Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да привлека вниманието му?


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#46 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 07:25 PM

Тогава най-добре изчакай когато той пак прояви желание, за момента го играй пасивно. Не се знае той какви отношения има с приятелката си щом ти е дал номера си, може да е искал да скъса с нея тогава, но пак да са се събрали, най-добре изчакай :)
А пък може и да си е някакъв такъв сръдлив щом прави такива изпълнения, тъй, че не знаеш от какво се отърваваш!
Ако има нещо, пиши пак ;) !

Edited by Kirkata, 16 July 2008 - 07:25 PM.


#47 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 07:54 PM

Тогава най-добре изчакай когато той пак прояви желание, за момента го играй пасивно. Не се знае той какви отношения има с приятелката си щом ти е дал номера си, може да е искал да скъса с нея тогава, но пак да са се събрали, най-добре изчакай ;)
А пък може и да си е някакъв такъв сръдлив щом прави такива изпълнения, тъй, че не знаеш от какво се отърваваш!
Ако има нещо, пиши пак :D !


:) Не ми е давал номера си, просто номера му се знае, защото се налага връзка с него през деня. Работата го изисква.... :)
Затова се колебаех да пиша. Ако ми го беше дал сам...хехе, щях да го пробвам веднага :)

#48 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 08:40 PM

Леле какъв е пън само :))) (Извинявай ама на такъв ми прилича). Как може да е толкова срамежлив и ти да си мислиш, че си има приятелка. Нали в началото, когато ти си била заета, той едва ли не е, те е ухажвал.
Комбинацията - вродена срамежливост + обстановката в работата (колеги и т.н.) + спомена първият път когато си го "отрязала" = го правят малко дръпнат. Но това не значи, че не те харесва. Особенно факта, че веднага е отишъл при колежката ти, показва че се е притеснил от нещо - тоест ти по някакъв начин му въздействаш. Може преди това да е бил хлътнал по някоя и тя да се е отнесла лошо с него, и затова сега да е такъв особен. Случва се :D
Това се оправя с алкохол :) Ако може пак да идете някъде и да пиете по нещо, и човека ще се отпусне
Да не си оставила нещата така, ще ти дърпам ушите ако се откажеш! ;)

Edited by geshata, 16 July 2008 - 08:44 PM.


#49 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 09:09 PM

Ти въобще знаеш ли какво искаш??

Мисля че се притеснява, защото сме колеги и смятам, че той определено си има някоя.


И как реши че си има приятелка? И сега ще се откажеш ли? Много лесно, но никога няма да разбереш нали...твоя работа.

Като колеги нормално е да се притеснява. Следват много работи. Откаде да знае че неси някоя откачена... или пък че всичко е просто флирт. При една грешна стъпка може да загуби работа, може да се чуства неудобно. бог го знае.
Ако наистина го харесваш, продължаваи да флиртуваш. Намери начин да изленете извун работата. Там няма да е толкова притеснен.
Бориш се един месец. Тук ли ще оставиш нещата.... ?:)

А относно колегите.. Ми в момента се бузиках със шефката. Нещата няма да станат при мен по няколко причини. но направих ход...

Успех

Edited by sweetcorn, 16 July 2008 - 09:11 PM.


#50 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 10:12 PM

Не, не я карайте да го атакува сега, и без това и е гадно заради днешната случката.
Прибързаните неща водят до един голям провал, всичко постепенно...момчето явно не е готово сега или е объркано, наранено или несигурно...какво искате да направи тя да го върже с белезници ли?
Няма какво повече да му се унижава и стига сте я карали да настоява, нещата ще се наредят постопенно :)
Може наистина да е срамежлив защото те харесва, но пък някои мъже харесват ли една жена правят всичко да я имат зависи той от кои е. На колко години е той? Разкажи по-подробно за него за да добием представа и да разберем какъв е наистина проблема ;)

#51 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 10:35 AM

Не, не я карайте да го атакува сега, и без това и е гадно заради днешната случката.
Прибързаните неща водят до един голям провал, всичко постепенно...момчето явно не е готово сега или е объркано, наранено или несигурно...какво искате да направи тя да го върже с белезници ли?


Ти къде видя някои да я кара да прибързва??....Аз поне не видях ;)
Виж за белезниците идеята не е лоша :D ... Мен са ме вразвали, при други обстоятелства :)

#52 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 03:52 PM

Хе-хе-хе, това беше и моята първа мисъл, за белезниците. С удоволствие бих го завързала... :) ;) :D
Колегата излиза в отпуска и няма да го виждам известно време... Така че тази "почивка" се налага от самосебеси.
А си мисля, че си има някоя мадама щото е твърде готин и умее да се държи много добре с жените и изобщо с всички. Относно нашата закачка... дава ми да разбера, че ме харесва, но може би съм се заблудила, може би е просто обикновен флирт на работното място, какъвто сигурна съм на всеки се е случвал. Дори да ме харесва, това не означава, че непременно трябва да предприеме нещо... А ако пък аз стана малко по - агресивна рискувам да изглеждам "загоряла"...
И всичко това в работна обстановка... не ме блазни много...

#53 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 July 2008 - 04:11 PM

не ме блазни много...


ти май не знаеш кво точно искаш...
средното положение за кво ти е /ако може да се нарече средно изобщо/? да има драма...тръпка?
що си тормозиш главата, като не си готова да направиш крачката?

нещо ми се загуби смисъла...

#54 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 04:19 PM

ти май не знаеш кво точно искаш...
средното положение за кво ти е /ако може да се нарече средно изобщо/? да има драма...тръпка?
що си тормозиш главата, като не си готова да направиш крачката?

нещо ми се загуби смисъла...


Орхидея, радвам се на вниманието ти
Може би не бях достатъчно ясна :) Не искам да се натегна твърде много и да изглеждам "на зор", все едно си търся ч**ане. Пък и по правило знаем за онази приказка, че там където се вади хляба... и т.н

#55 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 July 2008 - 05:50 PM

Орхидея, радвам се на вниманието ти
Може би не бях достатъчно ясна :) Не искам да се натегна твърде много и да изглеждам "на зор", все едно си търся ч**ане.

беше достатъчно ясна She ;) но след като той е направил крачка и ти си го резнала, за къв зор става дума...просто топката вече е в твои ръце

Пък и по правило знаем за онази приказка, че там където се вади хляба... и т.н


тогава защо да разискваме повече темата?!? щом правилото е такова...

изписаха се 4 листа ...ти не правиш нищо и затова казах, че ми се губи смисъла...

разбираш надявам се :D

#56 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 08:03 PM

Не това не може да се нарече крачка да бъдеш мил с някой и да го питаш как е ;)
Аз смятам, че She за момента е сторила всичко, трябва да се почака и тогава ще ни пише какво е станало :D
Кога тя го е резнала? Доколкото помня тя го беше поканила на вечеря май и той я е отразял, а после и случая при другата колежка или аз се бъркам?
Каква топка е в неини ръце, ако беше така той нямаше да се крие при колежката си право :)
Според мен тя направи всичко каквото можа, той щом не иска да говори с нея и бяга при колежката значи нищо не може да се направи в момента.
Единственият начин е да се направи на много отворена и дори и при колега да се скрие да го притисне там! Не знам може би доста го харесва и не е готова за момента да бъде отрязана завинаги макар и да не я отреже 2% го има и този вариант.
She на колко години е той? Как изглежда, какъв е по характер, други колежки хвърлят ли му око?

#57 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 18 July 2008 - 10:04 AM

Не виждам нищо лошо да си нищим темата, какво значение имат страниците? Нали за това е сайта и сървърите ;)
Обекта на моите интереси е на 24 години, доста добре изглеждащ, с характерно мъжко излъчване :)
Относно другите колежки дали му се кефят, не знам, най - вероятно му се радват, защото се държи много приятелски с всеки, иначе е от по - малките и едва ли имат някакви апетити към него... Пък и във фирмата преобладава мъжкото присъствие...
Ако прекарвах повече време с него по работа щях да имам повече възможност да го опозная и да превключим на лична вълна, но го виждам често за по малко, по-скоро го мяркам само. И флирта ни си остава на работно ниво, така да се каже.... Хахахах

#58 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 July 2008 - 05:18 PM

цитирам началото на темата специално за Kirkata

Здравейте, има един колега който ми е интересен. Преди време бяхме на едно събиране след работа където той се държа доста отпуснато с мен, за първи път си говорехме изобщо, пък и аз си имах гадже и бях като кон с капаци. В интерес на истината момчето ми хареса, но.....
На следващият ден се поздравихме и той ме пита "Как е", но аз си продължих по пътя, все пак се разминавахме, не спрях да си говоря с него. След което въпросния ми наби пълен игнор. После на едно парти скоро след това го питах има ли нещо, дали не се сърди за нещо, той отрече, но никакво внимание на ми обърна повече. И вече 5-6 месеца е така. Като се налага да си говорим се държи мн колегиално, супер точен е и все повече ми харесва.
Как обаче да привлека вниманието му и въобще как да разбера дали изобщо ме харесва.... Не се виждаме мн често, тъй като не ни свързват мн неща в работата, но все пак се случва, почти винаги има и други колеги. Единствения път когато бяхме сами около час си говорихме за интернет и за музика. :D
Пък аз явно не съм от жените дето владеят номерцата за съблазняване и затова моля за вашето мнение или съвет. :)

Kirka, преди време Парадокс ми наби едни шамари /за което съм му благодарна/ и разбрах, че съчувствието не винаги е най добрата помощ...трябват и ритници и шамари...креативни са

Аз смятам, че She за момента е сторила всичко, трябва да се почака и тогава ще ни пише какво е станало :D
Кога тя го е резнала? Доколкото помня тя го беше поканила на вечеря май и той я е отразял, а после и случая при другата колежка или аз се бъркам?
Каква топка е в неини ръце, ако беше така той нямаше да се крие при колежката си право ;)
Според мен тя направи всичко каквото можа, той щом не иска да говори с нея и бяга при колежката значи нищо не може да се направи в момента.
Единственият начин е да се направи на много отворена и дори и при колега да се скрие да го притисне там! Не знам може би доста го харесва и не е готова за момента да бъде отрязана завинаги макар и да не я отреже 2% го има и този вариант.
She на колко години е той? Как изглежда, какъв е по характер, други колежки хвърлят ли му око?

даммм те минали 5/6 месеца...да чака още :P лошо няма...чакане му е майката...
тя е направила всичко? хммм тук съм на друго мнение ;)


Не виждам нищо лошо да си нищим темата, какво значение имат страниците? Нали за това е сайта и сървърите ;)

И флирта ни си остава на работно ниво, така да се каже.... Хахахах


разбира се! типично женски отговор /сори/
въпроса е да си лафим /нищим/, пък ако стане само ще е на добре ...

аз смятам, че вече нямаш нужда от помощ ..не знаеш кво искаш :D

нека да ти помогна - КЪДЕТО СИ ВАДИШ ХЛЯБА, НЕ СИ ВАДИ...ТОВА Е НАЙ ДОБРОТО И ТРЕЗВО РЕШЕНИЕ :D /освен когато и двамата имат дългосрочни намерения/

Edited by diva orxideia, 18 July 2008 - 05:19 PM.


#59 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 18 July 2008 - 06:49 PM

Да доста месеци са минали, според теб какво трябва да направи тя? Все пак ти си жена и можеш да я посъветваш най-добре :)
Може би She иска той да поеме инициативата, а не тя.

#60 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 18 July 2008 - 06:57 PM

Знаеш ли... с риск да стана малко смешен ще ти кажа нещо. Не съм много запознат с темата, тази вечер мисля да се запозная по-подробно. Както и да е. Онзи ден се срещнах с едно момиче на улицата. Познавахме се от 14-15 часа. Говорихме малко 1-2 минути и тя просто ме попита "Какво ще правиш утре?", Аз я попитах какво предлага. А тя ми каза "Ако искаш да отидем някъде...". Толкова ли е сложно?