Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Защо мацки, които проявяват видим интерес към мъж, бързат да му съобщят, че си имат приятел?


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 ahtung

ahtung

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 16 April 2009 - 07:12 PM

Няколко пъти ми се случва - кефи ми се максимално, върти очи, суче се и в следващия момент заговаря за приятеля си. Какво цели и какво се очаква от мен - да спра да я закачам ли, що ли?
:D :D

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 16 April 2009 - 07:37 PM

Кажи й "Да, трогателно. Както и да е..." и продължи да говориш и да я закачаш.
Ако има силно привличане между вас, повече няма да спомене приятелят си (реален или въображаем).
А си захапал темата, а си спукал балончето - пляк! Тежко, но факт.

#3 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 16 April 2009 - 09:36 PM

Ние жените често не знаем кво точно искаме в крайна сметка. Да ни сваляте ли, да ни съчувствате ли, или да ни сваляте по-умело..
NRG ти го е казал добре :D

#4 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 16 April 2009 - 10:30 PM

Мда, пък и понякога заговаряме за гаджетата си щото не знаем какво друго да кажем в момента, колкото и тъпо да звучи... Наистина не я оставяй да ти плещи за него! Правиш услуга и на двама ви.

#5 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 17 April 2009 - 07:04 AM

Може да е по много причини:
-всъщност жените не го правят по принцип, а точно на теб винаги така ти казват т.е. това да е отказ
- искат да очертаят граница на допустимия контакт - секс - да, връзка - не
- срам ги е, че всъщност са сами
-а това "върти очи, суче се" в превод е - мацката праща разсеяни сигнали за привличане, ти попадаш в обсега им, рипваш в готовност, а тя се нуждае просто да доказва, че е жена с възможно по-голям брой обожатели, имащи функция обаче само на обожатели
-нещо друго, за което не се сещам в тая чудна сутрин

#6 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 17 April 2009 - 12:38 PM

Здрасти,
Всички са ти дали доста полезни съвети.
Направи анализ какво са ти казали жените. Нещо от рода "ххх" и ти листват 100 причини. Не казвам, че това не е вярно, но може ситуацията да е описана добре от точка едно, а може и от точка тридесет и седем. Какво правиш- чертаеш си граф-схеми на малко листче за да вземеш решение.
Според мен е най-добре да направиш това което е споделил NRG- пропускаш го и продължаваш да си играеш. Ако не стане нещо се прибираш доволен от добрата ти игра, пък ако стане отиваш да празнуваш.

#7 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 17 April 2009 - 10:41 PM

-а това "върти очи, суче се" в превод е - мацката праща разсеяни сигнали за привличане, ти попадаш в обсега им, рипваш в готовност, а тя се нуждае просто да доказва, че е жена с възможно по-голям брой обожатели, имащи функция обаче само на обожатели

В такива случай е най-добре да се правиш на неразбрал и да се държиш леко хладно спрямо въпросните женски. В кръвта им е на жените да инициират по-голяма близост. Как така ТОЙ простосмъртния се е усмелил да не обърне внимание на НЕЙНАТА "достолепна осанка". :D

#8 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 19 April 2009 - 10:16 AM

-а това "върти очи, суче се" в превод е - мацката праща разсеяни сигнали за привличане, ти попадаш в обсега им, рипваш в готовност, а тя се нуждае просто да доказва, че е жена с възможно по-голям брой обожатели, имащи функция обаче само на обожатели

Мдаааа, това е "най-гадната" опция. Жените доста често я правят. И аз я правя. Честно казано всички я правим!
Четкаме се взаимно.

#9 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 20 April 2009 - 02:24 PM

А думите "ама аз си имам приятел" след като вече си имал някакво влияние върху нея може да са поредния шит тест..
Между другото това ми е един от любимите...може мноого майтап да падне само върху тези нейни думи...зависи от това какъв разговор водите...ако стила ти е да си много самоуверен винаги може да сложиш много пиперлив коментар... C&F е много добре в случая
тя: ама аз си имам приятел
ти: (развеселено и много иронично) ихаа супееер...много се радвам за теб

Тя: ама аз си имам приятел
Ти: За това постижение получаваш награда (ии измисли нещо свързано с теб)

Тя: ама аз си имам приятел
ти: а тои може ли да прави хубаво кафе?
тя: ъъъъ...амии да..сигурно
Ти: супер...защото утре като ни донесе закуска в леглото ти искам много хубаво кафе...иначе трябва да го уволниш !

#10 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 23 April 2009 - 06:46 PM

А думите "ама аз си имам приятел" след като вече си имал някакво влияние върху нея може да са поредния шит тест..
Между другото това ми е един от любимите...може мноого майтап да падне само върху тези нейни думи...зависи от това какъв разговор водите...ако стила ти е да си много самоуверен винаги може да сложиш много пиперлив коментар... C&F е много добре в случая
тя: ама аз си имам приятел
ти: (развеселено и много иронично) ихаа супееер...много се радвам за теб

Тя: ама аз си имам приятел
Ти: За това постижение получаваш награда (ии измисли нещо свързано с теб)

Тя: ама аз си имам приятел
ти: а тои може ли да прави хубаво кафе?
тя: ъъъъ...амии да..сигурно
Ти: супер...защото утре като ни донесе закуска в леглото ти искам много хубаво кафе...иначе трябва да го уволниш !


Ха-ха-ха, това ми се стори доста остроумно :flirt:

#11 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 23 April 2009 - 09:07 PM

а може и да е така наречения "shit test"
решението е ignore или C&F

Edited by lsd, 23 April 2009 - 09:08 PM.


#12 SouLtree

SouLtree

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 49 Мнения:

Posted 24 April 2009 - 09:46 PM

И аз така правя като ми кажат, че си имат приятел. Любимата реплика ми е: "Обещавам, че ако ти не му кажеш и аз няма да му кажа." Ама първо се оглеждаш наляво-надясно, навеждаш се напред и леко го прошепваш на уше. Голям смях е, ей. Вече 2 пъти го казвам и всеки пък става мн фън. После си продължаваш да си играеш. Аз примерно си имам тука една женка в университета (има си приятел, за жалост съм го и виждал), с която почти всеки ден се закачам вече седмица. Ей така, упражнявам си наученото, експериментирам си, к'вото ми хрумне си правя. Резултата е много готин. Хем аз печеля, хем мацката си получава дозата внимание. Давай и ти така.

#13 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 27 April 2009 - 09:48 PM

Ши - Мерси :)
Соултрий - направо златно...мноо ми хареса..само го прочетох ии си го представих в ситуация..супер яко звучи :lol:
Заминава в репертоара хахах :D

#14 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 29 April 2009 - 10:18 PM

-Имам си приятел.
-Следващият път ще го вземем с нас.

всъщност цялата тая работа около приятеля често е измислена.Продължаваш както си смятал и преди да направиш.
възможно е да те тества,възможно е да не те харесва и да се опитва да те разкара.Ако бях жена определно това бих правил когато някой скучен загубеняк ме заговори.

#15 pifi4ok

pifi4ok

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 12:32 PM

[size="4"]ми аз лично казвам ако си имам приятел без да увъртам...за да сме наясно един с друг...пък ако е писано да сме заедно ще сме просто аз обичам яснотата на срещите...и връзките ! :naughty: