Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как отговаряте на "Обичам те" ?


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#16 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 09 April 2009 - 04:06 PM

Умирам от скука и пиша фантасмагории. Баси като бях 17годишен имаше толкова тръпка в мен и желание да покорявам жените, а сега като получих това, което искам, всичко ми е толкова безразлично... Дано не ставам скоро милионер, че тогава ми се скапа живота напълно. :rolleyes:

Edited by razace, 09 April 2009 - 04:06 PM.


#17 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 10 April 2009 - 10:15 AM

Обикновено желанието да покоряваш жените косвено те кара да станеш и милионер (айде, може и 100 хилиардер) - така че докато не ти блесне погледа пак - ще си ходиш на едната заплата :)
Между другото не мога да си представя мъж, който да не иска да на...е света, така че нещо май послъгваш улеееекинко.

#18 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 10 April 2009 - 10:32 AM

Между другото не мога да си представя мъж, който да не иска да на...е света, така че нещо май послъгваш улеееекинко.


Хора всякакви. Едва ли всеки иска да из*ука всички жени в света. Аз също съм така - попадна ли на тази, която искам и търся просто ще съм с нея. За какво са ми други...
Като се замисля - може би заради тръпката на новото. Но зависи от много неща. Едва ли ще се мотивирам да я получа, едва ли ще си заслужава.

Edited by Nikotin, 10 April 2009 - 10:34 AM.


#19 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 10 April 2009 - 11:42 AM

Еее, това за света го казах метафорично - имах предвид женската част на света... по-хубавите от женската част... от тях - най-готините... и ако жената/гаджето няма шанс да разбере... или защо поне да не си го представям :)
У мъжете винаги дреме по един ловец, дори ако са поседнали върху пресния труп на току що уловения мамут. И не мисля ,че има нещо лошо в това. Едно е да си верен, друго е да си кастриран. Верността е социално и личностно осъзната, възбудата от женската/мъжката плът идва от едни по-дълбоки и обществено неприети за прилични центрове. Ако мъжът до мен не се заглежда (дискретно, бе, чшшш, алоооууу!) ще ми е малко неестествено - защото аз определено ще се загледам ако една жена е действително красива. И не мисля, че това го прави по-малко отговорен към мен или ме обича по-малко. Връзката все пак не е манастир...

#20 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 10 April 2009 - 12:56 PM

Ако мъжът до мен не се заглежда (дискретно, бе, чшшш, алоооууу!) ще ми е малко неестествено - защото аз определено ще се загледам ако една жена е действително красива.


Напълно си е така, макар че има някои дето страдат от т.нар "синдром на единствената" и са като кон с капаци. И от това много боли, като ги зарежат.
Всичко е доста относително. Аз примерно съм доста верен, но има жени, които дори да не са толкова красиви имат излъчване, което кара онова в гащите ми да се надига, и ако знам че никой нищо няма да разбере просто не мога да устоя на тая химия. Ама това рядко се случва. Рядко срещам жена, която да ми действа така.
Това го смятам за нормално. Една жена съм сигурен че би постъпила по същия начин с мен, така че не бива да има сърдити и засегнати...

#21 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 22 April 2009 - 01:27 PM

Както един стар колега казваше "Всеки си намира майстора." Дори да сте верен партньор, не се знае дали няма да срещнете някой, който ви раздвижва и онова в гащите (за мъжете) и онова в главата (за жените) и ви действа неконтролируемо. Пък и всеки си е верен посвоему! Това ми стана доста смешно като го прочетох в един хороскоп за водолейте, хахаха. Водолея е верен по свой начин! Така пишеше, пък всеки да го разбира както си иска. :rolleyes:

Ам, значи не само аз съм изтърсвала "Обичам те" почти след секс :flirt: Мда, беше голяма глупост, но това е силна дума и най - добре пасна на силните ми емоции в момента! Хахахах, но не виждам нищо лошо в това (ако пича беше по - "топъл") да заформим един готин, близък разговор в същия тон. Какво като става дума само за секс...? Бях толкова пияна, че бих се оженила за него онази нощ, ако бяхме в Лас Вегас :very_happy:

Edited by She, 22 April 2009 - 01:36 PM.


#22 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 03 May 2009 - 11:42 PM

ММ, мисля че е мой ред да си кажа историята. Това не е как АЗ отговорих, а как на мен ми отговориха. Познавах го повече от година, но не ми беше гадже. Казах му "Обичам те". Вярно, ни в клин, ни в ръкав. Но не можех да мълча повече. Не беше израз на физическо удовлетворение, а на многомесечното ни общуване и аз наистина го обичах. Не бях казвала това на никого преди това. А той ми отговори "Знам. Но, колкото и грубо да ти прозвучи, това си е твой пробем!" хахаха... :naughty:

Може би това е вашият прословут честен отговор, скъпи мъже /без да искам да обидя някого, просто изводът, до който стигнах/. Или може би просто го сварих в лош момент. Така и не разбрах.

#23 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 07:38 PM

ММ, мисля че е мой ред да си кажа историята. Това не е как АЗ отговорих, а как на мен ми отговориха. Познавах го повече от година, но не ми беше гадже. Казах му "Обичам те". Вярно, ни в клин, ни в ръкав. Но не можех да мълча повече. Не беше израз на физическо удовлетворение, а на многомесечното ни общуване и аз наистина го обичах. Не бях казвала това на никого преди това. А той ми отговори "Знам. Но, колкото и грубо да ти прозвучи, това си е твой пробем!" хахаха... :naughty:

Може би това е вашият прословут честен отговор, скъпи мъже /без да искам да обидя някого, просто изводът, до който стигнах/. Или може би просто го сварих в лош момент. Така и не разбрах.



тази прекалена откровеност... може да те накара да си прережеш вените... с трион :beat_up:

#24 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 05 May 2009 - 10:21 PM

@funny: Не виждам отговорът да е мъжки (запазен само за мъже). Стреляла си в тъмното и не си улучила. Здраве да е ;))) Не си ли говориш с приятелки "как стават тия работи"- да завъртиш главата на един мъж?

#25 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 06 May 2009 - 08:34 AM

Дам, exort, така е. Стрелях в тъмното и явно не улучих. Това, което имах предвид, когато пуснах поста, е че честен, но не груб отговор е къде-къде по-добър. Когато някое момиче каже "Обичам те", ако чувствата на мъжа не са същите, би било добре да й се спестят неприятни коментари. Ние също сме хора..... ;)

Дон Кико, Това за вените с триона ми хареса ;) Чувството е горе-долу такова, хаха. Поне преминава

Edited by funny, 06 May 2009 - 08:35 AM.