да речем 3-4..винаги имаше една която най-много исках и НИКОГА не получавах точно нея...винаги така се случваше че някое от другите момичета вече беше лудо по мен ии просто избирах лесния вариант.
И аз съм се чудил точно този въпрос защото като тръгнах да уча материала не почнах с цел да свалям всяка а да сваля "нея".
Винаги когато с някое момиче в началото нещата тръгнат добре и тя много ме привлича получавам едно чуство което ще опитам да опиша - Искам я! Искам я сега! Искам я само за мен! Къв е тоя до нея ще го убия..не не другите не ИСКАМ НЕЯ СЕГА!
Любов? Е кво да съм влюбен на всеки 2 седмици ли? Не е любов...малко по-различно е. Най-лесно може да се опише с думата "пристрастяване". Ти не си "влюбен"...ти си обсебен от идеята да я имаш, и от тук от идеята за нея като цяло. А защо? Защото по някакъв начин момичето ти е показало че неможе да я имаш..точно за това...точно същото което е основата на всичко което правим ние на жените за да ни харесат те по същия начин. Не е странно като се замислиш над него.
Но да се върнем на момичето. Много искаш да я имаш. Тук идва и проблема...като си концентрираш така старанията много често момичето вижда че вече може да те има и е вероятно точно по тази причина да не те иска.
Решението - много трудно веднъж като си се показал като лесна плячка жената пак би те приела като предизвикателство. При мен минаха няколко години преди пак да вляза с гръм и трясък в средите на няколко момичето които като по-малък ми бяха замаяли главата. Но това едва ли би ти помогнало...ти я искаш СЕГА!
Иии тук е момента на разочатованието...най-вероятно неможеш да я имаш. Как тогава да преминеш на друга като те боли още за тази?
Всичко е психика и воля. Тук вече незнам упражнения и теория които могат да ти помогнат, не ми се е налагало явно, просто трябва да си намериш следващата крепост и вече с новия ти арсенал знания от форума да я пробиеш успешно така че да получиш това което наистина искаш на момента!
Незнам дали точно за това говорите или просто тоя процес си е само при мен но от доста време исках да пиша точно по тази тема във форума ии сега се радвам че поне имах възможността.

#15 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 01:03 PM

Така си е, по дяволите! За огромно съжаление трябва да се преглътне мъката и да се проумее, че в живота всичко е твърде двузначно и доста рядко се получава връзката като от приказките. Доста рядко се получава от раз или от два. Трябва човек първо да се наживее, да оформи характер и натрупа опит и чак след това да търси индивид, с който да се допълват и най-важното да го осъзнават.

Ето поредния пример - става въпрос за момиче за което съм писал пост още преди година и повече. Все нещо не вървеше, не ми пускаше да я отворя и тн. Е, тогава четях по цял ден форума и уж прилагах, но като се замисля сега едва ли мн успешно. Просто си личеше от километри че бях обсебен от нея. Е, все пак аз приключих нещата, защото взе да става тежко положението. Година по-късно, след абсолютно никакъв контакт, минавах покрай тях случайно и реших да й звънна, оттам постепенно направихме няколко срещи, в които просто разцепвах. След това още няколко срещи, в които вече бяхме пак заедно и в крайна сметка имаше и секс, и като цяло страхотно си прекарвахме. ОБАЧЕ след това омекнах, пак реших, че тя е за мен, че това е сериозна връзка, че ще се чуваме всеки ден, че тя ще е майката на моите деца и тн глупости...Демек, че е ТАЗИ...и какво стана - пак се почна - не ми пусна 1-2 пъти, не ми вдигна 1-2 пъти, отмени 1-2 срещи....Абе просто се усеща адски много - вкарвам ли я в тегавия филм да сме гаджета и тем подобни - просто бяга без да поглежда назад...Обаче като бях първите 6-7 срещи с поведение на бивше гадже, което се е развило в кариера, като човек и като цяло,,,тогава когато подхождах с пренебрежение към умствения й багаж, когато й показвах че не желая кой знае каква обвързаност, че харесвам нещо в нея ама не съвсем ---тогава всичко беше на 6,,и през цялото време си казвах как трябва точно така да продължавам, че не трябва пак да й падам в капана..и бааам следващите 6-7 срещи бяха точно в тази посока.

И сега пак вътрешно я "мразя", по-скоро съм й ядосан, че е такава, че е млада и иска силни емоции, секс на поразия ли, на разбъркано ли или и аз незнам... и отново мисля да действам правилно,,, но е трудно, когато я мислиш за "тази"