Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моля ви помогнете ...


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#1 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 09 March 2009 - 01:47 PM

Хора , в този сайт са много малко темите които съм оставил непрочетени , относно библията няма да ви лъжа , все още съм в началото , но въпреки това нищо немога да направя с дадено момиче ...
Ето и моята история , кратка и ясна:
Тази година съм в ново училище , 9 клас съм , и още в началото много ми допадна едно момиче от класа , тя е наистина много готина мацка и си е супер.Сигурен съм , че ме харесва , защото някаде из темите бях чел за белезите по , които мога да разбера дали момиче ме харесва , ами те бяха около 10 , и специално наблюдавах за тях и се покриват поне 7-8. Явно момичето ме харесва само , че аз съм пълен загубеняк , защото вече мина толкова време тя продължава да се опитва да осъществи контакт с моите неземни сили :) , а аз стоя гледам я , тя ме гледа и нищо немога да и кажа , вече имам обща представа как се действа на ТЕОРИЯ , ама се притеснявам , срам ме е , не знам как ще реагира и просто няма как да отида при нея... Как по дяволите да отида и да започна разговор с нея , като всичко което знам и съм прочел тука в момента който се насоча към момиче (което и да е) забравям всичко , не ми казвайте да импровизирам , защото въобще не мога да мисля като пред мене има момиче .... ;)
Още съществено нещо- ходил само с 1 момиче за 2 седмици , дори не знам дали се брои това , така , че практиката ми е 0 !!! ;)

#2 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 09 March 2009 - 02:55 PM

Хора , в този сайт са много малко темите които съм оставил непрочетени , относно библията няма да ви лъжа , все още съм в началото , но въпреки това нищо немога да направя с дадено момиче ...
Ето и моята история , кратка и ясна:
Тази година съм в ново училище , 9 клас съм , и още в началото много ми допадна едно момиче от класа , тя е наистина много готина мацка и си е супер.Сигурен съм , че ме харесва , защото някаде из темите бях чел за белезите по , които мога да разбера дали момиче ме харесва , ами те бяха около 10 , и специално наблюдавах за тях и се покриват поне 7-8. Явно момичето ме харесва само , че аз съм пълен загубеняк , защото вече мина толкова време тя продължава да се опитва да осъществи контакт с моите неземни сили :) , а аз стоя гледам я , тя ме гледа и нищо немога да и кажа , вече имам обща представа как се действа на ТЕОРИЯ , ама се притеснявам , срам ме е , не знам как ще реагира и просто няма как да отида при нея... Как по дяволите да отида и да започна разговор с нея , като всичко което знам и съм прочел тука в момента който се насоча към момиче (което и да е) забравям всичко , не ми казвайте да импровизирам , защото въобще не мога да мисля като пред мене има момиче .... ;)
Още съществено нещо- ходил само с 1 момиче за 2 седмици , дори не знам дали се брои това , така , че практиката ми е 0 !!! ;)


Сигурен съм, че не си загубеняк , а си готин пич, но млако по притиснителен.

Почни от малките неща.

Нека разгледаме ситуацията ти така:

във втори клас учиш цифрите, после как да събираш и изваждаш, после умножаваш и делиш. Вече решаваш квадратни уравнения. Всичко става на малки стъпки.

Почни от нещо малко. Кажи и Здравей. Не се опитваи да си представиш целия разговор. Просто здравеи как си? Ще видиш, че няма нищо страшно и че тя ще говори с теб. Кажи здарвей още на 5 непознати момичета на улицата. Питаи ги колко е часа или как да стигнеш до някаде. Така полека полека ще превъзмогнеш тоя страх. Все ще се заформи някакав разговор. и така на малки ступки.
Знаи че има много момичета и зад ъгъла може да има по хубава.

за това момиче питаи я дали може да ти помогне с уроци или нещо друго.

прочети темата " Разчупване на социални фобии" в сайта. Ще ти е полезна.

Успех

#3 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 09 March 2009 - 04:58 PM

Ок , мерси много , ще опитам това което ми предложи , и дано успея да направя нещо ... :)

#4 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 09 March 2009 - 11:35 PM

Марти, вечно ли ще се притесняваш, какво да кажеш на момиче?

А знаеш ли колко по-страшни работи от това има? Какво ще направиш тогава? :)

#5 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 10 March 2009 - 10:37 AM

Еми надявам се , че не ... в момента полагам усилия да променя се*е си , чета ДЖ библията , и се опитвам да мисля , че няма какво да стане ако просто отида и заприказвам някое момиче :) Може би проблема ми е , че мисля твърде много какво тя си ще си помисли и това ми пречи до голяма степен , прекалено се интересувам от последствията , които няма да бъдат никак сериозни все пак ... Трябва да спре да ми пука , какво ще стане ако направя нещо ... така , че ще направя каквото е необходимо ! :D

#6 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 10 March 2009 - 11:01 AM

Виждаш ли - ти дори знаеш отговора и знаеш какво трябва да направиш :) Знаеш, че няма нищо страшно/болезнено/срамно и прочие. Е, какъв е извода? Не си свикнал, защото не си го правил. Как ще свикнеш - като го правиш. Как ставаш добър в нещо? С практика.

:D

#7 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 10 March 2009 - 11:30 AM

Да , напълно е вярно това , което казваш. Благодаря за подкрепата ! :)

#8 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 10 March 2009 - 02:08 PM

Недей се вкарва във филми пич. :) Покажи, че си мъж, а не мъжка путк@! Това е само едно момиче все пак, не е някой звяр, който иска да те изяде. :D
Вслушай се в sweetcorn и Rolan. И помни това е една малка пикла. Като те види нейните крака трябва да се подкосяват, тя трябва да си забравя думите, тя трябва да се притеснява. Задачата на жените е да се харесат на мъжете, а не обратното. ;)

Виждаш ли - ти дори знаеш отговора и знаеш какво трябва да направиш :) Знаеш, че няма нищо страшно/болезнено/срамно и прочие. Е, какъв е извода? Не си свикнал, защото не си го правил. Как ще свикнеш - като го правиш. Как ставаш добър в нещо? С практика.

:)


B)

#9 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 10 March 2009 - 02:29 PM

Благодаря за съвета , наистина много надъхващо си го казал !!! :) А и наистина е напълно вярно това което казахте всички... мерси много за помоща на всички ! :) Сега е мой ред да изпробвам наученото от този наистина мноого полезен сайт. :D

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 March 2009 - 04:08 PM

ти нали се сещаш, че като практиката ти е 0 само по филмите нещата ставт (стават чудеса). та за това я виждаш и я заприказваш за нещо, което те интересува... ако щеш домашното или нещо в интернет или някой филм - нещо което те интересува теб, а и нея би я заинтересувало. ама не прави и грандиозни планове за какво точно и кога как какво ще кажеш, щото ще се прецакаш. не прави заучени монолози, особено с нея. може да вкараш някоя и друга (заучена) ебавка. истината е, че е по-вероятно да се провалиш. основната идея тук е да можеш да преглътнеш провала, защото провали ще има много. а за да преглътнеш провала по-лесно не трябва да се самонавиваш и да се филмираш за някакво момиче. когато не мислиш само за нея е и много по лесно :) иначе е... ще видиш. така и много по лесно се правят първите стъпки. така се отракваш. така започваш да трупаш опит. така ставаш добър.

още нещо важно... каквото и да става не се дръж като Флюбен тъпак и не казвай какво изпитваш... КАКВОТО И ДА СТАВА... дръж се кууууул!

успех!

Edited by Don Kiko, 10 March 2009 - 04:10 PM.


#11 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 11 March 2009 - 01:32 AM

КАКВОТО И ДА СТАВА... дръж се кууууул!

Това включва и да не й висиш по цял ден на главата и да й говориш нещица от сорта "Бла бла бла бла (blablabla, братле, сори, че ползвам това без закупен патент от теб :) ) .......... и аз не знам, какво искам да ти кажа, затова просто говоря".

След като преодолееш страха от разговора с нея, не се отприщвай съвсем, запази разума. Нека мистерията около теб бъде съхранена, не е необходимо да знае всичко за теб от втория ден на Вашите "ОТНОШЕНИЯ".

#12 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 11 March 2009 - 01:36 PM

Ооо спокойно няма как да се отприщя поради това , че въобще не мога да почна разговор с нея .... :) Днеска 8-9 пъти тръгвам към нея да я заприказвам за нещо и я подминавам ," голяма работа съм , просто винаги съм много решителен"... :) :D

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 March 2009 - 04:33 PM

човек, направи го неумишлено. интересува те нещо, ами попитай нея... така е по-лесно. и като видиш, че не е страшно ще се поотпуснеш малко. ама не много, а малко :) всичко трябва да става естествено, небрежно... толкова е лесно. ако пръхтиш и пуфтиш около нея два дни ще са достатъчни на отраканите девойки от класа да видят как я гледаш и какво ти се върти в главата, а на третия целия клас ще знае.

вместо да палнуваш и мислиш действай. не е страшно, ако е нещо небрежно, а може да ти донесе и успех в крайна сметка. а ако мислиш да и се обясняваш в любов хем е страшно хем ще се... унищожиш :D

#14 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 11 March 2009 - 07:21 PM

Ооо не не , няма да се и обяснявам в любов ... :) Просто искам да отида да и кажа: Здрасти , как си , и след това да подхваня някаква тема , искам да стане точно както го казваш , НЕБРЕЖНО и съвсем невинно , ама нали ти казвам аз понеже съм голям професионалист , и 30 мин не мога да и кажа едно здрасти , а тя постоянно се опитва да ме заприказва като всичко завършва с ЪХЪ от моя страна и така ... Преди 2-3 дена нещо пак ми казва и аз както бях леко заспал , ставам и казвам : К'во ве ? - 5 секунди по късно си мисля : леле може ли да си толкова тъп бе ;)
Ама като цяло ми е много зор да отида и да я заприказвам , ама ще отида , егати работата това е момиче бе , какво толкова ще стане , само мога спечеля какъвто и да е изхода ... :lol: :)

#15 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 11 March 2009 - 09:17 PM

тя постоянно се опитва да ме заприказва като всичко завършва с ЪХЪ от моя страна и така ... Преди 2-3 дена нещо пак ми казва и аз както бях леко заспал , ставам и казвам : К'во ве ?


Марто аз да те питам... Ти малоумен ли си???**???**? Момичето знае на подсъзнателно ниво, че си я харесал и се опитва да осъществи контакт с теб. От тук нататък следва, че всичките ти страхове стават ненужни. За това забрави за страха евентуално тя да разбере, че я харесваш. Повярвай ми тя знае отдавна за това. Женският инстинкт е нещо много силно и се проявява дори в детска възраст, камо ли в юношеска. :) От тук нататък остава само да се държиш към нея така, както подобава!!!

Ако така продължаваш най-много да си помисли, че си дебил и да я отблъснеш. А ти не желаеш това да се случи. Така, че се вземи в ръце и покажи, че можеш да водиш разговор като хората. Защото вече взе малко да се изтъркваш. Вземи се в ръце и действай. Всеки един от нас е минал по твоя път и знаем какво е... ;) Недей си мисли, че да водиш разговор с момиче е някакво изкуство или че изисква някакви свръхестествени сили... Като те заговори поне й се усмихни и й кажи едно "Здравей" (не здрасти)! Питай я "Как си?" След като ти каже как е, какво мисли да прави, какъв проблем има и пр. вече имаш и тема/теми за разговор. Недей навлиза в подробности. Когато говориш с нея бъди ведър и усмихнат избягвай товарещи теми. ;) Питай я дали гледа Music Idol и на кой е фен и пр. Като се замисля колко теми има за разговор и ми става чак смешно. А теб те е срам даже да я заговориш. Ако толкова много те е срам да говориш с момичетата се пробвай да заговориш някоя лелка в кварталния магазин например. :lol:
П.П. Жените са срамежливи, стеснителни, притеснителни. Мъжът е завоевател, откривател! Светът такъв, какъвто го знаем се крепи на стремлежа на мъжете за нови завоевания и открития! Истинският мъж не знае как да наведе глава и да се примири! От тук следва, че трябва да мислиш само за победата! :)