Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Здравейте. Интересна ситуация


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 BackSide_69

BackSide_69

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 March 2009 - 07:54 PM

Здравейте на всички.Попаднах случайно на този форум и ме заитригуфа факта че изобща има такъв форум,в които се обсъждат подобен тип проблеми свързани със свалките. Прочетох Библията на ДЖ и моето мнение че наистина е една стабилна основа необходима за всеки кандидат сваляч и прочие.Впрочем този форум би ми спестил доста време,нерви и негативни емоции , за неща от които съм направил своите изводи,във времето, за жените,любовта,секса и прочието ум проблеми.Дано да е от полза наистина за тези които имат нужда,но да не забравямя,че се учим докато сме живи т.е. ще е полезен за всички :lol:. Хубаво е че го има !
Прегледах форума набързо и реших да поискам мнение по един личен въпрос,от някой страничен човек, различен от моето приятелско обкръжение.

Та като цяло не съм влюбчива личност,и за мен свалките са по интересни от всичко останало т.е. както му казвате тука важна е играта ;) .
Обаче кво стана ?! Отивам си аз на курс един ден, а там едно чаровно девойче.Закова ми погледа от рас,ситна мадама не е кои знае кво,не мойе да се каже че е топ УБАВИЦА ама ми хареса.През цялото време на курса я виждам че постоянно поглежда към мен , забелязах защото и аз я заглеждах естесвено.Като ни се срещнат погледите усмихнем си се и така .Абе общо взето и при нея има интерес по нататък започнах да пускам закачки на които тя отвръщаше. Наи интересното е че и тя започна да го прави и аз си казах : Айдееееее на среща . Излязохме на кфе . Говориме си на различни теми(впрочем евам и взимах думата от устата), смях забавно и т.н . И сега става интересното. Разговора пое по-интимен характер аз правех намеци - тя отговаря, тя прави намяци- аз отговарям .По едно време я хванах за ръката и я пуснах след около 30 секунди ( исках да видя дали 6те се дръпне , или 6те отговори ) след изестно време тя ме хвана за ръката, при което аз я пегърнах така че да мога да я гледам в очите и при подходяща възможност да я цуна :lol: . Преди това в разговора беше станало на въпрос че си падам по директния начин, тя определено разбра каво имах предвид и също каза че не обича увъртанията. След като я прегърнах и казах че искам да и кажа и направя нещо директно . Попита ме какво,а аз овърнах че всеки момент ще я целуна. Тя се наведе претисна се до мен понечех да я целуна а те се друпна :lol: .Викам тая се заиграва праи го по интересно . Продължихме да се закачаме и пробвах пак, и.........пак се дръпна. Спрях да я прегръщам отбихме темата и заговорихме за общи работи .По едно време и казах да ставаме и да си я карам към тях. По пътя си говорехме малко т.е. аз и обяснявах нешо и за момент настъпи мълчание . И тя попита какви са точно моите намерения към нея и точно какво искам (мноооо тъпо въпросче) . Обясних и че по принцип като си харесам някоя, и когато тя започне да се закача също , за мен тва е знак че трябва да направя крачка , да се пробвам или както му се вика и точно тва се опитах да направя на кафето . В тоя момент мацето ми кава че си има приятел ( нз дали е така ) и започва да ми се извинява та чак и аз не вярвам. Казвам и че сичко е ок и е нормално ит.н за да я успокоя щото тя наистина почна да прекалява за 10 мин каза 100 пъти извинявай( странна раота).
Както казах ходим заедно на курс. Виждаме се често закачките продължават и се засилват от нейна страна , тъй като аз се бях поотдръпнал за момент тоест не я закачах ,аве с една дума тя започна да търси моето внимание . Днеска бяхме на кфе много добре мина тя говори повече време демонстриа по голяма близост ( емоционална ) при което аз савсвм директно си и казах да престане , защото няма да да си сложа рокля и токчета и да и стана наи добрия приятел , а в другия случаи настоящия й приятел нама да остане очарован( впрочем нз дали го има ) .Мацето се усмихна погледна ме в очите и не каза нищо ( гледахме се поне минута ). След това и казах че другя път непременно ще я целуна. Погледа й заблестя и докато ставахме от масата не каза нищо. закарах я до курса и на слизане попита кога ще идвам аз .Казах неделя , а тя доста палаво каза : -значи в неделя ще се видим .Овърнах и че мове и да е преди неделя самоче трябва да се постарае да си го заслужи .Реакцията!: Угромна усмивка и каза че започва да си пише домашното по въпроса.

