Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да привлека вниманието му?


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#16 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 26 June 2008 - 11:27 AM

Съгласна, но нали ме посъветва да го изкарам от служебната обстановка, пък и ще имам време да заговоря за нещо друго, а не само за ...... задължения.
Дори нищо да не стане.... все ми е тая, сега ако той ме харесва ще предприеме нещо следващо :)

#17 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 26 June 2008 - 12:18 PM

Съгласна, но нали ме посъветва да го изкарам от служебната обстановка, пък и ще имам време да заговоря за нещо друго, а не само за ...... задължения.
Дори нищо да не стане.... все ми е тая, сега ако той ме харесва ще предприеме нещо следващо :)

Приемаш отговорът ми като заядлив :), а не трябва. Аз съм от твоя отбор и играя за теб. Стискам палци.
Говорих за нещата по принцип.

#18 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 26 June 2008 - 12:42 PM

Ок и без друго търпя критика, така че няма проблем. :)

#19 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 26 June 2008 - 07:47 PM

Внимавай накрая да не преспи с теб и да не те зареже, защото го има и този момент. В един момент като види колко лесно си му в краката ще изгуби интерес, а в момента е възможно и да те изпитва доколко ставаш за сериозна връзка или за една нощ, бъди много внимателна за да не останеш после недоволна! Успех, дано съм ти помогнал :)

Налага се да давате подобни съвети от типа "Как да ГО сваля" щото новия тип мъже чакат жената да поеме инициатива. Знаете ли колко отдавна мъж не ме е канил да излизаме, не предприемат нищо. Искат секс, но ако може сама да бръкна да си го извадя и да си го сложа. Не искам да засягам цялата мъжка аудитория, но това е, което ми се случва напоследък. Чатим си с месеци и те дори не правят намеци за среща или подмятат нещо дават си телефоните и казват "Обади се" и нищо :)

Защо така? Трябва да има някаква причина, не всички мъже сме такива. Ако искат секс и са толкоз на зор не биха чакали според мен или може би са несериозни?

#20 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 26 June 2008 - 08:48 PM

Внимавай накрая да не преспи с теб и да не те зареже, защото го има и този момент. В един момент като види колко лесно си му в краката ще изгуби интерес, а в момента е възможно и да те изпитва доколко ставаш за сериозна връзка или за една нощ, бъди много внимателна за да не останеш после недоволна! Успех, дано съм ти помогнал :)


Здрасти Кирка,
Това е не само към теб, но и към другите участници. Мисля че трябва да започнем да си пишем годините. Не че годините правят човека, но годините правят проблемите. Позволи ми да знам какво мислиш?
НЕ знам She на колко години е, но при малко "по-отрасналите" вече само с един разговор е ясно кой за какво го бива. Примерно виждайки едно момиче веднага мога да я сложа в категория "забавления", "секс", "приятелка" и т.н. Не знам, може би това идва с годините. Не мисля че She "ще се остави да бъде само забавлявана" освен ако не търси точно това. (She, нямам намерение да те обиждам)

Имам една колежка на работа, която чувствам че ме харесва от 1 година. Нейното бюро е точно до моето. Бях я сложил в графата "колеги", а както всички знаем там където си вадиш хляба не си вади онази работа. Тъкмо бях решил да развявам белия флаг и да сдавам крепостта и да "и пусна" и тя се дръпна. Само че exort тия работи ги е изчел във форума и не само и специално в този случай гимнастиката му се струва излишна и тягостна. Какво искам аз- да излезем да се напием, после ще видим. Гимнастическите си умения да ги практикува някъде другаде. Идеята ми е че понякога е добре да правиш гимнастика, понякога просто няма нужда ( да не кажа противопоказно ).

#21 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 26 June 2008 - 09:49 PM

Това е не само към теб, но и към другите участници. Мисля че трябва да започнем да си пишем годините. Не че годините правят човека, но годините правят проблемите. Позволи ми да знам какво мислиш?
[/quote]

А ти на, колко години си?

