Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да разберем кога някоя дама ни е набелязала?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 nightvision

nightvision

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 20 April 2009 - 09:48 PM

Понеже знам, че и жени пишат из форума ми стана интересно как даден мъж може да разбере когато някоя дама му е хвърлила око.В смисъл кво прави мацката, че да му привлече вниманието? :P

#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 21 April 2009 - 10:42 AM

Защо пък точно жена трябва да отговори на този въпрос... просто прочети това, ако вече не си го направил, а ако си - направи го пак.

http://donjuancentre...php?showtopic=2
http://donjuancentre...p?showtopic=167
http://donjuancentre...hp?showtopic=44
http://donjuancentre...hp?showtopic=46
http://donjuancentre...p?showtopic=168
http://donjuancentre...p?showtopic=171

#3 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 21 April 2009 - 10:51 AM

Накратко - гледа те повече от нормалното. Което си е ИИ (IOI).

Това е с 3-4 думи. Има случаи, когато е с още някоя мацка, и като направите контакт с очите и ти и се усмихнеш или задържиш контакта, се поражда интерес и тя казва на приятелката си и веднага започва да те обсъждат двете. И това си личи много.

Мисълта ми е хаотична, защото сега излизам от банята и пиша с една ръка.

#4 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 21 April 2009 - 08:43 PM

Това с приятелките важи когато още сте в компания, в училище или в университета. Но като си се окъснал вече и срещаш нови хора на работа или някъде другаде, където си сам, тогава как познаваш интереса?
Според мен се чувства. По отношението, по наличието на усмивки, по приказките, ако има флирт е почти сигурно, че има симпатия, която не е задължително да прерастне в нещо друго (както показа личния ми опит).
Аз лично издавам много недоловими сигнали :P

#5 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 21 April 2009 - 09:57 PM

Момче питаше ако нарочно искаш да му привлечеш заниманието... Първия път и аз се обърках :P
Таа ако най-добрия начин да знаеш дали една жена е заинтересована е да научиш да разчиташ боди лангуидж...защото повечето пъти жените се опитват да прикрият сигналите си..ноо така или иначе повечето от тях са подсъзнателни :D

#6 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 21 April 2009 - 11:13 PM

В смисъл кво прави мацката, че да му привлече вниманието? :P

Пръска сексапил: има стегнато тяло, средноголеми цици и готини крака. Това е достатъчно.
Вярвай ми, не искаш някое 110-килограмово 'сладуранченце' да ти привлече вниманието.

Можеш да разбереш, че някоя палавница ти е хвърлила око когато ти го хвърли (окото) по-продължително. Случва се често и го използвам като мой плюс. Първоначално не й следя езика на тялото. Очите показват всичко, което се върти в главата й. Приемам плъзгащият се по мен поглед като знак че е отворена към контакт и отивам да си поговорим.

Не разчитай много някоя мацка да ти хвърли око и да ти привлече вниманието по нейно желание. Бъди активната страна.
Така, по-късно, тя ще има възможност да гледа и да пипа каквото и където иска...

#7 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 21 April 2009 - 11:19 PM

Аз лично издавам много недоловими сигнали :D

Оххх, She, тук ми стана много забавно... :P :D Ама сигналите какви са?- звукови или светлинни. И друго да питам- ти като издаваш недоловими сигнали продаваш ли и приемници за тези сигнали. Изобщо как комуникираш с хората?
Имам един приятел дето казва че получавал сигнали от Космоса, ама явно тия са различни... сигнали.
Весел ден утре!

#8 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 12:21 AM

Това със сигналите го разбирам така:
Видими сигнали: коленете са насочени срещу набелязания обект, желателно позаголени, често се премята крак върху крак; смях кръшен момински до заливане, придружен с тръскане на гривата и хитрички погледи изпод бретона; демонстрация на подмишниците, изразяваща се в често протягане, пъчене, разперване на ръцете, облягане на ръцете на облегалката на стола/дивана; вербални закачки, често на сексуална тематика; гледане в очите; игра с косата или хапане на кичурче от нея с фиксиран поглед върху обекта; ако има храна - демонстративно облизване на пръстите един по един и т.н. и т.н. Засечката каква е - след целий тоз театър момата може спокойно да си вдигне дупето и да си замине вкъщи. Ние това го правим не винаги с цел секс, а понякога просто се закачаме, приятно ни е да ви видим развълнувани, да упражним малко женска сила.
Невидими сигнали: за тях има да се чудите дали нарочно ви игнорират или просто наистина не сте интересен на таз мома; при рязко обръщане може да видите някой поглед към вас (значи мъжът, търсещ секс да не забравя да си върти главата като радар, обаче рязко и изненадващо, все пак с щадене на шийните прешлени, да няма сакатлъци); ако сте поседнал някъде, срамежливата мома ще намери начин, точно докато всички други са седнали, да стане и да поразходи снага пред вас - засечка: може просто да й се ходи до тоалетната; ако я заговорите може и да ви отреже бързичко, поради наложено й възпитание да се държи скромно.
Хахахахаха, тоя форум ме развеселява ужасно! За мен съблазняването си остава игра, а описването на тактиките може да е весело, защото и целта е забавна. Изобщо си мисля, че съм нямала проблеми със съблазняването именно защото никога не съм го приемала като нещо сериозно, като бойни действия, като книга с предписания. Просто искаш ли нещо - отиваш и си го взимаш. Срамът е просто неуместен за такива естествени неща като намирането на партньо, независимо с каква цел. Природата ни е дала достатъчно естествени реакции и физическо-телесни оръжия (който ги няма - да спре да яде боклуци и да почне да се движи повечко), че да й пречим с прекалени размисли и самонаблюдение.

#9 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 12:43 AM

В последствие разбрах, че няколко колежки от университета са разделили момчетата от специалноста на такива дето са готини и такива дето са "приятелки". Товаа хубаво, но не ми хареса и това, че са се разделили КОЯ с КОИ да се сваля и ми се наложи малко да им охладя страстите... :D
Казвам го това не за да се се хваля (не че не го правя де), ами за да знае пича, че и жените "хвърлят око" и "заглеждат". А как само обсъждат... (Да имаше поне повече хубави колежки :P ).
Сега по темата. В последните няколко поколения жените свикнаха да се отнасят към ПОВЕЧЕТО мъже като към вещи, направо като играчки. Историята е срещала и преди такива случаи, но никога толкова много. Въпрос на лична ЧЕСТ трябва да бъде точно обратното! Ние сме МЪЖЕТЕ, а те са ЖЕНИТЕ все пак. Ние сме ловците, те са "дивеча". Недей разчита, че някоя те е харесала. Това може да се промени за минути в зависимост от поведението ти спрямо нея и останалите, в дадена ситуация и др. показатели. Жените също чувстват влечение към външния вид, НО за тях той е по скоро бонус, отколкото определящ фактор. Както казах за жените е важно адекватното поведение и наличието на подходяща душевна нагласа(ако си твърде настоятелен или прекалено отстъпчив гориш).

#10 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 12:55 AM

...

Забравяш разширените зеници, играта със запалката или с потъркването на ръба на чашата. :D Честотата на вдишванията и пр. ненужни фактори къде ги изостави? Да не пропусна и това на къде е насочен цигарения дим например също влияе е показател... :D Нервнеченето изразсяващо се в постоянно разкопчаване и закопчаване на някое копче или цип къде го? Приказването на несвързани неща, разтреперването(от вълнение) при докосване що е? :P
Езикът на тялото е един от компонентите на цялата игра. Имал съм случай някоя позната изобщо да не показва интерес (чрез езика на тялото/поне не значителен) и същевременно след втората или третата чашка бз да очаквам да ми се нахвърли. Предполагам сама се досещаш на къде бия. :)

Edited by blablabla, 22 April 2009 - 01:03 AM.


#11 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 08:05 AM

..... Нервнеченето изразсяващо се в постоянно разкопчаване и закопчаване на някое копче или цип къде го? Приказването на несвързани неща, разтреперването(от вълнение) при докосване що е? :P


Това май е характерно за много младите жени. После се поовладяваме. С напредването на опита сигналите стават все по-неприкрити, но много зависи от възпитанието - дали е включвало свободно изразяване на чувствата. Има момичета, на които с цел да ги прадпазят от ранни сексуални контакти, майките са вменили много стегнато поведение, подтискане на чувствеността и съзнанието, че да покажеш харесване е срамно и неприемливо за жена.

#12 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 10:27 AM

В смисъл кво прави мацката, че да му привлече вниманието? :P


Всякаква проява на интерес. Основните черти на езика на тялото Ида ги е споменала по-нагоре.

Можеш да разбереш, че някоя палавница ти е хвърлила око когато ти го хвърли (окото) по-продължително. Случва се често и го използвам като мой плюс. Първоначално не й следя езика на тялото. Очите показват всичко, което се върти в главата й. Приемам плъзгащият се по мен поглед като знак че е отворена към контакт и отивам да си поговорим.

Не разчитай много някоя мацка да ти хвърли око и да ти привлече вниманието по нейно желание. Бъди активната страна.
Така, по-късно, тя ще има възможност да гледа и да пипа каквото и където иска...


така е но доста случаи съм имал, когато погледът е бил много бегъл, почти недоловим ... едно вертикално сканиране. Имало е други по натрапчиви случаи , като молба за помощ или ненадеина среща.

Но не разчитаи на това тя да доиде при теб ти бъди активния. Тя подава сигнали. Заговория.

В процеса на разговора, не се интересувам от езика на тялото и , а от неините деиствия и енергията. в смисел как върви разговора. Ако разговора напредва държанието и го подсказва. преминаваи към следващата фаза.

#13 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 01:09 PM

Имал съм случай някоя позната изобщо да не показва интерес (чрез езика на тялото/поне не значителен) и същевременно след втората или третата чашка бз да очаквам да ми се нахвърли.


Поддържам тезата, че езика на тялото не винаги е показателен, не винаги интереса бива демонстриран открито, но това не означава, че дамата (говоря от личен опит) не е заинтересована от мъжете наоколо.

Exort, приемниците, които улавят моите сигнали са вградени във всеки мъж, наричат се търпение :flirt:

Edited by She, 22 April 2009 - 01:16 PM.


#14 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 10:20 PM

Точно там е момента...че не се демонстрира открито и съзнателно...идеята е да се научиш да разпознаваш почти невидимите детайли :very_happy:
За мен това е една от най-интересните части от пикъп-а...а пък и винаги съм си мечта да бъде профайлър :flirt:

"не се интересувам от езика на тялото и , а от неините деиствия и енергията"
То деиствията и енергията и т.н. повреме на разговор за мен са част от боди лангуиджа

#15 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 27 April 2009 - 12:24 AM

Темата е изчистена по общо съгласие.

Предстоят новости. Следете внимателно форума. :beat_up:
Готина нощ на всички!