Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Девица на 15


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 сне6ко

сне6ко

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 02:52 PM

еи приятели на 16 съм и съм го правил 10тина пъти но на последък все нещо преебавам ето сега сам с мацка в която съм лудо влюбен и безумно искам да консумираме връзката. искам да стане по бързо но без да я пришпорвам и да проваля нещо та ето и малко инфо тя е на 15 и е девствена на думички мн я бива но стане ли дума да дойде у нас и все отказва сигорен съм че ме обича но спира ли я нещо не знам :rolleyes:

#2 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 08:53 PM

еи приятели на 16 съм и съм го правил 10тина пъти но на последък все нещо преебавам ето сега сам с мацка в която съм лудо влюбен и безумно искам да консумираме връзката. искам да стане по бързо но без да я пришпорвам и да проваля нещо та ето и малко инфо тя е на 15 и е девствена на думички мн я бива но стане ли дума да дойде у нас и все отказва сигорен съм че ме обича но спира ли я нещо не знам :rolleyes:

Недей я пришпорва. Предразположи я психически, покажи(докажи) й, че целта ти не е само едно еб@не. :wacko: Не забравяй, че любовта (особено на вашата възраст) не опира само до едното... Струва ми се, че трябва да й дадеш малко време и както казах да й покажеш, че намеренията ти са сериозни. <_<
Успех и умната! :excl:

#3 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 10:40 PM

Мамка му! На 16 години бях девствен до мозъка на костите си... защото друг мозък тогава нямах.

сне6ко, не знам дали се сещаш, но с нея подхода не трябва да е както предните 10. Не трябва да я пришпорваш, не трябва да й късаш прашките и да я удряш по дупенцето. Действай по-търпеливо и наблегни над доверието между вас. Chill.

#4 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 10:55 PM

тя е на 15 и е девствена на думички мн я бива но стане ли дума да дойде у нас и все отказва сигорен съм че ме обича но спира ли я нещо не знам :rolleyes:


Нищо ново под слънцето! Бивало я било <_< в кое бе мойто момче като тя е девствена?! Наслушала съм се на подобни изказвания и вече ми идва в повечко..
blablabla си ти го е казал точно-предразположи я - психически и физически.
Спира я липсата й на опит, притесненията, които бушуват в почти всяка една глава на момиче, което още не го е правило и т.н
Тук играе важна роля и това от колко време сте заедно, както и дали тя се чувства готова (което е най-важното).
Недей я притиска и напъва, изчакай момента, в който тя сама ще ти покаже, че го иска на 100% :wacko: и не забравяй- ние влагаме малко по друг смисъл в цялата тази работа.. за нас това е нещо специално :excl:
Успех!

#5 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 March 2009 - 12:01 PM

Темата е изчистена. http://donjuancentre...?act=boardrules

#6 crazy

crazy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 24 March 2009 - 09:42 PM

стане ли веднъж после сигурно мир няма да видиш от нея :)

#7 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 24 March 2009 - 10:59 PM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 25 March 2009 - 12:23 AM.