#22 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 27 June 2008 - 12:21 AM

Аз не си крия възрастта, но веднага разбрах от кой тип хора си exort. Кои момичета са забавления мой опитен приятелю? Значи като видиш една нагласена жена-мацка, тя е само за забавления, а тия по-грозничките стават за сериозно ли? Защо? Защото никой няма да ти ги пипа ли? Е извинявай ама си с доста остарели разбирания! Съдиш хората по вида и твърдиш, че си пораснал? Хората се съдят по душата, а не по вида!!! Слагаш хората в категорий без да ги познаваш! Дай и аз да ти лепна някой етикет както ти на мен ми лепна след намека за възрастта :P

А относно твоите симпатий към She не ме вълнуват! Явно ти допада за да я браниш така, пожелавам ви успех и на двамата във вашата интернет връзка, няма да ви се меся повече и ще те помоля като твърдиш, че си истински опитен мъж повече да не отговаряш на мои постове, както и аз няма да ви закачам теб и приятелката ти She!

А си мислех, че това било Форум за даване на мнения! Явно по-старите потребители искат да изгонят новите!

Лепват ми етикет защото казах истината, че момичето изглежда лека в очите на онзи!
Страшни сте!
Аре Сбогом! Повече в тоя Форум не смятам да седя ;) Чао на пичовете :o

#23 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 June 2008 - 01:09 AM

Аз не си крия възрастта, но веднага разбрах от кой тип хора си exort. Кои момичета са забавления мой опитен приятелю? Значи като видиш една нагласена жена-мацка, тя е само за забавления, а тия по-грозничките стават за сериозно ли? Защо? Защото никой няма да ти ги пипа ли? Е извинявай ама си с доста остарели разбирания! Съдиш хората по вида и твърдиш, че си пораснал? Хората се съдят по душата, а не по вида!!!

А си мислех, че това било Форум за даване на мнения! Явно по-старите потребители искат да изгонят новите!

Лепват ми етикет защото казах истината, че момичето изглежда лека в очите на онзи!
Страшни сте!
Аре Сбогом! Повече в тоя Форум не смятам да седя ;) Чао на пичовете :P


много бързо палиш :o
на мен ми харесва мисленено ти и ще се радвам да останеш

смятам, че exort не е искал да те обиди / само за справка - той не е от старите ;) /

всеки има криви дни ;) не бързай да казваш чао

She не е страшно да поканиш мъж на среща нали? ;)
всъщност, ако махнеш задните си мисли :P ще ти е пъти по-лесно да общуваш с него ;)

#24 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 27 June 2008 - 08:46 AM

Леле, каква дискусия се е заформила тук. Моля да няма разсърдени, изгонени, неправилно разбрани... Тук всички сме с еднакво право да изкажем мнението си, както и да не се съгласим с другите. Благодаря на всички за мненията и съветите ви, оценявам ги и ги взимам под внимание.
Възможно е да изглеждам лека в очите му, но все пак зависи и той как гледа на жените като цяло. Лично аз не знам нищо за личния му живот и нямам никакво мнение за този човек извън работата. Относно годините аз съм по-голяма от него с около 3 грубо казано, което е възможно да е сериозен фактор. Все пак за всеки човек възрастта е относителна. Едни се влияят от нея, други казват, че душата е важна, с което се съгласявам :o
Тъй като момчето ми е сипатично просто ми се прииска да го опозная, нямам конкретни очаквания - връзка или просто забавление, все пак зависи и от двете страни ;) Затова и исках да привлека вниманието му.
А всички вие сте страхотни и отзивчиви, няма значение нов или стар всеки се изказва свободно тук и това не тряба да става повод да се чувстваме отхвърлени... :P

#25 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 27 June 2008 - 11:17 AM

"Възможно е да изглеждам лека в очите му, но все пак зависи и той как гледа на жените като цяло."

Тук според мен си адски права. И смятам, че ако разбереш как гледа на жените като цяло, ще ти по-лесно да решиш, как да процедираш оттук нататък. Успех.

#26 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 27 June 2008 - 08:00 PM

Тоя пич като не предприема действия защо не ги предприемеш ти, щом имаш такъв интерес, за да пишеш тук. Просто му кажи какво чувстваш, какво искаш и т.н. Кофтито е че можеш да излезеш лека в очите му или пък да му падне доста интереса, но риск печели - риск губи. Опитай ! Нали знаеш че е по-добре да опиташ и да не стане, отколкото да не се пробваш и после да те е яд :o Пък и повечето мъже не отказват :P , тай че напред ! Успех !