Та въпроса ми е далли да продължавам да се занимавам с нея изобщо.Да разуча относно този неин приятел . Или да направя още един последен рязак ход,без значение обстоятелствата около нея.Тъй като сред момичетата с които излизам, то доста време някоя не ми беше правила такова впечатление,с характер и поведение. Мерси предварително

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 18 March 2009 - 09:36 PM

Продължавай с това темпо и с този подход. Не дълбай въобще за този нейн (въображаем?) приятел, игнорирай го.

Останах с впечатление, че знаеш какво искаш с нея и мисля, че ще го получиш.

#3 BackSide_69

BackSide_69

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 March 2009 - 10:38 PM

Въпроса е че не съм свикнал с бавните работи т.е. не се чувствам в свои води.Тъй като подобен вид емоции са ми малко далечни :lol: .Затова мерси за съвета

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 18 March 2009 - 10:59 PM

И тя попита какви са точно моите намерения към нея и точно какво искам (мноооо тъпо въпросче) . Обясних и че по принцип като си харесам някоя, и когато тя започне да се закача също , за мен тва е знак че трябва да направя крачка , да се пробвам или както му се вика и точно тва се опитах да направя на кафето .


грешка. трябвало е да кажеш, нещо по-неясно или да отбиеш темата, а не да се обясняваш като ученичка... и то "ти ме погледнада и аз се пробвах".
тя:какво искаш?
ти: бързаш...
ще видим...
остров със собствен залив и ламборджини

в никакъв случй неуместни глупости!

След това и казах че другя път непременно ще я целуна.


грешка. това е ок, ако вече тръпне за теб... ако знае, че я притежаваш, а ти се лигавиш. иначе трябва повече "мистериозност". нека се чуди какво ще стане следващия път. нека въображението и да щъка. но така показваш "прекален интерес".

много ясно, че ще пробваш пак! но го направи като хората. не се нахвърляи от началото, а я предразположи. изкарай я извън релси. въведи я в подходящо състояние и чак тогава действай!

въпреки киритката останалото е ОК :lol: стискам палци!

#5 BackSide_69

BackSide_69

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 March 2009 - 11:39 PM

Don Kiko аз също предполагах че не са на място тези две неща, но за сега нещата са подконтол надявам се и така да останат .Приемам критиката :lol: . Мерси за палците . То ще се чуе скоро кво ще стане

#6 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 09:23 AM

Пич супер си се справяш, не се притеснявай... Опитай малко по-контрастно топло и студено. Например на следващата среща я прегръщай, целувай я по бузите по врата, опитай да намалиш разговорите (многото приказки развалят хубавия секс), предложи и директно да я заведеш у вас и ако не се получи (а дори и да спиш с нея), не я търси една седмица (срока е примерен, трябва сам да усетиш кога преминаваш границата на търпението й), на курсовете просто здрасти и т.н. Аз си мисля, че през този период от време, най-малкото от любопитство тя ще те потърси сама, но опитай да поддържаш студения фронт (Нещо от сорта на: "Обади ми се по-късно в момента съм малко зает би свършило перфектна работа" После пак среща, която е по твоя инциатива и пак същата стратегия. Когато стане дума за "неиния приятел" сменяй темата, а между другите приказки спомени, че не обичаш това, че жените се правят на интересни и лъжат :lol:. От споделеното от теб оставам с впечатлението, че тя си играе с теб и те оплита в мрежите си доста сполучливо. Междувремнно докато си на студено можеш да излезеш с някоя друга позната или приятелка, или бивша, или някоя нова звезда и да поиграеш с нея за спорта. Малко е гадна спрямо жените тази тактика, но дейстава безотказно, пък и повечето си го заслужават. В резултат ще имаш пълен контрол над ситуацията и тя ще е луда по теб.

ПС: Keep it up!

