Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моля ви помогнете ...


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#16 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 11 March 2009 - 11:01 PM

Един личен пример, като стана въпрос за лелки...

Онзи ден съм в София, купувам си някакви закуски. Бабката вътре ме поздрави (т.е. отвърна на моя поздрав), попита ме какво ще си купувам. Аз и казах, че още не съм си избрал, вкарах някаква усмивка, и в следващите 5 минути си разменихме доста приказки. Накрая ми вика "Айде ето ти още една (фурнети) от мен, че си ми симпатичен. Чао, ела пак..."

Сега, не си мислете че съм някакъв дедофил, просто един различен отговор, на ежедневен въпрос може да разчупи много ситуацията и да последва приятен разговор. Марто, помисли върху това, и го свържи с твоята съученичка. :)

#17 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 12 March 2009 - 01:32 PM

blablabla , Мерси за наистина изчерпателния отговор само , че ми е много трудно , нямам проблем да приказвам с момичета днеска сигурно съм приказвал поне с 10 , ама като стигна до тази която харесвам и не мога , както каза ти тя знае , че я харесвам и точно тази мисъл ме убива ! Днеска се издъних жестоко , свърших работата на половина , ето за какво говоря:
Учителя: Направете това онова , дрън-дрън ...
ТЯ(тая която харесвам):Офф , нямам учебник сега кво да правя ?
АЗ:Аз имам учебник ела седни при мене.
ТЯ:Оо идвам.
Ето това беше , после 40 минути нито приказка не и казах , беше се приближила на 15 cm от мене , а аз като машина си пишех и въобще не ми пукаше (не ме разбирайте погрешно не съм зубар , просто забих като дойде при мене ;) ) ...
Равносметката е , събрах смелост да я извикам при мен , а не можах да почна разговор , еее браво направо съм супер ... :) Няма да стане така , ще пробвам да и взема скайпа , че поне малко ще ми помогне да разчупя положението или поне се надявам да стане така ... :)
Rolan , напълно вярно това което казваш и абсолютно нищо не мога да и кажа поне за сега ... ;)
Много се филмирам , пълен блокаж , успокоява ме факта , че не само аз съм идиот и други има ... :lol:

#18 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 12 March 2009 - 04:18 PM

blablabla , Мерси за наистина изчерпателния отговор само , че ми е много трудно , нямам проблем да приказвам с момичета днеска сигурно съм приказвал поне с 10 , ама като стигна до тази която харесвам и не мога , както каза ти тя знае , че я харесвам и точно тази мисъл ме убива ! Днеска се издъних жестоко , свърших работата на половина , ето за какво говоря:
Учителя: Направете това онова , дрън-дрън ...
ТЯ(тая която харесвам):Офф , нямам учебник сега кво да правя ?
АЗ:Аз имам учебник ела седни при мене.
ТЯ:Оо идвам.

Равносметката е , събрах смелост да я извикам при мен , а не можах да почна разговор , еее браво направо съм супер ... :) Няма да стане така , ще пробвам да и взема скайпа , че поне малко ще ми помогне да разчупя положението или поне се надявам да стане така ... :)
Rolan , напълно вярно това което казваш и абсолютно нищо не мога да и кажа поне за сега ... ;)
Много се филмирам , пълен блокаж , успокоява ме факта , че не само аз съм идиот и други има ... :)

Ако започнеш комуникация с нея чрез скайп най-много да й станеш приятелка... Не си се издънил просто тепърва започваш B) .

Ето това беше , после 40 минути нито приказка не и казах , беше се приближила на 15 cm от мене , а аз като машина си пишех и въобще не ми пукаше (не ме разбирайте погрешно не съм зубар , просто забих като дойде при мене B) ) ...

Не е чак толкова зле колкото си мислиш, в нейните очи може да изглежда и по друг начин... :P Но следващия път я помоли да ти помогне по някой предмет (може и наизуст да знаеш учебника, ама за целта се направи на не знаещ). Седнете заедно на някой чин и тоя път ти я приближи на 5 см от нея. :D :P Даже ако може единия стол да изчезне случайно ще е най-добре. А на единствения стол ест. вече ще си седнал ти. B) Така ще ти минат всичките страхове на мига. :) После след часа продължи разговора на някаква друга тема. Music Idol сега е на мода сред твойто поколение. Може и да я питаш как и къде обича да прекарва свободното си време. Така ще разбереш какви заведения обича да посещава и пр. И прочети тези статии
http://donjuancentre...hp?showtopic=30
http://donjuancentre...p?showtopic=133
http://donjuancentre...p?showtopic=169
http://donjuancentre...?showtopic=1000

#19 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 12 March 2009 - 04:44 PM

Ооо мерси много човек !!!!!!!!!!!! :) Ок , ще направя така както ми казваш като имам удобен момент , а сега отивам да прочета статиите , които си ми пратил ... :) И още нещо ,

(може и наизуст да знаеш учебника, ама за целта се направи на не знаещ)

, аз не знам какво е това учебник , в момента ги гледам тука в шкафа са хванали прах така , че няма да ми е трудно да се направя на не знаещ :) , ама имам успех 5.38 B) .
Ок , ще пиша пак като направя нещо по въпроса ...

#20 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 12 March 2009 - 05:00 PM

Ооо мерси много човек !!!!!!!!!!!! :) Ок , ще направя така както ми казваш като имам удобен момент , а сега отивам да прочета статиите , които си ми пратил ... :) И още нещо , , аз не знам какво е това учебник , в момента ги гледам тука в шкафа са хванали прах така , че няма да ми е трудно да се направя на не знаещ :) , ама имам успех 5.38 :P .
Ок , ще пиша пак като направя нещо по въпроса ...

Не става въпрос да се правиш на някой малоумен идиот. Става въпрос за точно определено нещо. Дръж се на ниво и покажи, че имаш някакви мозъчни гънки. Но я остави тя да ти разясни "матриала". :) Не се дръж като шут и избягвай да се държиш като лигаво бе*е(знам, че не си такъв, но ако евентуално решиш, че това ще й направи приятно впечатление грешиш дълбоко). B)

#21 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 12 March 2009 - 05:18 PM

Спокойно , схванах общата идея , остана и да направя всичко както трябва и работата е свършена до някаде ... :)

#22 dunkalicious

dunkalicious

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 13 March 2009 - 12:20 AM

Пич, дръж ни в течение ,че ми стана интересно! :)

#23 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 13 March 2009 - 12:34 AM

Много се филмирам , пълен блокаж , успокоява ме факта , че не само аз съм идиот и други има ... :)



класическа простотия! made in BG!

сравнявай се с тия над теб и наваксвай, а не с тия под теб, за да деградираш!!!

#24 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 13 March 2009 - 01:26 PM

класическа простотия! made in BG!

сравнявай се с тия над теб и наваксвай, а не с тия под теб, за да деградираш!!!

, Така си е , ама ....
Иначе днеска май се справих по добре , в смисъл , може да не съм развивал огромен разговор , но почти цял ден я заприказвах , както и тя мене. Не е кой знае какво , ама все пак преди по цял ден нищо не си казвахме , ама днеска кууул ... :) :) Иначе по време на разговорите се смееше често въпреки , че не съм пускал супер смешни работи , усмихваше ми се , докато сме в час ме гледаше (ама то това и е навик B) ) , но този път забелязах и друго нещо , играеше си с косата повече от всякога , мисълта ми е по тези общи признаци какво мислите , всичко наред ли е ??? :)

#25 dunkalicious

dunkalicious

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 14 March 2009 - 12:46 AM

Пич ,аз от опит съм научил ,че колкото и да питаш всичко наред ли е няма да разбереш преди да направиш крачка...Недей да караш така бавно по едно "Здрасти!" на ден....аз поне така бих направил ,но аз не съм опитен все още.Нека по-висши DJ-ове да те посъветват

#26 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 10:06 AM

OFFTOPIC.

Edited by Xtigyro, 31 March 2009 - 07:19 PM.


