Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да привлека вниманието му?


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#31 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 05:08 PM

само трябва да прецениш дали ти си по добра от приятелката му

И като прецени дали е по-добра от приятелката му какво ще стане? Ако той си обича приятелката и си има по-силни чувства към нея, тогава какво? Неговите чувства не са ли важни?

#32 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 06:46 PM

Ако той си обича приятелката и си има по-силни чувства към нея, тогава какво? Неговите чувства не са ли важни?

В такъв случай нищо не може да се направи....Имах предвид че познавам много хора, които ходят с приятелките си едва ли не само колкото да не са на сухо, и като че ли още повече се оглеждат за жени

Ако той си обича приятелката и си има по-силни чувства към нея, тогава какво? Неговите чувства не са ли важни?

Какви са тези постове айде сега - нали се опитваме да и помогнем и да и вдъхнем кураж да направи първата стъпка, а не да я спечем още повече като почнем да и вкараваме разни теории какъв може да бъде и т.н.Действай смело, и не се разколебавай

#33 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 14 July 2008 - 11:38 AM

В такъв случай нищо не може да се направи....Имах предвид че познавам много хора, които ходят с приятелките си едва ли не само колкото да не са на сухо, и като че ли още повече се оглеждат за жениКакви са тези постове айде сега - нали се опитваме да и помогнем и да и вдъхнем кураж да направи първата стъпка, а не да я спечем още повече като почнем да и вкараваме разни теории какъв може да бъде и т.н.Действай смело, и не се разколебавай



Много добре ми подействаха постовете ти :lol:
Имам нужда точно от кураж :lol: Благодаря ти
Това за мъжете с връзки, които се оглеждат още повече е абсолютно вярно и ми се е случвало дори, но не го одобрявам като начин на живот, както и да е де.
Не съм го питала нищо лично все още, днес отново имах приятен "сблъсък" с колегата и мисля, че да, определено ме харесва. Държи се толкова мило и по погледа му разбирам, че определено ме одобрява ;)
Но с нас винаги е и неговият колега... Какво да предприема от тук натам?
След онази покана за обяд, за която дори не споменават...
:)

#34 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 14 July 2008 - 05:24 PM

Работата е вързана - сигурно човека е или много срамежлив или е искал да се прави на недостъпен (и така да ти привлече вниманието, което може би е станало донякъде)
На работата ви ползвате ли ICQ/Skype или други месинджъри? Ако да, опитай да му намериш номера. Опитай да научиш нещо специфично за него - примерно кое точно може да прави добре (нали каза че е добър на боулинг) и го питай по тази тема. Питай го въпрос от сорта "как става еди кое си", "как да си пусна калкулатора от Windows :)))". В крайна сметка, няма да може да ти обясни веднага, и му кажи да пише по скайп или там каквото ползва. Ако стигнеш до там, след това е лесно, човек пред компютъра се отпуска и дори да го е срам, може и той да те покани пръв.
(Това със предложението за ICQ/Skype го правя понеже си мисля, че сте в сферата на ИТ и би трябвало да ползвате, бъркам ли? )
Успех!!

#35 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 12:06 PM

Мда, позна, напипал си нещата, но веднъж стана дума за скайп и той каза, че такива работи не ползва. Май не е от момчетата дето си стоят в къщи. Имам номера му обаче, много пъти вечер съм си мислила дали да не драсна някой закачлив смс, но дали няма да е крачка към личното пространство на пича..? Ако си има приятелка дали няма да му направя кофти номер..?
Хмм, май съм прекалено плаха... ще взема да стана по активна най - накрая :)
Днес не съм го виждала още и май няма да се засечем...
:(

#36 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 12:39 PM

много пъти вечер съм си мислила дали да не драсна някой закачлив смс, но дали няма да е крачка към личното пространство на пича..?

Лично пространство ли? Аз още не разбирам - ти искаш ли да си с него - тоест скоро искаш ли ти да си част от неговото лично пространство или не?
Освен това от смс трудно ще му нарушиш личното пространство? Всеки човек иска другите да проявяват интерес към него, и се радва когато има или привлече внимание към се*е си. Със смс стават големи свалки и се уреждат срещи - само трябва внимателно да подхванеш закачката

#37 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 12:58 PM

Значи ме съветваш да се възползвам от служебната информация, която ми е предоставена :) :( :P ;)
Хахаха, това мисля ще бъде доста красноречиво...

#38 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 01:06 PM

Всъщност той има ли ти телефона - ако получи смс от теб дали ще се сети?

#39 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 02:00 PM

Не, няма номера ми! Но ако реша да му пиша мога да загатна нещо, за да се сети. На теб това би ли ти харесало? Какво би си помислил за въпросната колежка???