#7 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 10:00 AM

Тя се разнообразява като флиртува с теб, но не е задължително да стигне по - далеч. Поддържам мнението на другите - действай както го чувстваш, бъди какъвто си, има шанс да се предаде на чара ти, защото определено си пада по теб.
А относно целувката най - тъпото нещо е да й кажеш 'Ей сега ще те целуна, всеки момент!' Няма мъж, който да ме е попитал нещо от сорта на 'Може ли да те целуна' и да е успял. Няма как да стане. Действай без да й говориш какво следва, защото разкриеш ли се определено точно това, което си мислиш няма да последва :lol:

#8 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 19 March 2009 - 04:15 PM

Тя успява да ти играе така, че да те изнерви и мисля че успява. Честно да ти кажа това с приятеля сякаш го очаквах. Справка всички по дискотеките си имат гаджета и то сериозни. Искаш развитие ли? Ето ти един съвет, даден ми от жена. Вечерна среща. Хайде да видим как приятеля й ще я пусне. А може би ще иска да дойде с него?!
Ако ти каже "не", ще имаш къде да я захапеш- нещо в стил "какво искаш от мен? Вниманието ти ми се струва странно, исках да излезем, но..."

Хмммм... разтроен съм. Значи... ако бях жена, щях да си търся това гадже, което е влюбено в мен до ушите за да съм сигурен че дупето ми е на топло (ще се грижат за мен) и ще ме ч**ат редовно и със желание. Но пък от друга страна това противоречи на БИБЛИЯТА. Пък ако покажеш, че не ти пука за нея... тя и без това си има гадже, така че няма да Ви пука и на двамата. Така че приятелю ПРОСТО ДА НЕ ТИ ПУКА от цялата ситуация, което автоматично те кара да избереш втория вариант и да си прецакаш всички шансове за готина романтична връзка.
Трудно ми е да оправя женския род- хич не съм свикнал.

Уфффф... нещо аритметично-логическото ми устройство се е разцентровало малко, ама ще се оправя... идните дни. Само да не си забравям хапчетата. Успех. Извода е ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ!

P.S. Ако на някого трябва да му е гадно (а тя ти играе гадно) помисли дали си заслужава този човек да си ти.

On second thought

На мацката й се играе. Тя е ИГРАЧ.

Тъй като сред момичетата с които излизам, то доста време някоя не ми беше правила такова впечатление,с характер и поведение.

Ето поради горната причина тя ти харесва. Защото ти е интересно с нея и тя го знае.

Не прави резки движения. Тя също има право да й бъде интересно. Играй с нея. Ухажвай я. Има възможност това с приятеля да има за цел да направи целта ти недостижима и още по желана. Хмм... като гледам това определено работи.

Бъдете си разбира се само приятели. Секса, приятното изкарване и разходките са актове на силно приятелство, нали така? :lol:

Наслаждавай се на постановката в която участваш. Играй и ти. Тя иска да се забавлява. Така жената се чувства "реализирала се".

#9 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 05:00 PM

Не знам какво да правиш! Аз първо трябва да знам на колко години си за да ти помогна!!!
Тъй като не си казал години аз ти слагам 17, 18! Малък си, мадамата я сърби ;) , чукнете един секс и оставете един хубав спомен! :lol:
:lol: И аз имам въпрос към теб! На колко си? 69 набор или 69 годинки :lol: ;) ?

Attached Files

  • Attached File  2.png   198.58К   12 downloads


#10 BackSide_69

BackSide_69

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 06:21 PM

EXORT Първо ми е пределно ясно,че мацето си играе ( даже предпочитам да смятам че е така,дори и да не е истина.Това означава че задължително има игра и тя е играе,което мен ме устроива ). Относно гадното не ми е,просто приемама тази ситуация за едно предизвикателсто и се опитвам да изкача този връх,ако мога така да се изразя де . Определено тя също знае как да играе и това прави ситуацията интересна,единсвения проблем е ако се поддам на емоцията и хлътна тогава може да станя гадно :rolleyes:.
Второ не сам я срешнал в бар (дискотека ),а на курс по рисуване . Дискотеката е мястото където ще я заведа след като са ясни нещата ( впрочем тя не пие )т.е. не мога да я напия <_< , а впрочем не искам с нея точно това да е начина .Едно е ясно не ме интеесува само секса в нея ( кофти но факт).
Трето прав си затова че различието от момичетата с които излизам ме привлича в нея. Те са нормални момичета с които спъ и не са кои зне колко интересни за мен , ако искам секс си го намирам тва не е проблема.
Четвърто не мога да се съглася със "Бъдете си разбира се само приятели. Секса, приятното изкарване и разходките са актове на силно приятелство, нали така?"(твои дъми) , защото секса трудно се намесва в приятелските отношения м/у момче и момиче .ако са истински приятели а разходките мога да си ги правя с други момичета .Тоест Приятелсвото , приятелството със секс , интимната връзка са различни неща базирани на коренно ралични принципи. И смесят лисе тогава вече някои може да страда заради така наречените неизяснени отношения.