#27 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 01:44 PM

Такаа , ами какво да ви кажа , вчера и поисках скайпа , blablabla ми каза да не си пиша с нея по скайп и нямаше да го направя , но просто исках да видя дали ще ми го даде , не ми го каза ... ;) Мисълта ми е , за какво по дяволите се занимавам с неща които са ми толкова непонятни , а и дори след като изчетох толкова много тука и вече съм наистина много наясно с теорията , немога да направя нищо на практика ... Просто някой от вас да дойде тука и да ми каже какво точно да кажа направя и как да се държа и т.н. и пак няма да успея , въобще ми писна да се забивам толкова много за заради някакво момиче ... Сдухан съм и това е , не ми пука , аз при момиче няма да отида повече , това може би ми е 15 провал , така съм си добре , няма момичета - няма проблеми.Пък и да не говорим , че не схващам какво става , в смисъл дава ми IOI-та (гледа ме , играе си с косата , пита ме за нещо по някой въпрос , преди 2 дни имахме информатика и тя ме извика да и направя нещо по компа , че не можела , аз минах зад нея и направо я прегърнах и тъкмо беше останало да напише само 1 дума и тя: "напиши ми я ти , че няма да мога сама" (може би с цел да остана по дълго при нея ;) , нищо не ми каза :huh: ) , същевременно се закача с други 2 момчета които са ми приятели , а аз се правя , че не виждам какво става , и в същото време я питам за скайп и не ми го дава ... :lol: :lol: :lol:

#28 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 02:24 PM

офффф... кажи какво правиш тук?? какво искаш от този форум? да дойда и да ти сваля мацката вместо теб? или да я изч**ам вместо теб??

тук задаваш въпрос, задаваш проблем... и ти се дават отговори. ти прочете ли поне един от отговорите, които ти се дадоха??? прочете ли това което аз написах, това което други написаха??

когато четеш, ти трябва и да вникнеш в нещата. да ги раззбереш. за да ги разбереш ти трябва да ги изпробваш. и то няколко пъти. ако изпробваш всичко в библията по 5 пъти... положението ти ще е различно, а момичета има колкото искаш.

каза ти се, че ако не успееш с мацката, бий и шута и давай напред. защо продължаваш да тъпчеш на едно място?

нормално е да те режат. ама трябва да има положителна обратна връзка - защо те режат? какво обърка този път? в един момент ще започнат да не те режат толкова, а после и съвсем ще спрат да те режат. ама за да стане това трябва да имаш опит. а опита се гради на база действия, а не на четене и писане.

като се качваш за пръв път на кола ще ти гасне. докато не минеш няколко хиляди км ще ти придърпва като сменящ скоростите. ама ако не се запиташ защо гасне и правиш всичко еднаво всеки път... ще си гасне. като минеш 500 000 км вече ще е по различно. ама за да ги минеш тия км първо трябва да се научих да палиш, да тръгваш и да сменяш скоростите.

да ти го напиша по-подробно?!

сега ще ти отговоря аз, какво правиш ти тук. искаш да свалиш тая мацка. и ние да ти кажем как това да стане. ние ти казваме, но ти не го правиш така както трябва. освен това не го правиш с правилния тон, с правилните мимики, с правилната усмивка и поглед... ти въобще не искаш да разбереш какво ти се казва, а искаш да стане по твоя начин. ами давай по твоя си начин.

а като ти писне да си сам, да ти се присмива мацката, да те режат... надявам се, че ще разбереш какво сме имали впредвид :lol:

http://donjuancentre...showtopic=13495

Edited by Don Kiko, 19 March 2009 - 02:30 PM.


#29 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 02:33 PM

OFFTOPIC.

Edited by Xtigyro, 31 March 2009 - 07:20 PM.


#30 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 19 March 2009 - 03:21 PM

да дойда и да ти сваля мацката вместо теб?

- Предложението си го бива да ти кажа ... :lol: :lol: ;) А бе зае*ете , продължавам да чета библията , че нямам какво друго да правя ... ;) Don Kiko си е напълно прав във всичко , което написа... Мисля да ударя DELETE и в моя случай NO NEXT , поне за сега ми писна ... :lol: