Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моля ви помогнете ...


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#31 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 03:52 PM

Мисля да ударя DELETE и в моя случай NO NEXT , поне за сега ми писна ... :lol:

Великите идеи и действия, които коренно променят светогледа, убежденията и настроението ти... идват когато прекрачиш този момент, когато ти е писнало на к*ра и продължиш да упорстваш.

#32 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 04:05 PM

И това е така , ама не мисля цялото училище да ми се пресмива , като се изданя с всичките 7-8 момичета , които са от по готините (от 9-тите класове) ... :lol:

#33 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 06:06 PM

И това е така , ама не мисля цялото училище да ми се пресмива , като се изданя с всичките 7-8 момичета , които са от по готините (от 9-тите класове) ... :wacko:

Абе ти си бил много проста личност бе момче. <_< Кво като ти се смеят... Смей им се ти. Ти си се усмелил да пробваш с какичките, а твойте връстници дали биха посмяли да пробват?
Едно време каки на по 23-24 излизаха с ученици на по 16-17 и познай защо... :rolleyes: А сега същите тея ученици са студенти на 20 и им се натискат и лелки и каки и малки пикли... Познай защо :excl:

П.П. Наместо да философстваш и да се държиш като някоя пуберка вземи и си удари една да убиеш напрежението и започни да мислиш и да действаш като мъж, а не като жена. ;)

Edited by blablabla, 19 March 2009 - 06:08 PM.


#34 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 07:43 PM

вземи и си удари една да убиеш напрежението

Пич повярвай ми , не удрям само по една , в мене живо напрежение няма , пребивам го всеки ден ... :rolleyes: <_< Мерси за съвета ... :wacko:

#35 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 08:39 PM

Пич повярвай ми , не удрям само по една , в мене живо напрежение няма , пребивам го всеки ден ... :rolleyes: <_< Мерси за съвета ... :wacko:

Тогава престани да удряш за една седмица. Наложи си малко воля. :excl:

#36 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 08:50 PM

Ок , ще опитам ... <_< :rolleyes:

#37 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 11:13 PM

Абе ти що не спреш да приказваш празни приказки, а не помислиш малко, да опиташ едно-две неща и да се върнеш пак тука?

"Ама на мене ше ми се присмиват...", "Ама тая ми не дава скайп, ама си играе с косата... ко да прая? КО ДА ПРАЯЯЯЯЯЯЯ?"

Ми подари й един шампоан бе, може да има пърхот...

Ето виж сега - аз ще ти кажа какво да направиш - отиваш в банята и започваш да крещиш истерично на огледалото - "МАЙНАТА ТИ! МАЙНАТА ТИ! МАЙНАТАА ТИ!"

Като ти писне и от това, отиваш при твоята миля съученичка, питаш я за среща/секс/ябълка/банани и ако ти каже не - "МАЙНАТА ТИ!". Като направиш и това забравяш всичко и почваш отначало. Само че с едната разлика, че този път ще се стремиш да вкараш малко мисъл... навсякъде.

Адио

Edited by Rolan, 19 March 2009 - 11:13 PM.


#38 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 01:22 PM

Еми ... :rolleyes:

#39 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 07:01 PM

Аз мисля, че имаш нужда от някоя кака да те поошлайфа, просто ти е нужен опит, а опита трябва да се натрупа, знам, че искаш да си голям сваляч ама то става с опит.

Attached Files

  • Attached File  Az.jpg   230.93К   14 downloads


#40 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 08:44 PM

Аз мисля, че имаш нужда от някоя кака да те поошлайфа, просто ти е нужен опит, а опита трябва да се натрупа, знам, че искаш да си голям сваляч ама то става с опит.

Предлагам първо каката да мине Quality control, за да сме сигурни, че не младите няма да съжаляват. :rolleyes:
Иначе свободни каки и лелки колко щеш, а те седят и се чудят що ме гледа така.... <_< :wacko: :excl:

#41 dunkalicious

dunkalicious

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 31 March 2009 - 03:12 PM

OFFTOPIC.

Edited by Xtigyro, 31 March 2009 - 07:21 PM.


#42 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 05 April 2009 - 09:37 PM

@Marto_93, я да ти сметна годините. Та ти си само на 2009 - 1993 (надявам се да си се родил миналия век)= 16 години.
Не се притеснявай. Ти си на този етап, че навлизаш в мистиката на "мат'риала". Не назнайваш магически думи. Ясно ти е само едно- ядеш ШАМАРИТЕ. И това е единственото ти решение.
Бях прочел БИБЛИЯТА 2 пъти. Всичко правех ама по точки. И пак си ядях шамари. Тогава проплаках на един мой стар приятел "Ама защо не става, къде греша?" Той ме погледна и ми каза: "ШАМАРИТЕ са ти малко. Похапни си повече и после пак се обади". И така и стана. Е сега пак си хапвам ШАМАРИ от време на време, ама почнах и да раздавам ШАМАРИ (, когато мацките си мислят че могат да левитират).

Недоволен си от се*е си, чудеш се къде и как, чувстваш се че хабиш енергия. Ми ще дойде време и ще ти писне и ще решиш да направиш нещо истинско, щото ШАМАРИТЕ няма да са толкова "магически" и ще ги усещаш като "ситуации които ти носят уроци". Така че можеш да си мрънкаш, колкото си искаш, само не злоупотребявай с хората, които искат да ти помогнат.
Ще стане! Успех

#43 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 06 April 2009 - 08:08 AM

Както всички останали тука и ти си напълно прав ... Та както каза вече ми е писнало и много не се хъбя за така ясния резултат.Добрата страна е , че вече съм много по спокоен и като видя момичета около мене просто ги игнорирам и продалжъвам да си приказвам с приятелите ми вместо да си мисля 30 мин какво да кажа и как ...
Еее понякога се опитвам да направя нещо с момичето за , което писах още в първия пост , а това се състои в:
Предпоследния ден преди ваканцията , 11:32 нашо време , температура около 20-24 градуса , влажност 6-7% , аз отидох при нея , тя беше сама , и правя нещо уникално , отивам и казвам:
АЗ:Оо , ко стаа ?
ТЯ:Нищо.
Ей това е уникалното с 1 въпрос и 1 отговор от нейна страна приключих разговора , това само аз го мога ... ! :P :ph34r:

#44 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 06 April 2009 - 09:27 AM

АЗ:Оо , ко стаа ?
ТЯ:Нищо.

ТИ: Споко де! Други проблеми имаш ли!?! (лека небрежна усмивка) :ph34r:
ТЯ:...............
ТИ:.............

Иииии тъй, братле. УСПЕХ и от мен!

#45 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 06 April 2009 - 09:44 AM

вече съм много по спокоен и като видя момичета около мене просто ги игнорирам и продалжъвам да си приказвам с приятелите ми вместо да си мисля 30 мин какво да кажа и как ...

аха... ама ти защо не каза, че това ти е целта още от началото?! ние си помислихме, че по-скоро искаш да увеличиш успеваемостта с жените... е явно сме се заблудили...

техники за това, което искаш:

виждаш момичето и си я представяш детайлно с 45 кг по-голяма... :ph34r: ще има ефект

и успех в интересното начинание :P