J'adore Готина заигравка и интерпретация за 69тката. Съжалявам че не съм ни написал годините ама тва е първия форум в които пиша изобщо и оше се ориентирам :excl:. На 20 съм,дано да ти помогне да ме разбереш по добреш :wacko:. По това което виждам от нея е интерес,сексуален или друг не е от кои знае какво значение .А по - горе съм писал че не е идеята да и вляза под полата , а да се опитам да и завъртя главата а не краката .Мое мнение е че първото е по трудно(за главата) . Както казах по горе предизвикателство , или малко по високо ниво на играта. Тъй като за в момента съм доволен от постгнатото и от това как се развиват нещата,възниква единствения вупрос как продължават , защото варианти много , а правелни малко .Всъщнот точно тва е което умувак как да забия следващия ход и на каква поскост да го иградя.

Edited by BackSide_69, 19 March 2009 - 06:22 PM.


#11 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 19 March 2009 - 07:14 PM

Второ не сам я срешнал в бар (дискотека ),а на курс по рисуване. Дискотеката е мястото където ще я заведа след като са ясни нещата ( впрочем тя не пие )т.е. не мога да я напия :rolleyes: , а впрочем не искам с нея точно това да е начина .Едно е ясно не ме интеесува само секса в нея ( кофти но факт).

Опс, какъв е проблема? Курса за рисуване е обществено място. А по обществено място от дискотеката здраве му кажи! <_<
Предлагам ти да разчупиш малко в мисленето. Пиенето не бил начина, дискотеката не бил начина, секса не бил начина (кофти но факт). Виж кое ще бъде забавно за двамата и го направи

Четвърто не мога да се съглася със "Бъдете си разбира се само приятели. Секса, приятното изкарване и разходките са актове на силно приятелство, нали така?"(твои дъми) , защото секса трудно се намесва в приятелските отношения м/у момче и момиче .ако са истински приятели а разходките мога да си ги правя с други момичета .Тоест Приятелсвото , приятелството със секс , интимната връзка са различни неща базирани на коренно ралични принципи. И смесят лисе тогава вече някои може да страда заради така наречените неизяснени отношения.

Тук се получи яко! Хвана се. Искаш разяснения и уточнения за това в какво състояние си. Представи си че правиш това с нея- разходки, секс и всичко останало. И един ден тя напълно объркана от нещата които правите (докато тя си има гадже и желае ти да си объркан) те попита "ама всъщност ние какви сме?".

#12 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 09:45 PM

Аз нищо не можах да разбера кой какъв е и какво иска. Няма ли да дойде някой, на когото му е ясно?

#13 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 11:27 PM

Hahaha <_<

Не пиши монолози а действай :rolleyes: , за момента не разбрах какво точно искаш, но продължавай така, ако нещо не се получи, пиши. Еxort ти е написал всичко.

#14 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 March 2009 - 12:42 AM

Аз нищо не можах да разбера кой какъв е и какво иска. Няма ли да дойде някой, на когото му е ясно?

Историята в катинки:
Той: Мале, тая мацка ме гледа нещо. Какво ли иска от мени? Изображение
Тя: Ммммм... готин е. Изображение Ша го чу**аммммммммммммммм...... Изображение
Той: Слушай мацка Изображение, искаш ли да те почерпя едно кафе?
Тя: Да, кефиш ма. Изображение
Той: Изображение

/*след 30 мин*/
Тя: Прекрасен си, само забравих да ти кажа че си имам приятел. Изображение Извинявай, извинявай, извинявай... (така 100 пъти) Изображение
Той: Брррр... почвам да се нервя. Ама поне ми е забавно. Изображение

От тук нататък всички гледаме със спотаен дъх какво ще е развитието и дали ще стане заварката Изображение.

P.S. @BackSide_69, надявам се въпреки късния час да си запазил доброто си настроение и чувството си за хумор. С най-добри и весели чувства.
exort

#15 BackSide_69

BackSide_69

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 09:54 AM

Мерси за подкрепата и съветите народе. Продължавам в същия дух ,тва е ясно вече . Относно ИСТОРИЯТА С КАРТИНКИ ПРОСТО КЪРТИ .Поздравления за идеята мноо ясно и забавно обяснява нещата :rolleyes: . Ще информирам за развитието на нещата. Have FUN Народе <_<