#40 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 04:37 PM

За мен лично това ще е приятна изненада :)
Ако пък харесвам въпросната колежка със смс-а, направо ще подскоча от кеф :(
Всъщност въпросният младеж, знае ли че вече не си с приятеля си? Ако не знае може би това го спира да те покани.
За смс-а ще го измслим, малко е трудно да се сетя веднага, понеже не ви знам колко се познавате, помисли и ти нещо и ще го видим (Ако трябва пиши на ЛС)

#41 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 08:25 PM

Докога ще чакаш за да задействаш нещата с този човек, какво те притеснява, че се страхуваш да бъдеш по-настоятелна? Нищо не губиш! Просто го попитай какво ще прави някоя вечер, кажи, че ти е скучно, ако иска да излезете и готово...ще разбереш дали ще приеме или ще ти откаже! Какво чакаш? Да се задоми ли за да нямаш шанс тогава изобщо?
Мисля, че смс не е добре, защото лесно може да ти откаже, директно го попитай иска ли да излезете заедно, по-трудно ще ти откаже, обаче го питай като сте насаме де без другите колеги. Какъв номер ще му направиш, ако му звъннеш? Човека ти е дал номера си, едва ли ще ти го дава, ако иска да те крие :)
Ако случайно решиш да му пращаш смс не си пиши името, така той веднага ще ти отговори от люботиство да разбере кой е, мъжете не обичаме много обясненията, само тогава когато сме с друга и я крием, просто му напиши нещо и според мен той ще звънне за да разбере кой е :P
Ако пък се сърди на такива анонимни закачки, ок напиши коя си :(
Но нищо не ти пречи да пратиш смс даже и да не се получи, нищо ще пробваш с друго!

#42 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 10:45 PM

Айде да поспамя и аз.

Не подкрепям идеята за СМС много много. Първо ти няма номера - как ще се сети кой пише? Второ, ще загатнеш коя си. Ами ако не се сети? Трето, чрез СМС ми се струва, че ще се покажеш уязвима и слаба, а това не е добре.

Аз бих го поканил директно, когато сме насаме. Примерно да пиете по нещо, или да се разходите, или нещо друго. Доколкото разбирам сте колеги или нещо такова. Защо не го поканиш на обед в обедната почивка?

И си разменете номерата, така няма да се стига до такива ситуации със загатване.

Трябва да разбереш, че бездействието е най-лошото нещо, което можеш да си причиниш - вкл. и на него. Терзаеш се, чудиш се, бавно агонизираш. Защо ти е всичко това? Ако той наистина те харесва и чака от теб знак, ще чака до известно време, и после ще си помисли, че се е лъгал, ще се разочарова и ще издигне някаква емоционална стена. А това не е добре за теб.

Така че - действай, действай, действай. По-добре е да пробваш и да знаеш резултата, отколкото да се чудиш и да живееш в една мечта.

Успех!

#43 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 03:30 PM

Днес отново го мернах, но замалко. Какво чакам ли? Ами нищо! Всичко става много набързо, той минава, поздравяваме се и т.н... Не мога толкова лесно да издебна удобен момент. Това за смс-а не съм го решила твърдо. Относно статуса ми дадох му да разбере, че съм свободна... Нещо днес ми липсва хъс, пък и ми се иска играта да е двустранна, а не само да се чудя как да го закача и да гадая кефи ли ми се или не и ако се кефи до къде би докарал нещата.... :)

#44 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 04:18 PM

Еми в такъв случай е най-добре да изчакаш, защото наистина не върви да му предложиш да излезете набързо :) Щом е разбрал, че си свободна нека малко и той поеме инициатива.
Хубаво е да запалиш интереса му, да не си мисли, че си му много навита, а да го държиш в напрежение, дано моите съвети помогнат с нещо!

#45 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 06:42 PM

Еми в такъв случай е най-добре да изчакаш, защото наистина не върви да му предложиш да излезете набързо :D Щом е разбрал, че си свободна нека малко и той поеме инициатива.
Хубаво е да запалиш интереса му, да не си мисли, че си му много навита, а да го държиш в напрежение, дано моите съвети помогнат с нещо!


Ето една прясна случка от малко преди края на деня. Той се мерна и отиде до кафе-машината, проявих инициатива и отидох там в онова малко пространство, заврях се при него в стаичката.... Поговорихме си докато чакаше напитката си, но нищо съществено. Дори когато машината сигнализира, че е готово направих крачка напред и сякаш малко се сгъстихме.... Хахаха, той се измъкна и отиде при колежката ми да я пита нещо....
Тъпо. Това ме подразни.
Мисля, че момчето ме харесва, но няма да направи нищо. Мисля че се притеснява, защото сме колеги и смятам, че той определено си има някоя.
Заради което смятам да се откажа.... ;)
Понякога флиртуваме, както онзи ден, когато Ви писах, но нищо повече. Щом се срещнем в офиса сред другите сякаш сме непознати....
Не ми е интересна такава игра. Влиза, поглеждаме се и после....нищо...
Благодаря ви все пак за мненията и помощта :)