#27 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 27 June 2008 - 08:49 PM

Аз имам един интересен въпрос - когато ние сваляме жените, те мислят ли ни за леки? И всъщност какъв смисъл влагате в тази дума?

А по темата - мислила ли си за по-бавен подход? Закачки, шеги, смях? Целта е лека-полека в професионалния разговор да има и малко нормален разговор. Като се поотпусне малко човека, ще можеш и в коридора да си говориш с него, след това и след работа на бира ще отидете.

Има и вариант той да има сериозна връзка в момента?

#28 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 28 June 2008 - 01:00 PM

Хората се съдят по душата, а не по вида!!!

Мдааа... Не съм се изразил добре- ако може да заменя "виждайки" с "опознавайки".

Явно по-старите потребители искат да изгонят новите!

Аз съм тук от по-малко от 2 месеца.

А относно твоите симпатий към She не ме вълнуват! Явно ти допада за да я браниш така, пожелавам ви успех и на двамата във вашата интернет връзка,

:o , извини ме, това е забавно

ще те помоля като твърдиш, че си истински опитен мъж повече да не отговаряш на мои постове

Истински опитен мъж... Супер, това звучи наистина добре, само че не съм :P и за това ще ти напиша това:
Явно съм предизвикал дискусия с крайното ми мнение. @Кирка, виждам острата ти реакция и в тона на добрия дух приеми моите извинения.

P.S. Ще ти пиша и на лична за да знам че ще получиш това.

#29 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 30 June 2008 - 12:41 PM

Аз имам един интересен въпрос - когато ние сваляме жените, те мислят ли ни за леки? И всъщност какъв смисъл влагате в тази дума?

А по темата - мислила ли си за по-бавен подход? Закачки, шеги, смях? Целта е лека-полека в професионалния разговор да има и малко нормален разговор. Като се поотпусне малко човека, ще можеш и в коридора да си говориш с него, след това и след работа на бира ще отидете.

Има и вариант той да има сериозна връзка в момента?



Да ти кажа той не човека има нужда от поотпускане, а аз. Както бях написала някъде по - нагоре много се спичам като е наоколо и не мога за нищо друго да му говоря освен за работа. Варианта със сериозната връзка е напълно възможен, дори подозирам, че има такава, което ще ме спре, честно казано, защото си имам принцип - да не се занимавам със заети мъже. Тъй като и аз не бих искала някоя колежка да се опитва да изкушава и моето гадже...
Така че в момента в който разбера, че си има връзка, а както подозирам и ако живее с нея, с жената, директно слагам кръста на тази алтернатива. :)

Относно подхода, нямам такъв... Казах ви, че миналата седмица го поканих на обяд с колегата му, но им изскочили неотложни неща, за което ме предупредиха и не ми бяха обещали. Това беше крачката, която предприех, като се постарах да изглежда възможно най - небрежно. От тогава не съм го мяркала :)
Ако нещо интересно ще случи.... ще ви пиша

#30 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 12:49 PM

По темата към She - Понякога жените трябва да направят първата стъпка - в тези объркани времена, жените почнаха да стават мъже, а мъжете жени. Ако има дори и много малка вероятност да те харесва - пак действай. Не трябва да ти пука, и не оставяй нещата на самотек. Примерно мене два пъти са ме сваляли жени, и това много ми е харесвало. Това показва че жената е амбицирана, самоуверена и си гони целите - това поне за мен са много важни качества. Дори първата такава, не я харесвах, но тя беше толкова настоятелна, че нямаше как да отстъпя, и въобще не и пукаше - вярно че бяхме в университета тогава, но все пак пред всички колеги ме хващаше отзад. Аз смятам че дори ако има сериозна връзка, пак има някакъв шанс да сте заедно, само трябва да прецениш дали ти си по добра от приятелката му. Имам разни познати, дето са от няколко години със сериозни връзки, но търсят нови (Upgrade :))) Действай и никакво спичане!
П.С Не претендирам да съм голям разбирач или женкар, просто съдя от личен опит.